Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Rimmel, 60 Seconds Nail Polish (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Lakier do paznokci wysycha w mniej niż 60 sekund, aplikacja dzięki szerokiemu pędzelkowi trwa zaledwie 1 sekundę, co zapewnia ekspresowy kolor na paznokciach w każdych warunkach. Głębokie nasycone kolory, piękny połysk i wysoka trwałość.

jest świetny, ale nie w jasnych kolorach.

posiadam dość sporą kolekcje, kolorki 315 (piekna czerwień) i 605 (pikny wieowymiarowy fiolet) to z pewnością najładniejsze kolory całej kolekcji. jedna warstwa spokojnie wystarczy. Czesto mając je na paznokciach jestem pytana czy to hybrydy wiec stwierdzam że jest dobrze.
NIESTETY kolory jak 513 (nude) to TOTALNA porażka. zrobiłam raz eksperyment. potrzebowałam CZTERECH warstw.
Lakier już po nałożeniu drugiej warstwy schnie wieczność a po 4 to już w ogóle.
jasne kolory nie mają pigmentu ale ciemne polecam jak najbardziej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1642261].usefull || 0 }}% pomocna.

Jasne kolory to porażka

Posiadam odcień 513( Let's get nude).Nawet po dwóch warstwach nie widać koloru.Lakier prześwituje i nie zasycha nawet po więcej niż 60 sekundch. Pomalowanie kończy się zmyciem produktu po chwili.Nie mam nawet jak go zużyć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1620266].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry lakier!

Po raz kolejny pomalowałam sobie paznokcie tym właśnie lakierem i jestem bardzo zadowolona.

- szybko schnie
- ma intensywny kolor, że dwa razy nie muszę malować (mogę)
- nie niszczy się przy pisaniu na klawiaturze
- długo trzyma się na paznokciach
- śliczny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558046].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak zrobić kolorowy french manicure?

Całkiem ok

+szybko schnie
+ładnie kryje już przy jednej warstwie
+ładne kolory
+wygodna aplikacja
+cena
+trwałość- u mnie trzymał się około tydzień
+nie odpryskuje
+jest wydajny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545146].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne lakiery.

Lakiery tej serii (by Rita Ora) są bardzo dobre, szybko schną, nie pozostawiają smug, mają idealne krycie. Przy ciemnym kolorze wystarczyła jedna warstwa.
Moje odcienie to: nude 513 'let's get nude' oraz przepiękny bardzo głęboki fiolet przechodzący w granat 613 'midnight rendezvous'. Utrzymują się standardowo na paznokciach- 2,3 dni.
Nie wysychają ani nie gęstnieją w dobrze przechowywanej butelce. Szybciej stracił swoje walory nude, natomiast ciemny miałam ze 3 lata.
Podsumowując, lakiery Rimmel 60 seconds pięknie wyglądają na paznokciach dłoni i stóp, kolorów jest od groma, każdy znajdzie coś dla siebie. Mają dobre krycie, nie kosztują kroci i są wydajne. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491071].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Całkiem dobry lakier, jeden z najlepszych w mojej szafce. Trzymał się nawet długo jak na moje paznokcie. Wygodny, duży pędzelek, dobre krycie, duży wybór kolorów. Paznokcie nie schną w 60 sekund, jak obiecuje producent. Nie zauważyłam nawet, żeby paznokcie schły extra szybko.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473691].usefull || 0 }}% pomocna.

po prostu dobry

Pokrywa paznokieć już za pierwszym pociągnięciem, bardzo podoba mi się jego gęsta konsystencja. Schnie średnio szybko, szału nie ma ;) Ładna paleta kolorów i cena też adekwatna do jakości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435661].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie bardzo dobry

Jak dla mnie jest ok. Nie potrzebuje nic więcej. Ładnie pokrywa kolorem płytkę i nie pozostawia smug. Konsystencja nie za gęsta i nie za rzadka w sam raz. Szybko schnie to plus. Jednak mnie zawsze szybko się kończył, ale to pewnie przez to, że mam długie paznokcie. Ogólnie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398566].usefull || 0 }}% pomocna.

nie przypomina mi starego 60 sec, coś tu nie gra..

Oceniam kolor 340 - Berries and Cream.

Kupiony w promocji w HEBE za jakieś 8 zł. Podstawowy plus tego lakieru to konsystencja, którą się łatwo rozprowadza i brak smug przy aplikacji. Połysk jest niewielki. Schnie szybko. I na tym plusów koniec.

Schodzi mi strasznie z końcówek. Ściera się nawet, jak nie moczy się rąk w wodzie. Nie przypomina mi tych lakierów Rimmel sprzed lat. Pamiętam jeszcze, jak używałam tych lakierów w czasach liceum i właśnie berries należał do moich ulubionych.

Nie polecam 60 seconds. Jeśli chodzi o marki zagraniczne, to zdecydowanie z tych tańszych polecałabym wypróbować KIKO.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393076].usefull || 0 }}% pomocna.

szybkoschnące

Oceniam kolorki: 321-It's the cherry on top (piękna wiśnia), 335-Gimme some of that (nasycona fuksja), 210-Ethereal (perła). Pierwsze dwa kolory są bardzo nasycone, bardzo napigmentowane, wystarczy jedna warstwa lakieru by uzyskać pełne krycie. Kolor 210 ma wykończenie perłowe, jest delikatny, można nałożyć jedną lub dwie warstwy, zależy od efektu jaki nam się podoba.
Lakier naprawdę bardzo szybko schną, ok. 60 sekund to prawda! Pędzelek jest szeroki i bardzo wygodny.
Lakiery możemy używać 30 mies. od otwarcia, nie gęstnieją.
Jedyny minus to trwałość - u mnie 2 dni na dłoniach (pedicure zdecydowanie dłużej, aż do zmycia lakieru). Mimo wszystko oceniam na 5, ponieważ z większością lakierów mam ten sam problem z trwałością.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385591].usefull || 0 }}% pomocna.