Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym
Produkt dostępny w 10 sklepach. Cena już od 8,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• Nie jest zły
  • Produkt kupiłam z czystej ciekawości ale za bardzo nie wierzyłam w jego cudowne właściwości do jakich przekonuje nas producent.
    Olejek stosowałam wieczorem na długości włosów i na końcówki. Co do kondycji moich włosów nie zauważyłam jakieś specjalnej zmiany ale za to bardzo fajnie zadziałał na moje końcówki. Końcówki moich włosów mimo upływu czasu od ostatniego podcięcia wcale się nie rozdwajały i moje włosy cały czas miały piękną prostą linię
    Podsumowując bardzo dobry produkt jeśli chodzi o utrzymanie w świetniej formie końcówek ale moim zdaniem nic innego nie wnosi do kondycji włosów.
    Za tak niską cenę jednak opłaca się kupić ten olejek choćby nawet dla samych pięknych końcówek

Chcesz pochwalić MiskaMiskowata za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• naprawdę dobre
  • Serum kupiłam w Biedronce za jakieś 7 zł. Produkt jest dobry, chociaż są lepsze.

*Wygodne opakowanie z pompką, która się nie zacina.
    *Zapach delikatny. Nie jest wyczuwalny na włosach za co plus.
    *Serum dobrze się wchłania we włosy. Nigdy nie zdarzyło mi się, by przesadzić z ilością i by obciążyło czy posklejało włosy a nakładam nawet na grzywkę, chociaż nie od samej nasady.
    *Nabłyszcza ładnie włosy.
    *Rzeczywiście ochrania włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Ja moich włosów nie oszczędzam. Codziennie kręcę, farbuję co 3-4 tygodnie, chodzę spać z wilgotnymi włosami i są one w stanie prawie idealnym. Nie mam problemu z z porozdwajanymi końcówkami, miejscami są tylko lekko zniszczone. Kiedy nie używam żadnego serum to włosy są w kiepskiej kondycji, stąd oceniam jego działanie zabezpieczające włosy na bardzo dobre. Nie ma wpływu na rzeczywista kondycję włosów. Tzn. obkleja je i zabezpiecza ale nie nawilża samych w sobie. Po umyciu efekt jaki daje znika.
    *Wygładza włosy dobrze, chociaż są sera, które robią to lepiej. Moje włosy nie puszą się, ale potrzebują dociążenia i czasem gdy nałożę je po umyciu, to rano muszę ponownie, bo włosy są za mało dociążone, ale to dlatego, że jest lekkie, więc posiadaczki cienkich włosów powinny być zadowolone. Wygładza dobrze, ale jednak np. serum z olejem marokańskim z Avon czy Bioelixir arganowy wygładzały lepiej.
    *Wydajne. Używam codziennie po 1, czasem po 2 pompki od 1,5 mies. Używa go także moja mama a nie zużyłyśmy nawet połowy.

Produkt zasługuje na mocne 4. Jak jeszcze kiedyś na nie trafię to kupię, ale nie będę extra zamawiać online.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatny
  • Stosuje go głownie do zabezpieczania koncowek oraz wygladzenia nesfornych kosmykow oraz baby hair.
    Wygładza, zmiekcza, nadaje połysk a przy tym nie obciaza włosow.Pomocny w okiełznaniu puchu na głowie- oczywiscie w rozsadnej ilosci( 2 maks 3 krople) na długie , geste włosy.
    Wspaniale pachnie karmelem, jest tani i wydajny. Opakowanie 15 ml wystarcza mi na dobre 3 miesiace stoswania.
    Nie wiem czy odkupie ponownie poniewaz mam w kolejce inne kosmetyki tego typu do przetestowania ale byc moze kiedys, kiedy zabraknie pomysłu wroce.
    Warto wyprobowac.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa po 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ethernalmagic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy! <3
  • Olejku używam do zabezpieczenia końcówek włosów. Nakładam go tylko na mokre, odciśnięte z nadmiaru wody końcówki, dwie kropelki. Gdy wyschną, są miękkie, nie tłuste. Nie wyobrażam sobie uczesać mokre włosy bez tego olejku, daje dobry poślizg do rozczesania moich wiecznie splątanych kołtunów. Odkąd zaczęłam używać tejże kuracji, końce włosów przestały się rozdwajać. Mam go jakieś 8 miesięcy, a zostało 3/4 produktu, co oznacza, że jest super wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić bzonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Jestem na tak.
  • Używam tego produktu czasem na wilgotne włosy, a najczęściej na suche końcówki włosów. Plusem jest wygładzenie włosów, są błyszczące, końcówki nawilżone. Serum ma ładny zapach, nie obciąża włosów. Dzięki temu produktowi włosy (u mnie szczególnie końcówki) ładniej wyglądają. Nie zauważyłam minusów, jestem zadowolona z zakupu.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Chcesz pochwalić Solie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo wszystko polecam ten produkt.
  • Moje włosy nie są łatwe do "ogarnięcia". Szukałam produktu, który pomoże mi w rozczesywaniu, sprawi, że przestaną się one puszyć i będą ładnie lśnić.
    Czy znalazłam taki produkt? Nie mogę powiedzieć, że w 100% tak. Kiedy kupiłam olejek i pierwszy raz nałożyłam go na włosy, miałam wrażenie, że strasznie je obciążył i nie zrobił z nimi dosłownie nic. Ale w związku z tym, że nie wyrzucam pełnych buteleczek produktów, to postanowiłam dać mu jeszcze szansę. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że moje włosy lepiej się układają, są dość lekkie, nie są obciążone, mimo początkowych efektów, końcówki mniej się rozdwajają. Niestety efekt puszenia niezbyt się zmniejszył. Ogólnie rzecz biorąc, produkt dla mnie jest przydatny, bo gdy go nie używam mam wrażenie, że włosy stają się twarde, gorzej się układają, nie są łatwe do rozczesania.
    Minusem dla mnie jest cena, bo za małą ilość olejku musimy zapłacić w granicach 12 zł, więc często poluję na niego w promocjach. Ale jest dość wydajny, bo jego niewielka ilość wystarcza na włosy, więc to troszkę tłumaczy cenę.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe buteleczki

Chcesz pochwalić kropeczka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się.
  • Poszukiwałam silikonowego serum na końcówki, które zabezpieczyłoby końce włosów przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także ujarzmiało moje często spuszone końcówki.
    Po radę udałam się do świątyni włosomaniaczek, czyli na forum wizażu spora ilość dziewczyn polecała mi wszelkiego rodzaju olejki i sera Mariona. Przy okazji wizyty w drogerii dorwałam kurację z olejkiem arganowym.

Kupiłam, przetestowała, no i recenzuję

Serum zamknięte jest w poręcznej buteleczce z pompką. Opakowanie jest przezroczyste, a więc doskonale widać ubytek. Pompka się nie zacina, jedynie pod koniec produktu "ciągnie" trochę opornie. Nie można powiedzieć, żeby opakowanie zostało wykonane z porządnego tworzywa. Jest to tani plastik, ale za zawrotną cenę 5,99zł nie mam wymagań.

Najważniejsze to co w środku, czyli serum! Ma ono gęstą konsystencję, mocno, słodko pachnie i trochę się lepi. Jeśli zaaplikujemy za dużą ilość na włosy to zamiast zabezpieczyć to je poskleja i strączkuje, a tego nie chcemy Kuracja ułatwia rozczesywanie, odpowiednio zaaplikowana zabezpiecza końcówki, nadaje włosom piękny zapach i sprawia, że lepiej się układają.

Podsumowując, kuracja sprawdziła się. Bardzo jestem zadowolona z efektów i na pewno to nie jest ostatnia buteleczka, jaką kupiłam.
    Jedynym mankamentem, który bym zmieniła to konsystencja. Gdyby była odrobinę rzadsza to stosowanie tego serum byłoby zdecydowanie przyjemniejsze. Odejmuję za to pół gwiazdki

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały efekt!
  • Kupiłam ten produkt sugerując się opiniami na wizażu i się nie zawiodłam! Dodatkowo skusiła mnie także promocja w drogerii Natura za 5,99zł. Efekt rewelacyjny! Stosowany na mokre wlosy ułatwia ich rozczesywanie. Codzienne stosowanie na suche sprawia, że są one gładsze, bardziej błyszczące i wyglądające na zdrowsze. Nie myślalam, że tak tani produkt może zdziałać takie cuda.

Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 50ml

Chcesz pochwalić wiki_wo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity efekt za niską cenę!
  • Nigdy nie spodziewałam się, że tak tani produkt może zdziałać cuda na włosach, jednakże to prawda. Od lat borykam się z problemem porowatych puszystych włosów, nic do tej pory nie było w stanie ich ujażmić, aż spotkałam ten o to produkt. Stosując z odżywką w mgiełce z tej samej serii można otrzymać wspaniałe rezultaty
    Podsumowując:
    + wygłada
    + sprawia, że włosy są blyszczące
    + wspaniale pachnie
    + cena
    + opakowanie
    + pielegnuje
    + chroni przed zniszczeniami

- można przesadzić z ilością, wtedy mamy efekt 'przyklapu'

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić angelfalls92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Odżywkę kupiłam bardzo dawno temu , od jakiegoś czasu zaczęłam ja używać systematycznie - na wilgotne włosy po umyciu
    - włosy zdrowsze
    - nawilżone , mniej rozdwajających końcówek
    - odżywka ładnie pachnie
    - bardzo wydajna
    - tania

Za jakiś czas ją kupie ponownie :P

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?