Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Powiększ Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

Cena: 4,19zł / 250ml
/s/

• ok
  • Przyzwoity szampon niezawierający silnych detergentów sprawdza się do podrażnionej skóry głowy. Dobrze myje i oczyszcza włosy ale nie powoduje efektu Wow jak np szampony z silikonami. Taki zwykły przyzwoity szampon do codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ree za czytelną i pomocną recenzję?
  • Liczyłam na więcej...
  • Nie zachwycił mnie. Po opiniach które tu przeczytałam miałam pewne oczekiwania co do niego i trochę się przeliczyłam. Szampon ma dużo plusów i myślę że jeszcze kiedyś się na niego skuszę ale nie jesteśmy dla siebie stworzeni i tyle
    Plusiki :
    -Poręczna butelka
    -Wygodne dozowanie
    -Neutralny, lekki zapach
    -Zapach długo utrzymuje się na włosach
    -Dobrze oczyszcza skórę głowy i myje
    -Nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje łupieżu
    -Tani jak barszcz albo i tańszy :P
    -Dostępny w każdym Rossmanie

Minusów istotnych szczypta :
    -Plącze włosy i ani rusz rozczesać włosy bez odżywki
    -Zbyt gęsta konsystencja, rozprowadzanie go na włosach to piekło a to co przy tym powstaje na głowie... Picasso w najśmielszych snach by tego nie stworzył.
    -Wysuszył końce
    -Zmatowił mnie...

Więcej miałam przy nim roboty niż bym chciała. Spienienie go na włosach i dokładne ich wymasowanie było nie łatwe. Bardzo przy tym kołtuniłam włosy. Nakładanie gęstej odżywki każdego dnia było uciążliwe a serum w sprayu nie dawało sobie o dziwo rady. Cóż, eksperymentuję dalej. Czuję, że jestem coraz bliżej mojego KWC.... :3
    Znalazłam dla niego inne zastosowanie- mycie pędzli do makijażu. W tej roli sprawdza się świetnie i polecam wypróbować! Używam tego produktu od: MiesiącIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mój kosmetyk
  • Szampon kupiłam pod wpływem pozytywnym opini na Wizażu.
    Plusy: włosy są bardzo długo świeże, nie przetłuszczają się w ciągu jednego dnia jak po zwykłym szaponie. Myje je co 3 dni.
    Wielkim minusem jest to iż straszliwie plącze włosy. Musze położyć tonę odżywki, żeby się rozczesały. Gdyby nie to, to kupiłabym go ponownie. Niestety jest to wada nie do przebraczenia.

Chcesz pochwalić paulinachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy szampon ever!!
  • szampon idealny do moich włosów, kupię go z pewnością, ale mam jeszcze kilka do przetestowania ;D

PLUSY:
    wydajny, przyjemnie pachnie, nie plącze włosów, dokładnie zmywa oleje

MINUSY:
    brak

Chcesz pochwalić viniakk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do włosów - nie do końca, do pędzli - TAK!
  • Kilka buteleczek tego słynnego szamponu już za mną (nie mam dzieci, więc używałam do moich włosów). Długo wstrzymywałam się z wystawieniem opinii, ponieważ ciężko było sobie ją wyrobić jednoznacznie - raz wydawało mi się, że jest wszystko jest super, innym razem jednak byłam zła na ten produkt za to jak wyglądają moje włosy po umyciu... Trzeba przyznać - ten produkt ma swoje wady i zalety.

Konsystencja: żelowo-oleisty, transparentny, średnio-gęsty.

Zalety:
    *jak na produkt bez SLS całkiem nieźle się pieni, piana jest duża i gęsta
    *dobrze oczyszcza włosy z wszelkich kosmetyków stylizacyjnych i innych zanieczyszczeń
    *po umyciu włosy są lśniące, nie matowi ich koloru
    *jest bardzo łagodny dla skóry głowy (mój mąż miał problemy z podrażnioną skórą głowy - gdy zaczął używać tego produktu wszystkie kłopoty zniknęły z głowy)
    *łatwa dostępność
    *bardzo niska cena
    *fajny design opakowania
    *zapach - typowy dla kosmetyków dla dzieci, mocno pudrowy, ale ładny
    *opakowanie łatwo trzyma się w dłoni, wygodna butelka
    *w składzie rumianek i olej z kiełków pszenicy
    *nie wysusza włosów

*jest to produkt niezastąpiony do mycia pędzli - zmyje z nich wszystko - mocne pigmenty, tłuste podkłady, nie niszczy przy tym włosia

Wady:
    *niestety włosy wyglądają fajnie tylko kilka godzin po umyciu, potem okazuje się, że są dziwnie oblepione, mimo, że są oczyszczone wyglądają nieświeżo - być może to kwestia tego olejku z pszenicy, który obciąża włosy
    *mało wydajny - trzeba wylać go sporo żeby dobrze się spienił
    *plącze włosy
    *szkoda, że nie jest dostępny w większych opakowaniach, bo chętnie bym kupiła
    *nie jest łagodny dla oczu - jak dostanie się tam trochę piany oczka nieprzyjemnie pieką (to produkt dla dzieci, więc tym bardziej nie powinno tak być)

Gdybym miała oceniać ten produkt jako szampon do pędzli dostałby bezapelacyjnie 5 gwiazdek. Przeznaczenie ma jednak inne, więc staram się być sprawiedliwa i daję 3 gwiazdki za łagodność i resztę zalet.
    Warto go kupić, ale nie koniecznie do pierwotnego przeznaczenia.

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • do używania na codzień
  • Ze względu na delikatny skład jest moim ulubionym szamponem do codziennej pielęgnacji włosów. Bardzo ładnie pachnie, dobrze zmywa oleje, nie podrażnia skóry, nie wpływa także w żaden sposób na przetłuszczanie włosów i niestety jest mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić ewkamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt!
  • Szampon bardzo wydajny, dobrze czyści włosy i zmywa oleje. Ma bardzo dobry skład, dzięki czemu nie zauważyłam żadnych podrażnień skalpel, zdecydowanie najlepszy szampon jaki używałam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Micha79d za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super do codziennego mycia
  • Plusy:
    - świetnie myje, wspaniale radzi sobie z olejami (myję włosy dwa razy)
    - bardzo ładnie, delikatnie pachnie, ma zapach bardzo podobny do Nivea Baby (recenzja tu)
    - świetna cena
    - wygodna, poręczna i estetyczna butelka
    - ma wspaniały skład, nie zawiera silikonów, a pod koniec składu jest wiele substancji odżywczych
    Minusy (a raczej małe wadki, które są raczej marudzeniem niż czymś złym):
    - posiada rumianek, który może uczulać
    - od razu po spłukaniu produktu, gdy jeszcze włosy są ociekające wodą pozostawia uczucie aż za czystych włosów, które są dziwne w dotyku (taki efekt utrzymuje się kilka chwil), nie umiem dokładnie tego nazywać, trzeba to poczuć
    Dodam jeszcze, że szampon pięknie pachnie i ten zapach jednak na włosach utrzymuję się dosyć krótko, a i ma przezroczysty kolor.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • + Dobry skład
    + Dobrze myje włosy, nawet olejki które nakładam na noc
    + Cena
    + Dostępność

- Plącze tragicznie włosy przy pierwszych użyciach, potem ten problem zmalał.
    - Lekko przetłuszcza włosy.
    - Mało wydajny

+/- Zapach ani cudownie przyjemny, ale też nieodpychający.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Vanir410 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny i tylko tyle.
  • Pierwszy delikatny szampon, który kupiłam gdy zaczęłam dbać o włosy.

Nie mogę zaprzeczyć, że szampon ma bardzo dobry skład i, mimo moich obaw, poradzi sobie nawet z olejkiem do włosów. Włosy są po nim miękkie i przyjemne w dotyku. Cena jest dosyć niska, można kupić w każdym Rossmannie za ok. 5 zł. Dostępność może być problemem dla osób mieszkających w miejscowościach, w których nie ma Rossmanna. Odejmuję jednak 2 gwiazdki, ponieważ konsystencja jest dosyć gęsta, na dodatek szampon słabo się pieni, przez co przy długich i gęstych włosach trzeba użyć naprawdę sporo, żeby je umyć. Na tym cierpi też wydajność. Zapach jest średni, mnie jakoś nieszczególnie zachwycił. Uważam, że jednak największym minusem tego szamponu jest fakt, że plącze włosy i bez odżywki trzeba trochę się namęczyć, żeby je rozczesać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić poise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt w porządku, ale dość nieprzyjemny w użyciu
  • Pierwszy łagodny szampon , który stosowałam .

Plusy:
    pomógł mi doprowadzić skórę glowy do ładu po sls i podobnych
    nie podrażnia
    na poczatku włosy mogą się szybciej przetłuszczać, ale przy regularnym stosowaniu wracają do normy
    cena ( w promocji jakieś 5 zł)
    nie obciąża
    nie oblepia

Minusy:
    - "tępa", zbyt gęsta konstystencja,
    - słabo się pieni , przy gęstych włosach może być problem z rozprowadzeniem - ja miałam wrażenie, że niektóre czesci głowy sa niedomyte,
    - plącze włosy
    - dostępnośc (rossmana mam teoretycznie na każdym rogu, ale wolę kosmetyki, które sa dostępne wszędzie)

Ogólnie efekt na plus, do stosowania zamiennie z jakimś mocniejszym "rypadłem" , daje 3,5 przede wszystkim za konstystencję - mycie głowy zajmowało mi 2 lub 3 razy dłużej niz normalnie.

Obecnie przerzuciłam się na hipp dla dzieci, ale jak nie będzie go pod ręką to niewykluczone, że babydream kupie "awaryjnie".

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić balbina661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może dla krótkich włosów..
  • Zakupiłam ten produkt głównie ze względu na skład. Byl to zakup na próbę- za taką cenę aż grzech nie spróbować.

Plusy :
    + delikatny
    + skład szamponu - bez silikonów i innych tego typu składników
    + cena
    + ekonomiczny- nie zużywam go tyle co innych szamponów

+/- zapach.. Na mnie jakoś zbytnio nie wpłynął, ale słyszałam że ładnie mi pachną włosy.. także to już ocena subiektywna

Minusy:
    - Plącze włosy- ale tylko podczas mycia. Po pierwszym użyciu się wystraszyłam ze zrobiłam sobie niezłą krzywdę i ze zdrowych włosów powstały twarde kołtuny. Bałam się z nimi cokolwiek zrobić .. więc zostawiłam aż wyschły (ogólnie malo kiedy suszę suszarką- więc nie wiem jak się zachowują przy takiej temp. ). Po wyschnięciu były super- mięciutkie, pachnące, ogólnie bardzo fajne. Dlatego trzeba stosować maski, lub czekać na wyschnięcie, gdybym miała je rozczesać mokre- mogłabym się ich prędzej pozbyć
    - słabo się pieni, przynajmniej na długich wlosach - ciężko go rozprowadzić ze względu na dosyć gęstą - konsystencję.

Podsumowując= szampon za taką cenę jest dobry jako środek bez silikonów. Szczególnie doradzałabym go dla osób z krótkimi włosami- myślę że nie występował by problem poplątanych i twardych włosów.

Dla wszystkich narzekających na poplątane włosy- radzę poczekać z rozczesywaniem itd do przeschnięcia chociaż częściowego włosów.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaaaskader za czytelną i pomocną recenzję?
  • za cenę delikatności...
  • Używanie tego szamponu jest nieco męczące, ponieważ w trakcie mycia stają się strasznie splątane i "tępe". Należy jak najszybciej ujarzmić je odżywką lub maską I niestety trzeba się do tego przyzwyczaić, bo ta sytuacja jest efektem ubocznym delikatnego składu. Dlatego używam już trzeciego opakowania, teraz kupiłam na spróbowanie Facelle i zachowuje się podobnie, nie wiem jeszcze który u mnie wygra
    Dodam jeszcze, że Babydream jest nie tylko bardzo tani, ale także wydajny - zakup idealny

Używam tego produktu od: około roku, używam go przemiennie z innymi szamponami i jest wydajny
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić kultynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do codzienniej pielęgnacji idealny
  • Skusiłam się na niego, ponieważ jest łagodny i nie zawiera silikonów. Do codziennej pielęgnacji jest świetny - bardzo ładnie oczyszcza włosy. Jest bardzo tani (płacę przeważnie ok 4-5zł, a często są promocje na niego).
    Jedynym minusem jest to, że plącze włosy, ale wystarczy zastosować maskę i po problemie.

Ilość zużytych opakowań: ok 8.

Chcesz pochwalić SillyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAREK
  • Jako początkująca włosomaniaczka oczywiście musiałam się na ten produkt skusić. To była najgorsza decyzja z możliwych!

Wady:
    - największa i zasadnicza: WZMÓGŁ WYPADANIE WŁOSÓW! Drastycznie! Ten szampon zrobił moim włosom wielką, wielką krzywdę. Nadal walczę z jego skutkami...
    - wzmógł przetłuszczanie włosów i to bardzie znacznie! Następnego dnia były już nie do życia
    - przy myciu włosy były splątane, tępe, szorstkie, tragiczne
    - przesuszał końce, obciążał skalp

Zalety:
    - skład (ale co z tego?)

Nauczył mnie ten szampon, że moje włosy są bardzo wrażliwe na ph i wszystkie dziecięce szampony i płyny do higieny intymnej ode mnie można trzymać z daleka.

Dałabym 0 gdybym mogła. Żałuję dnia, gdy po niego sięgnęłam.

Ilość zużytych opakowań: nieskończone pierwsze

Chcesz pochwalić NiinaX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo łagodny
  • Szampon ma bardzo łagodny skład, nie zawiera silnych detergentów. Dodatkowo posiada dobroczynne ekstrakty z kiełków pszenicy i rumianku, pantenol oraz kwas mlekowy. Dla dzieci i niektórych dorosłych może się okazać szamponem idealnym.
    Ze względu jednak na brak substancji odpowiadających za pienienie się (które niestety często są drażniące), szampon nie nadaje się dla mnie. Mam grube, dość gęste i średniodługie włosy i po myciu tym szamponem były po prostu niedomyte. Na jedno mycie muszę zużyć bardzo dużo szamponu, aby zadziałał na moją skórę głowy.
    Dużym plusem jest to, że po tym szamponie zniknął mi łupież, który prawdopodobnie był spowodowany zbyt drażniącymi szamponami.

Podsumowując, szampon ma naprawdę cudowny skład i niewysoką cenę, jednak bardzo słabo się pieni i jest mało wydajny - na jedno mycie, trzeba użyć go naprawdę sporo, aby włosy nie pozostały przetłuszczone. Myślę jednak, że ze względu na skład, warto go wypróbować.Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AcacInci za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Bardzo dobry, delikatny szampon, idealny do codziennego stosowania. Podbija skręt moich fal. Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Radzi sobie ze zmywaniem oleju. Do tego jest tani, łatwo dostępny i w miarę wydajny. Trochę plącze włosy, ale i tak po każdym myciu stosuję odżywkę, więc to dla mnie nie problem. Pomógł mi zwalczyć łupież.

Nie wiem, czy to na pewno jego zasługa, ale chyba odrobinę rozjaśnił mi włosy.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 5-6*250ml

Chcesz pochwalić N_Katmandu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szampon kupiłam zachęcona recenzjami w KWC. Skusił mnie też brak SLS i przyjazny skład, postanowiłam więc wypróbować.

PLUSY:
    + bardzo ładny, pudrowy zapach (nie utrzymuje się na włosach jednak)
    + łagodny dla skóry głowy
    +przyjazny skład
    + cena i dostępność

MINUSY:
    - strasznie plącze włosy, które są tak jakby "tępe"; bez odżywki nie da rady ich rozczesać
    - włosy się szybciej po nim przetłuszczają, co ostatecznie go zdyskwalifikowało w moich oczach

Podsumowując, szampon jest taki sobie. Duży plus za fajny skład, ale ja do niego więcej nie wrócę. Zbyt szybko przetłuszczał moje włosy. Można wypróbować z racji na niską cenę.

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic szczególnego
  • Zakupiłam go, gdyż szukałam czegoś co odciąży i dobrze oczyści moje włosy.

+ delikatny przyjemny zapach, kojarzy się z dzieckiem
    + wygodna, estetyczna buteleczka
    + dobrze oczyszcza włosy
    + delikatny dla skóry głowy

- mało wydajny
    -nie pieni się
    -plącze włosy, bez odżywki nie dałoby się ich rozczesać

Nie wykluczam, że do niego wrócę, jednak na tą chwilę testuję inne szampony.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić soleil_x33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • z braku laku
  • Zaznaczyłam opcję, że kupiłabym ponownie, ponieważ z bezsls-wych szamponych, dzieciowych, delikatnych- tan jest najtańszy. Plącze włosy, ale jest mało wydajny. Kupowałam na początku walki o zdrowe włosy. Gdy mnie coś ''natchnie'' pewnie po niego sięgne, ale nie jest to must have mojego miniwłosomanictwa.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Sovilo za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatny, ale strasznie plącze....
  • + delikatny dla skóry głowy
    + dobrze myje
    + dość wydajny ( 1 butelka wystarczyła na miesiąc prawie codziennego używania)
    + cena
    + zapach
    + dobry skład

- plącze włosy
    - może powodować łupież

podsumowując: na pewno można spróbować, ale dużo lepszy od niego jest hipp

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KitkaMalutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedii nie ma, ale..
  • Zachęcona opiniami włosomaniaczek i opiniami na wizażu postanowiłam go sprawdzić.

+ Dostępność - Rossmann jest teraz prawie wszędzie
    + Cena - można go kupić za niecałe 5 zł
    + Opakowanie
    + Bez SLS

+/- Niby nie obciążał, ale włosy się po nim chyba szybciej przetłuszczały

- Plącze włosy niemiłosiernie.. Bez odżywki nie ma szans wyczesać włosów, żeby nie znaleźć potem w wannie ich garści
    - Zapach okropny, sztuczny
    - Mało wydajny

Bardzo długo dawałam mu kolejne szanse, ale jednak nie.. Nie polubimy się.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon z małym minusem.
  • Szampon dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Ma ładny, niedrażniący zapach i dobrze się pieni. Jedynym jego minusem jest to, że plącze włosy.
    Plusy:
    -ładny zapach
    -dobrze się pieni
    -nie zawiera silikonów
    -dobrze oczyszcza
    Minusy:
    -mało wydajny
    -plącze włosy

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić km131313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadaje się TYLKO do mycia pędzli
  • Szampon kupiłam po przeczytaniu licznych pochwał wszelkich włosomaniaczek na blogach i na wizażu, myślałam, że dla moich włosów też będzie taki łaskawy, niestety jednak nie :p

Połowę butelki zużyłam do mycia włosów, resztą myłam pedzle ( z naturalnego włosia firmy Hakuro) do makijażu.
    Szampon w ogóle nie sprawdził się na moich włosach, miałam po nim ciągłe wrażenie niedomytej skóry głowy i włosów (myję włosy co 2 dni), przez co swędziała mnie skóra głowy... fryzura zaś była ciągle oklapnięta, włosy szybciej się przetłuszczały i wygladały nieświeżo
    Miałam również OGROMNY problem z rozczesaniem włosów po myciu (mimo zaststosowania nawilżających odżywek), moje włosy były niczym jeden wielki kołtun...

Po konsultacji ze znajomym fryzjerem teraz wiem, czym to było spowodowane, ten szampon nie jest po prostu przystosowany do mycia włosów osoby dorosłej, ponieważ mamy duuużo bardziej zanieczyszczone niż dzieciaczki. Mój paskudny stan włosów był więc wynikiem niedostatecznego domycia włosów. Więc moje wrażenie, że mam ciągle brudne włosy nie było moim urojeniem, bo one rzeczywiście były BRUDNE

Plusy:
    - delikatna formuła pozbawiona siarczanów (SLS, SLES, ALS, itd.),
    - delikatny i neutralny zapach,
    - dobrze i delikatnie myje pędzle z naturalnego włosia (Hakuro),
    - wydajny i taniutki.

Minusy:
    - niedomywa włosów,
    - włosy sprawiają wrażenie nieświeżych,
    - sprawiał, że swędziała mnie skóra głowy,
    - miałam trudności w rozczesaniu ( przez co włosy wypadały mi garściami! ),
    - włosy są sztywne i matowe,
    - nie nadaje się do włosów osób dorosłych !!!

Nie polecam tego szamponu do mycia włosów, moim zdaniem producent nie powinien proponować go do użytku dorosłych, bo to błąd.

Ilość zużytych opakowań: 1 / 250

Chcesz pochwalić sweetwoman26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Zakupilam szampon ze względu na opinie. Na początku moje włosy były gładkie i błyszczące , ogólnie byłam zadowolona z zakupu , niestety po jakimś czasie włosy zaczęły mi bardzo wypadać a moja skóra głowy stała się bardzo sucha , dostałam również lupiezu z którym nigdy nie miałam problemów . Po szamponie moje włosy bardzo szybko zaczęły się przetluszczac oraz ,, oklapnely" . Babydream bardzo plącze włosy , bez odżywek i masek byłaby tragedia! Słabo się pieni . Na chwile obecną go odstawilam i mam nadzieje , że włosy przestaną mi wypadac a skóra nie bedzie aż tak sucha.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Thisismykey za czytelną i pomocną recenzję?