Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Udany zakup
  • Świetny olejek za grosze, bardzo wydajny, swój kupiłam przypadkiem w Netto (jeszcze pare ciekawych olejków z Marion ost widziałąm) za ok 6 lub 7 zł (50 ml)
    Dla mnie lepszy jak olejki Elseve, poręczna lekka butelka-dla mnie plus.
    Minusów nie zauważyłam.
    Wydajny-przy moich grubych włosach też istotne.
    Nakładam na końcowki przed końcową stylizacją.

Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić Atennna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale ma swoje wady
  • Walory odżywcze dla moich włosów są znikome (bo i jak prawie sam silikon w składzie ma odżywić), generalnie wszystkie pozytywy trwały dopóki kosmetyk był przeze mnie używany, po zaprzestaniu wszystkie efekty znikały bezpowrotnie.

Plusy:
    + włosy łatwo się rozczesują, nie muszę ich już szarpać
    + ładnie pachnie
    + łatwo się rozprowadza
    + jest wydajny
    + nie daje efektu tłustych włosów
    + włosy są bardziej miękkie
    + nie puszą się
    + lepiej znoszą wiatr
    + lepiej się układają
    + są gładsze

Minusy:
    - nie daje trwałych efektów
    - zawiera znikome ilości obiecanego olejku arganowego
    - włosy wcale nie są bardziej lśniące, co obiecuje producent
    - następnego dnia moje włosy wyglądają na strasznie "ulizane", bez ponownego mycia się nie obejdzie, gdzie bez używania tego kosmetyku po jednym dniu wyglądają normalnie

Chcesz pochwalić cinamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Superowy !!!
  • Kupiłam ten olejek bo potrzebowałam czegoś co ugładzi moje włosy. I to był strzał w dziesiątkę ! Wybrałam ten olejek w jednej z mniej znanych drogerii, ponieważ nie miałam dużego wyboru i nie zawiodłam się

Włosy po olejku są niesamowicie miękkie, delikatnie. Super i równomiernie się rozprowadza. Nie pozostawia efektu tłustych włosów. Pięknie się rozprowadza na włosach mokrych jak i na włosach suchych Włosy mają super połysk, super się rozczesują, przy prostowaniu włosów nic się nie dzieje, prostownica nie paruje a włosy wyglądają idealnie
    Zapach cudny i długo się utrzymuje Pierwsza moja buteleczka miała zepsuty dozownik, ale nie zaraziło mnie to do dalszego użytkowania Nawet po nałożeniu większej ilości kropelek na włosy, nie przetłuszcza włosów Jest bardzo wydajny
    Jest dostępny w 3 różnych pojemnościach. Mały, średni i duży Kupiłam średni ale teraz się skuszę na duży, bo warto

Jest o niebo lepszy od droższych olejków.

Olejek niedrogi ale wart polecenia

Plusy :

- delikatny zapach
    - konsystencja
    - równomiernie rozprowadzanie
    - brak efektów tłustych włosów
    - wydajny

Minusy :

- nie jest dostępny w każdej drogerii

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie (średnie)

Chcesz pochwalić TruskaWR za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo !
  • Uwielbiam ten olejek ! Sprawdza się w każdej sytuacji , czy to moje włosy nadmiernie się puszą czy też brakuje im sprężystości do skrętu czy chcę odświeżyć swój look, zawsze jak go użyję czuję się niczym gwiazda holllywodzka, nie przesadzam Wspaniele nawilża i odżywia moje włosy, są po nim mięciutkie i miłe w dotyku , nigdy nie były po nim oklapnięte, ładnie podkreśla moje naturalne fale , które zależnie od dnia i pielęgnacji zmieniają się w loki , bardzo fajnie je dyscyplinuje . A przy tym jest przyjemny w użyciu, bardzo wydajny no i ślicznie pachnie. I co najważniejsze używając go nie mam już tylu połamańców na głowie i rozdwojonych końcówek, świetnie zabezpiecza włosy przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.Szczerze polecam !

Chcesz pochwalić GiveMeLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły produkt
  • Na moich włosach (raczej cienkie, lekko pokręcone z tendencją do puszenia) produkt sprawdza się całkiem dobrze. Używam go do wykończenia fryzury na suche, wymodelowane włosy.
    \nWygładza włosy. Doraźnie przeciwdziała puszeniu się.
    \nRaczej nie ma działania nawilżającego.
    \nBardzo wydajny.
    \nPoręczne opakowanie.
    \nDobra cena.

Chcesz pochwalić fata_din_polonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi
  • Olejek dostałam jako gratis do zakupionej farby do włosów...Całe 15ml.. Używam sporadycznie na mokre końcówki włosów. Jakoś wogóle nie zauważyłam wielkiej różnicy po zastosowaniu olejku.
    Plusem jest wydajność oraz to, że nie przetłuszcza włosów. Również ładnie pachnie, łatwa aplikacja.- przywraca piękny połysk,

Używam tego produktu od: 6 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinga901 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Za pielęgnację, za zapach, za opakowanie, za formułę z olejkiem arganowym i za cenę, która jest bardzo niska. Kosmetyk nie obciąża włosów, dlatego można go stosować przy krótkiej fryzurze. Odżywia i wygładza niesforne kosmyki nadając im miękkość i gładkość. Moje włosy są bardzo zadbane, miękkie i lśniące. Fajne opakowanie, łatwa aplikacja. Wystarczy niewielka ilość by cieszyć się zadbanymi włosami

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Byłby to genialny produkt gdyby nie małe ale.
    Ja nakładałam go na mokre włosy przed suszeniem, tak 1-góra 2 pompki, choć zdarzyło się i na suche nakładać. Na mokrych działał lepiej. Po suszeniu włosy nie były spuszone. Były za to lekko wygładzone, i bardziej lśniące. Ma piękny zapach i jest szalenie wydajny.
    Ale jest takie, że na drugi, nawet na 3 dzień pomyciu włosów( ja myję co 3 dni) zauważyłam za są bardziej przesuszone i spuszone niż wtedy kiedy nie zastosowałam tego olejku. Wtedy nakładałam 1 pompkę tego preparatu i włosy nadal były piękne. Także to taki kuracja -placebo. mimo to kupię ponownie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Pierwszy olejek, który nałożony na suche włosy nie powoduje. że wyglądają one na przetłuszczone. Zapach jest cudowny. włosy nabłyszczone. Nie jestem pewna co do właściwości pielęgnacyjnych, lecz produkt jak najbardziej godny uwagi.
    W promocji cena ok. 4 zł.

Chcesz pochwalić fkotynska za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie koniecznie
  • Mi nie przypadł do gustu. Pewnie z powodu olejku arganowego. Moje włosy bardzo źle na niego reagują. Po prosu nie polubiły go.

+ ładny zapach
    - nie wygładza
    - włosy są bardzo suche

Nie kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić justys_ia za czytelną i pomocną recenzję?