Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Powiększ Joanna, Ultra Color System, Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

Zgłaszająca osoba: christinee

Szampon do systematycznego stosowania. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów. Zawiera składniki działające ochronnie i wzmacniająco na włosy. Formułę wzbogacono o specjalny system koloryzacji, dzięki czemu już po dwukrotnym zastosowaniu włosy zyskują blask i wymarzony odcień. Włosy dobrze się rozczesują, są miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulftate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate,trimethylsilylamod imethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquateternium-10,disodium edta,butylene glycol, chamomilla recutita, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, [+/- DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, methyldibromo glutaronitrile, dipropylene slycol], acid violet 43 (23.04.2008)

Cena: 5,90zł / 200ml
/e/

• działa
  • Rzeczywiście działa i nadaje platynowy odcień ale tylko bardzo bardzo rozjaśnionym włosom. Przy ciemniejszych blondach nadaje szary lub popielaty kolor ( chyba że ktoś lubi taki efekt). Zostawiony na włosach przez pół godziny stwarza efekt jak po popielatej szamponetce. Wysusza włosy ale za to dobrze je myje (SLES). Ma głęboki niebieski odcień i kiedy gdzieś się nią pryśnie, a szampon zaschnie ciężko jest zmyć plamę. Cena niska a szampon wydajny.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super schladza blond
  • Plus za to, ze naprawdę działa, schladza żółte pasemka juz od pierwszego użycia, jest tani. Minusem jest to ze włosy są po nim dziwne , wymagają dobrej odzywki.

Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Capri9696 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatny
  • Na szampon natrafiłam dwa lata temu, kiedy to pod wpływem impulsu rozjaśniłam samodzielnie włosy z ciemnego brązu na blond. Nie dość, że efekt średnio pasował do mojej twarzy, to na dodatek moja mama złośliwie nazywała odcień na mojej głowie jajkiem. Rzeczywiście - było z nim coś nie tak. Zastanawiając się jak to naprawić wpadłam na ten szampon.

Używałam go przy każdym myciu i rzeczywiście - jajko na głowie przybrało nawet estetyczny chłodny odcień. Fakt - to nadal pasowało średnio do mojej urody, ale to już inna kwestia.

Zauważyłam, że jak odpuściłam sobie używanie tego szamponu, to jajko powracało. Zaczynałam używać - włosy znów zyskiwały ładny odcień.

Co do wysuszenia - moje włosy były wtedy w tak tragicznym stanie, że nie zauważyłam, żeby je wysuszał - chyba nic nie mogło pogorszyć tego sianka. Natomiast jestem obecnie posiadaczką ombre i mimo tego, że kolorek na końcówkach zrobił się ciemno-blond i nie jest już taki ładny - boję się go kupić, bo walczę z przesuszeniem na końcach i zasianym zniszczeniem. Włosy są jeszcze do odratowania, a opinie o tym, że szampon może przesuszać nie zachęcają.

Myślę, że polecam ten produkt, aczkolwiek nie wiem, czy go kupie - w tym momencie boję się pogorszyć jakkolwiek stan moich włosów, a jak będzie w przyszłości - nie wiem.

Zasadniczo - super produkt z genialnym działaniem za śmieszne pieniądze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny i w dodatku tani
  • Przyjemny zapach , wydajny i nadaje włosom blond naprawdę fajny kolor i faktycznie usuwa z nich zółtawy odcień a jeśli ma się pasemka to efekt jest naprawdę ciekawy . Cena naprawdę zachęcająca . Polecam.

Używam tego produktu od: już ładnych kilka lat bo stosuje go co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić malinka023 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dotąd najlepszy
  • zalety:
    - dobrze się pieni
    - przyjemnie pachnie
    - podkreśla włosy blond
    - nie wysusza
    - włosy są miękkie w dotyku, jak po użyciu odżywki
    - nie brudzi
    - dobrze się zmywa

W szamponie ja nie zauważam wad. Gdy szampon się spienił zawsze pozostawiałam go na włosach na jakieś 15 minut. Moje włosy bardzo się z tym szamponem polubiły

Chcesz pochwalić kika2207 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza alternatywa dla płukanki
  • Tego szamponu używam dlatego, że noszę na swojej głowie ombre Próbowałam kiedyś zwykłej płukanki fioletowej, ale bardzo wysuszała włosy (co jest katastrofą przy już wysuszonych, rozjaśnionych włosach!) i łatwo było z nią przesadzić. Szukałam innego rozwiązania, nie chciałam farbować ponownie włosów tylko w mniej inwazyjny sposób delikatnie zmodyfikować odcień i tak w ręce wpadł mi ten szampon
    Używam go co ok. 2-3 mycie, co w moim przypadku przypada na co tydzień - półtora, przeplatam go z Babydream lub Facelle.

+ spełnia swoje zadanie - uszlachetnia rozjaśniony odcień robi to delikatny sposób
    + nie wysusza
    + nie barwi skóry na fioletowo, jak tu niektórzy sugerowali
    + tani
    + bardzo wydajny - przy mojej częstotliwości używania korzystam nadal z pierwszej butelki i jeszcze mi sporo zostało, a zaczęłam ok. 3 miesiące temu

- efekty nie są spektakularne, raczej bardzo delikatne - jeżeli ktoś takich oczekuje, może się zawieść

Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam ten szampon co 3-4 mycie by pozbyć się żółtego odcienia na rozjaśnianych włosach (i tu się sprawdza doskonale).
    Trzeba tylko pamiętać o tym,że szampon może przesuszać włosy - stąd też trzeba mieć umiar. Stosowanie 1 raz w tygodniu jest ok.
    Cena jest adekwatna do jakości i atrakcyjna.
    Szampon wydajny.
    Włosy są po nim niestety szorstkie - bez odżywki się nie obejdzie.

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny efekt za niską cenę
  • Szampon i odżywkę z tej serii kupiłam w trakcie moich eksperymentów z rozjaśniania włosów zafarbowanych na czarno. Efektem były oczywiście rudo-blond włosy. Szampon bardzo dobrze poradził sobie ze schłodzeniem koloru. Nie jest on do codziennego stosowania, bo wysusza włosy, ale odżywka z tej samej serii trochę ratuje. Nie radzę za długo trzymać na głowie, bo włosy mogą się zrobić szare/niebieskie/zielone w zależności od odcienia włosów.

+ przy regularnym stosowaniu nadaje chłodny odcień
    +niska cena
    + dostępność

- wysusza włosy
    - może zafarbować ręcznik/ubranie
    - konsystencja (rzadki i słabo się pieni), ale za tę cenę i efekt można przeboleć

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić annablublu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani a jak działa!
  • Od wielu lat farbuję włosy na blond (jasny, bardzo jasny, popielaty, miodowy, ciemny - wedle humoru). Szampon wygrałam kiedyś w konkursie, użyłam i... byłam zachwycona! Uwielbiam platynowy kolor na włosach, a szampon właśnie taki odcień nadaje, w ogóle ich nie niszcząc!

Wady:
    -trzeba go używać regularnie (to nie jest farba, jeżeli go nie użyjesz włosy powrócą do ciepłęgo odcienia)
    -może farbować np. ręcznik albo ubranie ale nie po spłukaniu szamponu z włosów

Zalety:
    -jest naprawdę tani!
    -skuteczny już przy pierwszym użyciu i nawet trzymany krócej niż zaleca producent

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić AliciaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre efekty
  • Farbuję włosy na bardzo jasny blond i w pewnym momencie chciałam pozbyć się zółtego odcienia i usłyszałam o tym szamponie. Jestem bardzo zadowolna z efektów. Faktycznie nadaje popielaty odcień włosom, eliminując zółty kolor. Stosuje go razem z odżywka z tej samej serii. Zapach nie jest rewelacyjny ale da się wytrzymać Nie zauważyłam też żadnych skutków ubocznych jak przesuszenie skóry głowy i wypadanie włosów.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Wiola_F za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij