Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Thé Vert EDT

Yves Rocher, Fraîcheur Végétale de Thé Vert EDT

Świeży, energizujący, orzeźwiający zapach do ciała o intensywnym aromacie zielonej herbaty. Idealny na porę letnią.

Zielono mi latem

Po prostu woda kolońska o zapachu zielonej herbaty opracowana z myślą o letnim odświeżeniu. Słabą trwałość rekompensuje duża pojemność. Warto czekać na promocje, bo regularna cena jest wygórowana.

Ilość zużytych opakowań: 3 flakony po 125 ml

Niezawodny na upały

Tego zapachu nie trzeba opisywać. Każdy zna zieloną herbatę, każdy może wyobrazic sobie jej zapach. A teraz wyobraźmy sobie posłodzona zieloną herbatę. Dało radę? Zapewne tak. Czy to strawne połączenie, to już kwestia gustu. Mi ono odpowiada :)

Zielona herbata YR jest bardzo mocna, to chyba najtrwalszy zapach z całej ,,naturalnej" serii. Cieszę się, że cały czas jest w sprzedaży. To jeden z nielicznych zapachów, który mogę uzywać nawet podczas bardzo wysokich temperatur.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3 flakony 125 ml

świeży bardzo

Zakupiłam już kilka ładnych lat temu w salonie Yves Rocher. Używam raczej rzadko. Z flakonu 125 ml została mi jeszcze znaczna część zawartości.
Przez długi czas stał na półce w szafce łazienkowej, dopiero niedawno odbył przeprowadzkę na toaletkę w moim pokoju. Możliwe, że teraz będę go używać częściej.
Zapach sam w sobie skomplikowany nie jest, więc nie ma co się rozpisywać- po prostu zielona herbata. Bardzo rześki, świeży. Idealny na lato. Często używałam po orzeźwiającym prysznicu w upalny dzień jako wzmocnienie uczucia świeżości.
Trwałość jak to na wodę kolońską przystało- mierna. Z godzinkę, ew. dwie się trzyma. Potem trzeba dopryskiwać, ale nie spodziewałam się rewelacji w tej kwestii.
Lubię, tym bardziej, że uwielbiam zielona herbatę i nie wyobrażam sobie dnia, którego nie rozpoczęłabym od filiżanki tego naparu :) Aczkolwiek mój typ to nie jest.

18 IV 2013:
No i zaczęłam używać częściej. I polubiłam bardziej. I co najdziwniejsze w tym wszystkim- już kilkakrotnie usłuszałam, że pięknie pachnę. Powiem szczerze, że nie spodziewałabym się aż tylu komplementów przy tym zapachu. Ale muszę przyznać, że mi samej coraz bardziej odpowiada interpretacja zielonej herbaty Yves Rocher- zauważam w niej więcej słodyczy niż poprzednio.
Kolejna rzecz, która mnie dziwi to fakt, że otoczenie go wyczuwa. Dałabym sobie rękę uciąć, że perfumy znikają po upływie godzinki, a tu proszę. Parafrazując wypowiedź Freda z jednej z moich ulubionych komedii \'Chłopaki nie płaczą\': no to teraz bym k** nie miała ręki.
Przyznaję, używam mało oszczędnie. Ale z tym zapachem nie da się przesadzić :D

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1x125 ml

Nie umiem się z nim rozstać :)

Długo nie używałam żadnych pachnideł, aż w końcu postanowiłam - muszę znaleźć coś dla siebie. Uzałam, ze najbardziej pasuje mi zapach zielonej herbaty, wybierałam i wybierałam, aż kupiłam The Vert YR i przepadłam :)

Zapach od początku mi się podobał, ale z biegiem czasu się w nim zakochałam. Nie jest co prawda bardzo trwały, nie rozwija się czy jak to się mówi - kompletnie nie znam się na perfumach, nigdy nie lubiłam wąchać setek perfum. Ale jest mój i nie umiem się przerzucić na nic innego. Próbowałam kilku innych, kiedy mi się nudziła The Vert, delikatnych, ładnych, ale prędzej czy później - kończę z tą wodą.

Wiele razy słyszałam, że ładnie pachnę, choć wydawało mi się, że wszystko wywietrzało 5 min po psiknięciu ;)

Szkoda tylko, że nie ma mniejszej buteleczki, albo żeby dało się przelać do atomizera, żebym mogła nosić ją w torebce.

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 4/5

Ulubiona

Mam drugie opakowanie. Uwielbiam za zapach - delikatny, świeży. Rewelacyjnie rozwija się na skórze. Jak mówi moja mama - pachnie jak czysta woda. Super zapach na codzień - taki na pewno nikomu w otoczeniu nie będzie przeszkadzał, nie jest mdły jak wiele innych. Cena jest w porządku za takie duże opakowanie. Zapach nie jest specjalnie trwały.

Takie nic

Mama z uporem maniaka kupowała mi na święta zapach zielona herbata. Jak niektóre zapachy Yves Rocher są genialne, tak ten beznadziejny. Oklepany, zapach rześki - tak rześki,m że prawie go nie czuć, nieciekawy... Zdecydowanie nie warty swojej ceny.l Dobry do pryskania zmian na plecach :) Gwiazdka za ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte 2 oddane

Moja rewelacja :)

Perfumy dostałam od taty:)
-piękny ,śliczny zapach wart swojej ceny :)
- woń perfum utrzymuje się cały dzień , są na tyle intensywne że nie trzeba co chwilę się psikać :)
-ożywiają
- idealne na sezon wiosna-lat0
- nadają świeżość :)
Zielona herbata to mój ulubiony zapach
- wydajne -starczają na długi okres czasu :-)

- cena - trochę drogie ,dlatego zawsze czekam że od kogoś je dostanę :)
Więcej minusów nie widzę:-)

Używam tego produktu od: 4 lat :) z przrwami
Ilość zużytych opakowań: 3 :) bo na więcej nie było niestety kasy :(

Rześka zieleń, z lekko mdlącą nutą w tle

Lekko mdlący, zielony zapach, nie do końca wiadomo czy to herbata zielona, czy czarna (czuć lekko fermentującą woń), trochę jakieś trawy i inne zielska.
Trwałość niezbyt zachęcająca do zakupu- ale jest to woda kolońska, więc nie można jej pod tym względem nic zarzucić. Taki sobie zapach, dla odświeżenia latem.

Używam tego produktu od: rok

herbatka na ciepłe dni

Swiezy,rześki zapach idealny na wiosenne i letnie dni. Jest moze jednonutowy,ale intrygujacy. Nieraz spotkaam sie z komplementami na temat tego zapachu. Dla mnie to faktycznie zielona herbata zamknieta w estetycznym flakoniku. Zapach jest cierpki,swiezy,lekki. Moglby byc trwalszy,no ale to jest woda kolonska .Duza pojemnosc wynagradza ta nietrwalosc. Cena nie jest wzgrowana,mozna nabyc w promocjach.

Używam tego produktu od: 2006 roku
Ilość zużytych opakowań: koncze 3 opakowanie 125 ml

Świeży, letni zapach.

Zapach ten mnie kojarzy z latem, ze słońcem, ciepłym deszczem, lekkim wiatrem. Jest jak słońce zamknięte w szklanej butelce. Jest lekki, a jednocześnie pobudza we mnie energię.

Na lato jest idealny. :) Gdy z nieba słońce posyła nam cieplejsze wiosenne promienie już się nią psikam. Jednak na jesienne i zimowe dni w ogóle, moim zdaniem, się nie nadaje. Jest za lekka i chyba za świeża. Na zimę szukam czegoś cięższego.

Plusy:
- świeży, lekki zapach. Wyzwala
- długo się utrzymuje na ciele, jeszcze dłużej na ubraniach
- bardzo często w sprzedaży promocyjnej można kupić z a 32.50 zł albo 2 w cenie 1
- duża pojemność butelki, bo aż 125 ml co może też być minusem w ostateczności :) Jednak dla mnie nie jest.

Nie widzę wad w tej wodzie.

Muszę dodać, że moim koleżanką z pracy tak się spodobał ten zapach, że zdarza się, że nasz dział cały pachnie zieloną herbatą :D:D:D:D Zapach ten zostanie do końca ze mną.

Mega świeży

Zapach odświeżający, używam kiedy chcę poczuć się rześko, nadaje się na fitness ;) dobry też na upalne dni. Herbatka ma dość cierpki zapach. Dość dobrze się trzyma, kilka godzin spokojnie, a butla jest wieeeelka więc można psikać bez końca.

Ilość zużytych opakowań: zaczęta pierwsza butelka

Średni

Moim zdaniem zapach nadaje się tylko na lato, jest zbyt rześki. Nie utrzymuje się na ciele niestety zbyt długo. Jest za to bardzo wydajny. Na pewno dużym plusem jest jego cena.

Ilość zużytych opakowań: 125ml