Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• świetny
  • olejek ma przyjemny zapach, dużą wydajność, dobrze rozprowadza się na włosach, nie powoduje że są tłuste , pomaga rozdwojonym i zniszczonym końcówkom. Włosy po nim są delikatne, miękkie i ładnie pachną.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić jooassik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty przetestowania
  • Kupiłam go przede wszystkim dzięki pozytywnym opiniom i nie zawiodłam się. Produkt ten na pewno nadaje się do włosów suchych i zniszczonych. Nawilża włosy,wygładza, ułatwia rozczesywanie.Nadaje im miękkość.Ma cudowny zapach. Jest bardzo wydajny mimo, iż stosuje go po każdym myciu i w bardzo dużych ilościach(5-6 naciśnięć).

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Świetny produkt, wydajny, dosć niska cena, piękny zapach, nie obciąża włosów, pięknie je nabłyszcza i układa, w widoczny sposób pielęgnuje końcówki, ułatwia rozczesywanie

Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić cushion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Ma moje kręcone włosy jest świetny Poprawia kondycje końcówek, włosy są gładkie a loki nie obciążone i delikatne co rzadko mi się zdarzało przy tego typu olejkach.
    Dodatkowo jest bardzo wydajny używam go od ponad 6 miesięcy co 2 dzień po jednej pompce a z opakowania ubyła nie cała połowa.
    I następnym + jest oczywiście niska cena bo kupiłam go za ok 8 zł.

Polecam szczególnie dziewczynom o kręconych włosach

Używam tego produktu od: 6-7 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić imagooculi za czytelną i pomocną recenzję?
  • git majonez
  • Używam tego produktu od 8-10 miesięcy, Mam go jeszcze połowę
    Wydajnoœć tego prduktu jest zadziwiajšca.

+wydajne
    +tanie
    +ładny zapach
    +kondycjonuje moje końcówki włosów
    +ładnie wygładza
    +nie obcišża

Ktoœ spyta, to czemu nie mam 5/5
    Dlatego że mimo wszystko czegoœ mi brakuje, jest za mało nawilżajace.
    Mimo to jest najlepszym serum na końcówki jakiegokolwiek używałam

Używam tego produktu od: 8-10 mies
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam go już prawie rok ale nie używam codziennie. Fajnie działa na końcówki, sprawia że wyglądają lepiej niż zwykle a przede wszystkim je układa niesamowicie wydajny, małe, zgrabne opakowanie z pompką choć kiedyś w podrózy coś tam się odkręciło i troszkę ulało. Używam go czasem po umyciu włosów, jeszcze na wilgotne- głównie na końcówki choć zahaczam też wyżej dla mnie bomba!

Chcesz pochwalić BeTz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skąd takie wysokie oceny ?????
  • Nie robi ten produkt kompletnie nic z moimi włosami - chyba nawet pogorszył ich stan......

od momentu jak zaczełam stosować produkt włosy zaczely się lamac i wypadac..........niestety to nie dla mnie

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Złapałam na promocji w Naturze, zachęcona przez sprzedawcę.

Nie wiem czy drugi raz kupię, raczej poszukam czegoś innego

+ cena
    + zapach (!) tu naprawdę muszę powiedzieć że zapach jest fenomenalny i utrzymuje się na włosach przez długi czas
    + miękkość włosów po zastosowaniu
    + latwe rozczesywanie
    +/- wydajność wystarczy jedna pompka do aplikacji na wlosy ale płyn jest dość gęsty i szybko ucieka
    - STRASZNIE OBCIAŻA WŁOSY (nie mam jakiś mega grubych włosów- takie ot w sam raz) a czuję po zastosowaniu efekt ,,przyklapnięcia"
    - dla suchych, bardziej zniszczonych włosów nie bardzo się nadaje

Sumując: dobra opcja dla ładnych, zdrowych włosów aby były jeszcze ładniejsze i dodać im blasku
    czyli nie dla mnie... bynajmniej jeszcze nie teraz.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić domcialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek
  • Ten olejek mam już baaaardzo długo, na pewno pół roku jak nie więcej. Jest niesamowicie wydajny, pół buteleczki zużyłam. Właściwie wystarczy kropelka (u mnie włosy do łopatek) i rozprowadzam tę kropelkę na końcówkach idąc nieco ku górze czyli generalnie tak na 1/3 włosów. Nie używam go po każdym myciu, ale tak co drugie-trzecie mycie kiedy włosy potrzebują czegoś mocniejszego, bo nie chcą się za nic rozczesać. Niestety moje włosy choć są proste, to plączą się od połowy długości, po umyciu są często szorstkie i czasami odżywka nie wystacza. Olejek sprawdza się fenomenalnie, tylko nie można przesadzić z ilością. Włosy ładnie sie rozczesują, pachną, są błyszczące. Mam też jedwab do włosów z innej firmy, ale on jedynie oblepia włosy, obciąża, a po dłuższym czasie włosy są w jeszcze gorszym stanie, więc jedwab odpadł w tym wyścigu.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry
  • Przyjemny produkt, ktory uzywam tylko na koncowki.

Nalozony w odpowiedniej ilosci nie daje tlustego efektu. Koncowki ladnie wygladaja. Ale czy na prawde odzywia czy tylko poprawia wyglad wlosow do momentu mycia? tego nie wiem za krotko uzywam

ale za ta cene uwazam ze warto go miec

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij