Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Powiększ Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Zgłaszająca osoba: christinee

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulftate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate,trimethylsilylamod imethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquateternium-10,disodium edta,butylene glycol, chamomilla recutita, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, [+/- DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile, dipropylene slycol], acid violet 43 (23.04.2008)

Cena: 5,90zł / 200ml
/e/

• Prawie prawie
  • plusy:
    + fajny kolor (jakaś odmiana dla ziołowych szamponów)
    + ładny zapach
    + dobrze się pieni
    + nadaje platynowy odcień
    + szybko działa
    + dość długo się utrzymuje (starcza do kilku myć)

minusy:
    - wysusza włosy
    - PODKREŚLA zmiany w odcieniu włosów!(pofarbowane odrosty, ombre)
    - nie nadaje blasku, wręcz matowi

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + cena
    - wydajność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • fioletowe końcówki
  • Miałam nadzieję po odżywce Joanny z rzepą, że inne produkty też okażą się niezłe jak na tą cenę,
    ale niestety szampon ten pozostawił moje włosy nie tylko suche, ale i z fioletowymi końcówkami (w miejscach gdzie końcówki miałam najmocniej rozjaśnione, prawie białe).
    Szampon John Frieda nie robił czegoś takiego z moimi włosami, więc jestem pewna, że wina tutaj leży w szamponie Joanny.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: kilka razy

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój wybawiciel w 100% spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o utrzymanie ładnego blondu bez żółty
  • Od czterech lat mój must have, ze względu na to ze mam włosy ciężkie do utleniania i zawsze po koloryzacji farba na odroście różni się od reszty. Po dwóch / trzech myciach z dodatkiem tego szamponu różnica znika. Nie mam też problemu żółtych refleksów. Jeden minus to negatywny wpływ na kondycję włosów ale nie czepiam się bo to wynik funkcji jaką pełni. Nie polecam jednak stosowania bezpośrednio na rozjaśnione końcówki.

Używam tego produktu od: czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić kingakrakow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szampon do włosów suchych powninien nawliżać, wydaje mi się jednak że tego nie robi (wręcz przeciwnie) . Dlatego nie jest to szampon do codziennego pielęgnacji.
    Jeżeli jednak chodzi o eliminację żółtego odcienia jest niezastąpiony. Nie raz uratował moje włosy od kurczakowo - zółtego koloru. Nadaje fajny, chłodny odcień blondu. Może pozostawiać na skórze głowy niebieskawy odcień ale to tylko kwestia dokładnego spłukania.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić truskawkowaPoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto!
  • Farbuję włosy na blond już od około 3 lat,ale zawsze kolor robił się po jakimś czasie żółty, wybrałam szampon z Joanny i jestem.zachwycona! Wystarczy dłużej podtrzymać szampon na włosach, ja robię to ok 5 minut i od razu widać różnicę- włosy mają odcień popielaty. Polecam, szampon nie jest drogi, kupiłam go w promocji w rossmannie za 7 czy 8 złotych i jest bardzo wydajny. Minusem jest to, że po dłuższym użytkowaniu moje włosy "przyzwyczaily" się do tego szamponu i niestety na drugi dzień po myciu są oklapłe i nieświeże.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić paragraf222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydaje się!
  • Niedawno robiłam refleksy i trochę rozjaśniałam włosy, Koloryzacja była całkiem udana, efekt był pozytywny. Postanowiłam go wzmocnić szamponem i rzeczywiście kolor zaczął nabierać głębi, a kosmki żółtawego odcieniu nabrały głębokiego koloru. Polecam, szampon naprawdę przy dłuższym stosowaniu fajnie potrafi wydobyć z koloru włosów to co co najlepsze, nadać blask. Jedyną wadą jest to, że niestety wysusza włosy, dlatego warto stosować jakąś odżywkę i ograniczać prostownicę/suszarkę. Daję mocną 4 ;-)

Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miss_mazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje wybawienie
  • Użyłam go, ponieważ zniszczyłam sobie kolor rozjaśniaczem sheer blonde (nie polecam) Johna Freida. Zrobiły się żółto-rude. Zupełnie nie pasował mi ten kolor, bo moja uroda nadaje się tylko do chłodnych kolorów, wiec zaczęłam szukać w internecie jak temu zaradzić. Poczytałam o tym szamponie i następnego ranka poszłam do rossmana po czym umyłam nim dwa razy włosy. Uważam, że jest to świetny produkt, teraz moje włosy mają piękny naturalny jasny popielaty blond. Polecam
    Zalety
    -wymywa żółć
    -tani
    -dostępny
    -wydajny
    -dobrze się pieni
    -nie śmierdzi (wg mnie)

Wady
    -lekko wysusza włosy, więc polecam używanie odżywek/ masek
    -może brudzić paznokcie

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić ereminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • problematyczny...
  • Gdy po raz pierwszy rozjaśniłam włosy, niewiele wiedziałam o ich pielęgnacji i dopiero moja fryzjerka poleciła mi stosowanie niebieskiego szamponu przynajmniej raz w tygodniu.

Początkowo stosowałam go co drugi dzień, chcąc zrównać nieco mój blond na głowie i 'wygładzić' niepokorne i nieposłuszne żółtości.
    I to się udało - zatem jako taki szampon spełnił chyba swoje zadanie?

Niestety okrutnie plątał mi włosy, co z kolei może być jedynie efektem ubocznym samego rozjaśniania, a nie tylko jego aplikacji. Jednak nawet po kilkunastu tygodniach po rozjaśnianiu, po użyciu szamponu Joanny włosy wciąż niepokojąco się plątały i nabierały dziwnej sztywności...

Niemniej uważam, że jako neutralizator żółtych refleksów jest sprawdzony i warto go stosować.

Używam tego produktu od: kilkanaście tygodni kilka m-cy temu.
    Ilość zużytych opakowań: dwa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadania!
  • Najlepszy szampon, jednak nie do długotrwałego stosowania. Najlepiej stosować ZAMIENNIE, bądz przy codziennym myciu głowy co 3 dni... Doskonale spełnia swoje zadania, aczkolwiek minusem jest niebieski odcień, który można uzyskać przy zbyt częstym myciu tym szmaponem.

+ włosy łatwo sie rozczesują
    + są miękkie
    + cena (ok. 7-8 zł)
    + platynowe pasemka
    + jaśniejszy kolor włosów
    + włosy nie przetłuszczają się
    + wydajny

- niebieski odcień w świetle naturalnym a szczególnie przy sztucznym! (przy zbyt częstym stosowaniu)
    - trzeba uważać na ręcznik, gdyż silny fioletowy kolor szamponu może zabarwić
    - lekkie wypadanie, aczkolwiek nie jestem pewna czy to na pewno wynik szamponu
    - długotrwałe spłukiwanie by skóra głowy i włosy nie zostały filoletowe.

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić niezdecydowana 8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czyni cuda z kolorem.
  • Szczerze polecam wszystkim blondynkom.

PLUSY:
    + cena,
    + dostępność,
    + działanie (Mam dzięki niemu piękne platynowe refleksy i pogłębiony rozjaśniony kolor. Co więcej, mimo częstego mycia kolor nie jest taki jakby był sprany, a mam wrażenie, że jest wręcz mocniejszy niż był od razu po rozjaśnianiu.)
    + wydajność,
    + nie obciąża włosów,
    + nie przetłuszcza włosów,
    + nie powoduje u mnie żadnych podrażnień, a mam wrażliwą skórę głowy.

MINUSY:
    - silnie fioletowy kolor pofarbował mi ręcznik,
    - przy niedokładnym spłukaniu można mieć fioletową skórę głowy

Polecam!
    Razem z odżywką do rozjaśnianych włosów Garnier Fructis Blond Booster uczynił mi piękny platynowy, głęboki odcień i mimo codziennego mycia, kolor jest taki, jakby był wczoraj rozjaśniany.

Chcesz pochwalić TemperamentoItaliano za czytelną i pomocną recenzję?