AA, Ultra Odżywianie, Intensywny krem na noc odżywczo - regenerujący do skóry bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii

Twoja cera jest bardzo sucha, szorstka, brakuje jej elastyczności i miękkości? To znak, że potrzebuje głębokiego odżywienia i intensywnej regeneracji.
Receptura Intensywnego kremu na noc odżywczo-regenerującego AA Ultra Odżywianie jest idealnie dostosowana do potrzeb Twojej skóry. Doskonale natłuszcza i wspomaga regenerację komórek, niezbędną do zachowania młodego, zdrowego wyglądu skóry.
Olej jojoba, skwalan z oliwek i olej z pestek czarnej porzeczki są źródłem cennych dermo lipidów o silnych właściwościach odżywczych i regeneracyjnych.
Proteiny sojowe, stymulujące komórki do odnowy, wygładzają skórę i poprawiają jej elastyczność.
Gliceryna intensywnie nawilża skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
Witamina E i ekstrakt z kakao przywracają skórze gładkość i miękkość.
W rezultacie skóra odzyskuje gładkość, jest zregenerowana, odżywiona i chroniona przed przesuszeniem.
Krem testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Z hipoalergiczną kompozycją zapachową. Nie zawiera barwników ani parabenów. pH neutralne dla skóry.

działa w porządku, pachnie okropnie

Zalety:
+ cena
+ dostępność
+ przyzwoite działanie (nawilża, lekko natłuszcza, poza tym absolutnie nic)
+ ładne, wygodne opakowanie (ale co tubka / pompka, to tubka / pompka :) i higiena, i oszczędność)
+ polski
+ pojemny
+ wydajny

Wady:
- paskudny, bardzo sztuczny zapach - niby owocowy, ale taki jakby syrop / cukierki nimm2 / lizaki serduszka - fajny, ale na pewno nie na twarzy, nie tak blisko nosa i nie przez całą noc - nie żartuję, czułam go jeszcze rano; jest bardzo irytujący
- podejrzewam, że pośrednio przyczynił się do kilkukrotnego zapchania porów

Byłoby 4, gdyby nie komedogenność, której jestem niemal pewna, i zapach nie do wytrzymania.

Używam tego produktu od: luty 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno i jeszcze jest sporo

Niestety, nie dla mnie

Ten krem nie dość, że nie poprawił kondycji mojej cery to jeszcze ją pogorszył. Nie jest to chyba jednak do końca jego wina, a moja, bo nie dobrałam go odpowiednio do potrzeb mojej skóry. Dzięki tej wpadce zorientowałam się, że moja cera wcale nie jest sucha, a odwozdniona i nie potrzebuje natłuszczenia i odżywienia, a porządnego nawilżenia. W związku z tym krem zupełnie się nie sprawdzil, bo:
1)natłuszcza, a zupełnie nie nawilżał
2)nie nadawał się do mojej wrażliwej cery, czasem kiedy skóra była w opłakanym stanie bardzo piekł i przed nałożeniem już wiedziałam, w którym miejscu zacznie piec
3)nie poprawił w ogóle kondycji suchych miejsc i łuszczących się skórek; naprawdę, zupełnie nic z nimi nie zrobił

Nie polecam do cery odwodnionej, ale mimo tego daję dwie gwiazdki, bo to trchę moja wina, producent zapewnia na opakowaniu, że krem natłuszcza i odżywia-faktycznie, mnie jednak ten efekt nie pasował.

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Bardzo miły krem!

Kupiłam ten krem trochę w ciemno, ale był bardzo miłym zaskoczeniem.

Krem pięknie się rozprowadza, ma idealną konsystencję, a także miły zapach. Odżywia skórę, nawilża, bardzo dobrze się wchłania, a skóra się po nim nie błyszczy. Rano mam gładką i odżywioną skórę!
Super krem i cena, polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

czegoś mi jednak brakuje

Kremik miał dbać o kondycję mojej cery w nocy, chciałam czegoś odżywczego, regenerującego i cięższego, żeby rano nałożyć lekki krem nawiżlający.

Nie zauważyłam poprawy mojej cery - używałam w trakcie nawrotu trądziku, trudno mi powiedzieć czy przyczyniał się do większego wysypu krost. Rano buzia była miękka i elastyczna. Czasami potrzebowałam dodatkowego natłuszczenia cery. Nigdy mnie nie uczulił. Kremik jest wydajny i ma korzystną cenę. Ma dosyć intensywny zapach (owocowy?), ale po nałożeniu nie jest juz tak wyczuwalny.

Polecam do pielegnacji dla osób +25, raczej dla niewymagającej cery.

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Dla wrażliwej cery

Krem nigdy mnie nie podrażnił. Po nałożeniu na skórę nie mam czerwonych, swędzących plam. Ponadto, bardzo dobrze się wchłania i dobrze nawilża. Paradoksalnie jako jedyny kosmetyk ratuje moje usta, które w okresie zimowym są bardzo spękane i cierpiące. Zapach uważam za przyjemny i delikatny. Bardzo go lubię i z pewnością kupię drugie opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo fajny :)

własnie konczy mi się słoiczek z tym kremem jak dla mnie bardzo fajny :) przyjemny delikatny zapach, rano jak wstaje skora jest nawilżona i gładziutka. Podoba mi się jego gęsta konsystencja ładnie się wchłania, na pewno kupie go jeszcze kiedyś

To czego szukałam

Ten krem wyjątkowo polubił się z moją bardzo suchą i wrażliwą cerą
:) odżywia, nawilża
:) mimo nazwy uważam go za lekki krem
:) nie podrażnia, nie zapycha
:) buzia wygląda zdrowo
:) zapach i konsystencja w porządku
:) cena też może być

:( Mógłyby jak dla mnie być bardziej "ultra odżywczy i intensywny"..Jak ktoś ma na twarzy prawdziwego suchara wymagającego ratunku, ten krem jest za lekki według mnie i nie podoła..

Gdybym miała wpasować go w kategorię- nawilżający, półtłusty i tłusty, oceniłabym go jako lekki półtłusty, bądź bardziej odżywczy nawilżający (o ile to coś pomoże i nie jest zbyt pokrętne)

PODSUMOWANIE:
Fajny kremik dla suchej cery

Używam tego produktu od: No znowu nie pamiętam, ale chyba kilka miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: trzy

Niestety, ale NIE

Kupiłam zachęcona opisem, potrzebowałam kremu na noc, nie tylko nawilżającego ale też regenerującego. Niestety, oprócz zapychania porów i powstawania wyprysków, co jest nie lada wyczynem przy mojej suchej skórze, także powodował uczulenie. To nie pierwszy produkt AA, na który reaguję uczuleniem, nie wiem, niby seria dla wrażliwców, a piecze niemiłosiernie. Zapach również bardzo intensywny. Nie spełnił moich oczekiwań. Zdecydowanie nie polecam. Jedna gwiazdka, za dostępność...

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne, bo się nie nadawał :/

Warto spróbować

Krem miał miłą konsystencję, powiedziałabym, że była taka silikonowa , nie był tłusty ani też za rzadki Rozprowadzał się bez najmniejszych problemów. Wchłaniał się błyskawicznie, nie zostawiając ani grama tłustego filmu (mam skórę bardzo suchą). Jednak nie niwelował do końca nieprzyjemnego uczucia napięcia. Mimo to skóra rano była dobrze odżywiona, nawilżona i wypoczęta. Miała ładny kolor i była przyjemna w dotyku. Krem ograniczył nadmierne łuszczenie (ale tylko w czasie używania), nie podrażniał, chociaż skóra czasami lekko mnie piekła po nałożeniu go (gdy wcześniej zrobiłam peeling). Zapach był owocowo-słodki, mi się nie spodobał, na szczęście nie był męczący. Krem był zaskakująco wydajny, wystarczył mi na 3 miesiące niemal codziennego używania.

Nie dla mnie:(

Kupiłam krem na dzień i na noc z tej serii, bo moja skóra po zimie była bardzo przesuszona i stanowczo domagała się silnego odżywienia i nawilżenia. Poza tym lubię kosmetyki AA. Niestety ten kremik stanowczo nie nadaje się dla mojej cery. Ma dość gęstą, maślaną konsystencję, ale nietwardą i niezbitą. Pachnie ładnie kwaskowatymi owocami, rozsmarowuje się bez problemu, ale zostawia tłusty film na skórze. Mnie on jednak nie przeszkadzał, bo to krem na noc. Na początku używania byłam zadowolona- krem wyraźnie zmiękczył, nawilżył moją przesuszoną buzię, niestety potem było gorzej. Po mniej więcej miesiącu- cera zaczęła się przetłuszczać, rano budziłam się wręcz z mokrą twarzą ( a mam cerę mieszaną), pojawiło się kilka " niespodzianek". Gdy odstawiłam krem- wszystko przeszło. Reasumując- dla mojej mieszanej, przesuszonej skóry- jest zdecydowanie za silny, za ciężki, ale dla kogoś z bardzo suchą skórą- może okazać się strzałem w dziesiątkę:)
Opakowanie proste, ale bardzo estetyczne:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Całkiem sympatyczny

Używałam tego kremy, kiedy miałam skórę mieszaną w strone tłustej. Bez skłonności do powstawania pryszczy. Pachnie przyjemnie, mnie to przypominało marakuję, ale jednak powinien to być kosmetyk bezzapachowy wszak producent kieruje go do alergików! Używałam go na noc i krem rzeczywiście dobrze nawilża bez zapychania porów, cera rano wyglądała lepiej. Nie jesst tłusty i dość szybko się wchłania. Kierowałabym go jednak do cery trochę wysuszonej szczegółnie na noc, bo pod makijaż może jednak się okazać za ciężki.