Kiehl's, Expertly Clear Blemish - Treating & Preventing Lotion (Lotion przeciw niedoskonałościom)

Formuła z 1,2% kwasu salicylowego pomaga redukować zmiany potrądzikowe i przeciwdziała nawrotom niedoskonałości. Wzbogacony w 2% niacynamidu, glicerynę i ferment z bakterii Lactobacillus nawilża skórę i przywraca jej równowagę, minimalizując uczucie dyskomfortu podczas stosowania. Dzień po dniu skóra jest oczyszczona, zmiany po trądzikowe są zredukowane a widoczność porów zmniejszona.

przeciwtrądzikowe, na rozszerzone pory, na przebarwienia, nawilżające
w tubce
uniwersalne
z przebarwieniami, trądzikowa, tłusta, mieszana

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Konsystencja produktu jest w sam raz do stosowania na skórę. Kosmetyk delikatnie pachnie. Opakowanie produktu jest poręczne i wygodne, łatwo je ze sobą zabrać, np. w podróż.

Skuteczny

Lotion zamknięty jest w plastikowej tubce o poj. 60ml z zamknięciem typu click więc nie ma obaw że produkt w kosmetyczce nam się wyciśnie.
Zapach ma praktycznie niewyczuwalny.
Bardzo lekka, trochę żelowa konsystencja, która bez problemu się rozprowadza i szybko się wchłania. Po wchłonięciu nie zostawia tłustej warstwy ani się nie klei.
Dzięki lekkiej konsystencji produkt jest bardzo wydajny. Wystarczy nabrać go dosłownie niewiele by pokryć porządany obszar. Testowałam go nie tylko na buzi, ale również na ciele np plecy, ramiona. I radzi sobie w każdym przypadku.
Moja skóra jest raczej sucha i nie ukrywam, że trochę obawiałam się przesuszenia. Nic takiego nie wystąpiło. Produkt nie przesuszył mojej skóry nawet przy codziennym stosowaniu.
Z przebarwieniami radzi sobie bardzo dobrze. Po upływie 2 tygodni większość już była praktycznie niewidoczna. Pory są widocznie zmniejszone, skóra wyczuwalnie gładsza. Faktycznie zmniejsza powstawanie nowych niedoskonałości. Z tymi istniejącymi radzi sobie dobrze, ale spodziewałam się lepszego efektu, może szybszego? W połączeniu z serum punktowym z tej samej serii które również stosowałam, radzi sobie genialnie. Razem tworzą duet idealny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

raczej nie wart swojej ceny

Pierwszy raz miałam do czynienia z produktem matki KIEHL's.
Lioton w fajnym opakowaniu .Łatwo się aplikuje. Lioton ma jakby mleczną konsystencję.Zapachu dla mnie nie ma wcale. To akurat dla mnie plus ale czy działa ??ciężko mi stwierdzić
Po nałożeniu czuje jakby delikatne pieczenie skóry oraz sciagnięcie-mysle ze jest to związane ze skłądem i pewnie tak ma być.Może nieznacznie zmniejsza wypryski, użyłam kilka razy ciezko mi jednoznacznie powiedzieć.Jednak produkt ciekawy na pewno zużyję do końca, jednak czy wart swojej ceny? moim zdaniem nie.Są inne produkty sporo tańsze o podobnym działaniu.

Przyjaciel skóry z niedoskonałościami ♡

Jako posiadaczka cery mieszanej, doskonale znam problem niedoskonałości. Kiedy trafił do mnie ten gagatek, akurat borykałam się z wysypem, rodem z czasów nastoletnich, ponieważ moja twarz tak zareagowała na stres i przepracowanie. Miał więc wysoko postawioną poprzeczkę ;)

Lotion zamknięty jest w poręcznej, miękkiej, plastikowej tubce o pojemności 60 ml. Bardzo podoba mi się kształt tego opakowania, który jest spłaszczony i odpowiednio szeroki, dzięki czemu jest ono nie tylko poręczne w używaniu, ale również łatwe do przechowywania i zabrania ze sobą w podróż :)
Kosmetyk przychodzi do nas zapakowany dodatkowo w estetyczny, minimalistyczny kartonik, utrzymany w tej samej kolorystyce co tubka. Znajdują się na nim wszystkie niezbędne informacje o produkcie, a całość jest czytelna i prezentuje się przyjemnie dla oka.

Konsystencja lotionu jest lekka i żelowa, a przez to przyjemna w aplikacji. Kosmetyk łatwo rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania, nie pozostawiając po sobie żadnej tłustej, czy lepkiej warstwy. Jeśli chodzi o zapach, to jest on bardzo subtelny, świeży, jakby mentolowy ;)

Stosuję go na całą twarz rano i wieczorem, a bezpośrednio po nałożeniu kosmetyku czuć, że skóra jest nawilżona, a jej komfort jest przywrócony. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że nie tylko pomaga redukować zaczerwienienia i niedoskonałości, ale również zapobiega ich nawrotom. Przy tym przywraca skórze równowagę i zmniejsza widoczność porów.
Pomimo zawartości kwasu salicylowego, nie przesusza mojej skóry, ani nie powoduje jej ściągnięcia. Dzięki temu mogę go stosować również pod makijaż. Dobrze dogaduje się również z kremami z filtrem.

Muszę przyznać, że jest to bardzo skuteczny i przyjemny w stosowaniu kosmetyk. Natomiast w połączeniu z punktowym serum z tej samej serii tworzy świetnie działającą kurację przeciw niedoskonałościom. To obecnie mój ulubiony duet do zadań specjalnych :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyda się zarówno nastolatkom jak i dojrzałym kobietom

Każdy ma jakieś niedoskonałości a ten motion pomaga je niwelować. Wygodna aplikacja z tubki zadba aby nie zmarnował się ani gram. Szybko się wchłania niweluje zaczerwienienia Przydał się przediesiaczka gdy ba twarzy pojawiają się niespodzianki

Lotion do zadań specjalnych

Expert Clear Blemish- Treating & Preveting Lotion. Produkt zawiera w składzie: 1,2 % kwasu salicylowego, 2% niacynamid, glicerynę oraz ferment bakterii Lactobacillus. Lotion ma żelową konsystencję i lekko miętowy zapach. Produkt szybko się wchłania i nie zostawia lepiej warstwy. Lotion bardzo ładnie oczyszcza skórę oraz redukuje zmiany potrądzikowe. Produkt ma pojemność 60ml. Lotion bardzo ładnie działa na moją cerę: super ją nawilża, oczyszcza i zmniejsza widoczność porów. Polubiłam go za delikatny zapach oraz za to, że absolutnie na wysuszał mojej skóry (a to dość często się zdarza podczas stosowania produktów do walki z niedoskonałościami). Ładny disign opakowania, przyjemna aplikacja i świetne działanie to powody dla których warto sięgnąć po ten produkt. Ja na pewno polecę go swoim przyjaciółkom.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Czystsza skóra w krótkim czasie

Po otwarciu balsamu przeciw niedoskonałościom kiehl’s moją uwagę przykuł lekko spirytusowy zapach? Jednak po nałożeniu gonna twarz zauważyłam jego delikatną formułę, która świetnie nawilża skórę i sprawia, że staje się ona aksamitnie gładka, napięta i świeża.

Fajny produkt

Wspaniały produkt, nienachalny zapach i fajna konsystencja. Mam sklonnosc do przesuszania się skóry i ten produkt bardzo pomógł. Polecam każdemu kto chce jakościowego produktu w dobrej cenie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super kosmetyki! Lotion to hit! Polecam!

Mam cerę mieszaną z niedoskonałościami.
Nie lubię bardzo wysuszających produktów, ani matujących - co często idzie w parze.
Ten lotion jest super. Idealnie nadaje się pod makijaż, jest bardzo komfortowy na skórze, nie roluje się. Działa kojąco na moją skórę i po jego zastosowaniu nie widzę nowych wyprysków!
Żałuję, że mi się spodobał bo teraz będę go namiętnie kupować ???? a najtańszy nie jest ???? ale dziewczyny warto!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Redukuje obecne niedoskonałości i zapobiega nowym

Jako kobieta o mieszanej skórze, korzystając z lotionu przeciw niedoskonałościom marki Kiehl's, mogę śmiało powiedzieć, że jest to produkt, który idealnie wpasował się w mój typ cery. Konsystencja lotionu jest lekka, żelowa i łatwo się wchłania. Jest to dla mnie bardzo istotne, bo tluste kremy, mnie zwyczajnie zapychają. Dodatkowo fakt, że lotion szybko się wchłania i pozostawia aksamitne wykończenie, pozwala na bezproblemowe nałożenie kremu z SPF oraz makijażu. Zapach jest delikatny i nieprzytłaczający, trochę mięta, trochę apteczny.

Przejdźmy do najważniejszego, czyli działania. Dzięki zawartości 1,2% kwasu salicylowego oraz 2% niacynamidu, lotion skutecznie zmniejsza widoczność niedoskonałości, zaczerwienień oraz pomaga w redukcji przebarwień. Po regularnym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie mojej skóry - staje się ona oczyszczona, a niedoskonałości są zredukowane. Na początku aplikowałam go rano i wieczorem, a gdy stan mojej cery się znacznie poprawił, wystarczyło jego użycie raz dziennie. Najważniejsze dla mnie, że nowe niedoskonałości przestały się całkowicie pojawiać, więc cera wygląda na zdrową i promienną.

Dodatkowo, cenię sobie fakt, że lotion nie wysusza mojej skóry, mimo, że zawiera kwas salicylowy. Dzięki zawartości gliceryny oraz fermentu z bakterii Lactobacillus, skóra jest odpowiednio nawilżona i przywrócona jest jej równowaga, co minimalizuje uczucie dyskomfortu podczas stosowania.

Opakowanie to plastikowa tubka, z której łatwo wydobyć lotion z przyjemną szatą graficzną.

Ogólnie rzecz biorąc, działa skutecznie, nie wysusza skóry, a jego lekka konsystencja sprawia, że jest łatwy w aplikacji i dobrze się wchłania. Zdecydowanie polecam ten lotion wszystkim, którzy poszukują skutecznego produktu przeciwko niedoskonałościom.

Czysta zadbana skóra

Zmniejszone pory i poprawę cery zapewnia Expertly Clear Blemish-Trrating naprawdę pory są zmniejszone a cera jest wygładzona I przeciwdziała nawrotom niedoskonałości. Świetny pod makijaż ale nie wolno nakładać pod oczy bo wysusza cienkę skórę pod oczami. Ten produkt sprawdza się i to co obiecuje producent pokrywa się z prawdą. Polecam

Nawilżająca walka z niedoskonałościami

Krem Kiehl's jest bardzo delikatny dla skóry a pomimo kwasu w składzie. Całkiem nieźle radzi sobie z niedoskonałościami a zaczerwieniania stały się mniej widoczne. Ma piękny zapach i żelową konsystencję, przez co łatwo się rozprowadza. Ogólnie jest zadowolona z produktu.