Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Powiększ Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez Magg9201

Nowa linia produktów stworzona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecana do włosów suchych i zniszczonych. Wyjątkowe formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego, zwanego `marokańskim złotem`, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Dimethicone, Phenyltrimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Cl 47000, Cl 26100, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate (13.05.2012)

Cena: 10,50zł / 50ml

• 7 efektów spełnione
  • Cześć dziewczyny!
    Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją kosmetyku Marion, 7 efektów, kuracja z olejkiem arganowym dla każdego rodzaju włosów, szczególnie suchych i zniszczonych. Jest to naprawdę bardzo dobry kosmetyk, pewnie każda z nas boryka się z suchymi, rozdwojonymi końcówkami, jest to po prostu nasza codzienność. Mam bardzo długie włosy, więc pomyślałam sobie, że kupie jakiś olejek, np. arganowy, o którym bardzo dużo słyszałam, więc albo pomoże, albo nie. Zauważyłam, że bardzo często ta seria z olejkiem arganowym oraz inne produkty tej firmy są w promocji w Drogerii Natura. Muszę powiedzieć, że wszystkie te 7 efektów według producenta są zapewnione.
    - przywraca piękny połysk - już przy stosowaniu pięknie się mienią, a przy dłuższym to już bajka,
    - regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza - tu jest właśnie najistotniejszy punkt, skierowany w szczególności do suchych, rozdwojonych końcówek. Dałam za niego 8 zł i świetnie się sprawdza pod tym względem. Widziałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat olejków do włosów z L’Oréal i Garnier - nie używałam i nie chce się wypowiadać na ich temat, ale myślę, że w działaniu im dorównuje, zwłaszcza, że jest to półka niższa.
    - zapobiega puszeniu się włosów- tutaj zbytnio się nie wypowiem, ponieważ nie miałam tego problemu i nadal nie mam, więc w pewnym stopniu też się do tego przyczynił,
    - nadaje miękkość i elastyczność- tutaj bardzo duży plus, stosowała go również moja siostra, która ma bardziej szorstkie włosy i już po pierwszym stosowaniu poczuła różnice, a po moim długotrwałym stosowaniu ta miękkość utrzymuje się nadal,
    - wzmacnia i nawilża- to jest taki podobny punkt co z poprzednim, ja stosuje go na wilgotne włosy i na połowę długości od góry do końcówek,
    - chroni przed działaniem czynników zewnętrznych- mnie przede wszystkich chroni przed suszarką, ponieważ mam bardzo długie włosy i bez niej się nie obędzie, kiedyś zasnęłam z mokrymi włosami i z bardziej mokrymi się obudziłam
    Opakowanie poręczne, nic się nie zacina, nie jest ordynarne. Zapach piękny, słodki, długo utrzymujący się. Oczywiście przed kupnem spojrzałam na opinię na portalu Wizaż, były bardzo dobre, dlatego moja nie może być inna.
    Jestem taką osobą, która lubi nowości, testować je i nigdy nie stoję w miejscu, dlatego jak mi się skończy kupie inny, ale szybko to się nie stanie, gdyż jest bardzo wydajny, mam go 6 miesięcy i na kolejne 6 się zapowiada. Bardzo polecam

Używam tego produktu od: od pół roku

Chcesz pochwalić patmic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma plusy i minusy ^^
  • Oceniam ten produkt na "taki sobie" ..
    Moje włosy strasznie się rozczesują po umyciu. Po użyciu tego olejku włoski świetnie się rozczesują, są nawilżone/natłuszczone.
    Olejek świetnie pachnie, cena bardzo przystępna, opakowanie ergonomiczne no i wydajne.

Ale...
    następnego dnia już są jakby przetłuszczone, a nie nakładam olejku u nasady lecz na same końcówki.

Najlepiej używać go co drugie mycie, wtedy nasze włosy tak szybko się nie przetłuszczą.

Tak więc posiada plusy jak i minusy.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Chcesz pochwalić Adrianna1402 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drugi ulubiony zabezpieczacz
  • Marionka tego (w mini wersji, chyba 15 ml) wrzuciłam do koszyka w wakacje zeszłego roku. Od razu się polubiliśmy. Stosowałam go jedynie na końcówki, które są zniszczone i potrzebują dość porządnej ochrony i dociążenia.

Plusy
    + cena - za mini wersję płaciłam 2,99 w promocji!
    + wydajność - serum za 3 zł, które starczyło mi na koło 2 miesiące!
    + zapach
    + konsystencja lekko tłustawa, ale nie za ciężka
    + ładna szata graficzna
    + działanie
    Rzadko nakładam sera silikonowe na całość włosów, od tego mam mgiełki. Nałożone na końcówki bardzo ładnie je dociążało, nabłyszczało i ujarzmiało, dodatkowo nie obciążało grzywki, a tam zawsze najtrudniej zaaplikować mi odpowiednią dawkę serum. Serum było pierwszą pomocą przy każdej fryzurowej wpadce, ratując spuszone końce. Bardzo ładnie zabezpieczał, mimo sporych zniszczeń było widać przyrost, a rozdwojenia i połamania pojawiały się wolniej.

Minusy
    - dostępność - Natura (nie zawsze), Drogerie Laboo, Stokrotka (też nie każda)

Na pewno do niego wrócę. Serum idealne dla zniszczonych końcówek.

Używam tego produktu od: Przez 2 miesiące sierpień-wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte.

Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobry
  • Olejek jest dobry, ale nie idealny. Nie nawilża dobrze włosów jedynie je natłuszcza, efekt jest krótkotrwały.

+Olejek ładnie pachnie i dobrze rozprowadza się dzięki pompce.
    +Przyjemny zapach
    + dobrze natłuszcza zniszczone końcówki
    + ułatwia rozczesywanie
    + nie obciąża włosów
    + przystępna cena
    + produkt dostępny w każdym sklepie kosmetycznym
    +wydajny

- nie nawilża włosów , jedynie natłuszcza końcówki
    - krótkotrwały efekt

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić aleksandraj87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie tworzy skręt
  • +opakowanie

+wydajność

+zapach

+wygładza włosy

+ułatwia rozczesywanie

+delikatnie nabłyszcza

+nie obciąża włosów

+nie skleja, ani nie oblepia włosów

+nie zostawia na włosach tłustej warstwy

+moje włosy bardziej się kręcą po jego użyciu

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić XXLolaaaXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu dobry
  • Lubię ten produkt, jednak są od niego lepsze jak np eliksir z loreala czy olejek z montibello. Jednak produkt ma wiele plusów:

* nie przetłuszcza włosów, nawet gdy nakładam na suche. Nabierają wtedy ładnego blasku, bardzo mi się to podoba.
    * są miękkie
    * dobrze się rozczesują
    * radzi sobie z puszeniem włosów
    * jest wydajny, wystarczy jedna lub dwie pompki
    * cena
    *dostępność
    * wygodna butelka z pompką

- nie podoba mi się zapach
    - efekty są krótkotrwałe

Nie jest to zły produkt, jednak ja mam swoich ulubieńców którzy spisują się lepiej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olsen00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakość adekwatna do ceny
  • 4 gwiazdki. ponieważ biorę pod uwage cene. Produkt jest gęsty, na pewno chroni przed wysoką temperaturą. Zapach taki sobie, szybko ulatniający się. Olejek gęsty. Nie zachwycił mnie jednak zużywam kupione opakowanie zwłaszcza przy prostowaniu. Nie jest zły. Włosy są milsze w dotyku.

Ilość zużytych opakowań: połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić california_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Udany zakup
  • Świetny olejek za grosze, bardzo wydajny, swój kupiłam przypadkiem w Netto (jeszcze pare ciekawych olejków z Marion ost widziałąm) za ok 6 lub 7 zł (50 ml)
    Dla mnie lepszy jak olejki Elseve, poręczna lekka butelka-dla mnie plus.
    Minusów nie zauważyłam.
    Wydajny-przy moich grubych włosach też istotne.
    Nakładam na końcowki przed końcową stylizacją.

Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić Atennna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale ma swoje wady
  • Walory odżywcze dla moich włosów są znikome (bo i jak prawie sam silikon w składzie ma odżywić), generalnie wszystkie pozytywy trwały dopóki kosmetyk był przeze mnie używany, po zaprzestaniu wszystkie efekty znikały bezpowrotnie.

Plusy:
    + włosy łatwo się rozczesują, nie muszę ich już szarpać
    + ładnie pachnie
    + łatwo się rozprowadza
    + jest wydajny
    + nie daje efektu tłustych włosów
    + włosy są bardziej miękkie
    + nie puszą się
    + lepiej znoszą wiatr
    + lepiej się układają
    + są gładsze

Minusy:
    - nie daje trwałych efektów
    - zawiera znikome ilości obiecanego olejku arganowego
    - włosy wcale nie są bardziej lśniące, co obiecuje producent
    - następnego dnia moje włosy wyglądają na strasznie "ulizane", bez ponownego mycia się nie obejdzie, gdzie bez używania tego kosmetyku po jednym dniu wyglądają normalnie

Chcesz pochwalić cinamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Superowy !!!
  • Kupiłam ten olejek bo potrzebowałam czegoś co ugładzi moje włosy. I to był strzał w dziesiątkę ! Wybrałam ten olejek w jednej z mniej znanych drogerii, ponieważ nie miałam dużego wyboru i nie zawiodłam się

Włosy po olejku są niesamowicie miękkie, delikatnie. Super i równomiernie się rozprowadza. Nie pozostawia efektu tłustych włosów. Pięknie się rozprowadza na włosach mokrych jak i na włosach suchych Włosy mają super połysk, super się rozczesują, przy prostowaniu włosów nic się nie dzieje, prostownica nie paruje a włosy wyglądają idealnie
    Zapach cudny i długo się utrzymuje Pierwsza moja buteleczka miała zepsuty dozownik, ale nie zaraziło mnie to do dalszego użytkowania Nawet po nałożeniu większej ilości kropelek na włosy, nie przetłuszcza włosów Jest bardzo wydajny
    Jest dostępny w 3 różnych pojemnościach. Mały, średni i duży Kupiłam średni ale teraz się skuszę na duży, bo warto

Jest o niebo lepszy od droższych olejków.

Olejek niedrogi ale wart polecenia

Plusy :

- delikatny zapach
    - konsystencja
    - równomiernie rozprowadzanie
    - brak efektów tłustych włosów
    - wydajny

Minusy :

- nie jest dostępny w każdej drogerii

Używam tego produktu od: Czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie (średnie)

Chcesz pochwalić TruskaWR za czytelną i pomocną recenzję?