Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• najlepszy
  • Olejek Arganowy z Marion to najlepszy produkt jaki używałam!
    Jest super
    Włosy po nim są:
    *mięciutkie
    *ladnie pachną
    *włosy wyglądają na zadbane
    *konsystencja też dobra
    *cena(super!)
    Minus: Jedyny minus to to ze buteleczka łatwo się odkręca i można wylać olejek .
    Polecam naprawde !

Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

Chcesz pochwalić Ewela054 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Na prawdę godny uwagi ,włosy stają się miękkie ,chroni włosy,może ich nie oodżywia ,ale zabezpiecza przed wiatrem ,słońcem ,mrozem .stosuje go na wilgotne i suche włosy .Włosy mniej się się kruszą i łamią .Polecam jest rewelacyjny .

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: zużytych 8 sztuk produktu

Chcesz pochwalić neoxeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś wspaniałego
  • WSPANIAŁY

Podczas promocji w biedronce zakupiłam chyba 8

świetny zapach
    super konsystencja
    włosy są miekkie

Nie wyobrażam sobie, żebym coś innego nałożyła na włosy bez spłukiwania

Ilość zużytych opakowań: 4 albo więcej

Chcesz pochwalić kateo55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tanie mazidełko i działa!!
  • Kupiłam z ciekawości, choć nie ukrywam, że bałam się pomarańczowego koloru. Wydawało mi się, że może zawierać jakieś niebezpieczne składniki a i cena była niska więc obawy były. Niesłuszne ;-)
    Produkt jest świetny, idelanie sprawdza się na włosach cienkich, delikatnych, łamliwych i wypadających. Najważniejsza sprawa to to, że ich nie obciąża i wpływa bardzo korzystnie na ich kondycje. Do tej pory uzywałam jedwabiu w płynie GF i myślałam, że nie ma czegoś lepszego. Myliłam się, bo dopiero po użyciu Marioina widzę, że moje wcześniej połamane włoski wystawały spod wierzchniej wartstwy niczym fale a przy tym produkcie są ładnie zdyscyplinowane i nic nie wyłazi. Produkt jest mega wydajny, wystarczy 1-2 krople, by ładnie rozprowadzić olejek na włosach.
    Stosuję olejek tylko na mokre włosy, co bardzo ułatwia rozczesywanie. Przy tym jest miłe, bo zapach jest cudownie słodki, ciasteczkowy. Żałuję tylko, że nie utrzymuje się na włosach. Mogli by producenci poprawić ten aspekt.
    Opakowanie sprawuje się bez zarzutów, pompka działa idelanie, naklejki są w idealnym stanie.
    Teraz to mój KWC.
    Szkoda, że nie wszędzie można go dostać i muszę go niestety szukac w mniejszych drogeriach.

Używam tego produktu od: od 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Mam włosy przetłuszczające się u nasady, za to ekstra suche, łamliwe, elektryzujące się na końcach. To właśnie na te końce stosuję ten olejek. I marnie jest. Stosuję go codziennie, a mimo to nie widać tego w ogóle, włosy nadal są suche i elektryzują się dzień w dzień.

- nie nawilża, włosy są tak samo suche jak zawsze mimo codziennego stosowania olejku
    - włosy się po nim elektryzują
    - kołtunią się koszmarnie (kołtuniły się mniej po olejku neem, mimo że go stosowałam raz na tydzień, dwa)
    - nie ułatwia rozczesywania ani układania, włosy są skołtUIONe jak zawsze
    - jest mało wydajny, do samych końcówek trzeba aplikator nacisnąć co najmniej 5-7 razy
    - jest niedostępny

+ pięknie pachnie i zapach utrzymuje się na włosach kilka godzin
    + jest mało tłusty, po użyciu nawet rąk nie trzeba spłukiwać, bo olejek się wchłania natychmiast w skórę
    + cena
    + wygodna aplikacja

Po zastosowaniu i tak trzeba związać kucyka przez środek, bo włosy nadal się puszą, elektryzują, kołtunią i stoją dęba.

Nie mam zniszczonych włosów, więc nie wiem, czy mi je regeneruje. Włosy z natury są gładkie, więc nie wiem też, co ten olejek miałby wygładzać.

Fajnie, że błyskawicznie się wchłania, ale mógłby wykazać choćby minimalne działanie. Tymczasem skórę rąk po zastosowaniu mocno wysusza i ściąga, a przecież miał nawilżać!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt ułatwia rozczesywanie włosów, ratuje suche końcówki, starcza na bardzo długo.
  • To pierwszy produkt tego typu, który użyłam w pielęgnacji włosów od kiedy zaczełam o nie bardziej dbać.
    Produkt ma bardzo przyjemny zapach, nie obciąża ich, ułatwia ich rozczesywanie.Używam go na pół z mamą więc jest naprawdę wydajny. Jedyny minus to zacinająca się pompka pod koniec użytkowania (wężyk nadal jest zanurzony), ale być może trafiłam na jakąś wadliwą.

Używam tego produktu od: od lipca 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić reinkarinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie bomba
  • Bardzo przyjemny olejek. Stosuje go głównie na mokre końcówki zaraz po umyciu. Dzięki niemu mogę rozczesać swoje włosy. Olejek wcieram na noc w same końcówki i nie otrzymuje wzamian efektu tłustych, posklejanych pasemek. Olejek wcieram również w brwi i rzęsy i już widzę poprawę. Nie piecze w oczy, co mi się już podoba. Olejek ma przyjemny zapach, jest łatwy w aplikacji i tani. Polecam, bo włosy faktycznie są w lepszym stanie. Olejek jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość - cena rewelacja
  • Zużylam juz dwa opakowania tego olejku. Jest rewelacyjny, jednak moim kwc jest eliksir biovax. Ten preparat w niczym mu nie ustępuje, ale tamten jest bardziej wydajny i ma lepsze opakowanie. Marion czasem mi się wylewa.
    Na pewno na plus zapach, konsystencja. Pielęgnuje końcówki, zabezpiecza je i nablyszcza. Kupiłam go w osiedlowej drogerii za 5.19 zł, także cena rewelacja. Mam w planach wypróbować także inne produkty z tej serii.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić amelsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Kupiłam tą kurację w promocji za niecałe 8 zł i to był świetny wybór. Przed jej używaniem musiałam sporo skrócić włosy, bo miałam suche i rozdwajające się końcówki, nic na nie nie działało. Potem zaczęłam używać tej kuracji, która jest po prostu świetna dla moich włosów. Włosy po niej rozczesują się bez problemu, bez szarpania i bez wyrywania ich garściami, co, niestety zdarzało mi się wcześniej. Są miękkie i puszyste jakby też zwiększyły swoją objętość, pięknie pachną, a końcówki włosów są gładkie, mniej się kruszą i rozdwajają.
    I jeszcze jeden plus niska cena i wydajność - taka mała buteleczka a starcza na długo.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić anusia 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam!
  • Po prostu go uwielbiam!
    Do moich kręconych, puszących się, trudnych do rozczesania włosów nadaje się idealnie. Używam go zawsze po umyciu włosów, dzięki niemu mogę wbić szczotkę we włosy i je rozczesać, nie wyrywając połowy przy okazji Cena, wydajność, wszystko na jak największy plus, aaaa.... i ten zapach!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Aguilera za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij