Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Powiększ Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Zgłaszająca osoba: christinee

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulftate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate,trimethylsilylamod imethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquateternium-10,disodium edta,butylene glycol, chamomilla recutita, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, [+/- DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile, dipropylene slycol], acid violet 43 (23.04.2008)

Cena: 5,90zł / 200ml
/e/

• Idealnie spełnia swoje zadanie
  • Błyskawicznie eliminuje żółty odcień z włosów. Jest to produkt godny polecenia aczkolwiek trzeba go używać systematycznie by kolorek z powrotem nie wrócił do żółtych odcieni
    Gorąco polecam również ze względu na niską cenę

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: oj dużo (od 5 w górę)

Chcesz pochwalić kasiaaa119922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obowiązkowy dla blondynek!
  • Szampon ten poleciła mi fryzjerka gdy pierwszy raz przefarbowałam się z rudego na blond. W efekcie miałam uniknąć pojawiających się żółtych refleksów z poprzedniego koloru. Rzeczywiście żadne żółcie się nie pojawiły, a kolor wciąż jest w odcieniu, na którym mi zależało tj zimnego jasnego blondu. Stosują go co 2-3 mycie bo trochę plącze. Nie zauważyłam żeby trwale zabrudził wannę, prysznic czy dłonie. Dobrze się pieni, świetnie oczyszcza włosy no i ten kolor, dla mnie super sprawa!

Zalety:
    + niska cena
    + fajny kolor szamponu
    + zmiękcza włosy
    + niweluje i zapobiega żółtym odcieniom
    + dobrze oczyszcza
    + fajnie się pieni

Wady:
    - bez odżywki trochę ciężko poradzić sobie z rozczesaniem

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Muśnięcie popielu
  • Kupiłam szampon po rozświetleniu sprayem rozjaśniający tej samej marki. Uznałam, że złotawy, choć ładny, kolor który wyszedł na moich ciemnych blond włosach, odcień wygląda zbyt mało naturalnie. Uratował mnie ten szamponik. Nadaje naturalny, delikatnie popielaty odcień moim włosom. Nie polecam go jednak blondynkom, które radykalnie chcą zmienić kolor z kurczaka na platynę, bo po prostu musiałyby go za dużo zużyć do utrzymania efektu.
    cena
    dostępność (Rossmann, SP, Natura, Tesco, wszędzie)
    efekt naturalnego ochłodzenia
    nie wysusza włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Folowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dzięki za ten szampon!
  • Dzieki niemu moge przeczekać czas do następnego farbowania, nie nakładając znowu farby po ZŁYM farbowaniu u fryzjerki... dziewczyny pisały, że przesusza włosy, ciężko je potem rozczesać, nie zauważyłam tego u siebie, po zastosowaniu odżywki wrażenia są jak po myciu zwyczajnym szamponem.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bytheway za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony szampon do włosów blond
  • Używam już systematycznie od kilku lat. Na świeżo farbowanych włosach naprawdę je rozjaśnia, niestety tylko te części włosów które są najjaśniejsze - reszta pozostaje taka sama. tzn, gdzie są bardzo jasne włosy po myciu tym szamponem są siwe z fioletowymi pasmami a żółte pozostają żółte. W miarę stosowania wszystko się tonuje, włosy wyglądają coraz naturalniej.

Próbowałam kilka innych szamponów do rozjaśniania blond włosów, znacznie droższych,ale żaden nie przyniósł takich efektów.

Osobiście polecam

Plusy:
    +Cena
    +Wydajność
    +Naprawdę działa!
    +Nie obciąża włosów

Minusy:
    -Długie czekanie na zneutralizowanie włosów do naturalnie wyglądającego koloru.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo ;p

Chcesz pochwalić Fawn_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Fajnie schładza kolor na moich włosach aż tak wielkiej różnicy nie ma a mam włosy ciemne blond ale za to u mojej siostry dał fajny efekt. Na dodatek fajnie oczyszcza włosy są miękkie i sypkie.

+ platynowy odcień ale tylko na włosach jasnych blond
    + włosy miękkie i sypkie
    +cena
    +dostępność

- nie ma wielkiej różnicy na włosach ciemnych blond

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Rzeczywiście działa i nadaje platynowy odcień ale tylko bardzo bardzo rozjaśnionym włosom. Przy ciemniejszych blondach nadaje szary lub popielaty kolor ( chyba że ktoś lubi taki efekt). Zostawiony na włosach przez pół godziny stwarza efekt jak po popielatej szamponetce. Wysusza włosy ale za to dobrze je myje (SLES). Ma głęboki niebieski odcień i kiedy gdzieś się nią pryśnie, a szampon zaschnie ciężko jest zmyć plamę. Cena niska a szampon wydajny.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super schladza blond
  • Plus za to, ze naprawdę działa, schladza żółte pasemka juz od pierwszego użycia, jest tani. Minusem jest to ze włosy są po nim dziwne , wymagają dobrej odzywki.

Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Capri9696 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatny
  • Na szampon natrafiłam dwa lata temu, kiedy to pod wpływem impulsu rozjaśniłam samodzielnie włosy z ciemnego brązu na blond. Nie dość, że efekt średnio pasował do mojej twarzy, to na dodatek moja mama złośliwie nazywała odcień na mojej głowie jajkiem. Rzeczywiście - było z nim coś nie tak. Zastanawiając się jak to naprawić wpadłam na ten szampon.

Używałam go przy każdym myciu i rzeczywiście - jajko na głowie przybrało nawet estetyczny chłodny odcień. Fakt - to nadal pasowało średnio do mojej urody, ale to już inna kwestia.

Zauważyłam, że jak odpuściłam sobie używanie tego szamponu, to jajko powracało. Zaczynałam używać - włosy znów zyskiwały ładny odcień.

Co do wysuszenia - moje włosy były wtedy w tak tragicznym stanie, że nie zauważyłam, żeby je wysuszał - chyba nic nie mogło pogorszyć tego sianka. Natomiast jestem obecnie posiadaczką ombre i mimo tego, że kolorek na końcówkach zrobił się ciemno-blond i nie jest już taki ładny - boję się go kupić, bo walczę z przesuszeniem na końcach i zasianym zniszczeniem. Włosy są jeszcze do odratowania, a opinie o tym, że szampon może przesuszać nie zachęcają.

Myślę, że polecam ten produkt, aczkolwiek nie wiem, czy go kupie - w tym momencie boję się pogorszyć jakkolwiek stan moich włosów, a jak będzie w przyszłości - nie wiem.

Zasadniczo - super produkt z genialnym działaniem za śmieszne pieniądze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny i w dodatku tani
  • Przyjemny zapach , wydajny i nadaje włosom blond naprawdę fajny kolor i faktycznie usuwa z nich zółtawy odcień a jeśli ma się pasemka to efekt jest naprawdę ciekawy . Cena naprawdę zachęcająca . Polecam.

Używam tego produktu od: już ładnych kilka lat bo stosuje go co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić malinka023 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij