Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Dobry produkt ułatwia rozczesywanie włosów, ratuje suche końcówki, starcza na bardzo długo.
  • To pierwszy produkt tego typu, który użyłam w pielęgnacji włosów od kiedy zaczełam o nie bardziej dbać.
    Produkt ma bardzo przyjemny zapach, nie obciąża ich, ułatwia ich rozczesywanie.Używam go na pół z mamą więc jest naprawdę wydajny. Jedyny minus to zacinająca się pompka pod koniec użytkowania (wężyk nadal jest zanurzony), ale być może trafiłam na jakąś wadliwą.

Używam tego produktu od: od lipca 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić reinkarinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie bomba
  • Bardzo przyjemny olejek. Stosuje go głównie na mokre końcówki zaraz po umyciu. Dzięki niemu mogę rozczesać swoje włosy. Olejek wcieram na noc w same końcówki i nie otrzymuje wzamian efektu tłustych, posklejanych pasemek. Olejek wcieram również w brwi i rzęsy i już widzę poprawę. Nie piecze w oczy, co mi się już podoba. Olejek ma przyjemny zapach, jest łatwy w aplikacji i tani. Polecam, bo włosy faktycznie są w lepszym stanie. Olejek jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość - cena rewelacja
  • Zużylam juz dwa opakowania tego olejku. Jest rewelacyjny, jednak moim kwc jest eliksir biovax. Ten preparat w niczym mu nie ustępuje, ale tamten jest bardziej wydajny i ma lepsze opakowanie. Marion czasem mi się wylewa.
    Na pewno na plus zapach, konsystencja. Pielęgnuje końcówki, zabezpiecza je i nablyszcza. Kupiłam go w osiedlowej drogerii za 5.19 zł, także cena rewelacja. Mam w planach wypróbować także inne produkty z tej serii.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić amelsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Kupiłam tą kurację w promocji za niecałe 8 zł i to był świetny wybór. Przed jej używaniem musiałam sporo skrócić włosy, bo miałam suche i rozdwajające się końcówki, nic na nie nie działało. Potem zaczęłam używać tej kuracji, która jest po prostu świetna dla moich włosów. Włosy po niej rozczesują się bez problemu, bez szarpania i bez wyrywania ich garściami, co, niestety zdarzało mi się wcześniej. Są miękkie i puszyste jakby też zwiększyły swoją objętość, pięknie pachną, a końcówki włosów są gładkie, mniej się kruszą i rozdwajają.
    I jeszcze jeden plus niska cena i wydajność - taka mała buteleczka a starcza na długo.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić anusia 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam!
  • Po prostu go uwielbiam!
    Do moich kręconych, puszących się, trudnych do rozczesania włosów nadaje się idealnie. Używam go zawsze po umyciu włosów, dzięki niemu mogę wbić szczotkę we włosy i je rozczesać, nie wyrywając połowy przy okazji Cena, wydajność, wszystko na jak największy plus, aaaa.... i ten zapach!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Aguilera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek na suche włosy
  • Same plusy!
    *ratuje suche i zniszczone włosy
    *bardzo niska cena
    *produkt jest wydajny
    *ładny zapach
    *wygodny aplikator.
    *włosy po nim pięknie pachną,produkt pomaga rozczesać włosy,są po nim miękkie.

Ilość zużytych opakowań: 1,jeszcze nie całe

Chcesz pochwalić mikissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam ten produkt z myślą o regeneracji włosów i niestety zawiodłam się. Włosy po jego użyciu zaczęły puszyć się co jest u mnie nie dopuszczalne! Nadal przeżywam wizytę u fryzjera sprzed 3 miesięcy, a użycie tej odżywki dodatkowo eksponuje nieudane cieniowanie grzywki.
    Plusy
    + fajnie wygładza włosy
    + ładny zapach
    +cena

Minusy:
    - puszy włosy
    - nie zauważyłam żadnej regeneracji
    - nie nadaje się do aplikowania przed użyciem prostownicy

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić SyskaG za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto
  • Kurację kupiłam w promocji na wypróbowanie , bo dotychczas używałam droższych produktów i chciałam zobaczyć czy jest różnica . I jak się okazało , nie warto przepłacać za przereklamowane kosmetyki bo te tańsze działają równie dobrze . Włosy po użyciu kuracji są gładkie , lśniące i nawilżone . Wystarczy jedna pompka na krótsze włosy więc jedna buteleczka powinna wystarczyć na bardzo długo czas.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić loret za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek!
  • Kupiłam olejek w Biedronce na promocji. Mam średniej długości włosy troszeczkę zniszczone przez farbowanie. Olejek stosuję na końcówki włosów, czasami na wilgotne, ale częściej po prostowaniu aby je wygładzić i nadać im ładny wygląd. Dzięki olejkowi włosy są zdrowsze, bardziej miękkie. Widać poprawę! Poza tym olejek nie przeciąża włosów, ani ich nie przetłuszcza jest mega wydajny i już niewielka jego ilość może zdziałać cuda! Ma również bardzo przyjemny zapach

Polecam wszystkim którzy potrzebują ratunku na zniszczone włosy farbowaniem za niewielką cenę

Używam tego produktu od: kwietnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić justyska258 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Olejek kupiłam zachęcona promocją w Biedronce Miałam długie, ale bardzo zniszczone włosy, które musiałam obciąć o jakieś 35 cm. Po obcięciu włosów zaczęłam używać tego olejku po każdym myciu (na wilgotne końcówki). Końcówki są dzięki niemu miękkie, pięknie nawilżone i póki co nie rozdwajają się.
    Ponadto olejek, mimo że jest w małej buteleczce, jest bardzo wydajny (nie trzeba go dużo nakładać - wystarczą dwie "pompki". Ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach (co dla mnie jest plusem). Olejek nie obciąża włosów, bardzo dobrze "wchłania się" we włosy, zwłaszcza gdy nałoży się go na wilgotne jeszcze końce.
    Zdecydowanie polecam osobom, które chcą zadbać o swoje włosy - ich kondycję, odpowiednie nawilżenie oraz wygląd.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić rinkaruikikuzu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij