Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Powiększ Rossmann, Babydream, Shampoo (Szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem)

Zgłaszająca osoba: Summer

Zawiera łagodne substancje myjące bez myda, które delikatnie lecz gruntownie myją włosy i skórę głowy. Rumianek koi delikatną skórę, a pantenol chroni ją przed wysuszeniem. Białka kiełków pszenicy zapobiegają wyrywaniu włosów przy czesaniu. Produkt gwarantowanej jakości: nie zawiera barwników i substancji konserwujących, oleju mineralnego i parafinowego, pH nutralne dla skóry, tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.
Wg producenta szampon jest idealny również do codziennego mycia włosów u dorosłych.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

Cena: 4,19zł / 250ml
/s/

• Bardzo dobry!
  • Od tego szamponu rozpoczęłam moją przygodę z włosomaniactwem poprzez przeczytanie na internecie bardzo dobrych opini.
    Szampon bardzo dobrze sprawuje się na codzień, ma miły zapach oraz bardzo dobrze się pieni. Przy myciu rozcieńczam go z wodą. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Jedyną wadą jest to, że bez odżywki przed myciem lub po się nie obędzie. Przy umiejętnym myciu włosów szampon ich nie plącze. Myślę, że zostanie ze mną jeszcze na długo !

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Chcesz pochwalić haircare_ za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Spełnia wymagania
  • Kupiłam ten szampon zachęcona opiniami i tym, że byłam zmuszona zmienić szampon, ponieważ poprzedni wywoływał u mnie łupież.
    Babydream nie powoduje u mnie łupieżu, nie plącze włosów. Do tego ma bardzo przyjemny, łagodny zapach. Jedynym minusem jest to, że nie pozostawia włosów tak miękkich jak mój poprzedni szampon.

Chcesz pochwalić kkallaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ma swoje wady..
  • Szampon Babydream jest tym, który znajduje się w mojej łazience, aczkolwiek rzadko go stosuję. Mimo, iż jest on taki "oh i ah" ma swoje wady. W moim przypadku strasznie plącze włosy, a nawet wywołuje u mnie łupież (mój skalp jest strasznie wymagający), dlatego nie stosuję go jak wspomniałam wcześniej na dłuższą metę. Myję nim włosy od czasu do czasu, bo go po prostu lubię- jego zapach, skład, opakowanie z dzidziusiem!

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania

Chcesz pochwalić claudiaimportant88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Na pewno będę korzystać z tego produktu jeszcze nie raz!

+ zapach
    + zniknął problem łupieżu, swędzącej skóry głowy
    + włosy przetłuszczają mi się nie częściej niż w przypadku stosowania normalnych szamponów
    + po użyciu włosy są śliskie, nawilżone, błyszczące i miękkie
    + świetny skład
    + opakowanie
    + dostępność (Rossmann)
    + cena
    +- dziwna konsystencja
    - plącze włosy
    - wydajność - trzeba go dużo nałożyć żeby umyć nawet średniej długości włosy

Chcesz pochwalić shanxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co tu dużo pisać
  • Jest to mój szampon do codziennego użytku.
    + Pieni się nie najgorzej, jednak najlepszą pianę we włosach uzyskuję przy drugim myciu
    + mnie on lekko, ale naprawdę lekko plącze włosy, może dlatego, że myję nim tylko skalp, a resztę pianą
    + cudowny skład
    + nie podrażnia i nie uczula, a wręcz moją skórę głowy koi ( pewnie przez rumianek)
    + mam po umyciu puszyste, odbite u nasady i dobrze oczyszczone włosy

- wydajność
    - wzmaga przetłuszczanie niestety

Teraz czaję się na jego brata

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić karolinakiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i tani
  • Plusy:
    +nie uczula
    +cena/częste promocje
    +skład
    Minusy:
    -kiepska wydajność/słabo się pieni
    -specyficzny, w moim odczuciu nieprzyjemny zapach

Szampon dobrze nadaje się do codziennego mycia, jest delikatny dla skóry. Ma niestety tendencję do podkreślania wszelkich niedostatków włosów - bez porządnej odżywki ani rusz.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: +/- 15

Chcesz pochwalić bananavagabond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Naprawdę łagodny szampon, mam suchą skórę na głowie i wszystkie mocniejsze szampony pogarszały sprawę.
    + niska cena,
    + wydajny,
    + dobrze się pieni i myje włosy,
    + przyjemny zapach,
    + nie podrażnia,
    + jest łatwo dostępny,

- niemiłosiernie plącze włosy.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Heru19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobry szampon za niską cenę.Skóra mojej głowy reaguje bardzo gwałtownie na wszelkiego rodzaju SLS-y w składzie,dlatego kupuje szampony delikatne.Jest przede wszystkim łagodny,nie podrażnia,dobrze oczyszcza,pięknie pachnie.Jedyną wadą jest to,że plącze,ale to normalne w delikatnych, dziecięcych szamponach,wystarczy odżywka.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić meliska55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie...
  • Zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami w poszukiwaniu szamponu idealnego dla moich cienkich, delikatnych i zniszczonych w końcu postanowiłam go wypróbować, ale czy jest taki idealny - ciężko powiedzieć ma on swoje zalety ale też i nie jest bez wad ;/

Jego największym plusem jest to, że jest on pozbawiony szkodliwych SLS-ów dzięki czemu jest delikatny zarówno dla włosów jak i wrażliwej skóry głowy skłonnej do podrażnień czy alergii.
    Włosy po użyciu tego szamponu są dobrze oczyszczone, miękkie, gładkie i błyszczące.
    Moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się ale po tym szamponie dłużej zachowywały swoją świeżość.
    Szampon ma całkiem ładny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na włosach.

I to tyle jeżeli chodzi o jego zalety.
    Co do wad to szampon bardzo plącze włosy więc bez odżywki po jego użyciu ani rusz...
    Odniosłam również takie wrażenie, że potrafi przesuszać włosy - niestety

Cena - niewielka ale szampon jest bardzo nie wydajny, zapewne dlatego, że ma dość tępą konsystencję przez co słabo się pieni.
    Aby umyć swoje długie włosy potrzebuję jego ogromnej ilości :/

Myślę jednak, że mimo jego wad będę od czasu do czasu po niego sięgać, jako szampon przed maską czy olejowaniem sprawdza się ok

Polecam, warto wypróbować

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyło mi się pierwsze

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutny kwc
  • Owszem dziwnie się pieni przez co niekoniecznie jest wydajny. Owszem plącze włosy.
    Ale poza tym to mój kwc. Zawsze miałam większy lub mniejszy problem z łupieżem a co za tym idzie ze swędzącą skórą głowy. W pewnym momencie po każdym myciu(a od zawsze chyba myję codziennie cienkie i gęste blond włosy) skóra głowy mnie makabrycznie swędziała a włosy z każdym myciem wyglądały na bardziej nieumyte i przyklepane mimo używania za każdym razem szamponu innego domownika. Na Babydream padło trochę przypadkowo. Dla dzieci czyli miał być delikatny, bez slsów, ładny zapach i cena, że w razie czego nie żal wyrzucić. Od trzech lat nie używam innego szamponu. Włosy po nim są przyjemnie miękkie chociaż, nie takie śliskie jak w przypadku innych szamponów. Skóra głowy przestała doskwierać, łupieżu mniej i rzadziej. Włosy nawet na drugi dzień nie wyglądają jeszcze tragicznie. Przynajmniej do połowy drugiego dnia.
    Używam z odżywkami w sprayu które ułatwiają rozczesanie, bez tego ani rusz.
    Ale te co są posiadaczkami bardzo cienkich, gęstych włosów ze skłonnościami do przetłuszczania się i problematyczną skórą głowy rozumieją, ze taka błahostka jak plątanie włosów jest zupełnie nie istotna w momencie kiedy się znajdzie szampon po którym nie jest głownie gorzej.

Plusy:
    - delikatny dla skóry i włosów
    - bez sls'ów
    - zapach
    - cena

Minusy:
    - wydajność
    - plącze włosy

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić daim za czytelną i pomocną recenzję?