Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Cudo!
  • Kupiłam tą kurację w promocji za niecałe 8 zł i to był świetny wybór. Przed jej używaniem musiałam sporo skrócić włosy, bo miałam suche i rozdwajające się końcówki, nic na nie nie działało. Potem zaczęłam używać tej kuracji, która jest po prostu świetna dla moich włosów. Włosy po niej rozczesują się bez problemu, bez szarpania i bez wyrywania ich garściami, co, niestety zdarzało mi się wcześniej. Są miękkie i puszyste jakby też zwiększyły swoją objętość, pięknie pachną, a końcówki włosów są gładkie, mniej się kruszą i rozdwajają.
    I jeszcze jeden plus niska cena i wydajność - taka mała buteleczka a starcza na długo.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Chcesz pochwalić anusia 77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam!
  • Po prostu go uwielbiam!
    Do moich kręconych, puszących się, trudnych do rozczesania włosów nadaje się idealnie. Używam go zawsze po umyciu włosów, dzięki niemu mogę wbić szczotkę we włosy i je rozczesać, nie wyrywając połowy przy okazji Cena, wydajność, wszystko na jak największy plus, aaaa.... i ten zapach!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Aguilera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek na suche włosy
  • Same plusy!
    *ratuje suche i zniszczone włosy
    *bardzo niska cena
    *produkt jest wydajny
    *ładny zapach
    *wygodny aplikator.
    *włosy po nim pięknie pachną,produkt pomaga rozczesać włosy,są po nim miękkie.

Ilość zużytych opakowań: 1,jeszcze nie całe

Chcesz pochwalić mikissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam ten produkt z myślą o regeneracji włosów i niestety zawiodłam się. Włosy po jego użyciu zaczęły puszyć się co jest u mnie nie dopuszczalne! Nadal przeżywam wizytę u fryzjera sprzed 3 miesięcy, a użycie tej odżywki dodatkowo eksponuje nieudane cieniowanie grzywki.
    Plusy
    + fajnie wygładza włosy
    + ładny zapach
    +cena

Minusy:
    - puszy włosy
    - nie zauważyłam żadnej regeneracji
    - nie nadaje się do aplikowania przed użyciem prostownicy

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić SyskaG za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto
  • Kurację kupiłam w promocji na wypróbowanie , bo dotychczas używałam droższych produktów i chciałam zobaczyć czy jest różnica . I jak się okazało , nie warto przepłacać za przereklamowane kosmetyki bo te tańsze działają równie dobrze . Włosy po użyciu kuracji są gładkie , lśniące i nawilżone . Wystarczy jedna pompka na krótsze włosy więc jedna buteleczka powinna wystarczyć na bardzo długo czas.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić loret za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek!
  • Kupiłam olejek w Biedronce na promocji. Mam średniej długości włosy troszeczkę zniszczone przez farbowanie. Olejek stosuję na końcówki włosów, czasami na wilgotne, ale częściej po prostowaniu aby je wygładzić i nadać im ładny wygląd. Dzięki olejkowi włosy są zdrowsze, bardziej miękkie. Widać poprawę! Poza tym olejek nie przeciąża włosów, ani ich nie przetłuszcza jest mega wydajny i już niewielka jego ilość może zdziałać cuda! Ma również bardzo przyjemny zapach

Polecam wszystkim którzy potrzebują ratunku na zniszczone włosy farbowaniem za niewielką cenę

Używam tego produktu od: kwietnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić justyska258 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Olejek kupiłam zachęcona promocją w Biedronce Miałam długie, ale bardzo zniszczone włosy, które musiałam obciąć o jakieś 35 cm. Po obcięciu włosów zaczęłam używać tego olejku po każdym myciu (na wilgotne końcówki). Końcówki są dzięki niemu miękkie, pięknie nawilżone i póki co nie rozdwajają się.
    Ponadto olejek, mimo że jest w małej buteleczce, jest bardzo wydajny (nie trzeba go dużo nakładać - wystarczą dwie "pompki". Ma bardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach (co dla mnie jest plusem). Olejek nie obciąża włosów, bardzo dobrze "wchłania się" we włosy, zwłaszcza gdy nałoży się go na wilgotne jeszcze końce.
    Zdecydowanie polecam osobom, które chcą zadbać o swoje włosy - ich kondycję, odpowiednie nawilżenie oraz wygląd.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić rinkaruikikuzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • To nie jest odżywka ani kosmetyk regenerujący,
    ja nazwałabym go bardziej kosmetykiem do stylingu.
    tylko 100% olejek arganowy odżywia włosy, ten kosmetyk ma go w sobie niewiele. Troszkę pojęcia mam bo przez dwa lata zmuszona przez rodzinę- nie z zamiłowania chodziłam do szkoły fryzjerskiej. Przez te dwa lata coś jednak w głowie zostalo.

Producent obiecuje:

- przywraca piękny połysk,
    * zgodzę się z tym, włosy naprawdę są po nim blyszczące- ale to nie przez to że cudownie odżyły bo to efekt do 1 mycia

- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
    * nie nie nie- nie nabierajcie ludzi

- ułatwia rozczesywanie i układanie,
    * z tym się muszę znów zgodzic stylizacje włosów naprawdę ułatwia

- wzmacnia i nawilża,
    * nawilża? no może odrobinkę ale nie wzmacnia

- nadaje miękkość i elastyczność,
    * tak włosy są stanowczo gładkie w dotyku

- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
    * no może troszkę- jakaś tam ochrona jest np warto go uzywac jeśli suszymy włosy suszarką

- zapobiega puszeniu się włosów.
    * tak bo dociąża włosy

Wszystko okej ale tak jak napisałam na początku
    to jest kosmetyk do stylingu- naprawdę fajny i bardzo lubię go w tym celu używać ale błagam nie nabijajcie ludzi w butelkę, że on regeneruje włosy.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Olejek kupiłam zachęcona promocją w naturze, nie oczekując od niego zbyt wiele. Co się okazało, już po pierwszym użyciu widziałam efekty włosy są miękkie, pięknie się układają, są odżywione, nie sklejają się i są łatwiejsze w rozczesaniu Kosmetyk świetnie nawilża włosy, nie wysusza ich, za co go baaardzo cenie Mam włosy cienkie z tendencją do przesuszania i długo szukałam takiego kosmetyku

Chcesz pochwalić onedesires za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Bubel
  • Bardzo się z tym produktem nie polubiłam. Bardzo. I dziwią mnie dobre opinie jakie zbiera. Ale wiadomo, każdy ma inne włosy i wymagania.
    Mam włosy zniszczone i cienkie. Wszelkiej maści jedwabie od lat ratują moje końcówki. Dlaczego więc uważam, że ten produkt to nieporozumienie? Jest za lekki. Stanowczo za lekki. Musiałam aplikować go na włosy dwa razy - na morko, zaraz po umyciu i na sucho po ich wyschnięciu. Mimo użycia włosy były dziwnie spuszone i zbyt mało wygładzone. Nie ułatwiał też rozczesywania.
    Jak dla mnie nie wart żadnej złotówki.

Używam tego produktu od: Około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić oh! za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij