Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Powiększ Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

Cena: 4,19zł / 250ml
/s/

• nie jest źle
  • Szampon kupiłam, czytając bloga anwen. Stawiam raczej na szampony dla dzieci lub na te z fajnym, prostym składem. Babydream wprawdzie krzywdy mi nie zrobił, umył włosy, ale niestety pod koniec dnia mialam je nieświeże, przetłuszczone. Czasem nie domywał olei do końca, przez co moje włosy smętnie zwisały, pozlepiane w strąki... Na początku stosowania podrażnił mi skalp, ale potem już nic takiego nie miało miejsca.
    Plusy:
    +cena
    +skład
    +dostępność (każdy Rossmann)
    Minusy:
    -przetłuszczanie sie włosów
    -słabo sie pieni
    -nie domywa olei
    -plącze włosy
    -mało wydajny

Nie ma tu rewelacji przy tym szamponie, wolałam Alterrę może kupię go kiedyś ponownie, ale raczej nieprędko :/

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marysia19211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Szampon zakupiłam na promocji, stwierdziłam, że za 4zł na pewno nie zaszkodzi sprawdzić osławionego Babydream.
    Z początku nie było wesoło - nakładany z ręki, zupełnie nie domył włosów. Postanowiłam spróbować metody kubeczkowej i tutaj spisał się znakomicie. Pieni się super, włosy zupełnie się nie plączą, bo nie trzeba go rozcierać na głowie aby powstała piana. Jest delikatny, ładnie pachnie i pozostawia włosy sypkie i świetnie domyte (olejuję przed każdym myciem).
    Włosy są nieznacznie krócej świeże. Po slsach wytrzumją u mnie 4 dni, po nim 3 dni.
    Zalety:
    + dostępność
    + cena
    + zapach
    + dobra konsystencja
    Wady:
    - stosunkowo niska wydajność
    - nieznaczne skrócenie świeżości włosów

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viraine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam z natury suche włosy, które uwielbiają się plątać + wrażliwą skórę głowy.
    Po szamponach z Dove i innych świństwach z SLS poszukiwałam czegoś lekkiego, co nie będzie drażnić mojego delikatnego skalpu.
    Dawałam mu wiele szans, próbowałam z metodą kubeczkową, jednak nic nie pomogło.

+dobry skład

-okropnie plątał włosy
    -ciężko było zmyć szampon z głowy, miałam ''tłuste placki'' na głowie
    -miałam wrażenie, że włosy po myciu są ''nieświeże'', tak jakby oblepione olejem
    -mało wydajny
    -włosy po tym szamponie kiepsko poddają się stylizacji

Używam tego produktu od: styczeń 2014

Chcesz pochwalić bzonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Szampon idelanie sprawdza się na moich lokach

+wystarczy jedno mycie
    +nie przetłuszcza
    +przyjemnie pachnie (lubię zapach kosmetyków tej firmy)
    +nie niszczy włosów
    +w miarę wydajny (przy myciu włosów codziennie/co drugi dzień, mam go do 2mc-myję tylko skalp)
    +tani!
    +wygodne otwarcie i przyjemna buteleczka
    +nigdy się nie zdarzyło, żeby go nie było w Rossmannie

Minusem może być to, że włosy po nim są suche i mogą się plątać, ale jest to logiczne przy takim szamponie Po umyciu odżywka d/s, później odżywka b/s do rozczesania i nie ma żadnego problemu

Używam tego produktu od: 7-8mc

Chcesz pochwalić szynnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Wow ! Naprawdę super szamponik. Kiedyś go kupiłam,ale jakoś się nie polubiliśmy-kołtunił i włosy były jakieś takie dziwne. Ale po roku pielęgnacji moich włosów postanowiłam go ponownie kupić,ponieważ do mojej skóry głowy potrzebuję delikatnych szamponów.
    Plusy:
    +dobrze myje
    +nie powoduje podrażnień,moja głowa jest po tym szamponie ukojona,nic nie swędzi ! i za to największy plus
    +cena
    + dobrze się pieni ! serio. Ja wylewam na dłoń,potem na głowę i potem polewam wodą, masuję i piany jest mnóstwo
    +pięknie pachnie
    Minus:
    -może trochę kołtuni włosy,ale każdy szampon bez SLS tak robi,a z moimi długaśnymi włosami, to już się do tego przyzwyczaiłam,ale zawsze używam potem odżywki lub maski i jest dobrze
    Ogólnie polecam !!

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Alyssa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy delikatny szampon!
  • Uwielbiam ten szampon! Jest idealny do codziennej pielegnacji, nie zawiera sls, dobrze oczyszcza, a kosztuje grosze. Bardzi dobrze zmywa oleje. Zapach mi również bardzo odpowiada. Mi nie placze włosów Jak narazie jest to moj ulubiony szampon! Za ta cenę warto spróbować, POLECAM WSZYSTKIM !

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić thewero za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieeeeeeee
  • Ok, jest tani, łatwo dostępny, ładnie pachnie, nie podrażnia, ma fajny skład, ale co z tego, kiedy robi katastrofę z moich włosów? Moje są kręcone, trochę suche, ale generalnie na większość kosmetyków reagują ok. Po Babydream są natomiast: splątane, skołtUIONe, wysuszone, tragiczne! Może komuś innemu pasuje, ale dla mnie to zło wcielone. Nie i już.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Super szampon, kupiłam go bo poleciła mi go kuzynka . Przed nim myłam codziennie włosy szamponem z sls.

+Zmniejszył przetłuszczanie, mój największy problem. Myjąc wlosy szamponem z sls tłuste były juz po paru godzinach, po babydream spokojnie wytrzymują 2,3 dni.
    + dobrze zmywa oleje z włosów
    + ładnie pachnie
    + baardzo fajny skład
    + nie podrażnia mojej skóry głowy
    + dostępność (mam w miescie chyba z 8 rossmanów więc jak dla mnie dostępność jest bardzo dobra ^^ )
    + cena

- słabo się pieni (ale ja rozcienczam go z wodą więc jest nawet ok)
    - straaasznie plącze mi włosy, to jego duży minus bo mam potem problem z rozczesaniem włosów, nawet po użyciu odżywki, więc za to plątanie odejmuję mu 1 gwiazdkę ale pomijając to, mój ulubiony szampon

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kayyleigh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, polecam wszystkim
  • Szampon dla dzieci, a ja 29 latka jestem nim zachwycona
    Pięknie pachnie, tak delikatnie, uwielbiam ten zapach.
    Średnio się pieni jak na mój gust, powiedziałabym że jest tępy w używaniu, ale to nie problem, wystarczy więcej wody i po kłopocie.
    Po każdym umyciu nakładam na włosy odzywkę lub maskę, więc problem z plączącymi się włosami jest mi nieznany.
    Mam włosy tłuste u nasady, więc powinnam generalnie używać szamponu do włosów tłustych, ale moim zdaniem nie radzą sobie z problemem. Mam wrażenie, że szampon Babydream potrafi dłużej utrzymać świeżość moich włosów niż te kosmetyki stricte do niego przeznaczone.
    Poza tym, co ważne - nie powoduje łupieżu, nie uczula, nie podrażania.
    Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.

Zostanie ze mną na bardzo długo!

Używam tego produktu od: od dawna, ale dość nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry za niską cene
  • Moim zdaniem, świetny lekki szampon bez SLS.
    Dobrze oczyszcza, trochę plącze włosy ale bo przez brak sylikonów do których nasze włosy są przyzwyczajone,.
    Raz na jakiś czas polecam każdemu umyć włosy tym szamponem. Bardzo wydajny i nie drogi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij