Alvira, Multi-function Facial Brush (Multifunkcyjna szczoteczka do mycia twarzy)

Z jednej strony wyjątkowo delikatne włosie do delikatnego i dokładnego oczyszczania twarzy.
Z drugiej strony silikonowe wypustki do delikatnego peelingu.

do twarzy
pojedyncze
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Wielofunkcyjna

Kilkakrotnie przyglądałam się jej na półce w Action.Co prawda nie używam na codzień tego typu akcesoriów bo twarz myję po prostu żelem spienionym w dłoniach.Jest to dla mnie szybki sposób zarówno z rana jak i wieczorem ale szczoteczka była tania więc wrzuciłam do koszyka.

Z jednej strony ma bardzo miękkie i delikatne włosie a z drugiej silikonowe wypustki które peelingują skórę.
Wygodnie się ją trzymie bo ne wyslizguje sie z dłoni.
Idealnie spienia żel i dobrze oczyszcza pory.Ze względu na dość zbite włosie troszkę długo sie suszy.
Mam ją od kilku miesięcy i używam sporadycznie ale żaden element mi się nie rozkleił, nie zniszczył.
Uważam że za taką cenę można wypróbować jeśli ktoś lubi używać szczoteczek do mycia twarzy.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Tania i skuteczna!

Jestem dużą fanką tej szczoteczki, jej włókna są miękkie i nie podrażniają.

Bardzo skutecznie oczyszcza, nadaje się do peelingu jak i do oczyszczania twarzy z makijażu.

Po użyciu skóra jest gładka i dobrze oczyszczona, uważam jednak, że nie nadaje się ona do codziennego użytku jak większość tego typu produktów, które naruszają w jakiś sposób naszą skórę.

Bardzo odpowiada mi kształt szczoteczki, jest bardzo poręczna, uchwyt na rękę bardzo dobrze się sprawdza. Znacznie lepsza niż okrągłe szczoteczki.

Zużyłam już dwa opakowania, jedno starcza na około rok, bo bardziej miękka strona zaczyna tracić włoski.