Sea of Spa, BIO SPA, Pure Mud Mask (Oczyszczająca maska błotna do twarzy)

Sea of Spa, BIO SPA, Pure Mud Mask (Oczyszczająca maska błotna do twarzy)

Błotna maska do twarzy do głębokiego oczyszczenia porów. Maseczka zawiera dużą ilość kaolinu, który pochłania nadmiar sebum i przywraca normalną aktywność gruczołów łojowych, co znacznie poprawia cerę. Oczyszcza skórę, wygładza nierówności cery, ściąga pory. Przeciwbakteryjne i przeciwzapalne działanie reguluje krążenie krwi. Maska odżywia, wygładza drobne zmarszczki, utrzymuje prawidłową równowagę wilgoci w skórze. Maska absorbuje nadmiar olejków, usuwa martwe komórki skóry,koi, usuwa zaczerwienienia, nadaje skórze promienny zdrowy wygląd. Maska może być stosowany jako środek na trądzik . Zmniejsza widoczność porów.
Zalecana dla skóry tłustej, mieszanej i normalnej.

normalna, tłusta, mieszana, trądzikowa
przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, oczyszczające, przeciwzmarszczkowe, regenerujące
klasyczne
w tubie

Przyjemne błotko

Przyznam szczerze, że nigdy nie widziałam tego produktu i chyba za taką cenę bym go nie kupiła. Całe szczęście dostałam je w prezencie od przyjaciółki prostonz Izraela!
Błoto, jak to błoto ma kolor jasnobrązowy. Pachnie w neuralny i przyjemny sposób. Duża tuba ułatwia aplikacje, jest to produkt wydajny.
Zasycha w parę minut, dość łatwo się je spłukuje. Po użyciu mamy efekt dokładnie oczyszczonej skóry twarzy, odczuwalny lekki chłód, jak to przy dobrym oczyszczeniu.
Bardzo polecam!

Dobry zakup

To był dobry zakup. Tubka maseczki wykonana jest z elastycznego plastiku. Zamknięcie jest dość mocne i mogę być pewna, że nic nam się nie wyleje. Produkt łatwo się wyciska, maseczka łatwo się rozsmarowuje. Zapach no cóż ważne żeby produkt działał. Działanie maseczki - nie są to jakieś spektakularne efekty ale bardzo dobrze matuje, nie wysusza skóry, oczyszcza pory, sprawia że skóra twarzy jest gładka, efekt bardzo fajny szczególnie przy regularnym stosowaniu maseczki. Trochę ciężko się ją zmywa, ale ważne że działa. Polecam.