Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Całkiem dobry
  • Przyjemny produkt, ktory uzywam tylko na koncowki.

Nalozony w odpowiedniej ilosci nie daje tlustego efektu. Koncowki ladnie wygladaja. Ale czy na prawde odzywia czy tylko poprawia wyglad wlosow do momentu mycia? tego nie wiem za krotko uzywam

ale za ta cene uwazam ze warto go miec

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Serum używam regularnie po każdym myciu na końcówki, od czasu kiedy zaczęłam je stosować nie mam problemu z rozdwojonymi końcówkami.

plusy:
    +wydajność, serum mam ok. rok, i nadal mam jeszcze pół buteleczki. Stosuję 1-2 pompki po każdym myciu
    +zapach
    + cena, często jest na promocji w naturze
    + dostępność
    + bardzo dobrze zabezpiecza
    + wygładza włosy

minusy
    - nie zauważyłam nawilżenia włosów, ale jak za tą cenę i tak warto kupić

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czekoladka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham !!!
  • Plusy:
    +włoski pięknie się błyszczą
    +widoczna tegeneracja
    + 0 rozdwojonych końcówek
    +miękkość 1 klasa
    +ułatwia rozczesywanie
    +mega wydajność
    Minusów nie ma żadnych

Nie zamienię na żaden inny . Ja zawsze stosuję jednocześnie z jedwabiem i to właśnie z nim daje takie efekty .

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 3 szt po 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Karolinka1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny!
  • Stosuję go na końcówki.

Olejek nie obciąża włosów, jednak ma działanie znacznie mniej spektakularne niż jedwab jeżeli chodzi o nadawanie miękkości i witalności końcówkom.
    Do plusów zdecydowanie należy to, że nie skleja włosów, pięknie pachnie i jest taniutki. Aplikacja jest szybka i przyjemna, stosowany na całe wlosy ułatwia rozczesywanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Bardzo dobry olejek za niska cene. Przyznam szczerze, że zakupiłam go z czystej ciekawości nie licząć na jakieś mega eferty ale pozytywnie mnie zaskoczył
    \nPlusy:
    \n+ ładny zapach
    \n+ bardzo wydajny
    \n+ wygładza i nawilża włosy
    \n+ nabłyszcza
    \n+ dyscyplinuje "pusząca się czuprynkę"
    \n+ pomimo dość ciężkien konsystencji nie obciąża włosków
    \n
    \nMinusy
    \nBRAK

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić margetka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • chyba najlepszy olejek do włosów jaki miałam
    pięknie pachnie owocowo, słodko i zapach utrzymuje się na włosach
    wydajny, na moje włosy do ramion używam teraz 2-3 pompki, kiedy miałam włosy do łopatek używała 3-4
    mi włosów nie przetłuszcza, ale one dobrze reagują na tego typu olejki
    mam włosy kręcone, plączące się i puszące - olejek załatwia wszystkie te problemy - włosy rozczesują się łątwo, są miękkie, gładkie, nie puszą się, łatwiej poddają prostownicy
    nie używam po każdym myciu, bo wtedy pojawia się efekt przetłuszczenia i oklapnięcia - trzeba go po prostu rozsądnie dawkować
    włosom kręconym, które trzeba ujarzmić, dociążyć polecam, dla gładkich i cienkich olejki nie są dobre

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry olejek do włosów !
  • Kupiłam olejek na promocji za jedyne 5,99zł, skuszona dobrymi ocenami. Miałam kilka innych olejków arganowych, jeden z biedronki, który naprawdę przypadł mi do gustu i zapachem i działaniem. Olejki do włosów mają to do siebie, że trzeba używać ich rozsądnie, w przeciwnym wypadku włosy są obciążone i wyglądają nieświeżo.
    Przechodzę więc do oceny Marion'u:

+przyjemny zapach
    +nadaje włosom miękkość
    +połysk
    +wygładza
    +opakowanie z pompką
    +włosy mniej się puszą i wyglądają na zdrowsze
    +jest bardzo wydajny

+/- według mnie nie nadaje się na suche włosy
    +/- cena

Nie stosuję go jednak dzień w dzień ponieważ włosy przyzwyczajone do kosmetyku uodparniają się na jego działanie W jeden dzień stosuję olejek, a w drugi np. odżywkę bez spłukiwania.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 30ml, zużyte pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goodblonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak...
  • PLUSY:
    +wygładza
    +nadaje połysk
    +ułatwia rozczesywanie
    +włosy są miekkie w dotyku
    +cena

MINUSY:
    (a włościewie jeden minus ale dla mnie znaczący)
    -strasznie obciąrza moje włosy nawet przy zaaplikowaniu jednej pompki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić balbinka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny polecenia
  • Mam strasznie puszące się i przesuszone włosy, i olejek naprawdę pomógł mi je okiełznać.

PLUSY:
    -bardzo wydajny
    -działa tak jak pisze producent
    -wygodna pompka

MINUSY: brak

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Chcesz pochwalić Megan97_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne serum na końcówki
  • Mam włosy średnioporowate, jednak końcówki które jeszcze pamiętają rozjasnianie lubią być dociążone i bardzo lubią olejek arganowy.

OPAKOWANIE
    Serum jest zawarte w plastikowej buteleczce z pompką, która bardzo uprzyjemnia użytkowanie kosmetyku. Dzięki pompce kosmetyk nie ścieka, ani nie wylewa się, ale wychodzi odpowiednia ilość.

DZIAŁANIE
    Serum nakładam na końcówki włosów po umyciu, kiedy sa juz prawie suche lub przed wyjściem do pracy itp by ochronić włosy przed czynniekami zewnetrznymi. Serum sprawdza sie świetnie. Końcówki akurat mam zdrowe i nierozdwojone, ale po użyciu tego serum pięknie się podwijają i nie widac rzadnych oznak zniszczeń Serum dodaje tez blasku i chroni przed utratą wody z włosa, dzięki czemu nie pusza się. Nie stosuję serum na całe włosy, jedynie na końcówki a pozostałość z dłoni wcieram od ucha w dół.
    Moje włosy lubią dociążenie i olejek nie obciąża ich ani nie skleja,ale właśnie dociąża.

WYDAJNOSĆ
    Serum jest bardzo wydajne. Mam je ok 2miesiące, a zużyłam zaledwie połowę buteleczki. Konsystencja jest dość gesta i wystarcza 1-2 kropli na włosy (ja mam długie więc zużywam 2 krople) .Serum ma bardzo przyjemny zapach

PLUSY
    - serum zabezpiecza włosy przed czynnikami zewnętrznymi
    - ładnie pachnie
    - opakowanie z pompką
    - serum nie obciąża włosów, ale je dociąża
    - nie skleja włosów
    - jeszcze bardziej uwydatnia zdrowe końcówki i podwija je

MINUSY - nie ma

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij