Dabur, Vatika Naturals, Extreme Moisturizing Styling Hair Cream (Nawilżający krem do włosów `Migdał, miód i aloes`)

Krem do stylizacji włosów. Chroni włosy przed zewnętrznymi czynnikami, nadaje intensywnego blasku i ułatwia układanie włosów.
- Migdał - nawilża, wzmacnia i sprawia że włosy stają się błyszczące,
- Miód - dodaje witalności i zapobiega przesuszaniu
- Aloes - nawadnia i odżywia włosy.
Zastosowanie:
Dla lepszych rezultatów użyj przed i po myciu włosów.
Przed myciem - wmasuj krem na całą długość włosów, pozostaw na 15 minut w celu głębokiego odżywienia. Następnie umyj włosy jak zwykle.
Po umyciu - niewielką ilość kremu wmasuj w wilgotne włosy w celu nadania ochrony, połysku i ułatwienia procesu stylizacji.

w słoiku
mleczko

CUDO!!

Krem Vatika do stylizacji włosów to dla mnie strzał w 10!! zamówiłam przez internet.Przede wszystkim mistrz w nawilżaniu włosów na prawdę świetnie sobie radzi z nawilżaniem konsystencja łatwa do nakładania lecz trzeba uważać zeby nie obciązyć włosów ( należy umiarkowanie aplikować) Stosuje raz w tygodniu jako maskę przed myciem włosów wmasowuje w suche włosy pozostawiam na 15 minut po czym myje. Druga technika stosuje po myciu rozcierając w dłoniach i nakladam na włosy od ucha po końce tak zeby nie przetłuścić skóry głowy ponieważ bardzo mocno nawilża :) Cena przystępna około 20 zł nie pamiętam w granicach 15 20 zł Wydajny Efekty sypkie wygładzone lśniące włosy:) mój KWC :) aaa i zapomniałam dodać zapach przepiękny! każdej się spodoba wypróbujcie opakowanie praktyczne kosmetyk mozna zuzyć do samego konca nic nie zostanie w pudełeczku