Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Powiększ Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

Cena: 4,19zł / 250ml
/s/

• Po pewnym czasie się nie sprawdził.
  • Kupiłam go ze względu na brak w składzie SLS. Na początku byłam bardzo zadowolona, jednak przy dłuższym używaniu włosy były jak siano. Mam blond wielokrotnie farbowany - może naturalne niefarbowane włosy go pokochają moje chyba jednak potrzebują SLS-ów.
    Plusy:
    -cena,
    -zapach ( włosy pachniały jak mały dzidziuś),
    -brak SLS,
    -w tamtym czasie miałam fisia na punckie kosmetyków bez SLS, plusem jest ze nie musiała używać kremów ani balsamów skóra po kąpieli nie była "naciągnięta". Po powrocie do zwykłego szamponu twarz i ciało szczypało jakbym się umyła płynem do mycia naczyń... wiec może warto spróbować jak komuś podpasuje ;-)

Miusy:
    -słabo się pieni,
    -włosy są suche.

Ilość zużytych opakowań: około 6 całych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Klaudusha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam
  • Jest to najlepszy, delikatny szampon do codziennego mycia. Stosuje go naprzemian z mocniejszymi szamponami z SLS, ponieważ moje włosy lubią czasem przyklapnąć. Stosowałam rónież inne, delikatne szampony, lecz do tego zawsze wracam.
    +dostępność (każdy Rossmann)
    +cena (około 4-5zł)
    +wydajność
    +śliczny, delikatny, dzidziusiowy zapach
    +niepodrażniający skład
    +świetnie sobie radzi ze zmywaniem olejów
    +opakowanie

-jedyny minus to to, że ten szampon przy zetknięciu z moimi wrażliwymi końcówkami okazuje się nie być wcale taki delikatny, dlatego polecam go jedynie do mycia skalpu, lub naolejowanych włosów.

Oczywiście nie jest to szampon, którym możemy na szybko umyć włosy, nie stosując żadnych innych produktów. Bez zastosowania żadnej odżywki, włosy stają się jednym wielkim kołtunem którego nie idzie rozczesać. Dlatego bez odżywki ani rusz!

Ilość zużytych opakowań: 10 lub więcej

Chcesz pochwalić Meg999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój must have!
  • Dla mnie jest idealny. Delikatny dla skóry (podrażnionej, z łupieżem, wysuszonej), dobrze myje, ślicznie pachnie.
    Czasami jedynie potrzebuje bardziej oczyścić włosy, to odstawiam go.
    Lekko matowi włosy, jednakże mi to nie przeszkadza bo używam odżywek i innych specyfików. Wole je takie, niż oblepione silikonami które tylko sztucznie wygładzają i upiększają włosy, a tak na prawdę nie mają nawet jak zdrowo oddychać.
    Jest tani, troszkę nie wydajny dla długich włosów no i słabo się pieni ale mi to nie przeszkadza, bo dzięki temu dłużej masuje skórę

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

Chcesz pochwalić fmartao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Szukałam czegoś delikatnego do mycia włosów, bo ostatnio skóra głowy źle reagowala na szampony nawilżające, odbudowujące itd. Raczej nie kupię go ponownie, choć ma trochę plusów:
    + niska cena (ok 4zł)
    + dostępność (każdy Rossmann a jest ich sporo, w moim mieście ok 7)
    + delikatny, przyjemny zapach
    Minusy się też znajdą:
    - prawie wcale się nie pieni
    - koniecznością po jego użyciu jest zastosowanie odżywki, bo inaczej rozczesanie moich poplątanych włosów graniczy z cudem

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużywam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny szampon!
  • Szampon kupiłam mojemu synkowi,ale widzac,ze używa go bardzo wiele kobiet,szczególnie polecany był wsród przyjaciolek,wiec skusilam sie i sama zaczęłam rownież uzywac.
    U mojego synka sprawdza sie troche lepiej,gdyż ma wlosow mniej,a mi niestety te włosy plącze. Niemniej jednak ma bardzo ładny zapach i pozostawia na włosach ładny blask. Jest rownież wydajny i niedrogi .

Używam tego produktu od: Miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Vulpie za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • +delikatny
    + cena (4/5 zl)
    + brak SLS

- kiepsko sie pieni
    - plącze włosy
    - mało atrakcyjny zapach

Moj pierwszy krok w strone wlosomaniactwa.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ladyliberty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie do włosów
  • Początkowo próbowałam tego produktu do włosów zachęcona licznymi pochwałami w internecie. Mam włosy kręcone i suche, wysokoporowate, dlatego miałam nadzieję na delikatną pielęgnację włosów. Bardzo się pomyliłam.

PLUSY:
    - bardzo niska cena
    - dostępny w każdym Rossmanie
    - bardzo ładny zapach

MINUSY:
    - nie oczyszcza włosów
    - koniecznie trzeba użyć po nim odżywki
    - niesamowicie plącze włosy

Do włosów już go nie używam, ale dobrze nadaje się jako żel pod prysznic. Myję nim także pędzle do makijażu i do tego teraz kupuję ten szampon

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania.

Chcesz pochwalić kate191orange za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmm
  • Dużo osób polecało go jako dobry szampon oczyszczający, więc kupiłam.
    Najbardziej mnie w nim odpycha zapach, który wręcz dusi. Pomijając to- bez odżywki się nie obejdzie, bo szampon bardzo plącze włosy. Jeśli chodzi o oczyszczanie tu nic do niego nie mam, ale Joanna zielona herbata z pokrzywą sprawdza lepiej, a do tego ślicznie pachnie.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić kin28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie...
  • Niestety ten szampon nie sprawdził się na moich włosach, co prawda kilka plusów, ale jego wady skutecznie odstraszają mnie od ponownego zakupu...

Plusy:

+ skład,
    + pomimo łagodnego składu dobrze myję włosy i skórę głowy,
    + gdy go stosowałam moje włosy były dłużej świerze.

Minusy:

- "tępa" konsystencja, szampon źle się rozprowadza i słabo pieni,
    + strasznie ciężko jest go wypłukać z włosów,
    + wysusza włosy,
    + mimo, że mam włosy raczej nisko/średnio porowate powoduje u mnie puch,
    + czasami swędziała mnie po nim skóra głowy.

Używam tego produktu od: kilku lat z dużymi przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój jedyny
  • Używam go codziennie od półtora roku. Robi to, do czego jest stworzony- czyli oczyszcza skórę głowy i całe włosy (nie tylko maluszków), i robi to bardzo dobrze jak na tak delikatny szampon. Nie szkodliwy dla moich delikatnych włosów. Cena jest istną rewelacją. Polecam z czystym sumieniem.

Chcesz pochwalić kinusienka za czytelną i pomocną recenzję?