Origins, Clear Improvement, Active Charcoal Mask To Clear Pores (Maseczka oczyszczająca pory z aktywnym węglem)

Maseczka oczyszczająca pory z aktywnym węglem. Działa jak magnes. Dzięki chińskiej białej glince absorbuje toksyny.

klasyczne
oczyszczające
w tubie

Jak dla mnie dobra

faktycznie oczyszcza, ściaga pory - efekt jest widoczny gołym okiem. Minusem jest, że dośc trudno się zmywa, ale to kwestia dodatkowej minuty pod wodą względem innych maseczek. Myślę, że mogłabym do niej wrócić. Bez zapachu.

Ulubiona

Z maseczkami z węglem aktywny nie miałam nigdy do czynienia. Moja skora mimo, że okres dojrzewania ma daleko za sobą - skłonna jest do zapychana i pojawiania się od czasu do czasu różnego rodzaju grudek, pojedynczych wyprysków, czy też wągrów. Zachęcona pozytywny opiniami na temat tej maseczki - postanowiłam ją wypróbować. Od tamtej pory zawsze muszę mieć jej zapas.
- Świetnie oczyszcza, wygładza, a nawet rozjaśnia skórę;
- Przyspiesza znikanie rożnych nieprzyjaznych zmian na skórze;
- Zwęża pory - wyraźnie są mniej widoczne;
- Skóra napięta, świeża,
-Zmywanie maski jest dość uciążliwe i brudzące, ale efekt, który widzę w lustrze po jej użyciu - zdecydowanie wynagradza mi ten cały bałagan po jej użyciu
-cena nie należy do najniższych, ale często można ją upolować z rabatem -20%

delikatny detoks dla skóry

+ brak zapachu i innych zbędnych substancji;
+ pierwsza maseczka glinkowa, którą można bezproblemowo spłukać (choć trzeba uważać ze względu na kolor);
+ po zmyciu skóra jest świeża, rozjaśniona, pory zwężone;
+ nie pozostawia uczucia ściągnięcia czy przesuszenia;
+ sprawia, że wszelkie zmiany szybciej się goją i znikają;
+ zabójcza wydajność (rok używania raz w tygodniu).

Nie ma dużego zaskoczenia

Kupiłam kosmetyk najpierw w kapsułkach, a potem małą tubkę kosmetyku. Miałam również okazję rozmawiać z konsultantką na temat tego produktu w sklepie stacjonarnym.

Pamiętam, że powiedziała mi, że maseczka wystarczy na bardzo długo, ponieważ wystarczy nałożyć maskę na dłoń o wielkości groszku. Niestety nie można było przełożyć tego na praktykę. Musiałam nałożyć znacznie więcej produktu. Nakładałam na oczyszczoną i wilgotną twarz. Maseczkę pozostawiałam an 15 minut. Pozwalałam jej wyschnąć - również konsultantka nic nie wspominała o tym, że maseczka powinna być cały czas mokra. Potem zmywałam maseczkę ciepłą wodą, lub zdejmowałam ją przy użyciu bawełnianej ściereczki. Ogólnie efekt był przeciętny. Nie zauważyłam szczególnego oczyszczenia. Skóra na pewno nie jest ściągnięta, mam jednak wrażenie że nie do końca jest oczyszczona.

Niestety spodziewałam się lepszego efektu.

Mocny produkt.

Kupiłam maseczkę w innej formie - nie w tubce, ale w kapsułkach. Za 4 lub 5 (już nie pamiętam) zapłaciłam ok. 25 zł.

Producent radzi, aby przed nałożeniem kosmetyku ogrzać skórę. Nie bawiłam się w manewry z ręcznikiem tylko maseczkę nakładałam na oczyszczoną skórę po gorącym prysznicu. Mam co do niej mieszane uczucia. Maseczkę nakładamy na 10-15 minut i po tym czasie spłukujemy. Jest to proces ciężki a przynajmniej taki był dla mnie, bo w kapsułkach było więcej maseczki niż potrzeba do pokrycia buzi. Nie miałam co z nią zrobić więc nakładałam większą warstwę. Zmycie trwało dobre 3 minuty.
Pierwszą rzeczą jaką potem zauważyłam było zmniejszenie porów. Buzia była lekko zaczerwieniona. Maseczka nie zapchała mnie, ale za każdym razem w ciągu następnych dwóch dni po jej użyciu pojawiały się 2-3 wypryski. Według mnie to kwestia oczyszczenia. Cera była wtedy też bardziej wrażliwa. Polecam wypróbowanie posiadaczkom cer tłustych odpornych na podrażnienia. Maseczka ma dla mnie niestety za mocne działanie i nie kupię jej ponownie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 4-5 kapsułek

nie jestem do niej przekonana

Maseczka ta jest droga, przez co spodziewałam się więcej.
Ogromnym minusem jest fakt, że bardzo szybko zasycha na twarzy, do czego jak wiadomo, nie można dopuścić. Trzeba się nieźle nabawić żeby pozostała dalej mokra. Ja albo spyskuję ją wtedy wodą termalną co kilka minut albo trzymam twarz nad naczyniem z gorącą wodą. Jest to problematyczne i nei podoba mi się, że potrzeba przy tym tyle zabawy.

Po całym tym procesie skórę mam faktycznie lekko oczyszczoną jednak efekty niczym nie odbiegają od tanich maseczek, chociażby Ziaji.

Osobiście jestem rozczarowana. Oczekiwałam lepszej maseczki za taką cenę