Batiste, Dry Shampoo Floral Essences (Suchy szampon o zapachu kwiatowo - owocowym)

Floral Essences to zapach wiosny o poranku, eterycznej i świeżej. W lekkim otwarciu lilii wodnej towarzyszy soczysta brzoskwinia, pobudzająca pomarańcza i słodki melon, do których szybko dołączają subtelny fiołek, niewinna konwalia i delikatna róża.
Suchy szampon Vivalis Batiste Dry Shampoo Floral Essences idealnie odświeża włosy.

oczyszczające
zapachowa
Skóra głowy
normalna, przetłuszczająca się
w spray'u
suche szampony

Czy tę markę trzeba jeszcze komuś przedstawiać? :)

Lubię suche szampony, zwłaszcza Batiste i ten zdecydowanie nie zmienił mojego zdania na temat tej marki :)

Opakowanie duże o pojemności 200ml, jest to standardowa pojemność ich produktów. Całość stabilna, łącznie ze skuwką, przez cały okres używania nic się z nim nie stało pomimo kilku upadków z wysokości.

Spray leci równomiernie, nic nie "wypluwa", nie skrapla się, nie zacina.

Biały nalot łatwo wyczesać z głowy, nie przykleja się tworząc siwych pasemek.

Dobrze odświeża włosy, a wręcz tchnie nową energię do działania. Po jego użyciu spokojnie cały dzień wytrzymują, nie wiem jak by było z dłuższym stosowaniem, ponieważ używam takich szamponów awaryjnie i jak wracam do domu to od razu idę umyć głowę. Nadaje się zarówno na przetłuszczone włosy, jak i przy źle wymytym szamponie, tudzież po prostu do dodania objętości.

Ogólnie suche szampony marki Batiste w poszczególnych wersjach różnią się zapachem. Floral wskazuje na zapach typowo kwiatowy, jednak niespodzianka - jest on połączony z soczystymi i słodkimi owocami. Całość dzięki temu zabiegowi zyskuje na lekkości, przy jednoczesnym zachowaniu kobiecości i delikatności. Zdecydowanie nie jest to duszący bukiet kwiatów, a właśnie owocowo-kwiatowy flirt ogrodowy. :) Jak to w Batiste, szybko z włosów wietrzeje, ale użytkowanie umila :)

Wydajność świetna, nie używam regularnie, ale spokojnie na kilka miesięcy wystarcza. Nie potrzeba wiele by uzyskać wymarzony efekt.

Podsumowując ten Batiste mnie nie zawiódł, sprawuje się tak samo świetnie jak pozostałe wersje. Zapach, choć troszkę się go obawiałam, przyjemnie mnie zaskoczył i myślę, że nawet nastolatkom przypadnie do gustu. Z chęcią jeszcze do niego wrócę.

Ulubiony suchy szampon!

Miałam już kilka wersji suchych szamponów od Batiste i ten jednak zostaje moim ulubionym. Odpowiada mi i zapach, i działanie. Odświeża włosy, absorbuje nadmiar sebum, dodaje objętości, nie bieli włosów. Nie używam suchych szamponów na często, dlatego dla mnie jest wydajny i w przystępnej cenie.

ulubieniec

Moje wlosy szybko się przetłuszczają, dlatego sięgam po niego dosyć często. Wersja kwiatowa jest moją ulubioną. Pachnie świeżo i kobieco. Na uwagę zasługuje też przyjemna dla oka szata graficzna.
Produkt w sprayu pozwala na szybką i łatwą aplikację. Na włosach ląduje biały proszek, który absorbuje co ma. Robi robotę. Daje się łatwo wyczesać, nie ma z tym problemu. Dzięki suchemu szamponowi nasze włosy odbijają się lekko od nasady (wg mnie super efekt). Ponadto jest wydajny, mimo częstego stosowania nie trzeba wiecznie biegać do drogerii.
Produkt dostępny jest w wielu drogeriach, warto czekać na promocję :)
U mnie już - naste opakowanie. Nie wyobrażam sobie bez niego życia!

bardzo praktyczne

Myślę, że najlepsze z suchych szamponów Batiste. Próbowałam suchych szamponów innych marek, ale nie dałam tego samego efektu co Batiste.
Extra Volume XXL jest moim faworytem, ​​który eliminuje tłuste włosy, a jednocześnie zapewnia czystszy i pełniejszy wygląd oraz zapewnia dodatkową objętość, uwalniając włosy ze stanu spłaszczenia!
Z drugiej strony Floral ma wspaniały zapach jak wszystkie inne tej marki. Możesz uzyskać czystszy i jaśniejszy wygląd swoich włosów, który utrzymuje się przez cały czas, jednocześnie zachowując wiosenny zapach we włosach!
Ponieważ objętość XXL jest niezbędna, zawsze stawiam ją w narożniku mojej półki i chociaż moja opcja co jakiś czas się zmienia, uwielbiam wszystkie suche szampony Batiste.
Wszystkie mają inny zapach i sprawiają, że moje włosy wyglądają zdrowiej

Mój pomocnik

Bardzo lubię ten szampon. Jest to mój ulubieniec od Batiste ze względu na swój piękny kwiatowo-owocowy zapach :) Poza zapachem produkt "robi robotę". Szybko odświeża włosy.. Moje są z tendencją do przetłuszania się więc czasem muszę po niego sięgnąć. Dodatkowo włosy po nim są puszyste, uniesione u nasady. Poza odświeżeniem świetnie tez się nada do stylizacji i wymodelowania fruzury. Efekt "push up" gwarantowany. Batiste na stałe zagościł u mnie na półce. Ma dwa małe minusy ( o nich poniżej), ale przy tym co robi w awaryjnych sytuacjach to nic .

Każdy powinien zainteresować w suchy szampon!

Super produkt, odświeża włosy (moje włosy niestety na drugi dzień są już tłuste i bez życia, ten szampon je ratuje). Co prawda włosy pod koniec dnia są już znowu tłuste, ale co się dziwić, moje włosy to paskudy. Ten szampon jest bardzo dobry, dzięki niemu nie muszę myć codziennie. Proszek łatwo się wczesuje, nie widać go. Ładny zapach.

Rewelacja!

Totalny must have w mojej łazience. Uwielbiam produkty od Batiste, a ten ze względu na swój piękny i nienachalny zapach jest moim ulubieńcem. Suchy szampon od Batiste bardzo dobrze się rozpyla. Zostawia niewielką białą warstwę, którą z łatwością można wytrzepać lub wyczesać. Nie trzeba go dużo rozpylać więc nie zwilża włosów. Idealnie odświeża włosy, nie usztywniając ich. Niezastąpiony w kryzysowych sytuacjach. Śliczne kolorowe opakowanie wystarcza na dość długo. Używam go także, aby lekko unieść włosy u nasady.

Najlepszy jaki do tej pory używałam!

Zapach to oczywiście kwestia gustu, jednak według mnie po krótkiej chwili nie jest już wyczuwalny. Nie potrzeba dużo produktu, żeby widocznie odświeżyć włosy. Efekt utrzymuje się bardzo długo.
Produkt idealnie nadaje się też do nadania objętości, dlatego często używam go nawet na świeżych włosach i również cudownie się sprawdza.

Najlepszy!

Suchy szampon Batiste na stałe zagościł w mojej łazience. Jest znakomity do szybkiego odświeżenia włosów., znakomicie się aplikuje i cudownie pachnie. Dla mnie 10/10!

Świetna alternatywa :)

Która z nas nie była w takiej sytuacji gdzie włosy miałyśmy umyć jutro a tu nagle otrzymałyśmy pilną wiadomość,że musimy wyjść z domu tu i teraz.I ten problem,że włosy są w kiepskim stanie i jak my wyglądamy :P I jest o to nasz zbawiciel ! :) Wystarczy lekko spsikać włosy u nasady,rozmasować i możemy wyjść z domu bez stresu,że ,mamy tłuste włosy :P
Szampon faktycznie odświeża włosy i ładnie pachnie na pewno zawsze będę miała go w szafce na awaryjne sytuacje ;) Trzeba tylko uważać,żeby za dużo nie spryskać włosów,bo wtedy może nam zostać siwa poświata.

Fajny produkt

Suchy szampon kupiłam dla córki która ma długie gęste włosy i nie lubi myc za często głowy . Szampon ładnie pachnie i długo ten zapach się utrzymuje . Nie podoba mi się tylko to ze po nałożeniu długo utrzymuje się biały kurz na włosach na moich ciemnych wyglada jak bym miała siwe oczywiście znika po jakimś czasie . Włosy są po nim podniesione i przez pare godzin wyglądają dobrze , najbardziej zależało mi na zapachu żeby się długo trzymał i ten szampon to zapewnia.
Opakowanie jest śliczne kolorowe wyglada jak lakier do włosów kupiłam go na promocji i jeszcze dostałam fajna siatkę gratis

Ładny zapach, dobre działanie

Szybkie odświeżenie włosów u nasady ze świetnym efektem, ładny zapach utrzymujący się na włosach. Bardzo dobra cena na promocji, dostępny w wielu drogeriach, wydajny. Opakowanie przyjazne dla oka