Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Godny polecenia
  • Kupiłam go po rozmowie z fryzjerką, która poleciła mi kupić olejek arganowy.

+ ładny zapach
    + nawilża
    +ułatwia rozczesywanie
    +wygładza włosy
    +włosy wyglądają na zdrowsze
    +włosy zdecydowanie mniej się puszą
    +lekka buteleczka z dobrym dozownikiem

-cena ( w niektórych sklepach za wysoka)
    -spodziewałam się ciut większych rezultatów z regeneracją zniszczonych włosów

Bardzo dobry produkt, ale nie idealny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić lovestoryxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest w miarę ok
  • olejek kupiłam w Biedronce, skuszona ceną. wygładza włosy, pomaga w ich rozczesywaniu, minimalnie regeneruje końcówki, ale tylko chwilowo, na dłuższą metę chyba się nie polubimy. nietrudno po nim o przetłuszczone włosy. jakoś wymęczę opakowanie do końca, ale raczej już nie kupię, zobaczymy

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + wydajność
    + ładny zapach
    + łatwiejsze rozczesywanie
    + wygodne opakowanie z pompką

minusy:
    - przetłuszcza włosy
    - jakiś taki bez szału

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie coś...
  • Olejek kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami - niestety się zawiodłam :/
    Z moimi włosami w zasadzie nie zrobił nic, czego nie robiłaby normalna odżywka.
    Zużyłam buteleczkę 15ml i więcej nie kupię.
    3 gwiazdki za cenę, dostępność i zapach.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (15ml)

Chcesz pochwalić stokrotkal86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jest.
  • Olejek mimo, że napchany silikonami fajnie nawilża włosy. Jest w miarę tani (4 zł za 15 ml), łatwo dostepny. I tu zalety się kończą. Średnio wydajny.
    Mam dwa zażuty: zbyt słodki zapach oraz pompka, która czasem nie chce działać.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy po basenie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły sklejacz
  • Tak jak napisałam w tytule, jest niezłym sklejaczem, dzięki dużej ilości silikonów, skleja rozdwojone końcówki i wizualnie naprawdę poprawia kondycję włosa. Mi akurat silikony, nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie nawet je lubię, bo to jedyny moim zdanie składnik, który 'naprawi' zniszczone końcówki ( oprócz ścięcia). Nie będę się rozpisywać, dla mnie swój cel spełnia- wygładza i nabłyszcza włosy, no i wydłuża czas do kolejnego podcięcia końcówek. Cena 5 zł, czego chcieć więcej.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • +śliczny zapach
    +włosy są gładkie w dotyku
    +nie puszą się, nie elektryzują
    +wygodne opakowanie

Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów, ale wierzę, że jednak ten produkt działa jakoś na moje włosy. Na pewno im nie szkodzi, a ma wiele plusów.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić natalia1183 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam
  • Bardzo fajna odżywka do włosów. Mam bardzo plątliwe włosy po użyciu olejku już nie mam problemu z rozczesywaniem. Ja stosuje na mokro.Włosy po wysuszeniu są ładnie nabłyszczone, nie obciąża ich. Odżywia bardzo dobrze końcówki, teraz mam miękkie i mniej rozdwojone (a bardzo rzadko podcinam)

PLUSY:
    - nawilża
    - odżywia
    - nie obciąża
    - ułatwia rozczesywanie
    - cena
    - bardzo wydajny
    - ładny zapach
    - wygodne opakowanie

MINUSY:
    brak

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Angeline007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilza, pieknie pachnie,ladne koncowki
  • Olejek z Marion zakupilam w Biedronce za 5,50zl. Skusilam sie na niego,bo juz tyle na niego patrzylam a chcialam czyms odzywic moje delikatne wloski. Mozna go uzywac I na mokro I na sucho. Jak narazie uzywam go krotko szczegolnie na koncowki I widac mala poprawe. Sa bardziej nawilzone,nie przetluszczone czego sie obawialam.
    Zobaczymy przy dluzszym uzytkowaniu.

Używam tego produktu od: Tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Anchelica za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo go lubie
  • w sumie to ma same plusy.
    ślicznie pachnie
    wygładza włosy
    sprawia że są miekkie
    ładnie się błyszczą
    jest bardzo wydatny a nakładam go od połowy włosów ktore sięgaja mi za łopatki
    tani
    daje 4 gwiazdki poniewaz daje efekt tylko chwilowy

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Szyszkinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły jak za taka cenę
  • po użyciu włosy są faktycznie miękkie, błyszczące, nie przetłuszczają. nakładam 2 krople na całą długość włosów.
    duzo lepsze efekty daje nałożenie ich na mokre włosy, przed wysuszeniem niż na suche.

Chcesz pochwalić ilka09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Kupiłam w biedrze za śmieszne pieniądze do rozdwajających się końcówek zamiast serum avon. Efekt zadowalający, końcówki sklejone. Włosy ładnie wygladają natarte kropelusią po wysuszeniu. Przypuszczam, że za taką cenę w składzie nie ma zbyt wielu drogocennych olejków, bo olejki są drogie, jakieś promilowe zawartości ale mimo wszystko włosy wyglądają po nim ładnie. Bardzo wydajny, zresztą trzeba z nim bardzo oszczędnie bo można zamiast nabłyszczenia uzyskać efekt przetłuszczenia. Warto go kupić bo w połączeniu z olejkiem yves rocher działa cuda.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mererid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Jak dla mnie same plusy. Ładnie pachnie, wystarczy jedna pompka na całe końcówki. Wygładza je, nie rozdwajają się i przede wszystkim nie przetłuszcza włosów. Może mało wydajny ale tani.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić arisona1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam, są lepsze produkty do włosów.
  • Produkt kupiłam ze względu na to, że producent zapewniał nie puszenie się włosów. Niestety, jest to kolejny produkt na którym się zawiodłam.
    Włosy bardzo się puszą, nawet nie pomaga ten olejek arganowy.
    Plusy:
    -włosy są błyszczące
    -miękkie
    -podatne na układanie
    -wydatny
    -ładny zapach
    -cena.
    Nie zauważyłam, aby produkt jakoś szczególnie odżywił moje włosy.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 i nie potrafię wykorzystać całego

Chcesz pochwalić Strawberry_152438 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry zamiennik jedwabiu
  • Uważam ze produkt ten pomaga przy regularnym, systematycznym stosowaniu po KAŻDYM myciu włosów.

Nie zdziała cudów od razu, ale widać efekty.

Plusy:

+ nie obciąża włosów

+ ładnie pachnie

+ dobrze się rozprowadza

+ nie skleja włosów

+ wygładza końcówki

+ zapobiega rozdwajaniu

+ końcówki są miękkie, gładkie i wydają się być nawilżone

+ tani produkt

+ bardzo wydajny - wystarczą 2-3 krople do jednego użycia

Minusy:

- ciężko go dostać, najczęściej na jakiejś promocji w Biedronce

- nie zauważyłam by pomagał przy rozczesywaniu

- nie zapobiega puszeniu się włosów - jeśli mają do tego skłonność lub pogoda temu sprzyja, to tak będzie

- co tu robi argan? jakaś śladowa ilość, a silikon pogania silikon

- należy uzupełnić pielęgnację włosów o inne środki

Należy uważać z ilością stosowanego produktu i pamiętać by stosować na końcówki, lub od połowy długości. NIGDY od nasady, bo wtedy mamy gwarantowany posklejany, tłusty skalp.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Smaruję nim włosy zaraz po myciu i według potrzeb, nawet dwa razy dziennie. Mam włosy długie, porowate, zniszczone od prostowania. Wyraźnie nawilża, wygładza, zapobiega puszeniu. Ogarnia moje włosy na tyle, że po zaprzestaniu prostowania, nie narzekam na zbytnie falowanie i kompletny chaos na głowie.
    Cudowny na końcówki i na całej długości włosów.
    Ładnie pachnie, jak dobry kosmetyk, choć trochę zbyt mocno i słodkawo - na szczęście na włosach zapach pozostaje lekki.
    Nie przetłuszcza, choć trzeba być ostrożnym.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe do połowy

Chcesz pochwalić amigdalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny!
  • Olejek kupiłam przypadkiem - był w promocji, a ja akurat szukałam czegoś do zabezpieczenia końcówek. Za 15ml opakowanie zapłaciłam ok.4zł, więc bardzo malutko.
    Od produktów tego typu oczekuję głównie ochrony końcówek i wygładzenia - i w tym sprawdził się w 100%!

+ zabezpiecza końcówki
    + wyraźnie je wygładza
    + nie obciąża ani nie skleja włosów
    + bardzo ładnie pachnie, tak cukierkowo
    + cena

Jeżeli ktoś szuka czegoś co zregeneruje/scali rozdwojone i zniszczone końce to może się rozczarować. Moje oczekiwania spełnił bez zarzutu

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15ml

Chcesz pochwalić Lolaa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się!
  • Kupiłam w Naturze za 12,99 i jak najbardziej polecam!

+ cudowne wygładzenie
    + bardzo ułatwia rozczesywanie
    + włosy są mięciutkie
    + piękny zapach
    + zapach utrzymuje się na włosach
    + nawilżenie
    + WYDAJNOŚĆ!

Jednak po codziennym stosowaniu po jakiś... 2 tygodniach? Efekty nie są aż tak spektakularne, ale po krótkiej przerwie dalej działanie jest fajne ;-)
    Minusów brak, polecam wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: około 1/4

Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity produkt za małe pieniądze
  • W czasie poszukiwań alternatywy dla jedwabiu z L'Biotici natrafiłam na promocję w Naturze- olejek kupiłam za 3,5zł za 15ml.

Plusy:
    +zabezpiecza końcówki- widzę, ze mniej się rozdwajają, nie są tak przesuszone
    +nie skleja włosów- nawet kiedy nałożymy do na suche pasma
    +ładnie pachnie
    +dobrze się rozprowadza i nie tłuści palców- cały zostaje na włosach
    +wydajny- stosuję go codziennie, przez 2 miesiące poszła ok. 1/3
    +niska cena

Minusy:
    -skład- olejku arganowego w nim malutko, za to przodują silikony
    -zapach- mimo, iż bardzo go lubię, to na dłuższą metę jest uciążliwy, zbyt słodki
    -do stylizacji wg mnie się nie nadaje- końcówek nie skleja, ale większe partie włosów może

Nie jest to mój KWC, nadal szukam ideału, ale kiedyś wrócę do niego- np. gdy mój budżet będzie bardzo skąpy. Poleciłabym w szczególności dziewczynom o długich, gęstych włosach, które zużywają sporo produktów na końcówki. Kupując ten produkt nie zbankrutujecie ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić Ashley96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poniżej oczekiwań
  • Za taką cenę nie oczekiwałam cudów. Mam ostatnio fioła na punkcie produktów zawierających marokańskie złoto i testuję wszystko, co wpadnie mi w ręce. Mam długie, grube włosy z tendencją do przesuszania się i miałam nadzieję, że odżywka je wygładzi, okiełzna puszące się końcówki.

+ piękny zapach
    + przystępna cena

I właściwie to byłoby na tyle. Być może moje włosy są oporne, ale poza minimalnym wygładzeniem przed samym wyjściem, co pewnie zrobiłby zwykły olej, nie widzę więcej plusów. Strata niewielka, ale jednak wolę chyba dorzucić kilka złotych i zainwestować w coś, co lepiej poradzi sobie z moimi niesfornymi kłakami

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić julienna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do suchych włosów się sprawdza.
  • Kupiłam go w drogerii za 11zł/50ml. to dobra cena patrząc na wysoką wydajność produktu.
    Nakładam na mokre po myciu końcówki, tam gdzie są bardzo suche, gdzie są zniszczone i nie mogę ich rozczesać.
    Jednym słowem "pomaga", włosy stają się elastyczne, łatwo się czeszą i nie sterczą na wszystkie strony po wysuszeniu, z racji tego że nie nakładam na całe włosy to mi ich nie przetłuszcza.
    Po jakimś czasie od rozpoczęcia używania te suche końcówki mniej sterczą, są bardziej lejące.
    Włosy nawet najbardziej zniszczone, od razu wyglądają na zdrowe i są błyszczące, to świetne.
    Mam krótkie włosy do ramion ale z natury się puszą, bo ktoś w poprzednich pokoleniach miał kręcone włosy i tak jakoś na mnie przeszło trochę.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, a zużyłam około połowy.

Chcesz pochwalić Sylwia1900r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Pierwsze, od czego trzeba zacząć - zapach! Cudowny, dla mnie niczym afrodyzjak. Cena w biedronce 7zł za dużą buteleczkę 50ml bardzo atrakcyjna, w naturze za 15ml również 7zł - beznadzieja. Wydajność średnia. W przypadku 15ml ''trzy użycia na krzyż'' i po olejku, natomiast większa buteleczka, wiadomo, wystarcza na dużo dłużej. Działanie? Jak dla mnie idealne zabezpieczenie końcówek. Od lat byłam wierna Biosilkowi, jednak Olejek Mariona nie ma alkoholu w składzie, przez co naprawdę chroni końcówki włosów, w przeciwieńtwie do Biosilka. Olejek arganowy nakładam głównie na końcówki, czasem na noc na całe włosy i jestem zadowolona z efektów. Włoski są wygładzone, sypkie, mięciutkie, jednym słowem eleganckie. Nie wiem, czy kuracja spełnia wszystkie 7efektów, zczerze to wątpię (za tą cenę), ale jakieś tam na pewno. Ja zakochałam się w zapachu i chyba zostanę tu na stałe.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe i pół dużego

Chcesz pochwalić Etorba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Do tej pory stosowałam Jedwab z Marion,ale Kuracja...jest lepsza.
    Nakładam głównie na końcówki, ale raz w tygodniu na całe włosy (jak maseczkę).

+fantastyczny zapach
    +wydajność
    +cena
    +włosy są lśniące, gładkie i nawilżone

Używam tego produktu od: chyba ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka po 50ml

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • To najlepszy produkt do zabezpieczania końcówek jaki spotkałam.

PLUSY:
    -nie obciąża włosów, nie sprawia wrażenia tłustych
    -nie przesusza
    -ładnie je wygładza
    -nie puszą się
    -nadaje delikatny połysk
    -tani (w biedronce 7zł)
    -piękny zapach

MINUSY:
    -zapach nie utrzymuje się na włosach, a inni mówili, że tak, więc na to się nastawiałam
    -wszystkie obietnice producenta nie są spełnione, bo nie zauważyłam 7 efektów

Te minusy to już tak, gdybym musiała się czegoś przyczepić. W każdym razie produkt godny polecenia

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Przez ten olejek moje końcówki włosów są przesuszone i posklejane jakby były brudne.Niestety są do obcięcia. Z plusów cena jest niska i jest dość wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Alfirin07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Wahalam się przed kupnem ze wzgledu na cene-kosztowała 14 zł w naturze,ale znalazłam ją w biedronce za 6 zł i do tego gratis dostałam ampułki z mariona także się skusiłam.
    Plusy:
    -wygładza włosy
    -pieknie błyszczą
    -nie puszą się
    -włosy gładkie w dotyku
    -wygodne opakowanie
    -wydajny
    Minusy:
    -gdy nalozy sie za duzo włosy wyglądaja na tłuste

Poniżej zdjęcia włosów przed i po,robione bez flesza.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Paulina3339 za czytelną i pomocną recenzję?