La Roche-Posay, Cicaplast Mains (Regenerujący krem barierowy do rąk)

La Roche-Posay, Cicaplast Mains (Regenerujący krem barierowy do rąk)

Regenerujący krem barierowy do dłoni Cicaplast Mains łagodzi podrażnienia, chroni i regeneruje barierę ochronną skóry dłoni zniszczonych nadmierną pracą oraz na skutek niekorzystnego działania czynników zewnętrznych. Formuła łącząca [Niacinamid 4%] oraz [Glicerynę 30%] .

odwodniona, wrażliwa, sucha
kremy do rąk
nawilżające, wygładzające, natłuszczające, regenerujące
bezzapachowa, hipoalergiczna
w tubce

Bez szału

Dla mnie bez rewelacji.
O podobnym działaniu można kupić krem w drogerii w wiele niższej cenie.
Dodatkowo krem jest mało przyjemny...gęsty i śmierdzący- jakbym smarowała się zwykłą wazeliną.
Ja osobiście na pewno nie kupiłabym go drugi raz.

Będąc w SP kupiłam na promocji za ok 25 zł. Krem został mi polecony przez panią z apteki. Wypróbowałam dużo kremów, maści i biegałam po dermatologach to azs to uczulenie kontaktowe itd. Przemroziłam dłonie w 2013 r a teraz od października 2015 r po prostuuuu masakraaaa ! Rany, ból, szczypanie, swędzenie, popękane łuszczące myć nie mogłam i to wszystko utrudniało mi życie. Kupiłam ten krem i nie żałuje bo póki co daje radę choć po aplikacji trochę szczypie ale dla efektu warto wytrzymać. Jak mam pęknięcie to też smaruje by mi się zregenerowało. By moja opinia była pełna dodam że dermatolog kazał: maść z antybiotykiem a po paru dniach na noc stosowałam sobie grubą warstwe kremiku.

Ilość zużytych opakowań: 1, 50 ml

świetny

Niestety walczę z egzemą na prawej dłoni i jestem po kilku odmrożeniach (konsekwencje chodzenia bez rękawiczek zimą...). Mój dermatolog oprócz specjalistycznej maści, którą stosuję miejscowo na zmiany chorobowe polecił mi kupić powyższy krem. I... zdziałał cuda! Doskonale nawilżył moje suche i chropowate dłonie, co więcej nawilżenie jest długotrwałe i utrzymuje się nawet teraz, kiedy stosuję go sporadycznie. Jest bardzo treściwy i gesty, przez co wydajny. Nie nadaje się dla normalnych, niewymagających dłoni, ale dla wysuszonych na wiór biednych łapek jest wprost idealny! Może i kosztuje sporo, ale jest istnym cudotwórcą, dla mnie ostatnią deską ratunku. Trochę długo się wchłania, szczególnie teraz kiedy moje dłonie są w zdecydowanie lepszym stanie i zostawia lepką, tłustawą warstwę. Jest zamknięty w twardym, topornym opakowaniu, które bardzo utrudnia wydobycie i tak nader gęstego produktu. Jednak te minusy są niczym w porównani z rewelacyjnymi rezultatami po stosowaniu tego kremu. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze