Hakuro, Pędzel do podkładu H50

Hakuro, Pędzel do podkładu H50

Pędzel do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

ulatwia nakladanie podkladu :)

Szczerze polecam! Idealnie i bez smug mozna nalozyc podklad :)

AKURAT TERAZ POSIADAM 2 PĘDZLE HAKURO H50 TEN Z WŁOSIEM DŁ. 3CM ORAZ 2,5CM - CO JEST OD NIEDAWNA! I POLECAM OBA :) Różnica jest niewielka! ten większy lepiej kryje i szybciej sie nim maluje :) Za to ten mniejszy - 2,5cm swietnie radzi sobie z trudno dostepnymi miejscami!

Plusy:
+ ulatwia i przyspiesza malowanie
+ nie pozostawia smug - podklad jest idealnie nalozony
+ po spryskaniu woda nie pochlania duzo podkladu a prawie wszystko trafia na twarz
+ nie gubi wlosia
+ swietne wlosie, dobrze ze syntetyczne oraz duzy plus za miekkosc
+ mozna dzieki niemu o wiele bardziej zmniejszyc widocznosc niedoskonalosci np rozszerzonych porów
+ cena - jak na taka jakosc
+ latwo sie czysci - myje
+ mozna nim naniesc nawet kilka warstw nie tworzac efektu maski

+/- dostepnosc - fajnie ze mozna go latwo zamowic przez internet no ale jest tak dobry ze pedzle hakuro powinny byc dostepne rowniez w drogeriach

Minusy:
- Moim zdaniem dlugosc pedzla - az 17cm ! Jak czlowiek chce sie zblizyc bardziej do lustra przy nakladaniu podkladu to bardzo przeszkadza! Powinien byc krotszy gdzies o 1/3 dlugosci! Przeciez i tak kazdy 3ma pedzel niedaleko wlosia bo gdzies ok 3cm od niego

Używam tego produktu od: około 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwa pędzle hakuro h50 - włosie 3 cm i 2,5cm

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

• Trwałość / wykonanie: 2

Ok

Używam tego pędzla od ok. roku i jestem całkiem zadowolona. Jest zbity, nie zbiera zbyt dużej ilości podkładu, przez co produkt nie marnuje się. Łatwo się nim pracuje, jednak mimo wszytsko szybszy makijaż wykonuje gąbeczką. Jest precyzyjny, ładnie wtapia podkład. Czasami robi niewielkie smugi na np. na nosie (ale być może jest to wtedy kwestia złego naiwlżenia skóry i suchych skórek). Myję go przed każdym użyciem zwykłym antybakteryjnym mydłem pod bieżącą wodą i po tym czasie zaczęłam zauważać wypadanie włosków w dosyć dużych ilościach. Wg mnie lepiej się sprawdza do podkładów nawilżających, niż tych zastygających. Mam wrażenie, że przy zastygających robi plamy i smugi - W przypadku tego rodzaju podkładów trzeba dosyć szybko pracować, a niestety ten pędzel to uniemożliwia.
Jak na początek przygody z pędzlem do podkładu polecam.

Uwielbiam!

Mam ten pędzel od wielu lat i jest to kolejny pędzel Hakuro, który jest nieśmiertelny.
Uwielbiam go za wszystko- ma bardzo ciasno utwardzone włoski, dzięki czemu aplikacja podkładu jest bezproblemowa. Podkład nie przelewa się do środka, a zostaje na włoskach. Zapewnia równomierne krycie podkładu. Trzpień bardzo poręczny.
Myję go regularnie i przez te kilka lat w ogóle się nie odkształcił więc tu wielki plus.
Nie znalazłam ani jednego minusa, widzę same pozytywy, więc polecam go każdemu!

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Super produkt

Kultowy pędzelek do nakładania podkładu wykonany z syntetycznego włosia to must have każdej dziewczyny, która interesuje się makijażem. Pędzelek jest bardzo dobrze zbity i ma delikate włosie dzięki czemu nakładanie podkładu to istna bajka. Podkład bardzo dobrze wpracowuję się w skórę nie pozostawiając smug czy plam, lub co gorsza dziur. Z pędzelka nie wylatują włoski co dla mnie jest bardzo ważne. Produkt łatwo dostępny oraz łatwo się czyści.

Duży pędzel do podkładu

Uwielbiam Hakuro H50, bo dzięki niemu podkład jest dobrze wpracowany w skórę i wygląda estetycznie, bez smug. Pędzel wykonany jest z syntetycznego włosia. Jest ono gęste, trwałe. Nic się nie odkształciło podczas roku używania. Pędzel nie stracił żadnego włoska. Jest solidnie wykonany. Drewniany trzonek wygodnie leży w dłoni.

Sprawdza sie

Jest to mój pierwszy i jedyny pędzel do podkładu. Zdecydowanie zdał egzamin na 5! Stosowałam go w połączeniu z podkładami zarówno rzadkimi jak i bardziej gęstymi. Przy każdym sprawdzał się bardzo dobrze, nie zostawiając żadnych smug. Gdybym nie przeszła na gąbeczki, na pewno bym go używała dalej.

• Design produktu: 4

jest spoko

Fajny. bardzo zbity pędzel ścięty na równo, lubię go używać do nakładania podkładu w płynie, nie chłonie go tak bardzo jak inne pędzle lub gąbeczki, jest za to niestety bardzo twardy i nie używa się go za przyjemnie.

Pędzel do podkładu

Zdecydowanie polecam! miękkie, zbite włosie, które idealnie rozprowadza podkład na buzi! co ważne włosie nie wypada! dla lepszego, naturalnego efektu lepiej dodatkowo poprawić podkład gąbeczką

• Design produktu: 5

Miłość od pierwszego użycia.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień. Podkładu używam od święta, nie jest to mój codzienny punkt makijażu.

Oczekiwania: Dobre nałożenie produktu, bez smug. Łatwość w użyciu i czyszczeniu.

Wrażenia: Pędzel jest wykonany solidnie, ma minimalistyczny design. Trzonek drewniany, w czarnym kolorze. Nazwa firmy i numer pędzla dobrze widoczne. Włosie syntetyczne choć bardzo miłe, może się wydawać, że jest naturalne. Mocno zbite, zaokrąglone u góry i bardzo dobrej jakości. Rozprowadza podkład bardzo dobrze, bez smug, nie wchłania kosmetyku. Łatwo się go czyści, nie odkształca się, nie niszczy, nie wypadają mu włoski. To naprawdę świetny pędzel, klasyka wśród produktów do makijażu. Kupiony raz, posłuży na lata. Cena jest bardzo niska w stosunku do świetnej jakości.

Mój ulubieniec!

Uwielbiam ten pędzel :) Bardzo wygodny w użyciu, super współpracuje z podkładami i ułatwia ich aplikację, nie pozostawia smug. Solidnie wykonany, jest bardzo trwały i wytrzymały. Baaaaardzo długo mi służył :) i mimo codziennego używania i częstego mycia, włosie bardzo długo wygląda jak nowe i niemal nie naruszone. Włosie jest bardzo dobrze zbite, nie "rozchodzi się" na boki przy aplikacji, ale jednocześnie jest mięciutkie i delikatne (nie kłuje, nie podrażnia).

Totalna klasyka

Wróciłam do tego pędzla bardzo niespodziewanie, kiedy moja gąbeczka gdzieś się zawieruszyła. Po tylu latach zapomniałam już jak przyjemnie się go używa. Co prawda robi u mnie delikatne smugi, ale nie jest tak źle. Sama aplikacja jest bardzo komfortowa, włosie niezwykle milutkie, miękkie i łatwo je wyczyścić. Nie zjada zbyt wiele podkładu, wygodnie trzyma się go w dłoni. Hakuro jest dość dobrze dostępne i przystępne cenowo, co jest kolejnym plusem :) Polecam każdemu, kto szuka alternatywy dla gąbeczki.

• Trwałość / wykonanie: 2

Niby ok ale..

Pędzel sam w sobie jest bardzo fajny, miękkie włosie, porządne wykonanie..no właśnie czy takie porządne to bym się zastanawiała, bo albo trafiłam na jakąś wadliwą sztukę albo nie wiem. Po jakimś czasie strasznie zaczęły mi wypadać z pędzla włosy, zostawały na buzi i nie było to nic fajnego. Raczej już go więcej nie kupię, a szkoda, bo ma dużo fajnych opinii.

Cudeńko

Na zakup pędzli od Hakuro zdecydowałam się po obejrzeniu wielu recenzji o nich na YT. Nie żałuję zakupu :)

Pędzel wizualnie jest dość prosty i minimalistyczny. Drewniany trzonek w kolorze czarnym i srebrne łączenie. Na trzonku znajdziemy nazwę firmy oraz numer pędzla. Samo włosie jest syntetyczne, ale genialne jakościowo i miłe w dotyku. Jest mocno zbite, spłaszczone od góry i ma okrągły kształt (też od góry).

Pędzel idealnie rozprowadza podkład na twarzy bez żadnych smug. Ja przed użyciem delikatnie moczę włosie wodą, aby nie pochłaniał zbyt dużo produktu - dla uzyskania bardziej naturalnego efektu.

Włosie dobrze się myje i po osuszeniu nie odkształca się. Pędzel jest świetny.