No Inhibition, Sea Salt Spray Guarana and Organic Extracts (Spray stylizujący z wodą morską)

Spray do włosów zainspirowany efektem `dnia na plaży`. Nadaje włosom strukturę i świeży wygląd.
Woda morska ma działanie orzeźwiające i tonizujące, a guarana nawilża i wzmacnia włosy po każdym zastosowaniu.
Stylizować palcami i wysuszyć dyfuzorem

w sprayu
zapachowa
lekkie
pianki do włosów
podkreślające kolor, matujące

Fajny na każdą porę roku

Nie sięgam po niego często bo na dłuższą metę mam wrażenie, że trochę przesusza mi włosy. Jednak okazyjnie stosuję go nawet zimą bo daje świetny efekt - włosy nabierają objętości i choćby miały najgorszy dzień - po zastosowaniu tego sprayu naprawdę fajnie się układają. Podkreśla naturalny, lekki skręt włosów i nadaje swobodny look ;)

Plażowy image:)

Fajna sprawa ten spray:)
Z podatnych włosów naprawdę wyczrowuje fajną teskurę.Moje włosy lekko się falują-załamują i po tym siuwaksie:)stają się bardziej skręcone.
Efekt jest fajny,faktycznie można go porównać do plażowego.
Po spsikaniu i lekkim ugnieceniu i wysuszeniu dyfuzorem mam-prawie skręcone,lekko zmatowione ale nie uklejone włosy,zwiększają też lekko objętość, ale nie jest to efekt spuszenia włosów.Mimo zmatowienia na włosach widać jakby wilgotną poświatę.
Próbowałam też opcji bez dyfuzora susząc włosy trzymając je w dłonich i ten sposób,a raczej efekt po nim bardziej mi odpowiada bo włos jest mniej skręcony i taki fajnie rozwjany.
Obie stylizacje wytrzymują cały dzień bez polakierowania.
Spray pachnie poranną bryzą:)
Idealny do-
letnich,wakacyjnych,nadmorskich...fryzur
Polecam.
Co do wydjności się nie wypowiem bo używam czasami,ale na jednorazową aplikację potrzeba 8-10 psików(przy gęstych włosach)