& Other Stories, Tangier Tales, Body Lotion (Balsam do ciała)

& Other Stories, Tangier Tales, Body Lotion (Balsam do ciała)

Intensywnie nawilżający ale jednocześnie lekki balsam marki & other stories pozostawia na skórze jedwabiście gładkie uczucie i delikatny zapach. Granat, gruszka, bursztyn, paczula, olejek z wiązówki błotnej, olejek z makadamii, a także olejek z migdałów, maslo shea i witamina E głęboko nawilżają skore i wygładzają.

balsamy
regenerujące, nawilżające
zapachowa
z pompką, w butelce
lekkie
lotion
normalna

cudo nad cudami

To najlepszy balsam do ciala, jakiego w zyciu uzywalam. Jak wyobrazam sobie balsam idealny? To taki, ktory jednoczesnie intensywnie nawilza, bardzo szybko sie wchlania, do tego ma lekka konsystencje, zeby sie nie lepil i nieziemsko pachnie. Brzmi niemozliwie? Taki wlasnie jest Tangier Tales marki & other stories. To balsam idealny.

Wlasciwie rozplywac bym sie nad nim mogla pod niebiosa, ale nie przesadzajmy, nie chodzi o ratowanie zycia. Mimo tego nigdy nie mialam jeszcze tak dobrego produktu.

Moja skora po jego uzyciu bylaby przez dwa dni nawilzona, gdyby nie to, ze biore prysznic kazdego dnia uzywajac mydla siarkowego Barwy, wiec zmywam go automatycznie.

Na moje nogi jest wybawieniem, bowiem zauwazylam, ze jesli kremuje codziennie nogi i gole je co drugi dzien pod prysznicem, przestaly mi wrastac wloski. W kat poszly wszystkie peelingi i szorstkie gabki czy rekawice. Na mojej polce przeciwko wrastajacym wlosom kroluje balsam Tangier Tales.

Szybkosc, z jaka on sie wchlania, nawet nalozony grubsza warstwa, to mniej wiecej czas, jaki potrzebuje na przejscie z lazienki do salonu i wlaczenie laptopa. On razu po tym moge usiasc na kanapie bez obawy, ze balsam bedzie nawilzal ja, nie mnie.

Jego zapach po prostu mnie upaja. Nie potrzeba alkoholu :D. Przypomina mi lato i bierze do nieba.

Jedyny drobniutki minusik moglby miec za to, ze delikatnie szczypie przez moze dwie minuty, jesli naloze go na swiezo ogolone nogi.

Szkoda, ze ciezko go kupic. Ja swoj dostalam w prezencie (4 szt.), ale widzialam go wczesniej w sklepach marki & other stories, ktorych niestety nie ma zbyt duzo, a szkoda.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 cale