Shiseido, Benefiance NutriPerfect, Eye Serum (Serum pod oczy)

Shiseido, Benefiance NutriPerfect, Eye Serum (Serum pod oczy)

Całościowa pielęgnacja skory wokół oczu przeznaczona w szczególności dla dojrzalej skóry, na której widoczne są już oznaki opływającego czasu, jak również na skutek zmian hormonalnych. Dzięki skoncentrowanej Carnosine DP zmniejsza się widoczność linii i zmarszczek. Skóra wokół oczu wygląda młodziej i jest gładsza. Szybko się wchłania i zapewnia optymalne nawilżenie. Zmniejsza widoczność cieni pod oczami, aby skóra wyglądała na wypoczętą i świeżą. Delikatny zapach uprzyjemnia używanie.

serum pod oczy
rozświetlające, nawilżające, liftingujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, przeciwzmarszczkowe
z pompką
serum

dobre

Gdyby była taka możliwość oceniłabym serum na 3,5 gwiazdki. Serum jest dobre ale bliżej mu do przeciętnego kosmetyku. Serum stosuję w duecie z kremem pod oczy Shiseido, Benefiance, Concentrated Anti Wrinkle. O ile do kremu wracam i będę wracać tak nie jestem w stanie powiedzieć czy ponowię zakup serum.

Na wstępie recenzji zaznaczę, że moje serum ma iny skład niż ten podany w opisie (nieznacznie lepszy, wciąż przeciętny). Działanie serum (zgodnie z inci na opakowaniu serum które kupiłam-jest to ten sam kosmetyk który jest na zdjęciu, nazwa, cena, wszystko poza inci się zgadza) opiera się na karnozynie (peptyd). Ma przeciwdzialać wolnym rodnikom.
W składzie jest alkohol denat którego osobiście unikam.

Moja skóra wokół oczu jest w dobrym stanie ale borykam się z przesuszającą się skórą wokół oczu. Potrzebuję systematycznej, nawilzającej i odżywiającej pielęgnacji ponieważ taka skóra zostawiona sama sobie bardzo szybko straciłaby na wyglądzie.

Serum jest lekkie, szybko się wchłania, nie podrażnia skóry, jest dobrą bazą pod krem.
Serum przeciętnie nawilża skórę,
delikatnie rozświetla i rozjaśnia skórę (po dłuższym czasie stosowania)
oraz bardzo ładnie wygładza skórę (za efekt odpowiedzialne są chyba silikony).
Ważna rzecz- działa antyoksydacyjnie i nawilża co jest ważne jeśli chcemy stosować na wierzch tłusty krem (takowe stosowane samodzielnie mogą po czasie przesuszać skórę gdyż natłuszczenie nie jest równe nawilżeniu).

Podsumowując serum na 3+. Jest dobre, nawilża, przeciwdziała rodnikom itd ale w tej cenie możemy znaleźć coś lepszego. Dużym minusem jest alcohol denat w inci. Nie wykluczam ponownego zakupu kiedyś tam ale nie tęsknię za tym kosmetykiem. Kiedy kończy mi się Benefiance Concentrated Anti Wrinkle krem to wiem, że muszę uzupelnić zapasy. Serum zużyłam z przyjemnoscią i tyle.

jedno z moich ulubiencow

To jeden z najlepszych produktow pod oczy, jakich uzywalam.

Serum ma bardzo lekka konsystencje, dzieki czemu swietnie sie wchlania. Od razu po nalozeniu czuc jego pielegnacje, gdyz pokrywa skore niewidzialna bariera ochronna. Moja skora pod okiem jest wyjatkowo wrazliwa na wszelkie ciezkie maslane kremy, ktore powoduja wysyp drobniutkich pryszczykow w okolicy bezposrednio pod okiem i znikajacych jak tylko przestane uzywac winowajcy.

Serum Shiseido nic takiego u mnie nie powoduje. Skora stala sie tak jasna i promieniscie blyszczaca, ze az sie zastanawialam, co jeszcze moglo sie zmienic w moim trybie zycia (ciaza, zmiana sposobu odzywiania i wiecej sportu od razu odrzucilam, gdyz zadna z powyzszych przyczyn nie nastapila). Oprocz tego kremu nic sie nie zmienilo a mimo tego taki efekt. Wow!

Generalnie nie mam cieni pod oczami, zmarszczek jeszcze tez nie (po mamie), ale jesli sie nie wyspie, od razu widac to na mojej twarzy i nawet najlepsze podklady czy korektory nie sa w stanie ukryc zmeczonej twarzy.
To serum dziala nawet w te dnie, kiedy snu jest o wiele za malo. Moje oczy wygladaja prawie jak u nastolatki ;).

Opakowanie luksusowe, choc za te cene nie oczekiwalam niczego innego (no moze diamentow brak, ale wyjatkowo wybaczam ;)).

Pol gwiazki odjelam za cene. 15ml serum kosztuje 81 euro (ok. 360zl). Biorac po uwage, ze uzywam go dwa razy dziennie, a TZ najwyrazniej tez sie zakochal w tym produkcie, bo skrycie mi go podkrada, nie jest zbyt wydajny.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Fajne serum pod oczy

Jestem zadowolona z zakupu tego serum.

Ma przyjemną konsystencję, która szybko się wchłania. Nie pozostawia lepkiej, tłustej warstwy, spokojnie można po chwili nałożyć krem pod oczy. Przyjemnie pachnie.

Co do działania, to po użyciu serum skóra pod oczami jest idealnie nawilżona, wygładzona. Lekko zmniejsza widoczność zmarszczek. Rano skóra jest wypoczęta i rozświetlona.

Niestety serum nie powoduje zmniejszenia cieni pod oczami, ale jak wiadomo mało który produkt sobie z nimi radzi.

Ogólnie jestem zadowolona. Serum nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje szczypania czy łzawienia oczu.

Oczywiście cena mogłaby być bardziej łaskawsza dla portfela ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni