Donegal, Zalotka do rzęs metalowa

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 4

Zepsuła się ;(

Nie powiem, po naszym pierwszym spotkaniu byłam w niej zakochana. Dzięki niej rzęsy były pięknie uniesione i długo się w tym stanie utrzymywały. Stara zalotka z innej firmy nie robiła takich cudów z moimi rzęsami. W końcu moje krótkie rzęsy były widoczne, kiedy nie pokrywałam ich tuszem.
Niestety, ale po kilku miesiącach używania produktu górna listewka zalotki zaczęła się przemieszczać po za zamierzony zasięg i ostatecznie zaczęła wypadać. Po tym wszystkim zalotka nie działała jak powinna.

Fajna

Zalotka jest metalowa i dobrze wyprofilowana. Ładnie podkręca rzęsy przy tym nie szczypiąc skóry. Efekt utrzymuje się cały dzień bez żadnych problemów. Gumka, która jest na zalotce niestety się zużywa,a nie zawsze jest dołączony zapas do produktu. To w sumie jedyny minus. Poza tym jest poręczna i tania ????

Lifting rzęs

Mam długie i gęste rzęsy, ale naturalnie są oklapłe, idą bardziej ale dół niż w górę.

Bez zalotki moje pomalowane rzęsy wyglądają naprawdę bardzo słabo.

Tę zalotkę kupiłam chyba za 6 zł w sklepie osiedlowym . I jak na taką cenę sprawuje się świetnie. Fajnie podkręca rzęsy , nie łamie ich , nie niszczy.

Po kilku miesiącach te silikonowe nakładki popękały, ale to akurat w pełni normalne.

• Design produktu: 4

Wystarczająca

Używam jej od kilku lat. Codziennie.
Moje rzęsy sa długie a zalotka fajnie, delikatnie je podkręca. Jest dobrze wyprofilowana. Nie przycina włosków. Łatwa w użytkowaniu i czyszczeniu.
Najważniejsze że nie wyrywa rzęs ani ich nie szarpie.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Dla tych co lubią się bawić

Nie jestem jakoś specjalnie przekonana do używania tego typu akcesoriów.
Z pewnością ten przedmiot jest dla osób, które dużo czasu poświęcają na makijaż. Ja jakoś nie mam cierpliwości. No chyba, że przed większym wyjściem...

Zalotka jest porządnie wykonana. Mimo swoich lat, nie rozleciała się ani nie zardzewiała.
Co do efektu, widać jedynie na nawilżonych rzęsach. Szczególnie pomalowanych tuszem. Lekko je podkręca - nic poza tym
Ja na razie nie potrzebuję tego typu patentów, bo moje rzęsy nie "opadają", ale na pewno znajdzie swoich zwolenników.

Łatwa w użyciu, dla mnie jednak jeden z niepotrzebnych gadżetów.

więcej nie potrzebuję

Ponieważ mam długie rzęsy, a noszę okulary, po szkłach których te włoski wiecznie mi paćkały, wiele lat temu odkryłam, że najprościej będzie traktować rzęsy zalotką. Poza tym oko ładnie wygląda, jest bardziej otwarte. Same zalety. A że najzwyklejsze sprzęty tego typu mi wystarczają, to nie szukam nawet nic bardziej skomplikowanego czy droższego. Jeśli już kupuję to albo tą Donegal, albo z Top Choise bo są to zalotki szeroko dostępne nie tylko w drogeriach, ale nawet w supermarketach.
Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że nie można kupić do nich wymiennych gumek i kiedy wykończy się już tą dołączoną w zalotce oraz zapasową (a Donegal dodaje zapas w postaci jednej gumki, ale można też kupić zalotkę bez zapasu) to trzeba kupić nową zalotkę, bez sens. Plątają mi się po szufladzie dobre, nieuszkodzone zalotki. Jedynie w Rossmanie któraś firma (nie pamiętam która) proponuje zapas w postaci trzech gumek, więc przy okazji zaopatruję się, ale też nie zawsze są dostępne. Można też kupić przez Internet, ale miło by było gdyby producent zadbał o klienta i wypuścił na rynek opakowanie z zapasami.
Co do samej zalotki, to jestem zadowolona już od lat. Otwiera się na odpowiednią szerokość by objąć włoski, nie zahaczając o nie, a jednocześnie nie przyszczypuje skóry w trakcie zaciskania. Jest odpowiednio wyprofilowana i obejmuje włoski na całej szerokości oka. Górna i dolna część z gumką dobrze do siebie przylegają. Miałam kiedyś zalotkę, która miała, źle ułożoną tą część pracującą i góra mijała się z dołem, co nie było zbyt przyjemne.
Zalotka nie wyrywa włosków i nie szarpie, delikatnie je traktuje. Jest przy tym skuteczna i ładnie podwija rzęsy w górę. Efekt utrzymuje się cały dzień.
Zalotka jest lekka i dobrze wykonana, nie jest luźna. Gumka wystarcza na kilka tygodni, chociaż nigdy nie liczyłam dokładnie czasu. Zawsze po prostu obserwuje i sprawdzam jej stan. Zawsze może być tak, że akurat może być odlana (czy jak to tam się robi) z materiału mniej wytrzymałego i szybciej się zużyć. Tutaj trzeba zachować ostrożność i po prostu mieć to na uwadze. Jednak nigdy mi się nie zdarzyło by gumka była gorszej jakości. Są porównywalne i długo wytrzymują nacisk.
Co jakiś czas poddaje zalotkę czyszczeniu, co jej nie szkodzi.
Trudno czegokolwiek się tutaj uczepić. Zalotka spełnia swoją rolę, a przy tym nie uszkadza włosków, więc czego chcieć więcej

Mistrzowskie wykonanie!

Lubię rzeczy proste i wygodne, a to jest jedna z nich. Za śmieszną cenę mam świetną zalotkę, którą łatwo umyć i zdezynfekować. Wolę metalowe narzędzie, ponieważ spotkałam się z tym, że plastik u góry słabo podkręca. Uniwersalny, klasyczny desing nie rzuca się w oczy.

Działa

Nie używam zalotki zbyt często, raczej na większe wyjścia. Tę kupiłam kilka lat temu i jestem zadowolona. Działa bez zarzutów. Mocno podkręca rzęsy. Jedyne co, to co jakiś czas wymieniam w niej gumki, aby mogła służyć mi nadal. Jest tania i skuteczna. Godna polecenia.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 1

Było dobrze, ale się skończyło

Wszystko było z nią w porządku. Była to moja pierwsza zalotka, dlatego nie chciałam inwestować dużych pieniędzy w taki gadżet. Plusem jest tutaj właśnie cena- zapłaciłam za nią około 5 zł. Jej wykonanie zostawia trochę do życzenia, ale nie jest źle. Troszkę "klekocze" jakby miała się rozpaść, ale także i tutaj- nic się nie działo złego. Podkręcała całkiem ok. Chociaż moim zdaniem jest źle wyprofilowana- bardzo trudno było dostać się do wszystkich rzęs. Dziwnie non stop gumka była zabrudzona, powyżej jej również. Czasami w gumce niestety zauważałam rzęsy. I teraz czynnik, który zadecydował o jej wyrzuceniu- zacięła mi rzęsy w zewnętrznym kąciku oka! Pomiędzy gumką a górnym zaciskiem. Męczyłam się kilka dobrych minut, żeby to wyplątać i nie wyrwać rzęs. Udało mi się, ale było to bardzo bolesne i dyskwalifikujące ją.

Przyzwoita

Zalotka jest niezbędna w mojej kosmetyczce a ta sprawdza się bardzo dobrze fajnie podkręca rzęski, lekka i zwinna w użyciu faktycznie odporna na upadki co zdarza się wielokrotnie naprawdę wytrzymała polecam.

Dobra

Zalotka dość przyzwoicie podkręca rzęsy. W opakowaniu była dodatkowa wymienna gumka. Nie zdarzyło mi się zrobić sobie nią krzywdy czy wyrwać rzęsy.Zalotka się nie zacina i od 2 lat nic mi się z nią nie dzieje.

Dobra

Mam kilka zalotek różnych firm.
Mam dość duże oczy i długie gęste rzęsy.

+ bardzo ładnie podkręca
+ jest dobrze wyprofilowana
+ cena adekwatna do jakości
+ łatwo dostępna w rossmann
+ zapasowa gumka
+ tania

Czasem używam jej normalnie, ale gdy chcę podkręcić rzęsy na dłużej to biorę zalotkę i "suszę" ją suszarką do włosów. Robi się wtedy ciepła i działa jak lokówka :P tylko, że na rzęsy. Jednak należy uważać, żeby nie była wtedy zbyt ciepła.