KWC LogobyWIZAŻ logo

6,99  zł
cocolita.pl
Eveline Extra Soft Krem-Opatrunek do Rąk 100ml
7,49  zł
Intensywnie Regenerujący Krem-Opatrunek Do Rąk 5% Urea + Lanolina - Eveline Cosmetics Professional Extra Soft Sos
11,86  zł

Kupi ponownie: 52% osób
    Kaisja
    1 września 2021 o 0:44
    5 / 5
    Świetny, choć uczciwie przyznaję, że w trakcie mrozów go nie testowałam
    Cenowo przystępna, czerwona, miękka tubka z dobrym zamknięciem – klapką "na klik" zawiera jedwabistą w dotyku, pięknie, subtelnie, kwiatowo pachnącą – ambrozję. Aromatyczne kremy lubię stosować na noc, i pod tym względem ten kosmetyk sprawdził się u mnie znakomicie. Na drugi dzień jeszcze przez wiele godzin nie odczuwam po nim potrzeby ponownego nakremowania dłoni. Są gładkie, i odczuwalnie nawilżone, ale nie natłuszczone, gdyż krem świetnie, lekko się aplikuje, i natychmiast całkowicie wchłania. Z tego też względu doskonale nadaje się do używania również w ciągu dnia – dłonie są wypielęgnowane i nawilżone, a gładkie i pozbawione mokrego, lepkiego filmu, bez jednoczesnego poczucia ściągnięcia skóry, charakteryzującego wiele szybko wchłaniających się kremów do rąk. Powyższe kosmetyk zawdzięcza fenomenalnemu, zbawiennemu dla skóry składowi nawilżająco-odżywczemu, obejmującemu kwas hialuronowy, mocznik, glicerynę, witaminę E, oraz D-pantenol. Stąd zapewne wspaniałe działanie kremu, choć – co już wskazałam w tytule opinii – nie dane mi było go testować w ekstremalnych warunkach pogodowych. Krem na co dzień i w ciepłe miesiące zużyję z przyjemnością, natomiast na zimę, na wszelki wypadek mam zachomiczone sprawdzone specyfiki mocniejsze i dermoapteczne.
    Zalety:
    • + skład – w znacznej mierze naturalny – kwas hialuronowy, mocznik, gliceryna, witamina E, D-pantenol,
    • + efekt – odżywione, nawilżone, wypielęgnowane, gładkie dłonie,
    • + zapach – bardzo ładny – subtelny, kwiatowy,
    • + konsystencja – przyjemna, delikatna w dotyku – lekko się wmasowująca,
    • + wchłanialność – doskonała – natychmiastowa, i bez poczucia ściągnięcia skóry rąk,
    • + wydajność – bardzo dobra – jednorazowo na obie fłonie wystarcza mały kleks,
    • + opakowanie – miękka tubka z dobrym zamknięciem, bardziej praktyczna, niz ładna, choć porzucona gdzieś nie zaginie, zwracając uwagę najbardziej strażackim odcieniem czerwieni,
    • + cena – przystępna – 8 zł – za swój krem 2-3 miesiące temu zapłaciłam w promocji jedynie 6 zł
    Wady:
    • + brak wad
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

61 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 4 / 5
    Dobry, ale bez szału
    Ten krem kupiłam w wersji mini, ponieważ mój ostatni bardzo szybko się skończył i bez wahania sięgnęłam w sklepie po ten.Potrzebuję czegoś właśnie takiego do torebki. Jakież było moje zdziwienie kiedy przy kasie okazało się, że kosztował 1 zł za 30 ml. Opakowanie fajne malutkie, wszędzie się zmieści. Kolor czerwieni przyciąga wzrok i wydaje się być elegancki i taki kobiecy. Krem jest koloru białego. Raczej nie jest zbyt gęsty, taki w sam raz. Zapach nie wiem do czego porównać, jest raczej zwykły ale nie drażni. Można uznać że jest całkiem przyjemny. Producent w opisie obiecuje naprawdę wiele. I od razu zaznaczam ze nie wszystko zostało spełnione. Myślę że jest to krem raczej na dzień, który trzeba często poprawiać. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Dłonie są po nim natychmiast wygładzone i miłe w dotyku, szorstkość znika. Lecz niestety jest to działanie bardzo krótkotrwałe. Już po niedługim czasie trzeba zabieg powtarzać, aby efekt został utrzymany. Krem nie podrażnił mojej skóry. Za te pieniądze okazał się również bardzo wydajny. Jako kieszonkowy krem na dzień szczerze polecam, ale nie spodziewajmy się spektakularnych efektów utrzymujących się długo.
    Zalety:
    • Kieszonkowy rozmiar
    • Ładne opakowanie
    • Szybko się wchłania
    • Nie pozostawia tłustej warstwy
    • Dłonie są od razy wygładzone i miłe w dotyku
    • Cena
    Wady:
    • Działanie jest krótkotrwałe
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

43 osób uznało tą opinię za pomocną
    cora
    25 maja 2019 o 23:03
    5 / 5
    Wow, świetny
    Krem do rąk Eveline jest dla mnie bardzo skutecznym kosmetykiem. Dbam o dłonie, co jest niestety trudne, bo często przesadzam z myciem rąk, co powoduje przesuszenie skóry, ponieważ nie każde mydło jest idealne, a woda pozostawia wiele do życzenia pod względem twardości, jak i czystości. Tak więc krem do rąk jest dla mnie ważny, bo on nadrabia wszelkie niedociągnięcia i leczy z szorstkości i suchości. Eveline proponuje nam krem dosyć gęsty i lekko tłusty, przy czym zauważyłam, że zwłaszcza moje ręce chłoną go jak gąbka. Skóra od razu jest wygładzona i odżywiona. Tłustej warstwy nie tworzy, nie mamy wrażenia lepkości, krem idealnie się wchłania. Bardzo dobrze sprawdził się zimą. Pomaga w ochronie naskórka i w regeneracji. Jedyne, co mi się nie podoba, to zapach, jest taki zwykły, kosmetyczny, ale nieco wkurzający. Może i tysiąc osób tego zapachu w ogóle nie zauważy, ja tak. Ogólnie jestem zadowolona z tego kosmetyku, dam piątkę, mimo mych uprzedzeń co do zapachu.
    Zalety:
    • * nawilżenie, natłuszczenie,
    • * szybkie wchłanianie,
    • * gładkość,
    • * krem doskonały na zimowy sezon
    Wady:
    • - zapach
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    bernadetta12345
    13 stycznia 2024 o 13:24
    2 / 5
    Śmierdzi i się klei
    Krem dostałam w prezencie rok temu, od tego czasu nie mogę go zużyć. Po użyciu nie wchłania się tak aby czuć komfort. Bardzo się klei, śmierdzi chyba mocznikiem bo ma go w składzie. Dłonie po nim nie są zadbane, nie czuje komfortu w trakcie jak i po użyciu. Może dla osób o wrażliwych dłoniach sprawdzi się jako niepodrażniający, jednak proponuję poszukać innego.
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Oceaniczna
    5 stycznia 2024 o 16:50
    3 / 5
    Dobry, ale na krótko, nie dłużej
    Krem przyciąga uwagę intensywnie czerwonym opakowaniem, ale kupiłam go z powodu mocznika i napisu "SOS". Miał szybko nawilżyć i zregenerować przesuszone dłonie. Na krótko niby pomógł, ale po dłuższym użyciu przestał pomagać. Wręcz miałam wrażenie, że dłonie się szybciej wysuszają. Na plus to, że nie zostawia tłustej warstwy. Nie wiem, czy mogę go nazwać takim typowym "SOS". Raczej to po prostu dobry krem do rąk do sporadycznego stosowania.
    Zalety:
    • opakowanie, brak tłustości
    Wady:
    • działanie na krótko, niska cena, dostępność
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann