Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Powiększ Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Zgłaszająca osoba: christinee

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulftate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate,trimethylsilylamod imethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquateternium-10,disodium edta,butylene glycol, chamomilla recutita, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, [+/- DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile, dipropylene slycol], acid violet 43 (23.04.2008)

Cena: 5,90zł / 200ml
/e/

• najlepsza alternatywa dla płukanki
  • Tego szamponu używam dlatego, że noszę na swojej głowie ombre Próbowałam kiedyś zwykłej płukanki fioletowej, ale bardzo wysuszała włosy (co jest katastrofą przy już wysuszonych, rozjaśnionych włosach!) i łatwo było z nią przesadzić. Szukałam innego rozwiązania, nie chciałam farbować ponownie włosów tylko w mniej inwazyjny sposób delikatnie zmodyfikować odcień i tak w ręce wpadł mi ten szampon
    Używam go co ok. 2-3 mycie, co w moim przypadku przypada na co tydzień - półtora, przeplatam go z Babydream lub Facelle.

+ spełnia swoje zadanie - uszlachetnia rozjaśniony odcień robi to delikatny sposób
    + nie wysusza
    + nie barwi skóry na fioletowo, jak tu niektórzy sugerowali
    + tani
    + bardzo wydajny - przy mojej częstotliwości używania korzystam nadal z pierwszej butelki i jeszcze mi sporo zostało, a zaczęłam ok. 3 miesiące temu

- efekty nie są spektakularne, raczej bardzo delikatne - jeżeli ktoś takich oczekuje, może się zawieść

Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam ten szampon co 3-4 mycie by pozbyć się żółtego odcienia na rozjaśnianych włosach (i tu się sprawdza doskonale).
    Trzeba tylko pamiętać o tym,że szampon może przesuszać włosy - stąd też trzeba mieć umiar. Stosowanie 1 raz w tygodniu jest ok.
    Cena jest adekwatna do jakości i atrakcyjna.
    Szampon wydajny.
    Włosy są po nim niestety szorstkie - bez odżywki się nie obejdzie.

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny efekt za niską cenę
  • Szampon i odżywkę z tej serii kupiłam w trakcie moich eksperymentów z rozjaśniania włosów zafarbowanych na czarno. Efektem były oczywiście rudo-blond włosy. Szampon bardzo dobrze poradził sobie ze schłodzeniem koloru. Nie jest on do codziennego stosowania, bo wysusza włosy, ale odżywka z tej samej serii trochę ratuje. Nie radzę za długo trzymać na głowie, bo włosy mogą się zrobić szare/niebieskie/zielone w zależności od odcienia włosów.

+ przy regularnym stosowaniu nadaje chłodny odcień
    +niska cena
    + dostępność

- wysusza włosy
    - może zafarbować ręcznik/ubranie
    - konsystencja (rzadki i słabo się pieni), ale za tę cenę i efekt można przeboleć

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić annablublu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani a jak działa!
  • Od wielu lat farbuję włosy na blond (jasny, bardzo jasny, popielaty, miodowy, ciemny - wedle humoru). Szampon wygrałam kiedyś w konkursie, użyłam i... byłam zachwycona! Uwielbiam platynowy kolor na włosach, a szampon właśnie taki odcień nadaje, w ogóle ich nie niszcząc!

Wady:
    -trzeba go używać regularnie (to nie jest farba, jeżeli go nie użyjesz włosy powrócą do ciepłęgo odcienia)
    -może farbować np. ręcznik albo ubranie ale nie po spłukaniu szamponu z włosów

Zalety:
    -jest naprawdę tani!
    -skuteczny już przy pierwszym użyciu i nawet trzymany krócej niż zaleca producent

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić AliciaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre efekty
  • Farbuję włosy na bardzo jasny blond i w pewnym momencie chciałam pozbyć się zółtego odcienia i usłyszałam o tym szamponie. Jestem bardzo zadowolna z efektów. Faktycznie nadaje popielaty odcień włosom, eliminując zółty kolor. Stosuje go razem z odżywka z tej samej serii. Zapach nie jest rewelacyjny ale da się wytrzymać Nie zauważyłam też żadnych skutków ubocznych jak przesuszenie skóry głowy i wypadanie włosów.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Wiola_F za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Rozjaśniłam ciemnobrązowe włosy do blondu, oczywiście końcowy odcień wyszedł wściekle rudy Odczekam trochę i będę nakładać jakąś farbę dla ochłodzenia, ale w międzyczasie kupiłam ten szampon. Byłam sceptycznie nastawiona i nie oczekiwałam cudów, ale bardzo mile mnie zaskoczył Po 4 myciach różnica jest na tyle znaczna, że może ostatecznie obejdę się bez ponownego farbowania i poprzestanę na tym szamponie.

+ wydajny
    + dobrze się pieni
    + naprawdę ochładza kolor (u mnie było widać różnicę już po 3 nyciach)
    + tani (kupiłam w super pharm za 8 zł)

- plącze włosy

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale pewnie nie skończę na jednym

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy w swojej dziedzinie
  • Ten szampon niejednokrotnie uratował mi życie, po nieudanej wizycie w salonie fryzjerskim.
    Nie cierpię żółtych i słomkowych odcieni blondu, kocham popielate i platynowe, dzięki temu produktowi efekt taki można uzyskać.

Próbowałam już wielu podobnych szamponów , ale ten działa najszybciej w prównaniu do innych , a efekt końcowy (kolor) mnie najbardziej zadowala.

Poza tym cena jak z bajki ...a dużo droższe produkty dwawały gorsze rezultaty..

Jedyna wada, po umyciu włosy nie są w najgorszej kondycji może, ale bez dobrej odżywki do włosów się nie obejdzie. Przy moich cienkich i gęstych włosach mam trudności z rozczesywaniem.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bardzo dobry szampon, już po dwóch-trzech użyciach można zauważyć, że włosy są mniej ''żółte''. Co prawda nie mam porównania, bo to jedyny tego typu szampon jakiego używałam, ale sądze że jest bardzo dobry, a do tego tani. Używam do regularnie, praktycznie przy każdym myciu. Watpie żebym miała kiedyś z niego zrezygnować

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: już nawet nie liczę

Chcesz pochwalić Dzenkins za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajnie rozjaśnia
  • Produkt ten poleciła mi moja fryzjerka. Używam tego szamponu co 2 mycie włosów i uważam, że spełnia on swoją rolę. Fajnie rozjaśnia na blond a nie na fiolet jak liczne płukanki. U mnie powoduje, że włosy po nim się tak szybko nie przetłuszczają, mimo, że nie mam z tym problemu. Cena bardzo korzystna i wypada dużo lepiej niż jego droższe zamienniki.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić Kokosanka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Szamponu zaczęłam używać przez/dzięki mamie. Stosowała go i widziałam u niej fajny efekt z biegiem czasu, stwierdziłam że też spróbuje.
    Rozjaśniałam włosy ponad rok temu, z czarnych zeszłam do blondu. Włosy farbuje na złoty blond, z biegiem czasu kolor był taki nijaki, wypłowiały.
    Zaczęłam działać właśnie Joanna, myłam nim włosy średnio co 2 dni i po paru tygodniach zaobserwowałam inny wygląd moich włosów
    Włosy mają jaśniejszy, żywszy odcień - bardzo bliski platynie.
    PLUSEM jest też :
    - cena
    - dostępność
    - w/w działanie
    - ułatwione rozczesywanie
    - włosy są bardziej ożywione
    MINUSEM jest:
    - wydajność
    Ogólnie uważam to za produkt godny polecenia, nie oczekujmy szału po pierwszym użyciu ale warto wg mnie na taki efekt czekać. Na pewno kupie go jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij