Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• No może...
  • plusy:
    + ładny zapach
    + nawilża
    + wygładza
    + nabłyszcza
    + nie przetłuszcza
    + nie obciąża

minusy:
    - zbyt gęsty
    - nie dodaje elastyczności

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + wygodne opakowanie
    - słaba dostępność

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Albo jest za słaba, albo moje włosy zbyt wymagające
  • Kupiłam ten produkt ponad rok temu, ale używałam go rzadko mając pod ręką inne sera. Jakoś mnie do niego nie ciągnęło, czy to przez tandetną, plastikową butelkę połączoną z niską ceną czy przez zbyt słodki zapach. W końcu jednak spojrzałam na nie łaskawszym okiem, bo musiałam odstawić serum Artego Rain Dance, które okazało się szkodnikiem jakich mało.

MAŁA ANALIZA
    Produkt jakich wiele na rynku czyli:
    -silikonowa baza: silikon lotny (Cyclopentasiloxane), silikon zmywalny łagodnymi detergantami (Dimethiconol), oraz dwa, które usuwają średnio łagodne substancje myjące (Dimethicone, Phenyltrimethicone).
    -dwa inne od silikonów emolienty w tym olej arganowy
    -zapach i inne substancje zapachowe (Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate)
    -barwniki (Cl 47000, Cl 26100)

POSTAĆ
    Jest to typowy produkt silikonowy z dodatkami czyli ma tłustą, półpłynną konsystencję. Pachnie słodko, dość mocno. Moje włosy w ogóle nie zatrzymują zapachów rozmaitych ser i olejków, więc tu też w ogóle nie czuję go po aplikacji.

DZIAŁANIE
    Fantazja producentów każe im nadawać tego rodzaju kosmetykom wymyślne nazwy sugerujące ich bogactwo, odżywczość a wręcz ekskluzywność. Mamy więc kuracje, sera, olejki, eliksiry, a w praktyce są to po prostu mieszanki silikonów z kapką jakiegoś dodatku typu olej, bardzo często arganowy. Nazwa nie ma znaczenia. Kuracja Marion niczym się tutaj nie wyróżnia.
    Ja po wszystkich tych serach spodziewam się tylko i jedynie zabezpieczenia końcówek przed rozdwajaniem. Sprawa w moim przypadku komplikuje się z upływem czasu, bo włosy zapuszczam już dwa lata, a więc końcówki trochę już przeżyły i trudno mi jest teraz znaleźć produkt, który będzie je utrzymywał w dobrym stanie.
    Kuracji Marion udaje się to średnio dobrze. To znaczy włosy prawie się nie rozdwajają, ale jednak zjawisko się w małym stopniu pojawia. Nie wiem tylko, czy jest efektem braku ciężkich silikonów (które można znaleźć w bodajże tylko dwóch serach na rynku) czy też zwyczajnie moje włosy weszły już w ten etap, że trudno mi będzie je utrzymać w dotychczasowej kondycji. Zamierzam sięgnąć po Gliss Kura lub Syossa z ciężkim silikonem, żeby przekonać się, czy zmiana serum coś da.

Póki co uznaję kurację Marion za przeciętny produkt równie przeciętnie zabezpieczający końce przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przymykam oko na cudowne obietnice nawilżenia, odżywienia, nabłyszczenia i wygładzenia, bo nie po to sięgam po cztery silikony na krzyż, żeby wierzyć w takie historyjki.

Używam tego produktu od: roku w różnych częstotliwościach
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z olejków Marion
  • Myślę, że jest to dobry olejek do codziennej pielęgnacji włosów. Stosuję go w niewielkiej ilości, nie obciąża włosów, ładnie pachnie, natłuszcza, może lekko nawilża, poza tym nic specjalnego. Nie zauważyłam jakichś 7 efektów po dość częstym stosowaniu. Jednak jest to produkt godny polecenia, często można go kupić na promocji, jest przede wszystkim wydajny.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?
  • normalny, przeciętny
  • Moja mama kupuje czasami takowe olejki drogeryjne, które zazwyczaj nie kosztują więcej niż 15 zł. Takich olejków, używam tylko po to, żeby natłuścić, nawilżyć i sprawić by ewentualnie ładnie pachniały mi włosy. Był to taki kolejny przeciętniak na półce. Bardzo zdziwiłam się taką wysoką oceną. Fakt, za tą cenę jest to dobry produkt, ale bez zachwytu. Używam tylko i wyłącznie gdy inne użyte wcześniej rzeczy do pielęgnacji nie do końca się sprawdziły.Nazywanie go kuracją jest grubo przesadzone. To jest produkt chwilowo upiększający, nie regenerujący na dłuższy czas.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olaciach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • plusy:
    -ułatwia rozczesywanie
    -włosy są po nim błyszczące, ale bez szału, większość olejków daje taki sam lub lepszy efekt

minusy:
    -nie zauważyłam pozostałych 5 obiecanych na opakowaniu efektów
    -puszy i wysusza włosy
    -zawiera alkohol

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Rubella za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • jest dokładnie taki jak jest napisane na tym olejku.
    wygładza włosy, rozczesuje itp. włosy są po nim świetne, ale po odstawieniu olejku włosy robią się okropne. są suche, sianowate, niemiłe w dotyku, napuszone.
    ale pomimo tego to polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olka519 za czytelną i pomocną recenzję?
  • POPRAWNY
  • Kupiłam w zastępstwie za mój ulubiony olejek, ale nie zachwycił mnie.

Olejek znajduje się w wygodnej, lekkiej, plastikowej buteleczce z dozownikien, który nie zacina się oraz wydobywa dosyć małe porcje produktu, ale to na plus, ponieważ każdy może dostosować odpowiednią ilość do długości swoich włosów i nie przesadzić.

Producent nazywa olejek "kuracją", ale moim zdaniem jest to mocno przesadzone.

Włosy są zdecydowanie bardziej wygładzone i błyszczące. Lepiej się rozczesują. Nie do końca zgodzę się z zapobieganiem puszeniu się. W wilgotnych miejscach lekka "szopa" gwarantowana. Z pewnością nie regeneruje włosów od wewnątrz. Z takim składem nie ma co liczyć na poprawę kondycji włosów. Olejku arganowego są tu chyba śladowe ilości. Co więcej, włosy są miekkie, ale bez jakiegoś wow efektu. Są one tylko natłuszczone i zdyscyplinowane. Efekt utrzymuje się do kolejnego mycia.

Produkt jest bardzo wydajny, ale po pewnym czasie kompletnie znudził mi się i chciałabym już go skończyć.

Podsumowując, jest to tani i fajny produkt, ale tylko do wykończenia, wygładzenia fryzury, nadania jej blasku. Żadna z niego "kuracja", ale szkody też nie czyni.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Ten olejek jest niezły ,ale szczerze mówiąc liczyłam ,że będzie lepszy. Ma bardzo ładny zapach. Sprawia ,że włosy są bardziej lśniące i łatwiejsze w rozczesywaniu i to na tyle.. Innych efektów , które przewiduje producent nie widzę.

Plusy:
    + ładny zapach
    + włosy są lśniące
    + łatwiejsze rozczesywanie
    + konsystencja

Minusy:
    - brak nawilżenia i wzmocnienia
    - włosy nadal lubią się puszyć
    - brak regeneracji
    - krótkotrwały efekt
    - włosy są nadal szorstkie

Chcesz pochwalić Quaithe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała kuracja!
  • Marion po raz kolejny pozytywnie mnie zaskoczył.
    Od dłuższego czasu poszukiwałam czegoś, co sprawi, że moje włosy będą zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Znalazłam to, czego szukałam.

Plusy:
    + zapach, bardzo przyjemny i delikatny;
    + cena, bardzo niska;
    + dostępność;
    + opakowanie z pompką, nie zacina się, nie wyślizguje się z ręki, bardzo ładne;
    + zdecydowane wygładzenie włosów;
    + zabezpieczenie końcówek;
    + produkt ułatwia rozczesywanie;
    + włosy stają się błyszczące, elastyczne, nie plątają się;
    + zapobiega puszeniu się włosów;
    + wystarcza na bardzo długo.

Minusy:

- brak!

Wszystko to, co obiecuje producent zostaje spełnione.
    Polecam!

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • mała rzecz, a cieszy.
  • Wszystkie obietnice producenta spełnione!

Całkiem niedawno zaczęłam testować rozmaite olejki do włosów, które stosuję rano po umyciu oraz na noc, dokładnie wcierając w moje rozjaśniane włosy.

Olejek Marion spełnia swoje zadanie, a poza tym pięknie pachnie.

Jest tłusty i świetnie nawilża kosmyki, nie tworząc efektu przetłuszczonych włosów, a właśnie rozdzielając ich pasma i nadając delikatny zdrowy połysk.

Moje włosy zregenerowały się po zabiegu rozjaśniania i wyglądają zdrowo i ładnie.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?