Under Twenty, Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

S.O.S. Formula to skoncentrowane połączenie przeciwtrądzikowych substancji aktywnie oczyszczających. Skuteczność w sytuacjach, gdy niedoskonałości stają się już widoczne. Potwierdzone działanie: aktywnie redukuje trądzik, głęboko oczyszcza, matuje, normalizuje natłuszczanie skóry. Efekt: idealnie oczyszczona skóra bez niedoskonałości.
Składniki aktywne:
- Salicylan sodu - delikatnie złuszcza naskórek usuwając obumarłe komórki naskórka
- Witamina PP - odżywia skórę
- Salix alba - działa łagodząco, wspomaga regulację procesu łuszczenia się naskórka
- Aktywne srebro - wykazuje działanie antybakteryjne

Nie dla mnie

Nie wiem czemu ale przy każdym użyciu tego produktu występuje u mnie reakcja alergiczna (kichanie,potworne swędzenie i kręcenie w nosie, łzawienie oczu) odstawiłam i po miesiącu znowu wróciłam do używania - to samo nie wiem co za składnik to wywołuje ale pół butelki ląduje w koszu

Przyjemny żel do mycia twarzy

Postanowiłam wypróbować coś tańszego, i kupiłam ten produkt razem z tonikiem, i jestem zaskoczona, ma estetyczne opakowanie z pompką, dobrze oczyszcza skórę, nie jest drogie, skóra jest po nim nawilżona, miękka, a w połączeniu z tonikiem to jest jeszcze lepszy efekt. U mnie się sprawdza.

Świetny dla skóry tłustej

Silnie oczyszczający, czasami wręcz wysuszający - nie dla skóry wrażliwej, może widocznie zmniejszać ilość pryszczy (w zależności od powodu ich powstawania), zapach jest świeży, opakowanie wygodne do użytkowania.

Uwielbiam!

Świetny żel, bardzo głęboko oczyszcza, odblokowuje pory i świetnie wpływa na cerę trądzikową. ładnie wygładza, koi i łagodzi. Może przesuszać jeśli prawidłowo nie pielęgnujemy cery (po oczyszczeniu należy zastosować tonik i odpowiedni krem). Jest w przystępnej cenie, wydajny i ogólnodostępny. Warto go wypróbować.

ok

Bardzo dobry żel, ładnie oczyszczał twarz, jedyny jego minus to ostry, drażniący zapach. Wydajny, dobrze się pienił, wystarczająco oczyszczał twarz , dawał uczucie komfortu i nie wysuszał. Prawdopodobnie nie wrócę do niego z powodu zapachu.

Nigdy więcej

Nigdy więcej tego bubla. Używając go na początku wydawał się świetnym żelem, potem zaczęło się dziać. Regularne stosowanie doprowadziło do wysuszenia mojej cery w dalszej konsekwencji do pogorszenia jej stanu. Skóra zaczęła wydzielać jeszcze większą ilość sebum.
Odradzam kupowanie go!

faktycznie głęboko

Zbyt wysuszający jest ten żel. Skóra moja po przetestowaniu tego produktu jest faktycznie głęboko oczyszczona jednak tak wysuszona, że aż napięta a nawet trochę podrażniona. Nie zauważyałam aby pory były odblokowane. Oczywiście skusiłam się przez pompkę i obietnice producenta, jednak nie jestem zadowolona.

Bardzo przyjemny

+bardzo podoba mi się opakowanie z pompką, nie zacina się, jest ok do końca,
+przyjemny zapach kosmetyku, taki, jak całej serii Under 20,
+bardzo dobrze się pieni,
+produkt polski,
+tani,
+szeroko dostępny,

-/+bardzo dobrze oczyszcza twarz, w sensie, że minimalnie ją nawet sciąga,
-/+nie robi jakichś cudów, oczyszcza jak większość innych żeli, ale nie przesadzałabym z tym oczyszczaniem porów,
-/+minimalnie matuje, ale bardzo delikatnie,
-/+szata graficzna ok,
-/+konsystencja standardowego żelu

Opinia o Under Twenty, Anti

Żel jest świetny. Używam go codziennie przy wieczornej pielęgnacji. Dzięki niemu kondycja mojej cery polepszyła się i mam mniej niedoskonałości. Idealnie współgra z pianką z tej samej firmy. Tworzą świetny duet. Podoba mi się efekt zmatowionej skóry po jego użyciu. Polecam!

Najlepszy!

Posiadałam wiele żelów do mycia skóry twarzy jak i pleców ,ale akurat ten jest najlepszy z najlepszych!! Kupiłam go z ciekawości bo ciekawie było opisane o nim na opakowaniu ,więc mnie zachęcił. Szczerze? Nie żałuję jego zakupu. Kupiłam podobny żel do niego też z tej firmy ale jakiś matujący i od tamtego mnie strasznie wysypało ,a ten zredukował mi prawie wszystko! Raczej będę go używać już przez cały czas i nie zamienię go na inny. Jeśli macie problem z niedoskonałościami to bardzo gorąco wam go polecam ! W 100% działa ! Po wyczyszczeniu nim twarzy ,tworzy się tak jakby taka warstwa ochronna ( tak jakby się miało taką przezroczystą maseczkę czy coś w tym stylu).

Bez zarzutu.

Posiadam ten produkt już długo i jestem z niego zadowolona.
- oczyszcza buzie
- daje mini efekt naciągnięcia
- świeżo pachnie
- ładne opakowanie i fajna pompka
Jednakże dłużej używałam żel oczyszczający z Garniera i wydaje mi się chyba lepszy. Sama nie wiem jak to jest, może mam większy sentyment

Bardzo mocny!

Żel jest bardzo mocny i powiedziałabym, ze nieco zbyt agresywny. Szczerze to nie wiem czy nawet w przypadku mocno zanieczyszczonej skóry z dużą ilością niedoskonałości i bardzo tłustej by się sprawdził, bo on zwyczajnie jest bardzo mocny i podrażnia.

Mnie wysuszył już po kilku umyciach, skóra była niekomfortowo ściągnięta, przesuszona i piekła niemiłosiernie. Po odstawieniu i "ogarnięciu" twarzy przez kilka dni problem znikał. Robiłam do niego podejście kilka razy i za każdym kończyło się tak samo.
Nie polecam!

Nope

Posłużę się cytatem z opakowania: ''aktywny żel. głęboko oczyszczający i odblokowujący pory''. Taa jasne...
-niestety produkt nie odblokowuje ani nie oczyszcza porów :(
-jest za gęsty
-ładnie pachnie