AA, Pink Aloes, Intensywnie nawilżający krem-żel na dzień

AA, Pink Aloes, Intensywnie nawilżający krem-żel na dzień

Marka

AA Pink Aloes to multinawilżający program do pielęgnacji każdego typu skóry, zwłaszcza odwodnionej, wrażliwej, wymagającej ukojenia i regeneracji.

Unikatowy ekstrakt z różowego aloesu wyróżnia zwiększony poziom aminokwasów, które inicjują mechanizmy nawodnienia oraz odbudowy bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu zapewnia: komfort już od 1. minuty oraz intensywne nawilżenie do 72 h.

Supernawadniający i regenerujący ekstrakt z różowego aloesu, wzmocniony wygładzającym działaniem kwasu hialuronowego oraz odżywczymi właściwościami trehalozy, zamknięty w postaci Intensywnie nawilżającego żelowego kremu na dzień, to skuteczny sposób na nawilżoną i promienną cerę każdego dnia!

Efekty na skórze:
• długotrwałe nawilżenie do 72h,
• skuteczne ukojenie i komfort,
• wzmocnienie naturalnego mikrobiomu.

łagodzące, regenerujące, nawilżające
w słoiczku
na dzień
sucha, wrażliwa, odwodniona, normalna

Lekka formuła

Jeżeli potrzebujecie ekspresowego ukojenia i nawodnienia to ten krem na pewno się wam przyda. Ma lekką formułę, nie lepi się, szybko się wchłania, fajnie chłodzi, co daje uczucie ukojenia.
Jak dla mnie super się sprawdził jako baza pod makijaż.
Nawilża intensywnie i na długo.
Polecam. :)

Zasłużona piąteczka, choć do hitów nie trafi

Krem-żel zaklęty w przyjemnym dla oka słoiczku skutecznie nawilża skórę. Ma subtelny, roślinny zapach i konsystencję różowego, kremowego żelu. Z łatwością się wchłania, pozostawiając skórę gładką i nawilżoną. Jeśli nałożymy go zbyt dużo, następnie pokryjemy podkładem to podkład może się zrolować albo zważyć, więc tutaj trzeba być uważnym.

Solidny produkt, jednak nie skradł mojego serca.

Super.

Bardzo fajny krem - żel. Konsystencja lekka bardzo przyjemna. Zapach kremu również bardzo ładny i przyjemny. Dobrze i szybko się wchłania, super nawilza cere u mnie również dobrze się sprawdził pod makijaz. Jestem na tak napewno go jeszcze kupię i polecam .

Świetny krem-żel!

Dla mnie mistrzostwo, cudowne nawilżenie, wręcz uczucie kojące.
Muszę przyznać ,że naprawdę jeden z lepszych kremów nawilżających w takiej cenie, w moim przypadku sprawdził się również pod makijaż.
Przyjemna formuła, może pozostawia lekkie uczucie lepkości ,ale to na krótką chwilę. Odżywia, wygładza cerę. Dobrze się wchłania. Dla mnie genialny.
Ładne, wygodne, poręczne opakowanie z piękną kolorystyką.
Wydajność to jego dobra strona, wystarczy niewielka ilość.
Ogólnie 5/5, dla mnie cudowny.

bardzo się polubiliśmy

Trafiłam na produkt przez próbkę, zakochałam się w nim od pierwszego użycia i potem kupiłam słoiczek. Próbkę używałam wakacje i uważam, że produkt (nie nazwę go kremem bo nie ma nic z nim wspólnego) jest najlepszy na tę porę roku. Dla mnie jest to po prostu serum i tak go traktuję. Ma fajną gumowo-żelową konsystencję, dobrze się wchłania, nie lepi. Dobrze nawilża skórę, ale dla suchej skóry konieczne jest nałożenie kremu. Używam czasem na dzień, czasem na noc zawsze pod krem. Nie roluje się, dobrze łączy z kosmetykami. Próbka pięknie mi pachniała, ale krem w słoiku już mnie drażni, jest piekielnie intensywny i mam go trochę dosyć. Uważam, że to jedno z lepszych serów (ser/serum/serumów? XD), jakie używałam a cena jest bardzo niska.

Fajny, delikatny.

Delikatny krem w formie żelu przyjemny na okres wiosenno-letni lub polecam na wyjazd urlopowy! Dlaczego? Ano dlatego, że jest lekki, trzymany w lodówce świetnie chłodzi nakładany rano i daje ukojenie w upalne dni. Do tego przyjemnie dba o naszą skórę nawilżając ją i chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi.
Jest super pod makijaż i nie zostawia po nałożeniu nieprzyjemnych lepkich warstw także jest niewyczuwalny.
Starcza na długo.

Lekki nawilżający krem

Moja skóra jest sucha i mało elastyczna. Pokochałam całą serię Pink Aloes, ale najbardziej ten krem na dzień. Jego lekka, żelowa formuła zapewnia długotrwałe nawilżenie i uczucie ukojenia skóry. Krem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i wchłania ekspresowo. Nie pozostawia na skórze tłustej, lepkiej warstwy. Jest komfortowy. Z przyjemnością stosuję go każdego poranka.

Jestem pod wrażeniem

Naprawde widoczne nawilzenie i wygladzenie (zaobserwowalam zwlaszcza na szyi) to to, o co tak naprawde w tym kremie chodzi. Do tego bardzo subtelny zapach, zadnego tlustego filmu czy uczucia sciagniecia po nalozeniu. Jestem pod wrazeniem :)

Dobrze nawilża i koi buzię

Jako posiadaczka cery mieszanej muszę powiedzieć, że sprawdził mi się wyjątkowo dobrze. Zamknięty jest w ładnie wizualnym opakowaniu, które samo w sobie przyciąga oko. W konsystencji jest dosyć lepki, ale po odczekaniu chwili wchłania się. Nie mogę go jednak używać pod makijaż bo waży mi się podkład i dosyć szybko twarz zaczyna się świecić. Natomiast w dni kiedy się nie maluję jest świetny bo czuję, że moja cera jest nawilżona i dobrze nim zaopiekowania.

mimo lepkosvi naprawde go lubie

kremik ma ladne, wakacyjne urocze opakowanie ktore zaraz przyciagnelo moj wzrok. dobrze sie go otwiera, sloiczek nie peka, jest ladny

konsystencja jest przyjemna, ale po nalozeniu na twarz pozostaje uczucie lepkosci, nie wiem dlaczego, ale produkt nie chce sie wchlonac do konca, przez to uzywam go tylko na noc, bo na dzien nie da sie na niego nalozyc makijazu

samo uczucie nawilzenia jest bardzo przyjemne, czuc jak produkt tworzy dobra warstwe okluzyjna.
nie zakupie ponownie, ale tez nie jestem rozczarowana, po prostu nie jest dla mnie

Jest świetny

Ten krem jest świetny,od razu przyciąga wzrok cudne opakowanie które wyróżnia się na półce.Wesołe kolory i szklany słoiczek to jest strzał w 10.
Sam produkt ma żelowo/kremową konsystencję,jest leciutki i pięknie pachnie.
Na cerze mieszanej(normalna z wyświecającą się strefą T) i dojrzałej jakiej jestem posiadaczką spisuje się świetnie.Trzeba mu dać chwilkę aby się wchłonął,najpierw jest lekko lepiący ale po chwili wchłania się do zera.
Doskonale nadaje się na bazę pod make up,przetestowałam z nim kilka podkładów i z każdym dobrze współpracuje.
Uważam że na okres wiosenno/letni będzie doskonałym wyborem gdyż nie obciąża skóry,jest niewyczuwalny a do tego super nawilża.
Po kilku dniach moja skóra wyglądała jakby była dobrze nawodniona i bardziej sprężysta.
Produkt jest bardzo wydajny, stosowałam go na twarz,szyję i dekolt i po 2 tyg nie zużyłam nawet połowy opakowania.

Przyjemny krem na lato

Bardzo lekki, całkiem dobrze nawilża, ale to zdecydowanie nie jest krem dla osób, które potrzebują tego nawilżenia dość sporo. Myślę, że dla cer tłustych i mieszanych na lato idealny, ale wciąż wymaga reaplikacji. Opakowanie przykuwa uwagę, zapach też niczego sobie - jest całkiem intensywny, ale za to przyjemny.