Ziołolek, Linocholesterol A+E, krem cholesterolowy z witaminami A i E

Ziołolek, Linocholesterol A+E, krem cholesterolowy z witaminami A i E

Linocholesterol A+ krem cholesterolowy z witaminami A i E przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, wrażliwej z dużą skłonnością do podrażnień i nadmiernego złuszczania naskórka. Może być również stosowany do pielęgnacji skóry ze skłonnością do AZS (Atopowego Zapalenia Skóry).

bogate
wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona, z defektami
balsamy, mleczka
regenerujące, nawilżające, ujędrniające, zmiękczające, natłuszczające
hipoalergiczna, bez parabenów
w tubie

Cudotwórca

Bardzo polecam ten krem dla osób z wyjątkowo suchą skórą dłoni. Kupiłam go z polecenia przyjaciółki - obie mamy problem z pękającą skórą na dłoniach w okresie zimowym.
Krem ma bardzo gęstą i tłustą konsystencję, dlatego raczej nie nadaje się do stosowania w dzień. Zimą, podczas wysokich mrozów nie mogłam poradzić sobie z popękaną skórą, próbowałam wiele kremów, ale nic nie pomagało. Kupiłam w aptece krem cholesterolowy i smarowałam nim dłonie codziennie na noc i już po kilku dniach zauważyłam poprawę i brak nowych ran.
Poza sezonem zimowym używam go kilka razy w tygodniu.
Ze względu na jego gęstość trochę ciężko wyciska się go z tubki.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobrze radzi sobie z suchą skórą

Próbki kremu cholesterolowego z witaminami marki Ziołolek dostałam w aptece, może zacznę od tego że produkt ten jest białej gęstej konsystencji i ma delikatny słodki zapach, kremu używałam na twarz dlatego że ostatnio moja cera jest bardzo przesuszona i zaczerwieniona, więc w tej kwestii spisał się świetnie, kremik super łagodzi i likwiduje suche skórki, jedyny minus to taki że jest bardzo tłusty i słabo się wchłania i może spowodować niedoskonałości, mimo to doprowadził moją cerę do porządku, porządnie ją nawilżając i natłuszczając, z chęcią kupię w pełnowymiarowej wersji jak znowu mnie ten problem dotknie.

Mocne nawilżenie skóry

Maść poleciła mi dermatolog z uwagi na zmiany skórne prowadzące do rogowacenia naskórka. Już po tygodniu stosowania kremu zauważyłam że skóra jest mniej szorstka, bardziej miękka i delikatna. Lecz przy grubszych zmianach krem należny stosować dłużej. Wg własnego uznania aby skóra była bardzie sprężysta i miękka. Cena produktu trochę odstrasza, lecz jego zastosowanie jest bardzo skuteczne. niewielka ilość produktu wystarcza na pokrycie dużej powierzchni skóry. Ja bardzo polecam.

świetnie łagodzi podrażnienia

Pomógł mi gdy miałam swędzącą skórę wokół ust niewiadomego pochodzenia.
Był to wtedy jeden z nielicznych kremów, który nie tylko nie pogarszał sprawy, ale również koił i łagodził nieprzyjemne pieczenie i swędzenie. Pamiętam, że w najgorszym momencie używałam go kilkanaście razy na dobę! Na szczęście prawie od razu przyniósł ulgę.

Moja skóra była wówczas tak wysuszona, że krem mimo, że jest gęsty i tłusty, wchłaniał się niemal natychmiast. Dzięki tej gęstości jest bardzo wydajny.
Ma przyjemny zapach, który tuszuje zapach ciekłej parafiny, za którym delikatnie mówiąc nie przepadam.

Polecam wypróbować ten krem wszystkim ,którym inne, często kilkukrotnie droższe, kosmetyki nie łagodzą zmian skórnych. Zapłaciłam za niego w aptece około 10 zł, więc stosunek ceny do skuteczności działania jest doskonały.

Okład na podrażnienia

Linocholesterol A +E, zakupiłam z polecenia farmaceutki w aptece,gdy moja córka dostała alergicznych ,czerwonych i suchych plam na ciele.
W niewielkiej tubie znajduje się bardzo gęsty i tłusty krem,nawet maść, o mlecznej konsystencji. Produkt jest tak gęsty,że trzeba porządnie nacisnąć,aby wydobył się z wąskiego otworu w tubce. Nie posiada perfumowanego zapachu, ot pachnie po prostu jak maść.Miejsca problematyczne smarowane były punktowo,rozprowadzając na nich grubszą warstwę.Po kilku dniach plamy ginęły,a skóra robiła się miękka i zdrowa.
Moja skóra twarzy również potrafi zrobić mi psikusa. Czasami bywało,że ni stąd,ni zowąd pojawiały mi się na policzkach czerwone ,swędzące podrażnienia. Wtedy z pomocą przychodził mi Linocholesterol i również efekt stosowania zauważalny był nawet następnego dnia. Kiedy czułam,że moja buzia jest podrażniona smarowałam sobie twarz na noc. Tłusta substancja szybko doprowadzała moją skórę do kultury. Przetestowałam go również pod makijaż,gdyż niestety nie wyjdę z domu bez zrobionego makijażu,nawet gdy są wspomniane przezemnie podrażnienia. Krem bardzo dobrze współgra z podkładem,czy pudrem.Bardzo dobrze działa na miejsca przesuszone, liszajowate,jak również te swędzace z krostkami i wypukłościami. Linocholesterol trudno wydobyć z tubki gdy krem się już kończy. Żeby nic się nie zmarnowało,poprostu ją rozcinam. Staram się mieć ten produkt zawsze pod ręką,to nie jest pierwsze opakowanie które zużyłam.

Krem sprawdził się idealnie na spierzchniętą skórę.

Krem zakupiłam z polecenia koleżanki, gdy córce pojawiły się czerwone, przesuszone miejsca w okolicach ust, krem spisał się rewelacyjnie.
Stosujrlemy go na zaczerwienione dłonie i spierzchniętą skórę.
Od jakiego czas, gdy moja skóra zaczęła borykać sie z znianami skórnymi, krem okazał się plastrem kojącym. Zawartość witaminy A i E działa łagodząco i nawilżająco. Krem ma tłustą konsystencję, która szybko się wchłania, ale pozostawia tłusty filtr, dlatehlgo najczęściej stosuje go na noc.
Jest wydajny, w dobrej cenie i bardzo skuteczny.

Maksymalne natłuszczenie

Krem cholesterolowy z witaminami A i E przynosi ulgę maksymalnie przesuszonej skórze. Stosuję go na popękaną skórę stóp oraz na suche skórki wokół paznokci i muszę przyznać, że krem robi robotę. Skóra po jego użyciu jest miękka, nawilżona i maksymalnie natłuszczona. Odczuwa się natychmiastową ulgę w przypadku zastosowania na podrażnioną i zaczerwieniona skórę dłoni. Produkt posiada ciężką, gęsta formułę, przyjemny, delikatny zapach oraz całkiem poręczne opakowanie. Regularne stosowanie bardzo poprawia kondycję skóry. Krem, zgodnie z opisem, nadaje się do skóry z AZS. Ostrzegam przed stosowaniem do skóry z ŁZS - pogarsza sytuację, bo jest za tłusty. Nie polecam stosować na twarzy, gdyż zatyka pory.

Skuteczny krem do bardzo wysuszonej skóry

Zakupiłam ten lek w aptece za kilkanaście złotych. W zimie robią mi się suche plamy na dłoniach, ale mam też problem z suchą skórą po kosmetykach, które mnie uczuliły (np. żele pod prysznic).
Krem jest bardzo gęsty, ale mimo to szybko się wchłania, zostawia lekki film ale nic się do niego nie klei - tworzy taką warstwę ochronną. Po kilku użyciach wysuszona skóra widocznie goi się, staje się nawilżona. Myślę, że świetnie się nada dla osób z bardzo przesuszoną skórą.

Jakoś 3 tyg. po zrobieniu tatuażu zaczęłam go również używać w tym miejscu i u mnie sprawdził się idealnie też do tego. Świetnie nawilża, nie podrażnia, nie jest sztucznie naperfumowany.

Problem jaki z nim mam to taki, że gdy już się zaczyna kończyć coraz trudniej wydobyć go z opakowania ze względu na to, jaki jest gęsty.

Krem bardzo pomocny w problemach związanym z łuszczeniem i silnym przesuszeniem skory

Krem poleciła nam Pani dermatolog gdy u córci pojawiły się okropne plamy na twarzy. Duże liszaje obok nosa i pod oczami które każdego dnia się powiększały.
Krem zamknięty jest w plastikowej tubce. Biała tubka z żółto niebieskimi akcentami. Konsystencja kremu bardzo dość , trochę oleista mimo to po wysmarowania ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach delikatny, bardzo ładny. W składzie znajdziemy cholesterol, witaminę A i witaminę E.
Dostaliśmy zalecenia by obszary objęte chorobowo smarować kilka razy dziennie. Po pierwszym dniu różnic nie było ale każde kolejne przynosiły znaczna poprawę i zaognione czerwonokrwiste placki zaczęły znikać. Aż po kilku dniach wyliczyliśmy je na dobre. Krem bardzo ładnie wszystko wygonił, nawilżyl i zregenerował. Złagodził wszystkie podrażnienia. Skóra była gładka, odbudowana i bardziej odporna na utratę wody.
Krem na stałe zagościł w naszej pielęgnacji , teraz na okres zimowy jest idealny na suche dłonie , smaruje go punktowo tam gdzie mam największy problem , czyli skóra jest popękana i sucha. A ostatnio znowu pomógł mojej córce - w dwa dni odbudował mega przesuszona skore na pupie . Krem naprawdę godny polecenia!