Zoeva, 322 Brow Line Brush (Pędzel do brwi)

Zoeva, 322 Brow Line Brush (Pędzel do brwi)

Pędzel Zoeva 322 Brow Line Brush ze względu na swój kształt stanowi idealne narzędzie do podkreślania brwi. Umożliwia precyzyjne zakreślenie łuku, a nawet narysowanie linii cieniem lub linerem w żelu. Doskonale radzi sobie podczas aplikacji pudru do brwi. Główkę Brow Line 322 Zoeva wykonano z syntetycznego włosia (taklon), przycięto po skosie i umieszczono w mocno spłaszczonej skuwce. Skuwkę osadzono na drewnianej rękojeści, pokrytej lakierem.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
do brwi
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ulubieniec!

Komplet pędzli Zoeva kupiłam wiosną 2018 roku i służy mi on po dziś dzień.
W zestawie znalazł się m.in. recenzowany pędzel do brwi, który uważam za mistrzostwo świata - miałam wiele pędzelków do brwi, ale ten od Zoevy jest niezniszczalny i idealny!

Przede wszystkim jest poręczny (rączka jest długa) i perfekcyjnie wykonany - mam go tyle lat i absolutnie nic się z nim nie dzieje, choć jest regularnie myty. Bardzo podoba mi się design tej linii - czerń i srebro są eleganckie i luksusowe.
Włosie jest idealnie przycięte i dość sztywne, sam pędzel jest też cieniutki, co umożliwia dokładne i precyzyjne malowanie.
Łatwo nabrać nań odpowiednią ilość kosmetyku (pomada, cień), a uzyskany efekt zawsze mnie powala - czy chcę dorysować cieniutkie kreseczki imitujące włoski, czy potrzebuję zaznaczyć dolną krawędź brwi jednym, precyzyjnym ruchem, czy chcę je szybko wypełnić kolorem - w każdym przypadku ten pędzel sprawdza się dobrze, a praca z nim jest szybka i efektywna.

Nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia - jest świetnej jakości, włosie nie wypada i nie odkształca się, makijaż jest doskonały i dokładny - z żadnym innym pędzlem nie pracowało mi się tak łatwo i szybko, jak z tym!
Serdecznie polecam, Zoeva to najwyższa jakość i największe zadowolenie z uzyskanych rezultatów ♥️

profesjonalista

To naprawdę świetny pędzel! Myślę, że sprawdzi się zarówno tym, którzy zaczynają przygodę z makijażem, jak i profesjonalnym wizażystom.
Wyróżnia go jakość i trwałość wykonania. Jest łatwy w obsłudze i świetnie sprawdza się przy korzystaniu z cieni, którymi wypełniamy brwi.
Jedyną mini wadą jest to, że nie do końca jest uniwersalny. Jak na pędzel do brwi jest dość szeroki i niezbyt precyzyjny.
Do łatwego, przyjemnego wypełnienia brwi w ekspresowym tempie - sprawdzi się idealnie. Jeśli jednak szukamy pędzla, którym dorysujemy pojedyncze włoski i wypełnimy problematyczne luki - raczej celowałabym w inne, bardziej precyzyjne pędzle do brwi.

• Design produktu: 5

Najlepszy pędzel do brwi jaki miałam

Uwielbiam pędzle marki Zoeva mam dużo w swojej kolekcji uważam że to najlepsze pędzle do makijażu są solidnie wykonane i świetnie się nimi pracuje.
322 Brow Line Brush to mój ulubiony do brwi włosie jest sztywne nie za dlugie nie za krotkie precyzyjnie maluje brew idealnie można zaznaczyć ostre końce. Używam go tylko do cienia dobrze rozprowadza produkt po brwi nie pozostawia plam nie wyrywa włosków. Pędzel jest drewniany logo i numerek pędzla nie wytarlo sie po 2 latach użytkowania.
Szata graficzna jest bardzo elegancka pędzelek ma w raczce delikatne błyszczące drobinki :)
Pędzel warty każdej złotówki
Polecam :)

Mój ulubieniec

W swoich kosmetycznych zbiorach mam całkiem pokaźną gromadkę pędzi z Zoevy i nie żałuję ani złotówki, którą w nie zainwestowałam, z tym pędzlem nie jest inaczej :)

Używam go już ok 2-3 lata i nadal wyglada tak samo jak na początku, myję go w mydle, włosie się nie odkształciło, w dalszym ciągu tak samo dobrze się układa. Pędzel jest przycięty pod odpowiednim kątem, co niesamowicie ułatwia umalowanie brwi. Możemy nim zarówno precyzyjnie je wyrysować (pomada) lub delikatnie, subtelnie je podkreślić (cień do powiek). Bardzo podoba mi się to, że włoski w tym pędzelku są sztywne i krótkie, nie wyginają się.

Polecam, trafiony zakup!

Precyzyjny

Bardzo dobrze wyprofilowany i ścięty pędzelek. Z łatwością można nim wyrysować brwi. Długość włosia jest precyzyjnie do tego przystosowana, włoski są wystarczająco sztywne.
Design pędzla bardzo mi się podoba. Ponad to jest poręczny, włoski nie wypadają i służy mi już bardzo długo. Jakościowo klasa.

Najlepszy !!!

To najlepszy i najbardziej precyzyjny pędzelek do stylizacji brwi jaki posiadam w swojej kolekcji.

Mam fioła na punkcie idealnie podkreślonych ale nie przerysowanych brwi - oprócz dobrze dobranego produktu potrzeba także dobrego narzędzia do jego aplikacji czyli pędzelka, który ułatwi nam to zadanie.
Zoeva Brow Line Brush charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, ma odpowiednio wyprofilowany kształt oraz idealną "sztywność". Jakoś nie przepadam ze pędzelkami do brwi, które są miękkie - w takich przypadkach trudno o precyzyjne wyrysowanie kształtu brwi - ten od Zoevy jest idealny pod każdym względem :)
Świetnie sprawdza się w przypadku produktów kremowych (np. pomad do brwi) jak i produktów pudrowych. Z jego pomocą bez najmniejszego problemu wypełnicie brwi cieniem czy dorysujecie pojedyncze włoski używając pomady.
Jest łatwy w czyszczeniu, używam go już od dobrych kilku lat - i to codziennie, czyszczę regularnie a on w dalszym ciągu ma się dobrze... Nie pogubił włosia, nie odkształcił się - produkt w pełni warty swojej ceny !

Polecam :)

Precyzyjny

Bardzo dobrej jakości pędzel do brwi. Solidnie wykonany w odpowiedniej długości, która ułatwia trzymanie pędzla i manewrowanie nim według konieczności. Włosie jest sztywne, co przy tego typu produkcie to duży plus. Ja nie mogę się bez niego obejść, używam go każdego dnia do precyzyjnego wyrysowania brwi. Włoski nie wypadają. Pędzli tej marki używam od dłuższego czasu i muszę przyznać, że są to jedne z lepszych pędzli, które do tej pory używałam. Polecam zainwestować, jeżeli chcemy mieć naprawdę dobrej jakości pędzle.

Dobry pędzel

Pędzel jest naprawdę dobrej jakości, nic się nie rusza, włosie nie odkształca. Na początku wydawało mnie się, że jest to doskonały pędzel do brwi, ale zaczęłam robić je bardziej precyzyjnym pędzlem. Zoeva 322 jest dobry do szybkiego uzupełnienia brwi (cieniem/pomadą), ale nie nadaje się do dorysowania pojedynczych włosków lub zaznaczenia dokładnej linii brwi.

Idealny

+posiadam wersję łososiową ze skuwką rose golden, coś pięknego, codziennie cieszy oko!
+jak na tę jakość pędzla w porównaniu z cenami innych, to nie jest drogi,
+mimo kilku lat używania nadal wygląda jak nowy,
+z włosiem nie stało się absolutnie nic,
+nie gubi włosia,
+wymywa się do czyta,
+ultra szybko schnie,
+idealnie leży w dłoni,
+z trzonka nie znikają napisy,
+żadnym innym pędzlem nigdy tak dobrze i precyzyjnie nie malowało mi się brwi,
+dodatkowo używam go do czyszczenia przestrzeni pod kreską, tudzież reperowania kreski, kiedy zrobię linię eyelinerem, to z u dołu jeszcze nakładam tym pędzlem korektor, żeby ją wyostrzyć,
+niezastąpiony, żaden inny pędzel nie może się z nim równać,
+mimo bardzo zbitego włosia, nie drapie,

-dostępny tylko online

Pędzel idealny, gorąco polecam.

• Design produktu: 5

Pędzelka używam naprzemiennie z Hakuro.Dobrze nim sie naklada cienie.Wlosie nie gubi sie podczas mycia.Jest miekkie,a cala konstrukcja pedzelka bardzo profesjonalna.

• Design produktu: 5

Średnio nadaje się do brwi

Na początku użytkowania myślałam, że zakupiłam najlepszy pędzelek do brwi. Potem znowu wróciłam do hakuro i do brwi jednak okazał się być kiepski. Włosię trochę za grube, mało precyzyjne. Dobrze wykonany, włoski nie wypadają. Używam go do rozcierania lub nakładania cieni na górnej powiece przy linii rzęs.

Wielozadaniowiec.

Pędzelek jest przeznaczony do brwi, ale dla mnie ma on wiele innych zastosowań.
Doskonale rozciera kredkę, gdy robię makijaż techniką kredki.
Czyści łuk brwiowy po makijażu brwi. Maluje same brwi.
Ma fajne sztywne włosie, które radzi sobie doskonale z wieloma zadaniami.
Jest to jeden z moich ulubionych pędzli Zoevy.
Plusy:
-wielofunkcyjny,
-solidny,
-sztywny włos umożliwiający precyzyjną pracę kosmetykiem,
-ładny design.
Minusy:
-cena.
Polecam.