Avon, Naturals, Vanilla & Sandalwood Body Lotion (Balsam do ciała `Wanilia i Drzewo sandałowe`)

Nawilżający balsam do ciała o zapachu drzewa sandałowego i wanilii pielęgnuje i nawilża skórę, nadaje jej zapach, pozostawia skórę miękką i gładką. Formuła nawilża, pozostawiając skórę miękką i gładką w dotyku. Ekstrakty drzewa sandałowego i wanilii zawarte w formule balsamu, nadają skórze zapach. Delikatna, kremowa konsystencja balsamu jest nietłusta i nie klei się.

balsamy
nawilżające
zapachowa
lekkie
lotion
normalna

recenzja

Moim zdaniem ten balsam jest świetny, pięknie pachnie i w dodatku nie kosztuje dużo. Używam go prawie miesiąc, mam suchą skórę, która nie jest bardzo wymagająca i uważam, że ten balsam poradził sobie z moim problemem. Osobiście polecam.

Nie nawilza

Balsam jedynie pięknie pachnie jak większość kosmetyków z Avonu. Niestety nie nawilża, ma lekka konsystencję, łatwo rozprowadza się i to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o niego. Jeśli masz sucha skórę nie pomoże Ci

Przyjemny ale słabo nawilża

Balsam całkiem dobrze prezentuje się wizualnie, buteleczka utrzymana w ładnych kolorach.

Wygodnie się go używa, bowiem jego konsystencja jest dość płynna.

Ładnie pachnie, dość dobrze się wchłania. Nie podrażnia, nie uczula.

Niestety nawilża słabo, zdecydowanie nie jest odpowiedni dla mojej wymagającej skóry.

Kupiony w: U konsultantki

lekki balsam do ciala avon care body wanilia i drzewo sandalowe

Balsam naturals body care z avonu o zapachu waniliowym i drzewa zapachowego , ładnie pachnie delikatnie wanilia z ostroscia drzewa sandałowego co ttworzy delikatny ale i pikatny zapach,ma lekka konsystencje, szybko się wchłania po rozsmarowaniu na skórę szybko nawilża i długo utrzymuje się zapach. Bardzo polecam po kąpieli jest idealny żeby delikatnie nawilżyc oraz odswierzyc skórę.

Balsam Avon

+ przyjemny zapach
+ lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nie wywołuje reakcji alergicznych
+ wydajność
+ wygodne, lekkie opakowanie

- kiepski skład
- dostępność
- brak efektu nawilżenia

Ulubieniec

Osobiście u mnie lepiej sprawdza się do używania na twarzy, mimo, że jest ona dość wrażliwa to balsam nie podrażnił jej. Wręcz ona już bez niego "nie potrafi żyć ". Jest świetny pod makijaż jak i na noc, najlepiej sprawdza mi się użycie go przed nałożeniem bardziej treściwego kremu lub nałożenie podwójnej jego warstwy. Przepięknie pachną każde jego wersje (gruszka, owoce leśne, mango itp.). Jest bardzo lekki i płynny, nadaje skórze miękkość - zgodnie z opisem od producenta. Nie zostawia żadnego filmu na twarzy, pięknie się wchłania i natychmiastowo skóra staje się gładka i widocznie nawilżona.

to połączenie zapachów:)

Bardzo lubię wanilię w kosmetykach. Musze przyznać, ze w połączeniu z aromatem drzewa sandałowego tworzy sie całkiem ciekawa kompozycja. Jest taka ciepła, otulająca. Balsam jest lekki, dobrze się rozprowadza po skórze oraz szybko się wchłania. Dobrze sprawdzi się przy codziennym używaniu.

Kupiony w: U konsultantki

Nie lubię takich prezentów

Bardzo często dostaje kosmetyki Avon w prezencie gdyż często zestaw mgiełka, żel pod prysznic i balsam są w promocjach więc kilka tego typu zestawów przerobiłam.
Z Avonu często kupuje szminki, perfumy i lakiery nigdy pielęgnacji bo jej po prostu nie lubię a składy też maja kiepskie.
Moja koleżanka bardzo lubi ich produkty więc każdy ma inne zdanie na temat pielęgnacji z Avonu.

Opakowanie to standardowa butelka z dość grubego plastiku który ciężko się naciska. Grafika minimalistyczna.
Zapach bardzo słodki waniliowy -nie powiem że brzydki ale raczej nie przypadł mi do gustu
Konsystencja nie za gęsta taka normalna bym powiedziała.
Działanie balsamu bardzo słabe. Zostawia lepka warstwę na skórze prawdopodobnie za sprawą parafiny w składzie.
Nawilża bardzo słabo a ja nie mam suchej skóry na ciele. Musiałabym nakładać potrójna porcję aby poczuć jakikolwiek efekt.
Przez chwilę po aplikacji czuć zapach a potem się ulatnia.
Balsam nie uczulił mnie ani nie wywołam żadnych podrażnień.
Na promocji często kosztuje ok. 8 zł ale ja bym go nawet za 3 zł nie kupiła.
Nie byłam w stanie zużyć całej buteleczki bo smarowanie się tym balsamem mijało się u mnie z celem.

Te produkty nie są dla mnie. Wolę dołożyć kilka złotych i kupić coś z lepszym składem i o lepszym działaniu

nie polubiliśmy się

Muszę przyznać, że nie polubiłam się z tym produktem i z niecierpliwością czekałam aż się skończy. Może zacznijmy od opakowania, które jest tak twarde, że ciężko z niego wydobyć produkt. Zapach długo utrzymuje się na ciele, ale jednocześnie jest bardzo męczący. A najgorsze w tym balsamie jest to, że słabo wchłania się w skórę i przez bardzo długi czas się lepi. Nie zauważyłam też jakiegoś specjalnego nawilżenia.

Lubię ten zapach

Moja skóra jest sucha i wymaga ciągłego nawilżania. Niestety ten produkt mnie zawiódł. Podoba mi się w nim jedynie zapach, działanie balsamu to dla mnie nic specjalnego. Bardziej z tej serii Natuals wolę mgiełkę do ciała, dla mnie zapach taki bardziej na jesień, jest bardzo ciepły i słodki, idealnie pasuje do jesiennej pogody.

Balsam nie nawilża i nie poprawia wyglądu skóry. Dałam mu szansę, byłam ciekawa jak się sprawdzi i czy w ogóle zadziała suchości mojej skóry. Balsam powinien według mnie przede wszystkim nawilżać, ten zostawia jedynie słodki zapach wanilii i drzewa sandałowego. Sprawił, że moja skóra popadła w jeszcze gorszy stan, niż była przedtem. Najwidoczniej musi mieć coś w składzie, co niekorzystanie działa na nią. Polecam osobom, które nie mają problemów z suchością skóry.

Przyjemny i lekki

Balsam ma przyjemny zapach. Idealny na porę jesienno zimową. Fajnie się go rozprowadza, ponieważ jego konsystencja nie jest ani za ciężka ani za lekka, jest raczej pośrednia. Skóra po jego użyciu jest miękka i gładka w dotyku, dosyć szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.

Ulubiony z tej serii

Bardzo lubię balsamy Avon Naturals.
Wanilia i Drzewo sandałowe to mój ulubiony zapach. Słodki, delikatny. Co do działania balsamu jest leciutki i nadaję się do skóry normalnej, mało wymagającej. Szybko się wchłania ,ale mało nawilża. Pomimo to uwielbiam się nim smarować ,gdyż zapach balsamu długo się utrzymuję. Niestety, gdy moja skóra potrzebuję dużego nawilżenia wybieram inne balsamy