L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.48/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.11/5

zobacz więcej ofertzwiń

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Magiczny wachlarz

Pięknie pogrubia rzęsy, dzięki czemu niesamowicie podkreśla oczy. W zależności od ilości prodktu dla mnie idealny na każdą porę i okazję. Nie obsypuje się i nie odbija na górnej powiece. Dobrze mieć go w swojej kosmetyczce.

Najlepszy tusz do rzęs

Ten tusz nie tylko wydłuża moje rzęsy, ale także nadaje im piękne podkręcenie i gęstość. Już po jednej warstwie moje rzęsy wydają się dłuższe, pełniejsze i bardziej wyraziste. Warto zaznaczyć, że ten tusz jest bardzo wydajny. Nawiasem mówiąc, nie muszę go stosować w dużych ilościach, aby uzyskać spektakularny efekt. Poza tym, tusz utrzymuje się przez cały dzień bez rozmazywania czy kruszenia się.

Jest w porządku.

Cześć!

Tusz L'Oréal Paris, Volume Million Lashes So Couture kupiłam jakiś czas po tym, jak trochę zawiodłam się na tradycyjnym Million Lashes.

Wiem,że jest to przede wszystkim tusz pogrubiający, jednak chciałam dać mu szansę, ponieważ bardzo lubię inne tusze z L'Oréal.

OPAKOWANIE:

Zgrabne, złoto-fioletowe. Przyciągające wzrok. Eleganckie. Szczoteczka w kształcie stożka, wygodnie się nią maluje rzęsy. Wyjmuje odpowiednia ilość produktu.

TUSZ

Maskara nie jest sucha. Nie jest ani za gęsta, ani za rzadka. Już pierwsza warstwa ładnie pokrywa rzęsy. Dobrze je rozdzielę, dając efekt wachlarzu rzęs. Oczywiście, też je znacznie pogrubia. Można bez problemu dokładać warstwy, grudki nie powstaną. Nie osypuje się w ciągu dnia, nie kruszy. Trochę wydłuża rzęsy i je podkręca. Nie znika w ciągu dnia.

Osobiście wolę efekt bardziej wydłużonych rzęs. Jednak noe można powiedzieć,że ten tusz jest zły. Jest naprawdę ok. Moim zdaniem jest to najlepszy z Million Lashes.

Mega pogrubienie!!!

Moim rzesom brakuje objętości. Lubię wyraźnie podkreślone oczy z pogrubionymi rzęsami, dlatego ta maskara jest idealna dla moich rzęs. Za pomocą klasycznej, puchatej szczoteczki maskara ta perfekcyjnie pogrubia moje rzęsy, nie obciążając ich ani nie tworząc nieestetycznie wyglądających grudek. Rzęsy są rozdzielone, pogrubione i mają mega objętość. W ciągu dnia maskara nie kruszy się. Jest to bardzo długotrwały produkt w pięknym złoto-fioletowym opakowaniu.

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy tusz do rzęs jaki używałam.
Piękne, eleganckie i solidne opakowanie.
Dobrze się pracuje szczoteczką. Tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, nie pozostawia grudek, nie osypuje się i nie zostawia śladów na powiece. Utrzymuje się od rana do wieczora. Nie uczulił, jak lubiły to robić inne tusze.
Wydajny, jedno opakowanie używam niemal codziennie od 4 miesięcy nakładając 3 warstwy.
Wart swojej ceny (jeśli mówimy to o cenie z drogerii internetowych)
Zdecydowanie mój ulubieniec, warty polecenia ????

Najlepszy jaki można zakupić

Niemziennie, od lat, najlepszy tusz jaki można dostać na rynku. Pięknie wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy. Nie kruszy się, żeby maksymalnie go utrwalić polecam pod nałożyć bazę/ odżywkę z eveline. Bardzo polecam !

Moj pewniaczek

Mój pewniak. Nie rozmazuje się ani nie kruszy, szczoteczka bardzo ładnie rozdziela rzęsy, nie robi pandy pod okiem. Polecam!

Warto jest jednak polować na promocje bo bywa drogi.

Jeden z moich ulubieńców.

Tusz do rzęs, do którego zawsze wracam skruszona, po testach innych, które okazały się niewypałem.

Bardzo ładnie podkreśla rzęsy. Rzeczywiście je pogrubia, ale dodatkowo wydłuża. Nie zauważyłam efektu uniesienia, czy podkręcenia, bo moje rzęsy to proste druty. Do tego celu mam jednak zalotkę.

Opakowanie jak z resztą cała seria jest bardzo ładne i eleganckie, a przede wszystkim trwałe i funkcjonalne.
Szczoteczka odpowiada moim wymaganiom, mimo tego, że nie jestem fanką tych silikonowych. Konsystencja tuszu jest w porządku. Na szczoteczkę od razu wchodzi odpowiednia ilość i tak jest praktycznie przez cały czas użytkowania.
Zapach całkiem ładny. Mniej chemiczny niż w przypadku innych marek.
Plus za dodatnie składników pielęgnujących, aczkolwiek nie wiem, czy to ma jakieś wymierne efekty.

Trwałość jest zadowalająca, nie rozmazuje się, nie kruszy. Nie jest to formuła wodoodporna, ale w deszczu wytrzymuje (no chyba, że zaczynasz przecierać oczy).

Formuła nie spowodowała u mnie żadnych podrażnień.
Często jest na promocjach i można go znaleźć w dobrej cenie, chociaż należy on już do tej wyższej drogeryjnej półki cenowej.

Mam drobne zastrzeżenie: mam wrażenie, że ten tusz kiedyś lepiej działał. Trudniej mi uzyskać efekt wow, który kiedyś był po jednym ruchu szczoteczki.
Nie wiem, czy jest to wina gorszej jakości, czy kondycji moich rzęs (choć nie zauważyłam żadnej zmiany), bo mam takie wrażenie praktycznie przy każdym tuszu do rzęs, który stosowałam w przeciągu ostatniego roku.

moja perełka

To jest mój ukochany tusz. Z natury mam jasne rzęsy bo jestem blondynką, nie są też specjalnie gęste. To co ten tusz z nim robi to cud. Rzęsy wyglądają jak doklejone, mega wydłuża i nie pozostawia grudek na czym mi bardzo zalezalo.

Najlepszy !!!

Wszystko na plus!
Idealnie rozdziela rzęsy, pogrubia, podkręca i daje efekt miliona rzęs. Utrzymuje się długo, nie rozmazuje. Czerń głęboka. Szczoteczka rewelka. Wszystko na TAK, oprócz ceny ;)

Super efekt!

Bardzo dobra szczoteczka, łatwa i prosta aplikacja produktu. Bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie obsypuje się, nie zasycha. Dla bardziej spektakularnego efektu można go nałożyć w paru warstwach, nie skleja rzęs
Bardzo dobrze daje się usunąć płynem micelarnym.

Bardzo dobry tusz

Na codzień nosze rzęsy przedłużane, natomiast dolne tuszuje niemal przy każdym makijażu. Ten tusz spełnia wszystkie moje wymogi. Nie skleja rzęs, nie osypuje sie ani nie odbija. Pięknie rozczesuje i utrzymuje sie od rana do nocy! Polecam ❤️