Powiększ Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych (stara wersja)
Produkt dostępny w 14 sklepach. Cena już od 5,90 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: christinee

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulftate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate,trimethylsilylamod imethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquateternium-10,disodium edta,butylene glycol, chamomilla recutita, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, [+/- DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile, dipropylene slycol], acid violet 43 (23.04.2008)

Cena: 5,90zł / 200ml

/e/

• Dla cierpliwych
  • Szampon niweluje żółty odcień włosów ale musimy go potrzymać z dobre 10 minut na głowie. Zaznaczę że obecnie używając go mam blond od połowy włosów w dół i radzi sobie z żółtym odcieniem w miarę przyzwoicie.
    Zapach jest przyjemny, konsystencja lejąca, kolor fioletowy, nie brudzi ciała ani łazienki, łatwo się spłukuje.
    Włosy (cienkie, farbowane) po umyciu rozczesują się dobrze z pomocą odżywki w sprayu.
    Cena niska, wydajność średnia.
    może nowa wersja będzie działać szybciej.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Ku przestrodze.
  • Na wstępie wspomnę, że mam rozjaśniane włosy i farbowane na perłowy blond. Wcześniej też farbowałam na blond, ale bez rozjaśniania, lecz zdecydowałam się jednak na pierwszą opcję.
    Rezultat- wymarzony blond, lecz przy odrostach bardziej słomkowo-żółte.

Więc zdecydowałam się na ten szampon, bo płukanki zawsze nierównomiernie mi wychodziły.

ZALETY:
    -cena
    -konsystencja
    -zapach

WADY:
    -pokrył mi tylko i wyłącznie włosy, które wcześniej farbowałam, w ogóle nie złapał tych odrostów, na których tak bardzo mi zależało
    -włosy jakby oklapnięte, ciężkie, szorstkie w dotyku

Czas się z nim pożegnać...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania

Chcesz pochwalić LejdiFox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Szampon nie robi nic niezwykłego z włosami.

- Ani ich nie rozjaśnia (w porownaniu do sprayu z joanny)
    - nie sprawia ze sa mile w dotyku czy sie latwiej rozczesuja
    - 2 uzycia do wymarzonego odcienia?? Nie ma szans

Ogółem nie robi tego, co producent obiecuje, a komfort z jego uzytkowania jest taki sobie.
    Raczej nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 pelne opakowanie

Chcesz pochwalić MissBeast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Użyłam w celu schłodzenia koloru ombre, miałam mocno rozjaśnione włosy, które miały żółtawy odcień. Po umyciu mają platynowy odcień.
    Najbardziej obawiałam się ubrudzania wszystkiego wokól na fioletowo. Wcale nie zabrudziłam całej wanny i łazienki, po spłukaniu woda była fioletowa, ale nie było sajgonu, jak to niektóre dziewczyny opisywały. Użyłam gumowych rękawiczek i trzymałam szampon na włosach jakieś 8 min. Niczego nie pobrudziłam.
    Włosy rozczesywały się odrobinę gorzej, niż zwykle, ale użyłam odżywki w spray'u i nie było problemu.

Używam tego produktu od: 15.09.15
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić weepwill za czytelną i pomocną recenzję?
  • troche niszczy włosy
  • +niweluje żołty odcień włosów
    +tani
    +wydajny
    +nie zostawia fioletowego koloru na włosach
    +dostepność
    +dobrze się pieni

-trochę przesusza włosy

Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić Nana_3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Cóż za nieprzydatny kosmetyk! Nie dość, że tak brzydko pachnie, że ciężko wytrzymać, to do tego wszystkiego maksymalnie wysusza włosy. Wszystko wokół jest fioletowe, wanna, prysznic, nasze ciało, dłonie, a czasem nawet i podłoga. Kiedy szampon dostanie się do oka - tragedia. Ja generalnie nie polecam, mam naturalny kolor blond i faktycznie, kosmetyk sprawia, że lekko się on rozjaśnia, ale czy warto? Nie sądzę. Bardzo niszczy włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie prawie
  • plusy:
    + fajny kolor (jakaś odmiana dla ziołowych szamponów)
    + ładny zapach
    + dobrze się pieni
    + nadaje platynowy odcień
    + szybko działa
    + dość długo się utrzymuje (starcza do kilku myć)

minusy:
    - wysusza włosy
    - PODKREŚLA zmiany w odcieniu włosów!(pofarbowane odrosty, ombre)
    - nie nadaje blasku, wręcz matowi

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + niska cena
    + wysoka wydajność
    - produkt łatwo się wylewa

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • fioletowe końcówki
  • Miałam nadzieję po odżywce Joanny z rzepą, że inne produkty też okażą się niezłe jak na tą cenę,
    ale niestety szampon ten pozostawił moje włosy nie tylko suche, ale i z fioletowymi końcówkami (w miejscach gdzie końcówki miałam najmocniej rozjaśnione, prawie białe).
    Szampon John Frieda nie robił czegoś takiego z moimi włosami, więc jestem pewna, że wina tutaj leży w szamponie Joanny.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: kilka razy

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój wybawiciel w 100% spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o utrzymanie ładnego blondu bez żółty
  • Od czterech lat mój must have, ze względu na to ze mam włosy ciężkie do utleniania i zawsze po koloryzacji farba na odroście różni się od reszty. Po dwóch / trzech myciach z dodatkiem tego szamponu różnica znika. Nie mam też problemu żółtych refleksów. Jeden minus to negatywny wpływ na kondycję włosów ale nie czepiam się bo to wynik funkcji jaką pełni. Nie polecam jednak stosowania bezpośrednio na rozjaśnione końcówki.

Używam tego produktu od: czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić kingakrakow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szampon do włosów suchych powninien nawliżać, wydaje mi się jednak że tego nie robi (wręcz przeciwnie) . Dlatego nie jest to szampon do codziennego pielęgnacji.
    Jeżeli jednak chodzi o eliminację żółtego odcienia jest niezastąpiony. Nie raz uratował moje włosy od kurczakowo - zółtego koloru. Nadaje fajny, chłodny odcień blondu. Może pozostawiać na skórze głowy niebieskawy odcień ale to tylko kwestia dokładnego spłukania.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić truskawkowaPoziomka za czytelną i pomocną recenzję?