Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Powiększ Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Zgłaszająca osoba: christinee

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulftate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate,trimethylsilylamod imethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquateternium-10,disodium edta,butylene glycol, chamomilla recutita, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, [+/- DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile, dipropylene slycol], acid violet 43 (23.04.2008)

Cena: 5,90zł / 200ml
/e/

• Tani a jak działa!
  • Od wielu lat farbuję włosy na blond (jasny, bardzo jasny, popielaty, miodowy, ciemny - wedle humoru). Szampon wygrałam kiedyś w konkursie, użyłam i... byłam zachwycona! Uwielbiam platynowy kolor na włosach, a szampon właśnie taki odcień nadaje, w ogóle ich nie niszcząc!

Wady:
    -trzeba go używać regularnie (to nie jest farba, jeżeli go nie użyjesz włosy powrócą do ciepłęgo odcienia)
    -może farbować np. ręcznik albo ubranie ale nie po spłukaniu szamponu z włosów

Zalety:
    -jest naprawdę tani!
    -skuteczny już przy pierwszym użyciu i nawet trzymany krócej niż zaleca producent

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić AliciaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre efekty
  • Farbuję włosy na bardzo jasny blond i w pewnym momencie chciałam pozbyć się zółtego odcienia i usłyszałam o tym szamponie. Jestem bardzo zadowolna z efektów. Faktycznie nadaje popielaty odcień włosom, eliminując zółty kolor. Stosuje go razem z odżywka z tej samej serii. Zapach nie jest rewelacyjny ale da się wytrzymać Nie zauważyłam też żadnych skutków ubocznych jak przesuszenie skóry głowy i wypadanie włosów.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Wiola_F za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • Rozjaśniłam ciemnobrązowe włosy do blondu, oczywiście końcowy odcień wyszedł wściekle rudy Odczekam trochę i będę nakładać jakąś farbę dla ochłodzenia, ale w międzyczasie kupiłam ten szampon. Byłam sceptycznie nastawiona i nie oczekiwałam cudów, ale bardzo mile mnie zaskoczył Po 4 myciach różnica jest na tyle znaczna, że może ostatecznie obejdę się bez ponownego farbowania i poprzestanę na tym szamponie.

+ wydajny
    + dobrze się pieni
    + naprawdę ochładza kolor (u mnie było widać różnicę już po 3 nyciach)
    + tani (kupiłam w super pharm za 8 zł)

- plącze włosy

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale pewnie nie skończę na jednym

Chcesz pochwalić eura28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy w swojej dziedzinie
  • Ten szampon niejednokrotnie uratował mi życie, po nieudanej wizycie w salonie fryzjerskim.
    Nie cierpię żółtych i słomkowych odcieni blondu, kocham popielate i platynowe, dzięki temu produktowi efekt taki można uzyskać.

Próbowałam już wielu podobnych szamponów , ale ten działa najszybciej w prównaniu do innych , a efekt końcowy (kolor) mnie najbardziej zadowala.

Poza tym cena jak z bajki ...a dużo droższe produkty dwawały gorsze rezultaty..

Jedyna wada, po umyciu włosy nie są w najgorszej kondycji może, ale bez dobrej odżywki do włosów się nie obejdzie. Przy moich cienkich i gęstych włosach mam trudności z rozczesywaniem.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bardzo dobry szampon, już po dwóch-trzech użyciach można zauważyć, że włosy są mniej ''żółte''. Co prawda nie mam porównania, bo to jedyny tego typu szampon jakiego używałam, ale sądze że jest bardzo dobry, a do tego tani. Używam do regularnie, praktycznie przy każdym myciu. Watpie żebym miała kiedyś z niego zrezygnować

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: już nawet nie liczę

Chcesz pochwalić Dzenkins za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajnie rozjaśnia
  • Produkt ten poleciła mi moja fryzjerka. Używam tego szamponu co 2 mycie włosów i uważam, że spełnia on swoją rolę. Fajnie rozjaśnia na blond a nie na fiolet jak liczne płukanki. U mnie powoduje, że włosy po nim się tak szybko nie przetłuszczają, mimo, że nie mam z tym problemu. Cena bardzo korzystna i wypada dużo lepiej niż jego droższe zamienniki.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić Kokosanka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Szamponu zaczęłam używać przez/dzięki mamie. Stosowała go i widziałam u niej fajny efekt z biegiem czasu, stwierdziłam że też spróbuje.
    Rozjaśniałam włosy ponad rok temu, z czarnych zeszłam do blondu. Włosy farbuje na złoty blond, z biegiem czasu kolor był taki nijaki, wypłowiały.
    Zaczęłam działać właśnie Joanna, myłam nim włosy średnio co 2 dni i po paru tygodniach zaobserwowałam inny wygląd moich włosów
    Włosy mają jaśniejszy, żywszy odcień - bardzo bliski platynie.
    PLUSEM jest też :
    - cena
    - dostępność
    - w/w działanie
    - ułatwione rozczesywanie
    - włosy są bardziej ożywione
    MINUSEM jest:
    - wydajność
    Ogólnie uważam to za produkt godny polecenia, nie oczekujmy szału po pierwszym użyciu ale warto wg mnie na taki efekt czekać. Na pewno kupie go jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Może być
  • Ogólnie jest do dość fajny szampon. Dobrze myje, fajnie się pieni, włosy są po nim dość ładne, nie plącze ich. Jeżeli chodzi o ochładzanie koloru to tu jest trochę słabiej, ale coś tam robi. Ale nie jest to jakiś super efekt, miałam szampony które lepiej to robiły. Cena jest ok, wydajność w porządku. Minusem jest to że brudzi wszystko naokoło, trzeba uważać na paznokcie i ręczniki. Ale ogólnie to na plus, choć nie ma zjawiskowych efektów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić mmia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Producent obiecuje, że szampon wyeliminuje żółte refleksy nadając im zimny platynowy odcień. Nie spodziewajmy się zatem, że jeśli ktoś ma mysi kolor naturalnego blond (taki szary) lub inny chłodny odcień to ten szampon nie ma co u nich robić.
    U mnie blond ma kolor miodu i czasem chcę, aby był chłodny z platynowymi refleksami i wtedy ten szampon się doskonale sprawdza, bo ochładza ten midodowy odcień lub przez niektóre szampony z rumiankiem nawet lekko rudoway odcień i tym samym kolor staje się jaśniejszy, znikają żółto złote refleksy, a zastępują je świetliste jasno złote, słomkowe. I o to chodzi.
    Fakt szampon mógłby bardziej wygładzać włos i dokładniej oczyszczać, ale jego zadanie jest inne.

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami - zgodnie z potrzebami
    Ilość zużytych opakowań: 4 w odstępach czasu

Chcesz pochwalić kate_swan za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełniający wymagania
  • Szampon używalam do drugiego mycia, przed nałożeniem odżywki jak to mam w zwyczaju robić. Szampon spełniał swoje najwieksze zadanie - NADAWAŁ PLATYNOWY ODCIEŃ JUŻ PO PIERWSZYM UŻYCIU. Jestem z niego bardzo zadowolona, nie kołtunił włosów, nie zwiększał ich wypadania więc jak najbardziej na plus. Odejmuję pół gwiazdki ze względu na to, że nie przetestowalam szamponu jako podstawowego, ponadto - co jest ewidentnie moją winą - przedawkowalam i obudzilam się z siwymi włosami nadającymi się do obcięcia. Generalnie - użytowany z umiarem doskonale spełnia swoje zadania. Polecam )

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić sercenatemblaku za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • bo pofarbowaniu na blond moje włosy stały się żółte. byłam przerażona, ale odkryłam ten szampon. jedno mycie i już mniej żółtego koloru na głowie. tylko o to mi chodziło. super sprawa,polecam !

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Chcesz pochwalić tulip2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Gdy z brązu przeszłam na blond nie uzyskałam satysfakcjonującego mnie efektu. Chciałam mieć jeszcze jasniejsze włosy, a do tego miałam taki pomarańczowo-rudy odcień u nasady włosa. Ten szampon pomógł mi bardzo! Po tygodniu było widać różnicę. Teraz mam na głowie platynowe pasemka, które mi się podobają (używam najjaśniejszego blondu farby od L\'oreala, ale i ona jest dla mnie za ciemna, włosy farbuję co miesiąc, póltora). Szamponu nie używam codziennie, raczej co 2, 3 dzień. Kiedyś przez 2,5 miesiąca nie farbowałam wlosów to włosy zaczęły mieć błekitne prześwity, ale to wina częstego używania. Szampon nie zniszczył mi włosów (nie zauważyłam) i spowodowal że mniej mi wypadają!! POLECAM. Jedyny malutki minus to to, że szampon starcza mi na krótko, ale jest tani więc...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5, jeden w trakcie używania

Chcesz pochwalić mayalopez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam szampon ze względu na działanie, które nie jest takie jakiego oczekiwałam. Użyłam go póki co dwa razy, ale więcej nie zamierzam.
    + niska cena

- nie jest zbyt wydajny
    - po użyciu została mi na włosach zielono-niebieska poświata
    - włosy są sianowate i nie do rozczesania pomimo nałożenia odżywki

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Maarkowaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Nie mam większych zastrzeżeń do konsystencji, zapachu i ogólnego stanu włosów po umyciu, ale na moich zupełnie nie spełnił swojej podstawowej roli.
    Używany raz na kilka dni, trzymany na włosach zgodnie z instrukcją, a jednak brzydki żółty odcień jak był, tak pozostał.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 200 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Maarit666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Produkt kupiłam pod namową koleżanki, która ma farbowane włosy na jasny bolnd. Ona sama była nim zachwycona. Mówiła, że raz na tydzien- dwa stosuje i widzi efekt rozjaśnienia i ze ogólnie świetnie nawilża itd.
    Szampon nie sprawdził się na moich włosach, więc blondynkom z naturalnymi refleksami nie polecam.
    Bardzo lekki może efekt widać, ale tylko wtedy gdy przytrzymam szampon na włosach około 7-10min.

-Zapach - nie najgorszy i nie najprzyjemniejszy, taki chemiczny. Nic szczególnie przyjemnego i nic też nieprzyjemnego.

-Konsystencja- osobiście wolę b.gęste, ale ogólnie ok.

-Buteleczka- zwyczajna ale po co lepsza

-Szmpon jest wydajny

*Niestety

-włosy są bardzo trudne do rozczesania

-szybko sie przetłuszczają z wierzchu może nie widać, ale pod spodem, w "głębszych" warstwach czuć i widać. Włosy naprawdę szybko się po nim przetłuszczają, nawet nie wiem, czy są przez niego dobrze myte.

-szampon nie oczyszcza dobrze, dlatego najpierw myję swoim ulubionym szamponem potem owym produktem z Joanny( nawet na opakowaniu jest taka rada)

-brak nawilżenia, włosy są sianowate, mało sypkie, końcówki niezbyt łądnie wykręcają się na wszystkie strony (gdyby to był fajny skręt, to bym sie nie czepiała, ale tutaj kazda końcówka w inną stronę i brzydko to wygląda).

-kolor szamponu ( intersywnie fiolotowy- pozostaje nawet na wannie )

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie użytkowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysusza włosy i podrażnia skalp
  • Kupiłam ponieważ chciałam sprawdzić czy w jakikolwiek sposób wpłynie na mój naturalny blond. Nie zdążyłam jednak tego sprawdzić, gdyż po każdym użyciu dokuczało mi koszmarne swędzenie skóry głowy, a włosy elektryzowały się okrutnie i przesuszały. przy każdej próbie powrotu do tego szamponu problem ze skalpem powtarzał się, nieważne jak długa była przerwa. Dodatkowo brudził armaturę i ręczniki, ale akurat na to byłam przygotowana. Niestety ponad pół butelki wylądowało w śmietniku. Ze swojej strony nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka prób rok temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół butelki

Chcesz pochwalić kamyczek18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niekoniecznie dla mnie.
  • po nieudanej koloryzacji szamponetką do 24 myć, która nie chce zejść za żadne skarby świata, a ponadto zamiast chłodnego blondu podarowała mi złoto-żółty blond na głowie, postanowiłam sięgnąć po ten szampon.
    Niestety... nic nie dał. może gdyby na siłę chcieć się doszukać jakiegoś efektu, to minimalny, wręcz niezauważalny, srebrny pobłysk był... ale nic poza tym.
    Szampon trzymałam na włosach różnie - raz 5 minut, raz 30 - taki sam efekt.
    Niekiedy niebieski odcień szamponu pozostawał na włosach, co w połączeniu z moją żółcią dawało... zielony...
    Generalnie - z mojej perspektywy - nikomu bym nie poleciła.

Chcesz pochwalić Xrated za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Szampon ten kupiłam w Auchanie, bo był bardzo tanio (4,70 zł ok.). Jeśli chodzi o włosy lekko żółtawe radzi sobie znakomicie i nadaje im taki lekko szarawy odcień. Niestety moje odrosty są trochę bardziej żółte i już je omija. Szampon jest doskonały na włosy o dosyć jasnej tonacji, na żółte, kurczakowate blondy raczej sobie nie da rady. 4 - 5 gwiazdek dlatego iż pojemność jest mała.

Używam tego produktu od: 23.08.2013
    Ilość zużytych opakowań: 5 standardowych

Chcesz pochwalić SadakoOyashiroyama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm?
  • Kupując ten szampon spodziewałam się, że odrobinę rozjaśni moje blond włosy. Stosowałam wg. instrukcji, nawet za drugim razem trzymałam go dłużej niż trzeba na włosach, a jednak efektu brak! Nie tylko nie rozjaśnia za grosz włosów, nawet przesusza je, niszczy i włosy bardziej wypadają. Zdecydowanie nie polecam, nie wart ani centa, na szczęście kupiłam go w promocji za 5,29zł, więc tak dużo nie zmarnowałam pieniędzy. Nigdy więcej! Jedyny to plus to dobrze zmywa naftę i to wszystko, ale prawie każdy szampon sobie z tym radzi, więc bez rewelacji.

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm
  • Używałam tego szamponu jakiś czas temu. Na początku byłam dość zadowolona, pomimo, że trochę farbuje dłonie. Po dłuższym czasie zauważyłam, że włosy są przesuszone i zaczęła swędzieć mnie skóra głowy. Musiałam więc go odstawić.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pomocny
  • Moje włosy od zawsze przeżywały katusze ze względu na moje decyzje.
    Przerabiałam najróżniejsze kolory włosów. Dwa razy robiłam również dekoloryzację z czerni do rudości.

Po raz kolejny nie utrzymałam rudych włosów. Postanowiłam wejść w blond i... Moją zmorą są rude kosmyki i szybko rudziejący kolor blond.

Zdecydowałam się kupić ten szampon (moja mama używa go 'od zawsze').

+ cena jest bardzo przyzwoita;
    + nie brudzi niczego wokół;
    + szampon pięknie wymywa żółte refleksy. Aż miło popatrzeć teraz w lustro.

Jedynym minusem jest to, iż strasznie wysusza włosy, jednak jestem osobą posiadającą masę cudownych masek naprawczych, także dajemy sobie radę.

Tak więc co do szamponu.. Warto spróbować!
    Ja się nie zawiodłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 i drugie już w połowie

Chcesz pochwalić Alehandra_Kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej dobry niz zly
  • przed laty kiedy rozjasnialam wlosy na platynowy blond ten szampon baaardzo mi pomagal niwelowal brzydki zolty odcien i ladnie rozjasnial platyne na mojej glowie, moze rzeczywiscie troche przesusza wlosy ale nie wiem cz to tez nie wina uzywania rozjasniacza do farbowania sie na platyne.testowalam inne szampony przeznaczone wlasnie do platynowego blondu min. z loreal i matrixa i zaden z nich nie dawal tak konkretnego efektu jak joanna no i oczywiscie cena tamtych byla sporo wyzsza od taniutkiej joanny.teraz wracam po latach z ciemnego brazu do blondu,jednak juz nie platyny, i mysle ze ponownie kupie ten szampon zeby rozjasniac sobie lekko wlosy.a przy myciu wogule nie mialam z problemu z zabrudzeniami.ogolnie polecam i ciesze sie ze jest dalej na rynku bo balam sie ze go mogli przestac produkowac.

Używam tego produktu od: uzywalam 2lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić piniata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon idealny...?
  • Troszkę się obawiałam użyć tego szamponu, bo z wielu opinii wynikało, że niesamowicie przesusza włosy, a niektóre z Was narzekały na silne brudzenie, barwienie. Jednakże przemogłam się, poszłam do drogerii i kupiłam szampon wraz z odżywką z tej samej serii.

Pierwsze wrażenia?
    Cena - rewelacja. Za komplet szampon + odżywka zapłaciłam niecałe 14 zł.

Pierwsze mycie?
    Troszkę się obawiałam... założyłam jednorazowe rękawiczki, żeby uniknąć przebarwień. Nałożyłam szampon, spieniłam i zostawiłam dosłownie na 2-3 minutki obawiając się, że efekt będzie za silny (bo intensywny kolorek troszkę przeraża)... Później nałożyłam (również na kilka minut) odżywkę z tej samej serii.

Pierwsze efekty?
    Moje włosy to naturalny blond rozjaśniony pasemkami w kolorze bardzo jasny blond, które to pasemka po jakimś czasie od farbowania zawsze (!!!) robią się lekko żółtawe. Nie przeszkadzało mi to, a szampon z Joanny kupiłam z czystej ciekawości czy jakoś zmieni kolor moich włosów.
    Otóż zmienił. Po jednym myciu było widać delikatny srebrzysty połysk, ale efekt był naprawdę bardzo subtelny, wręcz niezauważalny.

Plamienie?
    Prysznica nie brudzi. Skóry głowy nie brudzi. Plam nie pozostawia. Teraz już nawet nie zakładam rękawiczek - rąk też jakoś mi nie brudzi...

Przesuszanie?
    U mnie nic takiego nie miało miejsca, a muszę przyznać, że tego się bałam, bo moje kosmyki są już i tak dość mocno przesuszone. Po każdym myciu używam odżywek/masek. Po umyciu tym szamponem również użyłam (jak już wspomniałam odżywki z tej samej serii). Efektu suchych, szorstkich włosów nie było. Powiem więcej - po kilku użyciach szamponu (+odżywki) moje włosy wręcz układały się znacznie lepiej, zrobiły się miękkie w dotyku i bardziej błyszczące. Tak więc najwidoczniej ten kosmetyk po prostu mi służy i dobrze współpracuje z moimi włosami.

Kolor po kilku myciach?
    Ze względu na to, że po jednym zastosowaniu efekt był bardzo delikatny, za drugim razem zostawiłam szampon na włosach dłużej (około 15 minut). Po chyba 3-4 takich myciach kolor włosów uległ zmianie.
    Szampon najbardziej "przyjął się" na zafarbowanych pasemkach (na moich naturalnych kosmykach znacznie mniej).
    Moje włosy stały się jaśniejsze, mają taki srebrzysty blask, miejscami nabrały trochę siwego odcienia - i NIESAMOWICIE PODABA MI SIĘ TEN EFEKT!!! Jestem w tym szamponie zakochana!!! Kolor moich włosów stał się znacznie "chłodniejszy" o czym zawsze marzyłam jako "ciepła blondynka"...

Gdyby moje włosy były w całości rozjaśnione - faktycznie może i mogłyby stać się "zbyt siwe", ale ponieważ mam tylko pasemka - efekt jest świetny.

Po 4-5 użyciach kolor już się zbytnio nie zmieniał, nie pogłębiał, więc używam teraz tego szamponu zamiennie z innym moim szamponem - dla zachowania efektu.

Być może komuś szampon ten wyszusza włosy, ale - tak jak mówiłam - u mnie nic takiego nie wystąpiło. Może ze względu na jednoczesne używanie odżywki?
    W każdym razie mnie służy. Włosy układają mi się znacznie lepiej, są miękkie w dotyku. Cudo!

Podsumowując...

PLUSY: jak wyżej

MINUSY: nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić endorfinka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • suche, sine włosy
  • Ogólnie zadaniem tego szamponu jest chłodzenie blondu, który jak wiadomo u farbowanych blondynek żółknie z czasem. Szampon spełnia to zadanie tak gorliwie, że niektóre pasma przybierają kolor wręcz sino-fioletowy.

Włosy mimo stosowania masek lub odżywek są po nim maskarycznie wysuszone, a doprowadzenie ich do stanu "przed użyciem" trwa jeszcze conajmniej dwa mycia.

Chyba nie musze dodawać, że nie jest to szampon do codziennego stosowania

Dawałam mu kilka nowych szans, ale zawsze mnie zawodził, juz wolę płukanki, bo przynajmniej nie barwią paznokci...

Nigdy więcej go nie kupię!!! Dwie gwiazdki daje za to, że ochładza żółty blond, więcej nie dam - za dużo efektów ubocznych

Chcesz pochwalić aluszka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły wariat!
  • Nie wiem, czy moje włosy są tak podatne, czy ten kosmetyk jest tak rewelacyjny. Kolor moich włosów to ciemny blond. Juz po jednym (!!!) użyciu rozjaśniały o co najmniej 2 tony. Kolejne mycie podobnie. W kilka dni przeszłam z ciemnego do bardzo jasnego blondu. Szok! Wręcz mam wrażenie, że są za jasne! Żółte refleksy spłowiały, kolor nabrał chłodnego tonu. Teraz dla podtrzymania efektu używam go raz w tygodniu.
    Nie jestem w stanie określić czy niszczy włosy, czy nie, ponieważ po każdym myciu nakładam odżywkę. W każdym razie włosy mam w bardzo dobrej kondycji.
    Na plus pzemawia również cena. Upolowałam go za 5 zł z groszami. Uważam, że daje lepsze i szybsze efekty niż drogi John Frieda Go Blonder.

Ilość zużytych opakowań: 1 / 200ml

Chcesz pochwalić poison_ivy13 za czytelną i pomocną recenzję?