Clinique, Moisture Surge 100-Hour Auto-Replenishing Hydrator (Intensywny krem nawilżający)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.80/5

Intensywny krem nawilżający o żelowej konsystencji. Teraz w nowej, ulepszonej wersji. Przenika przez ponad 10 warstw skóry, zapewniając jej 100 godzin nawilżenia i czyniąc ją jędrną i promienną, nawet po umyciu. Technologia Auto-Replenishing (Technologia Samoistnego Uzupełniania) pomaga skórze stworzyć własny wewnętrzny zasobnik wody, który zapewni jej nieustanne nawilżenie. Już po jednym zastosowaniu formuła natychmiast zwiększa nawilżenie skóry o 174%, a bariera ochronna skóry zostaje wzmocniona o 37% po zaledwie 4 tygodniach.

<50ml, 50 – 100ml
uniwersalne
odwodniona, normalna, sucha
nawilżające
w słoiczku

Genialny

Nigdy nie miałam lepszego kremu. Świetnie nawilża, a co najważniejsze nie uczula i nie ma wysypu po nim. Również nie zostawia tłustej buzi, starcza na długo, ponieważ potrzeba niewiele produktu.

Lekkie rozczarowanie.

Produkt otrzymałam w kalendarzu adwentowym w 2022 roku. Zachęcona i pełna entuzjazmu przeszłam do testowania. Przeczytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat.

Niestety produkt średnio mi się sprawdził. Nie potrafię określić czy nawilżył moją twarz. Po jego aplikacji odczucie skóry jest bardzo dziwne. Pozostawia sztuczną warstwę, którą mogłabym porównać do kauczukowej. Nie sprawdził się pod makijaż. Podkład był zrolowany. Dałam mu szansę na wieczorną pielęgnację, jednak to nie był dobry pomysł. Odczucie po stosowaniu na skórze bardzo sztucznego, chwilowego nawilżenia. Kilka razy zapchał moje pory. Kolejnym minusem jest cena. Wiem, że krem posiada wiele swoich wielbicielek jednak dla mojej cery się nie sprawdził.

Moja cera:

Sucha, skłonna do niewielkich wyprysków.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Dobry krem, jednak bez szału

Na początku krem prezentował się świetnie: szybko się wchłaniał, ładnie nawilżał i pozostawiał twarz miękką. Później czar nieco minął gdy skóra się do niego przyzwyczaiła. Na mojej skórze, nieco suchej przez używanie retinolu, nie robił cudów - ot, przyjemny krem, jednak polecałabym bardziej dla cer, które są normalne/ nie mają problemów z bardziej wysuszonymi obszarami.
Zakupiony w Douglasie.

Plusy:
- miękka twarz po użyciu
- początkowo duża dawka nawilżenia
- przyjemny zapach
- solidne opakowanie, można z nim podróżować

Minusy:
- nie robi cudów
- cena

Świetnie nawilża !

Ten krem to jest strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o nawilżenie cery. Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że skóra stała się miękka, delikatna a przede wszystkim widocznie nawilżona - efekt od razu widać w lustrze.

Krem się dobrze rozprowadza, świetnie wchłania, pozostawia delikatną warstwę na skórze, która jest wyczuwalna nawet rano podczas mycia twarzy. Nie wiem jak zachowa się pod makijażem, bo używam go na noc i to nie codziennie a wtedy kiedy czuję większe przesuszenie cery. W moim odczuciu, krem jest wydajny, naprawdę nie potrzeba go dużo, żeby w pełni cieszyć się efektami.

Cena jest dość wysoka, jednak w tym przypadku jakość "idzie" w parze. Z pewnością zagości u mnie na stałe.

Najlepszy krem!

Krem dostałam w kalendarzu adwentowym. Na początku wydawał sie mały i myślałam, że starczy jedynie na kilka razy jednak ku mojemu zdziwieniu ten żel/krem jest super wydajny. Używam już 2 miesiące codziennie a ubyło może z 1/5 słoiczka.
Zawdzięczam mu odbudowę bariery hydrolipidowej na mojej twarzy. Była w okropnym stanie a aktualnie jest w idealnym stanie. Dodatkowo pięknie rozświetla buzie i na dodatek daje długie nawilżenie oraz chroni przed negatywnym działaniem zimna.
Jestem bardzo zachwycona. Jak na razie jest to mój najlepszy krem do tej pory.

Świetny produkt

Na ten krem trafiłam przypadkiem w kalendarzu adwentowym. Polubiliśmy się od pierwszego użycia. Ma lekką konsystencję bardziej żelową niż kremową. Po aplikacji skóra jest miękka i sprężysta. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Fajnie się sprawdza pod makijaż. Jest dość wydajny.

Złoto w słoiczki

Produkt otrzymamy w słoiczku, dostępne są różne pojemności. Cena jak za jakość, wydajność i działanie jest bardzo dobra. Lekka żelowa formuła, która pozostawia twarz jedwabiście gładka i świetnie nawilżoną. Idealny pod makijaż. Nigdy nie używałam lepszego kremu do twarzy jest to mój #1

Nieprzyjemny

Nie dla mnie. Zostawia taką powłokę/film na twarzy, która jest strasznie sztuczna w dotyku i sprawia wrażenie zatykającej skórę. Jak dla mnie to bardzo ważny element jak czuję się z twarzą po nałożeniu.

Długotrwałe i dogłębne nawilżenie

Opakowanie: Zgrabny słoiczek z odkręcanym wieczkiem

Konsystencja: Żelowy krem o jasnopomarańczowym kolorze, konsystencja jest bardzo lekka, produkt płynnie rozprowadza się na twarzy i szybko wchłania

Wydajność: Standardowa

Zapach: Brak

Działanie: Skutecznie nawilża, wygładza i odżywia skórę, świetnie się sprawdza w przypadku suchej i wrażliwej skóry. Stosowany codziennie rano i wieczorem zapewnia dogłębne nawilżenie przez cały czas, nadaje się też do nałożenia pod makijaż

Podsumowanie: Wysokiej jakości żelowy krem, który naprawdę dobrze sobie radzi z nawilżeniem suchej skóry, chroniąc ją i skutecznie odżywiając. Jeden z najlepszych produktów w tej kategorii.

Przyjemne zaskoczenie

Porównałam dwa produkty podobne cenowo Dr Grandel Hydro Active oraz Clinique Moisture Surge- oba naprawdę w porządku. Jednakże produkt Clinique pozytywnie mnie zaskoczył - świetnie nawilża przez co nadaje jędrność mojej cerze. Jest bardzo wydajny i delikatniejszy niż inne kremy. Trzeba uważać, aby nie używać zbyt dużo, ponieważ tak jak w poprzednich opiniach wspomniano u mnie również po myciu twarzy nawilżenia było aż nadto. Myślę, że raz delikatna aplikacja raz dziennie spełni oczekiwania.

Beznadziejny krem!

Krem Moisture Surge oraz inne produkty z tej serii kupiłam w Sephorze skuszona ładnym zestawem świątecznym w dobrej cenie. Stosowałam go ok. 1 miesiąca i zaczęłam się zastanawiać co stało się z moją twarzą. Mam skórę z niedoskonałościami, ale dawno nie było tak źle, jak po tym kremie...
Stosowałam go rano i wieczorem, na zmianę z maską z tej serii. Rano budziłam się z okropnym sebum, a stosując pod makijaż czułam jak moja skóra się blokuje.
Krem ma konsystencję żelową i po aplikacji skóra jest strasznie lepka.

Moim zdaniem nie nadaje się do wykorzystania nawet do rąk lub stóp :P

Rozczarowuje

Niestety u mnie się nie sprawdził. Bardzo słabo i na krótko nawilża. Już po kilkunastu minutach mam uczucie ściągniętej skóry. Do tej pory używałam kremów Biotherm i zawsze efekt nawilżenia odczuwałam nawet po całej nocy. Zachęcona pozytywnymi opiniami o firmie clinique skusiłam się na ten produkt. Bardzo żałuję, stracone pieniądze. Jedyny plus to dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.