Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Sprawdź ceny produktu

Lakier do paznokci wysycha w mniej niż 60 sekund, aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi trwa zaledwie 1 sekundę, co zapewnia ekspresowy kolor na paznokciach w każdych warunkach. Głębokie nasycone kolory, piękny połysk i wysoka trwałość.

Jak szybko schnie tak szybko odpada

Piękne kolory i schnięcie w jedną minutę skusiły mnie do zakupu tego lakieru. Niestety- co z tego , że aplikacja świetna, super wygodny pędzelek, piękne i mocne kolory, skoro lakier bardzo szybko odpryskuję, odapada wręcz, jest całkiem nie trwały. Jestem bardzo na nie.

Cudowne krycie

Na szczególną uwagę w tych produktach zasługuje dosyć lejąca konsystencja, która ułatwia rozprowadzanie lakieru oraz jego fenomenalne krycie! Jedna warstwa wystarczy, a nasze paznokcie wyglądają bajecznie. Zero zacieków, zero prześwitów. Wszystko można ładnie wykończyć za jednym machnięciem pędzelka.

Szybki

Jestem mama dwójki dzieci, jak wiadomo w takiej sytuacji nie mam zbyt wiele czasu dla siebie. Dzięki szybko schnacym lakierom z rimmela mogę sobie pozwolić na szykie malowanie bez odciskow na świeżo pomalowanch paznokciach, czy zadrapan. Jestem bardzo zadowolona.

Super

Tak jak obiecuje producent lakier wysycha w sekundzie,należy nałożyć 2 warstwy aby całkowicie wyeliminować przebijanie porządny produkt godny polecenia

Szybki manicure

W posiadaniu mam kolor fuksja, który kupiłam spory czas temu, a dalej jest świeży i zachowuje swoje właściwości. Lakier do paznokci Rimmel 60 seconds bardzo przypadł mi do gustu ze względu na nasycony i pełen blasku kolor. Już jedno pociągnięcie wygląda dobrze, a przy dwóch warstwach otrzymujemy supernasycony manicure. Lakier dobrze trzyma się płytki paznokcia, nie odpryskuje zaraz po pomalowaniu, a jego trwałość wraz topem spokojnie sięga kilku dni. Pędzelek jest dość szeroki, dobrze się nim aplikuje lakier.

Dobry

Mam kolor 200 Princess Pink ( mleczno-różowy, który na paznokciach jest dosyć cielisty). Lakierów używam tylko do malowania paznokci u stóp, ponieważ u rąk od dobrych kilku lat robię żelowy manicure.
Lakier ten nie wysycha w mniej niż 60 sekund, ale z całą pewnością wysycha szybko w porównaniu z innymi.
Duży pędzelek jest i plusem i minusem. Plusem dlatego, że nie trzeba się namachać. Wystarczy jedno, dwa pociągnięcia i paznokieć jest pomalowany. Niestety kiedy trzeba zrobić poprawki przy skórkach albo brzegach paznokcia to robi się problem.
Oczywiście w przypadku takiego jasnego koloru potrzeba co najmniej dwóch warstw, aby pokryć płytkę.
Trwałość jest przeciętna. Jak w większości lakierów. Szczerze uważam, że nie ma lakieru, który by się utrzymywał przez tydzień, w dodatku bez odprysków.
Wiem jednak, że trwałość lakieru ma związek z kolorem. Z tej samej serii czerwony lakier może się trzymać lepiej od np. niebieskiego.
Nie wiem, czy kupię ponownie

Ukochana czerwień

Miałam kiedyś kilka lakierów z tej serii, ale obecnie w Rossmannie jest tylko czerwień i nie pamiętam już zachowania reszty odcieni, dlatego moja recenzja dotyczy tylko czerwonego lakieru.

Rzeczywiście szybko schnie, nie sprawdzałam z zegarkiem w ręku, czy 60 sekund dokładnie, ale na pewno szybko względem tradycyjnych lakierów. Najbardziej jednak kocham go za pigmentację, czerwony lakier kryje tylko jedną warstwą! Czasem daję dwie i top coat, bo lubię efekt grubych, żelowych paznokci, ale gdy czas goni jedna warstwa wygląda dobrze - bez wstydu można wyjść z domu. Jego trwałość jest przeciętna, ale wg mnie to jeden z lepszych zwyczajnych (w sensie, nie hybrydowych itd) lakierów.

Napewno nie schnie w 60 sekund!

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej i zakupiłam ten produkt. Szeroka gama produktów z tej serii była kusząca, a kolory wydawały się przepiękne. Więcej informacji poniżej.

Świetny i wydajny

Lubię ten ekspresowo wysychający lakier. Jest bardzo dobrej jakości, trwały i ślicznie wygląda po wyschnięciu. Łatwo nakłada się go szerokim pędzelkiem, nie tworzą się żadne pęcherzyki, nie odpryskuje. Lakier ściera się dopiero po kilku dniach. Jestem z niego mega zadowolona i często go używam.

Bardzo dobry

Lubię małe lakiery bo wiem że nigdy się nie zmarnuje ,do lakierów Rimmela wracam bardzo często bo są trwałe i mają ogromną gamę kolorystyczną.Opakowanie małe i zgrabne ,pędzelek troszkę za gruby ale idzie się przyzwyczaić .Lakier bardzo dobrze się trzyma na paznokciach ,około 7 dni bez naruszenia troszkę tylko matowieje .Ogólnie jestem zadowolona ponieważ nie lubię czekać jak lakier schnie w tym przypadku jest to ekspresowe i to jest jego największy plus.

Dobry

Duża gama kolorystyczna, w której każdy znajdzie odcień dla siebie. Po nałożeniu drugiej warstwy kolor staje się intensywny z połyskiem. Schnie naprawdę bardzo szybko. Łatwo nie odpryskuje i stosunkowo długo trzyma się na paznokciach. Gruby pędzelek umożliwia łatwą aplikację. Jest ze średniej półki-ani nie tani, ani drogi. Polecam.

Lubiłam

Miałam róż i jasną miete. Byłam pod wrażeniem trwałości, jakości i krycia. Jedna warstwa daje niezły efekt ale przy drugiej warstwie daje cudowny kolor i błysk. Fenomen, cud i malina
Pędzelek jest wygodny, buteleczka typowa i wygodna. Kolory są intensywne i żywe.
Podczas malowania ładnie przylega do paznokcia, nie zalewa skórek i nie powoduje żadnych przykrych niespodzianek.
Po nałożeniu, lakier nie bąbelkuje, nie odpryskuje i nie ściera się za szybko. Muszę się powtórzyć... Im więcej zmywania tym mniej noszenia :)
Nosi się go miło, wygodnie i te ładne kolory i krycie. Cena nie jest tragiczna, a w promocji można dorawac w śmiesznych cenach
Szybko schnie to prawda. Produkt godny uwagi i polecenia