Artiste, Make Up Sponge Set (Zestaw gąbek do makijażu)

Artiste, Make Up Sponge Set (Zestaw gąbek do makijażu)

Trzy gąbki specjalnie zaprojektowane do wykonania pełnego makijażu. Przeznaczone do nakładania podkładu, korektora, rozświetlacza i różu. Dodatkowo pozwalają na precyzyjne konturowanie twarzy. Gąbki równomiernie rozprowadzają produkty, nie pozostawiając smug i plam. Idealnie blendują i wtapiają kosmetyki w skórę. Są łatwe w pielęgnacji, nie absorbują produktów. Perfekcyjnie docierają do trudno dostępnych partii twarzy.

gąbki
do twarzy, do podkładu
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4

Bardzo dobrze się sprawdzają.

Używam tych gąbek już od jakiegoś czasu i nadal bardzo dobrze się sprawdzają.
W zestawie mamy trzy gąbki, a każda z nich ma inny kształt. Dzięki temu można nimi nakładać różne produkty do makijażu i można dotrzeć do każdych partii twarzy.
Świetnie sprawdzają się do nakładania podkładu i korektora, a także do innych produktów używanych na mokro.
Używałam ich również do nakładania różu i tutaj również jest okej.
Producent zapewnia, że gąbki równomiernie rozprowadzają produkty i nie robią smug i plan. Mogę się z tym zgodzić, ale to też zależy od kosmetyków, których się używa.
Jednak ja nie mam żadnych problemów z aplikacją produktów tymi gąbkami. Zarówno podkład jak i korektor przy użyciu tych gąbek łatwo wtapiają się w skórę i makijaż wygląda dobrze.
Gąbki po namoczeniu wodą zwiększają swoją objętość. Nie są ani za bardzo miękkie ani za twarde, ja z chęcią po nie sięgam.
Nie ma problemu z ich myciem.
Granatowej gąbeczki używałam najczęściej, więc po jakimś czasie nadawała się już do wymiany, ale dwóch pozostałych używałam rzadziej i nadal są w bardzo dobrym stanie.
Jestem zadowolona z tego zestawu. Do ich wypróbowania zachęciła mnie niska cena i nie zawiodłam się. Z chęcią kupiłabym te gąbki ponownie.