Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Świetne serum na końcówki
  • Mam włosy średnioporowate, jednak końcówki które jeszcze pamiętają rozjasnianie lubią być dociążone i bardzo lubią olejek arganowy.

OPAKOWANIE
    Serum jest zawarte w plastikowej buteleczce z pompką, która bardzo uprzyjemnia użytkowanie kosmetyku. Dzięki pompce kosmetyk nie ścieka, ani nie wylewa się, ale wychodzi odpowiednia ilość.

DZIAŁANIE
    Serum nakładam na końcówki włosów po umyciu, kiedy sa juz prawie suche lub przed wyjściem do pracy itp by ochronić włosy przed czynniekami zewnetrznymi. Serum sprawdza sie świetnie. Końcówki akurat mam zdrowe i nierozdwojone, ale po użyciu tego serum pięknie się podwijają i nie widac rzadnych oznak zniszczeń Serum dodaje tez blasku i chroni przed utratą wody z włosa, dzięki czemu nie pusza się. Nie stosuję serum na całe włosy, jedynie na końcówki a pozostałość z dłoni wcieram od ucha w dół.
    Moje włosy lubią dociążenie i olejek nie obciąża ich ani nie skleja,ale właśnie dociąża.

WYDAJNOSĆ
    Serum jest bardzo wydajne. Mam je ok 2miesiące, a zużyłam zaledwie połowę buteleczki. Konsystencja jest dość gesta i wystarcza 1-2 kropli na włosy (ja mam długie więc zużywam 2 krople) .Serum ma bardzo przyjemny zapach

PLUSY
    - serum zabezpiecza włosy przed czynnikami zewnętrznymi
    - ładnie pachnie
    - opakowanie z pompką
    - serum nie obciąża włosów, ale je dociąża
    - nie skleja włosów
    - jeszcze bardziej uwydatnia zdrowe końcówki i podwija je

MINUSY - nie ma

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Uwielbiam odzywki w sprayu i mgielce - moja ulubiona jest royal repair gliss kur, ale chętnie próbuje nowych. Ta skusiła mnie cena i olejkiem arganowym w składzie, niestety bardzo sie zawiodłam.

+psiknieta na mokre włosy ułatwia rozczesywanie
    +przyjemny zapach

-absolutnie nie nadaje sie na suche włosy
    -bardzo obciąża
    -skleja włosy

Używam odżywek bez splukiwania kilka razy dziennie ponieważ mam suche i placzące sie włosy i moje ulubione swietnie sobie z tym radzą. Ta niestety nadaje sie tylko do rozczesywania włosów po umyciu, nałożenie jej na suche włosy gwararantuje efekt niemytej głowy.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić helpxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Kupiłam go po rozmowie z fryzjerką, która poleciła mi kupić olejek arganowy.

+ ładny zapach
    + nawilża
    +ułatwia rozczesywanie
    +wygładza włosy
    +włosy wyglądają na zdrowsze
    +włosy zdecydowanie mniej się puszą
    +lekka buteleczka z dobrym dozownikiem

-cena ( w niektórych sklepach za wysoka)
    -spodziewałam się ciut większych rezultatów z regeneracją zniszczonych włosów

Bardzo dobry produkt, ale nie idealny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, drugie w trakcie

Chcesz pochwalić lovestoryxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest w miarę ok
  • olejek kupiłam w Biedronce, skuszona ceną. wygładza włosy, pomaga w ich rozczesywaniu, minimalnie regeneruje końcówki, ale tylko chwilowo, na dłuższą metę chyba się nie polubimy. nietrudno po nim o przetłuszczone włosy. jakoś wymęczę opakowanie do końca, ale raczej już nie kupię, zobaczymy

plusy:
    + cena
    + dostępność
    + wydajność
    + ładny zapach
    + łatwiejsze rozczesywanie
    + wygodne opakowanie z pompką

minusy:
    - przetłuszcza włosy
    - jakiś taki bez szału

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nekropolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie coś...
  • Olejek kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami - niestety się zawiodłam :/
    Z moimi włosami w zasadzie nie zrobił nic, czego nie robiłaby normalna odżywka.
    Zużyłam buteleczkę 15ml i więcej nie kupię.
    3 gwiazdki za cenę, dostępność i zapach.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (15ml)

Chcesz pochwalić stokrotkal86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jest.
  • Olejek mimo, że napchany silikonami fajnie nawilża włosy. Jest w miarę tani (4 zł za 15 ml), łatwo dostepny. I tu zalety się kończą. Średnio wydajny.
    Mam dwa zażuty: zbyt słodki zapach oraz pompka, która czasem nie chce działać.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy po basenie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły sklejacz
  • Tak jak napisałam w tytule, jest niezłym sklejaczem, dzięki dużej ilości silikonów, skleja rozdwojone końcówki i wizualnie naprawdę poprawia kondycję włosa. Mi akurat silikony, nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie nawet je lubię, bo to jedyny moim zdanie składnik, który 'naprawi' zniszczone końcówki ( oprócz ścięcia). Nie będę się rozpisywać, dla mnie swój cel spełnia- wygładza i nabłyszcza włosy, no i wydłuża czas do kolejnego podcięcia końcówek. Cena 5 zł, czego chcieć więcej.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • +śliczny zapach
    +włosy są gładkie w dotyku
    +nie puszą się, nie elektryzują
    +wygodne opakowanie

Nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów, ale wierzę, że jednak ten produkt działa jakoś na moje włosy. Na pewno im nie szkodzi, a ma wiele plusów.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić natalia1183 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam
  • Bardzo fajna odżywka do włosów. Mam bardzo plątliwe włosy po użyciu olejku już nie mam problemu z rozczesywaniem. Ja stosuje na mokro.Włosy po wysuszeniu są ładnie nabłyszczone, nie obciąża ich. Odżywia bardzo dobrze końcówki, teraz mam miękkie i mniej rozdwojone (a bardzo rzadko podcinam)

PLUSY:
    - nawilża
    - odżywia
    - nie obciąża
    - ułatwia rozczesywanie
    - cena
    - bardzo wydajny
    - ładny zapach
    - wygodne opakowanie

MINUSY:
    brak

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Angeline007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilza, pieknie pachnie,ladne koncowki
  • Olejek z Marion zakupilam w Biedronce za 5,50zl. Skusilam sie na niego,bo juz tyle na niego patrzylam a chcialam czyms odzywic moje delikatne wloski. Mozna go uzywac I na mokro I na sucho. Jak narazie uzywam go krotko szczegolnie na koncowki I widac mala poprawe. Sa bardziej nawilzone,nie przetluszczone czego sie obawialam.
    Zobaczymy przy dluzszym uzytkowaniu.

Używam tego produktu od: Tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Anchelica za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij