Max Factor, Masterpiece 2 in 1 Lash Wow Volume & Length Mascara (Tusz do rzęs)

Max Factor, Masterpiece 2 in 1 Lash Wow Volume & Length Mascara (Tusz do rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Tusz do rzęs Max Factor Masterpiece Lash Wow wyróżnia się obrotowym mechanizmem szczoteczki, która nie tylko nadaje rzęsom maksymalną objętość, ale również maksymalną długość. Innowacyjna szczoteczka rozczesuje rzęsy od nasady aż po same końcówki, zapewniając precyzyjną stylizację. Tusz jest łatwy w aplikacji, posiada wodoodporną i trwałą formułę, a dzięki zawartości witaminy E dodatkowo pielęgnuje rzęsy.

wodoodporne
Efekt
wydłużające
Szczoteczka
silikonowa

Ale to już było...

Mam bardzo mieszane uczucia względem tej mascary. Kupiłam ja po tym jak zobaczyłam ją na Wizaż a samej nie udało się zakwalifikować do testów . Uwielbiam testować nowości kosmetyczne,a że mascara jest nieodłącznym elementem mojego makijażu nie wahałam się długo.

Sam tusz był stosunkowo drogi,gdyż nie udało mi się trafić na większą promocję. Jeśli chodzi o sam produkt,jest to kopia mojego ukochanego tuszu od Bourjois,przy czym Max Factor nie wysilił się specjalnie aby w jakikolwiek sposób ulepszyć formułę. Mascara działa na klik/ przekręcenie i wtedy mamy odpowiednio efekt wydłużenia lub pogrubienia. O ile wydłużenie działa bez zarzutu o tyle z próbą zwiększenia gęstości jest już gorzej, bo tusz - jak ktoś tutaj słusznie zauważył ma tendencję do sklejania rzęs. Ogólnie jest to dobry tusz,ale zbyt mocno skopiował konkurencję w dodatku dość nieudolnie pod względem pogrubienia. Jeśli miałabym wybrać zdecydowanie wolę pierwowzór od Bourjois.

Magiczny tusz

Ta szczoteczka to jest jakaś magia. Jeżeli jeszcze nia miałaś okazji testować takiego typu szczoteczki, śmiało polecam ten tusz! Szczoteczką pracuje się bardzo dobrze, łatwo się zmienia. Dodaje objętości i wydłuża rzęsy bez sklejania.

Bardzo przyjemny

Choć nieco się odzwyczaiłam od normalnych tuszy do rzęs jako, ze używam ostatnio ciagle naturalnych, które bardzo łatwo zmyć z oczu i demakijaż nie sprawia problemu tak przy tym tuszu przypomniałam sobie jak to jest używać tradycyjne mascary. Jednak jestem zwolenniczka m. In. AA wings of color gdzie nie muszę pocierać oka aby tusz był dobrze zmyty w chwile.

Tusz do rzęs

Tusz do rzęs posiada fajną skrętną szczoteczkę , która najpierw rozczesuje i wydłuża, a później je podkręca .
Nie skleja rzęs co dla mnie jest ważne przy aplikacji, wyglądają estetycznie .
Skład mi odpowiada nic nie uczula. Bardzo lubię tusze firmy Max Factor

klasa master wśród tuszy

nie spodziewałam sie że jeszcze jakiś tusz może mnie zaskoczyć - jest doskonały, nie rozmazuje i doskonale podkreśla rzęsy. Efekt powalający co widać i czuć.
polecam każdemu bo można osiągnąć podwójny efekt parę razy przeciągając przez rzęsy.
Spróbowałam i przepadłam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie do końca się sprawdził

Tusz do rzęs otrzymałam od wizaż w ramach testów za co bardzo dziękuję. Tusz niestety nie do końca się u mnie sprawdził. Moje rzęsy niestety są bardzo wymagające i ciężko znaleźć mi idealny tusz.

Opakowanie - tusz bardzo ładnie się prezentuje. Linia Max Factor wygląda naprawdę ekskluzywnie. Wygodny w użyciu. Możliwość regulacji szczoteczki dzięki czemu rzęsy są bardziej rozdzielone. Zdecydowanie na plus

Działanie - tusz do rzęs ma czarny intensywny kolor. Wydłuża rzęsy, niestety w moim przypadku również je skleja. Musiałam poprawiać innym tuszem. Ale testowała go również córka i u niej sprawdził się zdecydowanie lepiej. Rzęsy po aplikacji są wydłużone i pogrubione.

Wydłuża i pogrubia

Mascara zamknięta w bardzo eleganckim, srebrnym opakowaniu.
Na górze zakrętki znajduje się "pokrętło" które pozwala nam zmieniać ustawienia szczoteczki. Możemy ustawić sobie poziom 1 i 2. Kiedy wybieramy poziom pierwszy wydłużamy szczoteczkę zwiększając przerwy miedzy ząbkami dzięki czemu możemy wydłużyć nasze rzęsy. Decydując się na poziom drugi sprawiamy, że szczoteczka się kurczy, przerwy miedzy ząbkami są mniejsze i taką szczoteczką nadajemy rzęsom objętości. Uwielbiam takie wielozadaniowe maskary do rzęs, tym bardziej, że poza dwoma poziomami ta maskara dodatkowo pielęgnuje rzęsy, więc jak dla mnie jest to produkt godny polecenia.

Tusz ma intensywny czarny kolor, który się nie kruszy i nie rozmazuje utrzymując się na rzęsach przez cały dzień.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wydłużenie i pogrubienie rzęs w jednym produkcie

Tego typu maskara to dla mnie nowość. Z początku nawet nie wiedziałam o co z tą skręncaną szczoteczką właściwie chodzi,jak to się wykonuje. Otóż nic bardziej prostego ,wystarczy od góry przekręcić nakrętkę w jedynym kierunku by skrzyżować silikonowe włosie. Pierwsza pozycja maskary roździela i wydłuża rzęsy. Druga pozycja nadaje objętości rzęsom, są wyraźniej pogrubione i pełniejsze. Muszę przyznać że jest to świetne rozwiązanie u niezdecydowanych osób, wystarczy w zupełności zakup jednej maskary. Z samą szczoteczką bardzo fajne mi się pracowało naprawdę dobrze pokrywała tuszem każdą rzęsę, nie sklejając ich. Produkt do rzęs ma średnio gęstą formułę, i czarny kolor. Przy nakładaniu nie miałam problemu z odbijaniem się na górnej czy dolnej powiece. Tusz trzyma się na rzęsach cały dzień,nie rozmazując się ani nie krusząc. Maskara Masterpiece Lash Wow zamknięta została w eleganckim opakowaniu w kolorze srebrnym które jest lekkie i poręczne w użyciu. To co jest ostatnio dla mnie bardzo ważne w produktach do makijażu, to to że ma pielęgnującą formułę , dzięki wzbogaceniu maskary w witaminę E. Podsumowując tusz spełnił moje oczekiwania i z chęcią będę go używać dalej.

Super tusz do rzęs

Super tusz do rzęs. Pierwszy raz widzę takie rozwiązanie w postaci skręcanej multi funkcyjnej szczoteczki, wielkie brawa za to! Tusz bardzo dobrze radzi sobie z wydłużeniem i pogrubieniem rzęs, coś pięknego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemna aplikacja i efektowne wykończenie

Produkt, który zapewnia efektowne podkręcenie, długość i objętość rzęs. Aplikacja jest łatwa i precyzyjna dzięki szczoteczce, która doskonale oddzielała rzęsy. Formuła maskary nie sklejała rzęs i utrzymuje się przez cały dzień bez rozmazywania się czy kruszenia. Polecam tę maskarę wszystkim, którzy szukają produktu zapewniającego spektakularny efekt makijażu oczu bez konieczności nakładania kilku warstw.

Podkreślająca rzęsy, dokładna, trwała

Masakra ma złote opakowanie, bardzo poręczne, posiada pokrętło do ustawienia szczoteczki w 2 pozycjach, prosta powoduje u mnie duże wydłużenie, skręcona zaś pogrubia.
Zapach jest lekki, kolor czarny, pięknie podkreśla rzęsy, efekt wydłużenia jest widoczny.
Mam rzęsy niezbyt długie, po użyciu tuszu tego są zdecydowanie dłuższe i grubsze, już po 1 użyciu widać zmianę.
Aplikacja jest łatwa dzięki dobrze wyprofilowanej szczoteczce, rzęsy są dobrze rozczesane i wydłużone oraz pogrubione.

Tusz do rzęs Max Factor Masterpiece 2 in 1

Świetny tusz do rzęs. Bardzo wydajny. Ma piękny głęboki czarny kolor dzięki czemu pięknie komponuje się z makijażem. Nie rozmazuje się. Dzięki silikonowej szczotecce możemy wydłużyć i podkręcić rzęsy jak tylko chcemy. Pozwala prezyzyjnie dozować produkt.