Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Szału nie robi
  • Olejek dostałam jako gratis do zakupionej farby do włosów...Całe 15ml.. Używam sporadycznie na mokre końcówki włosów. Jakoś wogóle nie zauważyłam wielkiej różnicy po zastosowaniu olejku.
    Plusem jest wydajność oraz to, że nie przetłuszcza włosów. Również ładnie pachnie, łatwa aplikacja.- przywraca piękny połysk,

Używam tego produktu od: 6 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kinga901 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Za pielęgnację, za zapach, za opakowanie, za formułę z olejkiem arganowym i za cenę, która jest bardzo niska. Kosmetyk nie obciąża włosów, dlatego można go stosować przy krótkiej fryzurze. Odżywia i wygładza niesforne kosmyki nadając im miękkość i gładkość. Moje włosy są bardzo zadbane, miękkie i lśniące. Fajne opakowanie, łatwa aplikacja. Wystarczy niewielka ilość by cieszyć się zadbanymi włosami

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Byłby to genialny produkt gdyby nie małe ale.
    Ja nakładałam go na mokre włosy przed suszeniem, tak 1-góra 2 pompki, choć zdarzyło się i na suche nakładać. Na mokrych działał lepiej. Po suszeniu włosy nie były spuszone. Były za to lekko wygładzone, i bardziej lśniące. Ma piękny zapach i jest szalenie wydajny.
    Ale jest takie, że na drugi, nawet na 3 dzień pomyciu włosów( ja myję co 3 dni) zauważyłam za są bardziej przesuszone i spuszone niż wtedy kiedy nie zastosowałam tego olejku. Wtedy nakładałam 1 pompkę tego preparatu i włosy nadal były piękne. Także to taki kuracja -placebo. mimo to kupię ponownie.

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Pierwszy olejek, który nałożony na suche włosy nie powoduje. że wyglądają one na przetłuszczone. Zapach jest cudowny. włosy nabłyszczone. Nie jestem pewna co do właściwości pielęgnacyjnych, lecz produkt jak najbardziej godny uwagi.
    W promocji cena ok. 4 zł.

Chcesz pochwalić fkotynska za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie koniecznie
  • Mi nie przypadł do gustu. Pewnie z powodu olejku arganowego. Moje włosy bardzo źle na niego reagują. Po prosu nie polubiły go.

+ ładny zapach
    - nie wygładza
    - włosy są bardzo suche

Nie kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić justys_ia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Kosmetyk wspaniale pachnie! Słodko, ale niezbyt nachalnie! Ten zapach sprawia, że używanie kuracji jest czynnością bardzo przyjemną!

Zalety:
    +opakowanie (estetyczne, szczelne, poręczne)
    +wydajność
    +zapach
    +konsystencja
    +wygładza włosy
    +ułatwia rozczesywanie
    +delikatnie nabłyszcza
    +równomiernie się rozprowadza
    +nie obciąża włosów
    +bardzo szybko i całkowicie wchłania się we włosy
    +nie skleja, ani nie oblepia włosów
    +nie zostawia na włosach tłustej warstwy
    +nie sprawia, że włosy się szybciej przetłuszczają

Wady:
    -nie wzmacnia i nie regeneruje włosów
    -nie nawilża włosów

Produkt jest bardzo wydajny! Nałożenie 2 kropel na długie włosy w zupełności wystarcza! To sprawia, że kosmetyk wystarcza na bardzo długi czas!

Po użyciu tego specyfiku włosy wyglądają na zdrowe, mocne i zadbane. Są elastyczne, miękkie, gładkie, błyszczące, a także pachnące!

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam ten produkt
  • Olejek kupiłam całkiem przypadkiem będą w drogerii, szukałam jedwabiu, ale zauważyłam coś co go przypominało i kupiłam!
    W domu dopiero zorientowałam się, że to nie to co chciałam kupić...
    W końcu okazało się, że tak miało być!
    Plusy:
    + bardzo wydajny
    + ma delikatny zapach
    + nie przetłuszcza włosów
    + efekty widoczne są po 2 tyg. stosowania po każdym myciu nakładany na końcówki
    + wygodna w użyciu pompka
    + dobra cena
    + dostępny w wielu sklepach i drogeriach

Minusy:
    nie doszukałam się

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Chcesz pochwalić cola201 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i tani produkt
  • Przy tego typu kosmetykach warto odróżnić dwa podstawowe elementy - wygładzenie i poprawa wizualna oraz faktyczna regeneracja od wewnątrz.

Moim zdaniem kuracja Marion 7 efektów zapewna to pierwsze czyli właśnie poprawę wizualną. Włosy zdecydowanie mniej się puszą, łatwiej się rozczesują, są lśniące, miękkie i wygładzone. Wysatrczą 2 krople produktu, by zalaminować wszystkie końcówki.
    Ważne jest również to, że olejek nie przetłuszcza i nie obciąża włosów. Stosuję go po myciu oraz po stylizacji by zapebezpieczyć końcówki przed czynnikami zewnętrznymi.

Na moje potrzeby wystarcza. Końcówki w ostatnim czasie stały się grubsze i mocniejsze, ale to raczej zasługa masek i olejów, którymi regeneruję włosy. Marion 7 efektów stanowi dobry dodatek.

Daje 5 gwiazdek ze względu na stosunek jakości do ceny. Ponadto produkt wystarcza na długo i nie szkodzi włosom.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Alaia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Ten produkt odmienił moje włosy.

Włosy puszące i niesforne zmieniły się w gładkie, lśniące, łatwe do rozczestania i ułożenia.

Szczególnie polecam osobom, które mają probemy z puszeniem się włosów ;D

Swietny produkt za niewielką cenę.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Chcesz pochwalić Monikaaa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Olejek arganowy świetnie nawilża i wygładza włosy. Idealny na rozdwojone końcówki. Poprawia ich stan i sprawia, że wyglądają na zdrowe. Kuracja ta jest bardzo wydajna. Jedno opakowanie starcza na wiele aplikacji. Olejkiem zabezpieczam włosy przed prostowaniem. Olejek świetnie pachnie i ma rewelacyjną cenę. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 8 pełnych

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij