L'Oreal Paris, Revitalift Magic Blur, Korektor udoskonalający

L'Oreal Paris, Revitalift Magic Blur, Korektor udoskonalający

Revitalift Magic Blur korektor udoskonalający jest przeznaczony do stosowania po kremie nawilżającym, jako idealna baza pod makijaż. Korektor o aksamitnej konsystencji wnika w skórę, czyniąc ją miękką.
Formuła została wzbogacona w wygładzające polimery. Korektor o aksamitnej konsystencji wnika w skórę, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Technologia Opti - Blur rozprasza światło na skórze, aby natychmiast zmniejszyć widoczność linii, zmarszczek i porów dla udoskonalenia skóry.

bazy pod makijaż twarzy
wygładzające
w tubie

Spełniła moje oczekiwania

Polubiłyśmy się od pierwszego użycia.Baza ma gęstą,mlecznobiałą konsystencję,która świetnie rozprowadza się na twarzy.Natychmiastowo wnika w skórę czyniąc ją jedwabiście gładką w dotyku i (co dla mnie najważniejsze) całkowicie ukrywa rozszerzone pory!Jest bardzo wydajna,co przy regularnej,dość wysokiej cenie jest bardzo ważne.Nie zapchała mnie i świetnie współpracuje z moim kremem oraz różnymi podkładami.Czy ukrywa zmarszczki to nie wiem,bo ich poza okolicą oczu (gdzie jej nie nakładam) nie posiadam.Kupiłam ją w drogerii Paatal w cenie promocyjnej 12zł.

Dobrze, że jesteś <3

Korektor nie tylko ma fajną kremową konsystencję , lecz także dobrze łączy się z kremami wielu marek. Wystarczy niewielka ilość , by zobaczyć efekt który miło mnie zaskoczył. Widoczne zwężone pory i zmatowiona twarz . Płytkie zmarszczki mimiczne znikają jak za użyciem czarodziejskiej różdzki ;)

Tylko jako baza pod podkład

Wydaje mi się, że dużo krzywdy zrobił sobie sam producent, określając ten produkt mianem korektora. Żaden z tego specyfiku korektor - natomiast jako silikonowa baza pod makijaż sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Poza ceną w zasadzie nie mam zastrzeżeń.

Baza - bo tak jednak będę określać ten kosmetyk - ma zwartą, bardzo wyraźnie silikonową formułę. W dotyku faktycznie aksamitna. Jest wizualnie biała, ale na skórze transparentna, nie nadaje żadnego koloru (dlatego tym bardziej nie można nazwać tego wynalazku korektorem). Używam jej na całą twarz, na nałożony wcześniej krem, po chwili na bazę nakładam podkład. W ogóle nie widzi mi się używanie jej punktowo jak korektora (tylko pod oczy czy w linie uśmiechu na przykład), dla mnie to produkt do aplikacji na całą twarz, dla wyrównania powierzchni cery i optycznego wygładzenia.
Nie zauważyłam żadnego rolowania się czy zbrylania - jednak tego rodzaju bazy zawsze trzeba nakładać w małych ilościach, wówczas podkład gładko się rozprowadza i nic się ze sobą nie kłóci. Ale uwaga - NAPRAWDĘ trzeba uważać z ilością, jeśli macie "ciężką rękę", to rzeczywiście, podkład mógłby się warzyć i rolować (jak przy każdej innej silikonowej bazie). Dodam, że podkład rozprowadzam gąbeczką.
Świetnie gra u mnie praktycznie z każdym podkładem, każdy dobrze na niej wygląda (gładko, bez smug, nie tworzy widocznej warstwy), dodatkowo baza przedłuża trwałość makijażu (zauważyłam, że podkłady mniej mi się na niej ścierają w newralgicznych miejscach).
Wygładzenie skóry jest widoczne, właśnie o taki efekt mi chodzi. Nie mam wyraźnych zmarszczek, ale i tak widzę efekt bardziej gładkiej, równej cery, na której podkład równo się rozkłada. Nie wiem, jak przy wyraźniejszych zmarszczkach - może wtedy efekt nie jest tak widoczny, ale jeśli oczekujecie po prostu ładnego wygładzenia przy mniej problemowej cerze, to tutaj produkt się sprawdza w 100 %.
Plus za nie wysuszanie cery - niektóre silikonowe bazy dają na mojej twarzy suchy, tępy efekt, ta tego nie robi.

Zapach - dla mnie jakoś niewyczuwalny.
Opakowanie - tubka wygodna w użyciu, choć pod koniec trzeba ją rozciąć, bo produkt jest gęsty i raczej nie wyciśniemy go w całości. Minus, że plastik jest mało elastyczny, co utrudnia dozowanie (może też 'strzelać' zawartością, gdy zassie powietrze).
Wydajność - bardzo dobra, wystarczy nakładać bardzo mało, żeby uzyskać zadowalający efekt, jedna tubka zawsze starczała mi na bardzo długo (choć nie powiem dokładnie, na ile - używam różnych baz zamiennie).
Cena - zdecydowane za wysoka, w dużo niższej cenie dostanę wiele innych baz o identycznych właściwościach. Za to i za mylący opis (wystarczyłoby nie nazywać produktu korektorem, ale bazą pod makijaż, żeby nie wkurzać konsumenta niespełnionymi obietnicami) odejmuję gwiazdkę.

Czy będę do tego kosmetyku wracać? Nie wiem, używam go od lat, zużyłam jakieś 2,3 opakowania, a jako że lubię próbować nowości i znalazłam sporo konkurencyjnych baz pod makijaż, nie wiem, czy jeszcze się skuszę. Ale niewykluczone :)

Jeśli nie wiecie, co począć z tym produktem (korektor z niego żaden, krem też nie, zamiast podkładu się nie sprawdzi) - wypróbujcie jako bazę wygładzającą i utrwalającą makijaż na całą twarz. Możliwe, że w tej formie i Wam przypadnie do gustu :)

(moja cera: normalna w kierunku suchej)

Nie wygładził ani jednej zmarszczki

Krem stosowałam razem z serią Revitalift L`oreal - serum i kremami na dzień i na noc.
Producent obiecuje efekty o mocy lasera frakcyjnego, a w przypadku tego kremu NATYCHMIASTOWĄ redukcję zmarszczek.
Całkowita porażka, jeśli chodzi o obietnice...graniczące z magią;)
Krem nie jest w stanie wygładzić nawet najdrobniejszej zmarszczki!
Jedyne jego działanie, to nawilżające - czuję się oszukana.

Czekam na efekty

Właśnie zaczęłam testować krem Revitalift, póki co jestem z niego zadowolona. Bardzo dobrze się rozprowadza, jest delikatny i ładnie pachnie. Zobaczymy za 28 dni czy efekty na skórze będą tak samo zadowalające !

Dramat.

Kupiłam go Jako bazę. Był w promocji i i zachęciły mnie opinie producenta.

Niestety moja sucha skóra nie przyjęła go za dobrze. Produkt wałkował się użyty nawet w najmniejszej ilości. Jakby ślizgał się po mojej skórze. Nie byłam w stanie użyć go nawet raz z podkładem. NIe wiem o co chodziło.

U mojej mamy sprawdzał się lepiej, ale ona ma dojrzałą skórę raczej w kierunku normalnej.

Kupie ponownie na promocji

Ten produkt praktycznie niczym nie różni się od silikonowej bazy. No, jest biały i to jest różnica.
Trzeba przyznać, że bardzo wygładza cerę, wypełnia zmarszczki i pory. Skóra twarzy jest delikatna, aksamitna, ujednolicona. Ułatwia nakładanie podkładu. Nałożony odpowiednią warstwą faktycznie przedłuża trwałość makijażu. Za tę cenę, czyli około 50zł - NIE dla mnie, ale będę polować na promocję, bo go polubiłam.
Jest dosyć wydajny, podoba mi się też opakowanie.
Ze względu na cenę ani nie polecam, ani nie odradzam. Mimo wszystko wolę go od typowej silikonowej bazy.

Rozczarowanie

Meczę tę bazę odkąd ją kupiłam. Robiłam kilka podejśc i bez zmian. Mam wrażenie, że to zwykła silikonowa baza, która zakleja mi buzię. Faktycznie jest natychmastowy, wizualny efekt wygładzenia skóry, ale nie jest to efekt, którego się spodziewałam. Testowałam z kremem i bez, z różnymi podkładami i niestety nic nie zagralo. Czuję, że mam na twarzy śliską warstwę i dopóki jej nie zetrę razem z makijażem w ciągu dnia czuję dyskomfort.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Miał być cud, a jest...

Korektor testowałam na &#8222;zwykły krem&#8221;, na krem Magic Blur, bez makijażu i z makijażem. Sprawdziłam korektor z 2 podkładami i 2 kremami typy BB/CC. A oto moje wrażenia:

PLUSY:
korektor ma przyjemny,delikatny zapach;
po nałożeniu rzeczywiście widocznie wygładza skórę, wypełnia pory, wypełnia bardzo płytkie zmarszczki, nieco poprawia koloryt skóry.

NEUTRALNIE:
opakowanie jest dość niewygodne w używaniu (moja opinia) &#8211; dość sztywna tubka, z której naprawdę trudno wycisnąć korektor &#8211; ma bardzo gęstą konsystencję i wyciska się &#8222;kupkami&#8221;, parskając powietrzem pomiędzy dawkami korektora &#8211; trudno wycisnąć precyzyjną ilość.

NEGATYWNE:
przy próbie nałożenia makijażu możecie (mnie się zdarzało w większości przypadków) mieć problem z rozprowadzaniem podkładu, z jego &#8222;ścinaniem&#8221;, &#8222;kluszczeniem&#8221;;
można spotkać się też z bardzo długim &#8222;zastyganiem&#8221; makijażu &#8211; gdyby niechcący zdarzyło wam się nałożyć zbyt dużo korektora, co nie jest trudne biorąc pod uwagę niewygodną tubkę i trudności z dozowaniem;
rezultaty działania korektora widać głównie zaraz po jego nałożeniu, nie są mocno widoczne, a z czasem zaczynają zanikać &#8211; w moim przypadku następowało to już najdalej po 1 godzinie od zakończenia makijażu &#8211; skóra traciła na aksamitności niemalże &#8222;w oczach&#8221;.

Po doświadczeniach z kremem Magic Blur oczekiwałam cudów, a dostałam&#8230; właściwie niewiele.
W przypadku nakładania na &#8222;zwykły krem&#8221; można zauważyć pewne wygładzenie (poprzez wypełnienie porów i malutkich zmarszczek) skóry oraz wyrównanie kolorytu.
Ale tak naprawdę tylko do momentu nakładania makijażu, bo potem w 8 przypadkach na 10, pojawiają się problemy z nakładaniem podkładu i jego wyglądem na twarzy.
Właśnie to &#8222;wypełnienie&#8221; porów i zmarszczek, czyli &#8222;zapchanie&#8221; ich korektorem jest moim zdaniem przyczyną tego, że najlepszy nawet podkład zaczyna się psuć w kontakcie z tak dużą ilością silikonowej bazy&#8230;

Korektor Magic Blur ląduje u mnie w kategorii NEUTRALNIE. Nie jest to kompletna strata pieniędzy, moim zdaniem fajnie się sprawdzi na opaloną skórę ZAMIAST podkładu, ale jako baza pod podkład &#8211; raczej mizernie&#8230;
Jeśli któraś z Was ma ograniczony budżet i waha się między zakupem kremu a korektora z serii Magic Blur, to rada ode mnie &#8211; chcesz widocznych rezultatów i malujesz się na co dzień &#8211; kup krem!
Masz nie najgorszą cerę (najlepiej choćby ciut opaloną) i lubisz chodzić bez makijażu &#8211; możesz kupić korektor i używać na dowolny inny krem, zamiast makijażu&#8230;

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 tubki

Korektor, zbędny wydatek.

Korektor podarowany z kremem Magic Blur i w sumie wystarcza mi sam krem.Z kremu jestem zadowolona i jego warstwa jest dla mnie wystarczająca i nie mam potrzeby nakładania kolejnych warstw korektora udoskonalającego i jeszcze podkład na to.Nakładany w okolice oczu tworzy pudrowe drobinki które dostają się do moich oczu i je podrażniają.Muszę się pilnować by nie dotykać i nie poprawiać włosów bo łzy murowane.Konsystencja i zapach w porządku,gustowne opakowanie lecz nie mam tak widocznych zmarszczek jak dla mnie zbędny wydatek.Może starsze Panie będą zadowolone z widocznymi zmarszczkami.50+

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bajka o tym, jak sprzedać zwykłą silikonową bazę za dużą kasę ...

... wmawiając, że to czarodziejska różdżka i jakaś specjalna, najnowsza kosmiczna technologia.
Innowacja! Tak właśnie wygląda opis producenta i kampania reklamowa tego kosmetyku.
A jak jest naprawdę? To najzwyklejsza na świecie, znana od dawna, silikonowa baza! Do tego wcale nie najlepsza, gorsza chociażby, niż taniutka Lirene. Dodałam do opisu skład dla ciekawych, więc każdy sam może sobie sprawdzić te innowacyjne silikony i trochę emulgatorów.
Ma gęstą konsystencję, łososiowy kolor i "mydlany" zapach. Dość dobrze się rozprowadza. Trochę wygładza powierzchnię skóry i daje lekki satynowy połysk, jak każda inna silikonowa baza.
Nie robi żadnego z cudów obiecanych przez firmę Un'Real: nie zmniejsza zmarszczek, ani porów i nie zmienia tego faktu wydumana instrukcja nakładania. Jest jeszcze coś czego jej nie wybaczę: mój Miracle Air wygląda na niej, jak nierówno nałożony najtańszy bazarowy podkład, waży się i włazi w pory, czego na innych bazach nie robi.
Ja to coś dostałam. Gdybym zapłaciła za nią własną krwawicą, w recenzji pojawiłyby się słowa powszechnie uznane za obelżywe.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Nie mam pojęcia ile jej jeszcze zostało, bo z tubą trzeba się nieźle namęczyć. Mam nadzieję, że niedużo.