Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Powiększ Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

Cena: 4,19zł / 250ml
/s/

• Od 4 miesięcy nie używam innego szamponu tylko ten
  • Chciałam spróbować jakiegoś szamponu bez SLS-u. Długo szukałam owego, bo co wzięłam do ręki tam "SLS", już traciłam nadzieję, a tu trafiłam na ten szamponik. Cena niska, wydajny, ma ładny zapach, bardzo dobry skład i moje włosy są po nim mięciutkie i puszyste. Minusem jest to, że strasznie plącze włosy i muszę nakładać coś dodatkowo na nie, bo mnie nerwica bierze gdy mam je rozczesać :p

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie i pół drugiego

Chcesz pochwalić Nugaciek za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Oczyszczacz
  • +Świetnie oczyszcza włosy z lakieru, pianek a nawet oleju.
    +Jest dość gęsty, więc rozcieńczam go wodą i wtedy jest ok.
    +/-Plącze włosy ale to jest mało istotne w moim przypadku bo i tak zawsze nakładam odżywkę czy maskę.
    +Zapach jest delikatny
    +Skład
    +puszyste, miekkie włosy, dobrze się układają
    + można używać codziennie
    +opakowanie też na plus, nie wyślizguje się z rąk jak podczas mycia trzeba dołożyć szamponu
    przy końcówce stawiam na nakrętce, wtedy mam pewność, że do kónca zużyję bez konieczności przecinania :P
    +cena

Jak będę mieć swojego dzidziusia na pewno będe kupować. No chyba, że dzidzie uczuli to i tak się nie zmarnuję bo chętnie go ja zużyje

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Pink_Wink za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wywołał swędzenie głowy
  • Takie achy i ochy przy tym szamponie, a dla mnie to kompletna klapa.
    Po pierwsze jest niewydajny. Gęsty, mało się pieni, gdy go mieszałam z odrobiną wody jeszcze było ok, ale to jest denerwijące, jak za kazdym razem musiałam go mieszać.
    Po drugie zapach, kompletnie nie dla mnie.
    Po trzecie działąnie. To że plącze to jeszcze nie jest problem, bo za kazdym razem nakładam maskę bądź balsam na włosy. Włosy tylko po tym szamponie są tępe i mocno poplątane.
    A co najgorsze, zauwazyłam, że niestety powoduje swędzenie głowy. I to takie konkretne.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dmmo1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Od tego szamponu rozpoczęłam moją przygodę z włosomaniactwem poprzez przeczytanie na internecie bardzo dobrych opini.
    Szampon bardzo dobrze sprawuje się na codzień, ma miły zapach oraz bardzo dobrze się pieni. Przy myciu rozcieńczam go z wodą. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Jedyną wadą jest to, że bez odżywki przed myciem lub po się nie obędzie. Przy umiejętnym myciu włosów szampon ich nie plącze. Myślę, że zostanie ze mną jeszcze na długo !

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Chcesz pochwalić haircare_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia wymagania
  • Kupiłam ten szampon zachęcona opiniami i tym, że byłam zmuszona zmienić szampon, ponieważ poprzedni wywoływał u mnie łupież.
    Babydream nie powoduje u mnie łupieżu, nie plącze włosów. Do tego ma bardzo przyjemny, łagodny zapach. Jedynym minusem jest to, że nie pozostawia włosów tak miękkich jak mój poprzedni szampon.

Chcesz pochwalić kkallaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma swoje wady..
  • Szampon Babydream jest tym, który znajduje się w mojej łazience, aczkolwiek rzadko go stosuję. Mimo, iż jest on taki "oh i ah" ma swoje wady. W moim przypadku strasznie plącze włosy, a nawet wywołuje u mnie łupież (mój skalp jest strasznie wymagający), dlatego nie stosuję go jak wspomniałam wcześniej na dłuższą metę. Myję nim włosy od czasu do czasu, bo go po prostu lubię- jego zapach, skład, opakowanie z dzidziusiem!

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania

Chcesz pochwalić claudiaimportant88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Na pewno będę korzystać z tego produktu jeszcze nie raz!

+ zapach
    + zniknął problem łupieżu, swędzącej skóry głowy
    + włosy przetłuszczają mi się nie częściej niż w przypadku stosowania normalnych szamponów
    + po użyciu włosy są śliskie, nawilżone, błyszczące i miękkie
    + świetny skład
    + opakowanie
    + dostępność (Rossmann)
    + cena
    +- dziwna konsystencja
    - plącze włosy
    - wydajność - trzeba go dużo nałożyć żeby umyć nawet średniej długości włosy

Chcesz pochwalić shanxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co tu dużo pisać
  • Jest to mój szampon do codziennego użytku.
    + Pieni się nie najgorzej, jednak najlepszą pianę we włosach uzyskuję przy drugim myciu
    + mnie on lekko, ale naprawdę lekko plącze włosy, może dlatego, że myję nim tylko skalp, a resztę pianą
    + cudowny skład
    + nie podrażnia i nie uczula, a wręcz moją skórę głowy koi ( pewnie przez rumianek)
    + mam po umyciu puszyste, odbite u nasady i dobrze oczyszczone włosy

- wydajność
    - wzmaga przetłuszczanie niestety

Teraz czaję się na jego brata

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i tani
  • Plusy:
    +nie uczula
    +cena/częste promocje
    +skład
    Minusy:
    -kiepska wydajność/słabo się pieni
    -specyficzny, w moim odczuciu nieprzyjemny zapach

Szampon dobrze nadaje się do codziennego mycia, jest delikatny dla skóry. Ma niestety tendencję do podkreślania wszelkich niedostatków włosów - bez porządnej odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: +/- 15

Chcesz pochwalić bananavagabond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Naprawdę łagodny szampon, mam suchą skórę na głowie i wszystkie mocniejsze szampony pogarszały sprawę.
    + niska cena,
    + wydajny,
    + dobrze się pieni i myje włosy,
    + przyjemny zapach,
    + nie podrażnia,
    + jest łatwo dostępny,

- niemiłosiernie plącze włosy.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Heru19 za czytelną i pomocną recenzję?