Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Powiększ Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

Cena: 4,19zł / 250ml
/s/

• Bardzo dobry
  • Najlepszy szampon - dokładnie myje ,ale delikatnie, nie przesuszając przy tym włosów i skóry głowy. Zapach jest bardzo delikatny.
    Jak za taką cenę - nic tylko brać ( czasem na promocji można wyłapać za 2,99 butelka ).

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić minimonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Jak wiekszość skusiłam się opinią włosomaniaczek i jestem zadowolona
    Najlepszy i tani szampon bez SLS i SLES. Moje włosy po nim ładnie pachną, zmywa oleje, rozjaśniły się nieco przez rumianek (co mnie cieszy). Plącze włosy, ale używam po nim odżywki i jest ok. Trochę trzeba go wylać, żeby się ładnie pieniło, ale przy tej cenie jestem w stanie to wybaczyć (mimo to i tak jest wydajny).
    Mojemu 6miesięcznemu synkowi też myję nim włosy, jednak zamiennie z innym szamponem, bo czasem robiły mu się kołtunki (ma sporo włosków).
    Mimo małych wad mój najlepszy delikatny szampon, dzięki któremu moje włosy są w o wiele lepszym stanie Polecam

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: Sporo

Chcesz pochwalić natala78456589 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzeczywiście strasznie plącze włosy!
  • Nie wierzyłam w to za bardzo, bo z plątaniem kojarzy mi się szampon ziołowy. Nie wiem czemu ten to robi skoro jest delikatny i włosy po użyciu są miękkie, już podczas mycia czuć tę miękkość i delikatność, niemniej to robi. To dla mnie duży problem, bo i bez tego mi się plączą i często je sobie wyrywam podczas rozplątywania czy rozczesywania. Nie znam jednak innego delikatnego szamponu, który dobrze poradzi sobie ze zmywaniem olei. Ten radzi sobie dobrze i to jednokrotnie, choć używam Sesy, a ona w ogóle jest łatwa do zmycia. Po prostu lubię też ten szampon, podoba mi się opakowanie, żelowa konsystencja i efekt miękkości oraz połysk na włosach. Nie jest niestety szczególnie wydajny, bo trzeba go sporo nałożyć, żeby umyć włosy, nie chce się też pienić, co w przypadku drogeryjnych szamponów nie jest plusem. Zapach też fajny, dostępność ok. Na razie będe go używać do Sesy póki nie trafi mi się cos lepszego.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?
  • fatalny dla wysokoporowatych, suchych
  • NAJGORSZY szampon ever!

Nie udało mi się nawet umyć nim włosów, nie byłam w stanie go zmyć, musiałam nałożyć normalny i dopiero umyc... Były tak fatalnie splątane.

+ skład

Myślę, że wla niskoporowatych może się sprawdzić, ale nigdy dla suchych, puszących się

Używam tego produktu od: w ogóle!
    Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak sobie
  • kupilam specjalnie do mycia włosów po olejowaniu, przejdę od razu do konkretów bo mam trochę do napisania o tym szamponie

- sam szapmon pachnie ślicznie, po wysuszeniu wlosów dalej czulam go na wlosach, mmm <3
    - ma bardzo plynną konsystencję która wylewała się z rąk, nawet mi to nie przeszkadzało
    - byłam zaskoczona ale całkiem dobrze się pienił, odrobina wody i po sprawie
    - bardzo tani więc nawet przy częstym uzywaniu można sobie pozwolic na zakup
    - delikatny, nie przeciąża, wręcz odciąża
    - z ojejem radził sobie dobrze, ale przy podwójnym umyciu, niestety jedno nie wystarczało
    - przy myciu bez oleju też dla bezpieczeństwa myłam je dwukrotnie bo średnio sobie radził
    - nie ma mowy o myciu co kilka dni, każdego ranka były w fatalnym stanie

neistety nie kupię go ponownie, głowie przez to że nie daje tyle świezości moim włosom, a może raczej dlatego że nie myje ich tak dokaldnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić trolololo123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj ostatnio hittt !
  • Szampon kupilam poniewaz bardzo mialam wlosy obciazone silikonami. Kupilam go na promocji 3,99.
    Produkt jest genialny:
    Po umyciu gdy wlosy byly jeszcze mokre byly strasznie szorstkie, lecz gdy wyschly- mega!!! Sa bardziej blyszczace i miekie moj ideal, po prostu kwc !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kwiatuuszek1919 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię!
  • Naczytałam się dobrych opinii w internecie, więc kupiłam aby przetestować. Nie poplątał mi włosów, ale po każdym myciu używam odzywki. Włosy nie przetłuszczają mi się szybko po nim. Wielki plus za brak silikonów. Póki co mój ulubieniec

Ilość zużytych opakowań: z 5

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no... nie ma sls-ów...
  • tak właśnie... nie ma SLS-ów i to jego największy plus, inne to może to że dobrze myje, jest delikatny i ładnie pachnie. minusy zaś to to że trzeba go dużo, włosy są nie miłe w dotyku, bez maski albo super odżywki trochę ciężko uczesać. Ale tak to jest ok mogę polecić, tym bardziej że jest taniutki

Używam tego produktu od: 2 tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę
  • Plusy:
    Fajnie oczyszcza
    Nie zawiera SLS i SLES
    Ślicznie pachnie
    Cena
    Dostępność

Minusy
    Plącze włosy ale przy stosowaniu odżywki jest ok
    Włosy nie są miłe w dotyku

Ilość zużytych opakowań: Końcówka drugiego

Chcesz pochwalić natalia567 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny oczyszczający szampon
  • Kiedyś kupiłam go z polecenia koleżanek, ale wyrzuciłam gdyż mocno plątał włosy. Teraz jednak nauczyłam się z nim postępować, aby tak nie było

+ przyjemny dzieciaczkowy zapach
    + super oczyszcza włosy ze zbędnej chemii
    +przy użyciu odżywki metodą OMO daje rewelacyjne działanie!
    +dodaje włosom blasku

-mało wydajny
    -co jakiś czas robię od niego przerwę, gdyż skóra głowy szybko mi sie do niego przyzwyczaiła, przez co świeżość włosów się skracała do następnego dnia

Ilość zużytych opakowań: kilka pełnych

Chcesz pochwalić logika13 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij