Powiększ Dax Cosmetics, Perfecta Cera Zmęczona, Serum intensywnie regenerujące usuwające oznaki zmęczenia

Zgłoszony przez jojo5

Produkt polecany dla osób po 30 roku życia do cery szarej, matowej i zmęczonej.
Skoncentrowana witamina C zapewnia intensywną odnowę skóry oraz likwiduje oznaki zmęczenia i stresu. Bio - Fosfor dostarcza potężną dawkę energii i dotlenia skórę.
Baobab LIFT gwarantuje natychmiastowy lifting i wygładzenie zmarszczek.
Olej karotkowy ożywia cerę i zapewnia jej zdrowy, słoneczny koloryt.
Skóra staje się gładsza i zyskuje wypoczęty, promienny wygląd oraz zdrowy koloryt. Serum pomaga i przyspiesza działanie kremów z serii Perfecta Cera Zmęczona.

Skład: Aqua, hydrogenated poly-1-decene, glycerin, magnezium aspartate, zinc gluconate, coper gluconate, soya lecithin, caprylic/capric trigliceryde, trilaureth-4-phosphate, panthenol, tocopheryl acetate, ubiquinone, hydrolyzed adansonia digitata extract, mica, Cl 77891, ascorbyl tetraisopalmitate, helianthus annuus seed oil, daucus carota sativa roqt extract, daucus carota sativa seed oil, beta carotene, ascorbyl palmitate, glycery stearate, stearyl alcohol, ceteareth-25, ceteareth-20, polygryceryl-3 diisostearate, acrylates/c10-c30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, sodium hydroxide, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, disodiumEDTA, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butyphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Parfum (7.05.2012.)

Cena: ok. 2zł / 10ml

• typowy średniak
  • oprócz ładnego zapachu i chwilowego orzeźwienia NIC. ani nie pielęgnuje, ani nie nawilża a skóra taka jak wcześniej. kosmetyk nie spełnia obietnic producenta... jako że tanie myślę że warto przetestować, może u kogoś pomoże. u mnie niestety się nie sprawdziło

Używam tego produktu od: 2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobry skład , widoczne efekty
  • Bardzo lubię ten produkt, zuzyłam już dziesiąt saszetek tego serum. Nakladam na twarz 2-3 raz w tygodniu na około godzinkę , gdy tylko mam chwilę na pielęgnację. Często rano a po 15 minutach jeszcze jakas kremowa maseczka. Sprawia , ze skóra jest w wyraźnie dobrej kondycji, nawilżona, rozświetlona, wyglada zdrowo i promiennie. Nakładam tez po oczy które mam wrazliwe - serum nie podrażnia okolicy oczu. Makijaż na tak potraktowanej twarzy wyglada swietnie, nawet po zarwanej nocy. Jest to jeden ze stałych elementów mojej pielęgnacji. Uzywam obficie, gruba warstwą , jedna saszetak starcza mi na 3 użycia . Przekładam do malego słoiczka i trzymam w lodówce.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Promiennie
  • Maseczka faktycznie działa, cera jest odświeżona, promienna bez oznak zmęczenia. Po prostu wygląda lepiej.
    Że niby opis zbyt lakoniczny :-/ no to dodam że ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić maga164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemniaczek
  • Kiedyś podczas stania w kolejce w aptece zobaczyłam te serum. Postanowiłam kupić bo skusiło mnie to, że zawiera witaminę C. Produkt okazał się być całkiem dobry i szkoda, że nie ma go w większym opakowaniu.

Zalety:
    - względna dostępność
    - cena
    - saszetka wystarcza na 4 - 5 aplikacji
    - bardzo ładnie pachnie
    - bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę
    - nie podrażnia
    - skóra po jego aplikacji jest miękka i ładnie wygląda

Minusy:
    - potrzebuje trochę czasu do wchłonięcia
    - ma tłustawą konsystencję
    - brak opakowania w większej pojemności

Mimo małych wad używam i uważam, że jest całkiem dobrym produktem.

Ilość zużytych opakowań: 5 - 6 saszetek

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiadomo co
  • Szczerze nie wiem do konca co sadzic o tym produkcie.

Ja uzywalam go jak serum, na noc, po demakijazu. Opakowanie wystarczylo mi na tydzien coddziennego stosowania.

Jesli chodzi o aplikacje to ma dosc przyjemna konsystencje, wystarczajaco bogata, ale jest lekki. Nie wchlania sie superszybko, dlatego stosowalam na noc.

Dzialanie: przez tydzien roznica jaka zauwazlam byla srednia, ale widoczna. Delikatne rozjasnienie i wyrownanie kolorytu.

Zapach: dla mnie syntenyczna cytryna.

Zastanawiam sie czy kupic ponownie i mysle ze z ciekawosci chcialabym wyprobowac produkt jako maske.
    Cena bardzo w porzadku.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
    Ilość zużytych opakowań: 1 opaowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo na tak
  • Szczerze jakiejś długo falowej zmiany nie zauważyłam ale krem był naprawdę przyjemny. Miał ładny, energetyzujący zapach i bardzo dobrze się wchłaniał. Bardzo wydajny i tani produkt. Szkoda, że nie jest dostępny w większym opakowaniu.

Używam tego produktu od: nie dawno

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnione obietnice
  • Zawsze mam zapasik tych saszetek, używam często, na noc,zamiast kremu, rano, z filtrem, pod makijaż, czasem robię z niego maskę. Różnie, jak potrzeba, i zawsze jestem zadowolona)))
    Już sam zapach odstresuje, jest cytrusowy, ale nie nachalny, żółty kolorek też pobudza zmysły. Maseczka świetnie nawilża, pięknie, naturalnie rozświetla, ale nie nachalnie "ozłaca" jak Koktajlowa SOS. Moja skóra jest po niej po prostu szczęśliwa, odprężona, wygładzona. Moje zmarszczki są o wiele mniej widoczne, nawet te głębsze na czole jakoś łagodnieją.
    Za takie pieniądze, polecam każdej z Was, która chce pomóc swojej cerze.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście saszetek

Chcesz pochwalić alicemia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wrócę
  • Od dłuższego czasu borykam się z problemem szarej, zmęczonej cery. Jestem blada (nawet bardzo). Mimo ciągłego picia soczków z marchewki słońce na mnie nie działa. Do tego podkrążone sine oczy. Wśród wesołego ludu w lecie czuję się jak trup więc trzeba coś z tym zrobić.
    Pokładałam pewne nadzieje w tym serum. Wypróbowałam już parę maseczek dla zmęczonej cery i nic nie dały. Z tym kosmetykiem było tak samo

DZIAŁANIE
    Po prostu go nie ma. Serum ani nie nawilża, ani nie powoduje poprawy kolorytu czy jakiegoś obiecanego blasku.

UŻYTKOWANIE - nakładanie, odczucia i zapach
    Serum ma konsystencje kremu, może trochę rzadkiego. Szybko wchłania się w skórę. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć za dużo bo zaczyna się rolować. Jeżeli nakładasz na serum dodatkowo krem to też się roluje. Nie robi wrażania ani od razu po nałożeniu, ani po przespanej nocy.
    Zapach jest cytrusowy. Jeżeli ktoś nie lubi jak jego kosmetyk pachnie jak płyn do naczyń to nie ma co próbować.

WAŻNE
    Serum jest zupełnie inne przy pierwszym nałożeniu,a inne przy kolejnych.
    Zaraz po otworzeniu opakowania serum się nie roluje na twarzy, a zapach nie przypomina "ludwika". Jest to świeży zapach cytrusów. Działania jednak nie ma.
    Przy kolejnych nałożeniach serum się roluje, i pachnie jak płyn do naczyń.

Jeżeli by ktoś chciał powiedzieć "to trzeba było zużyć całe na raz", to się bardzo myli. Opakowanie choć niby małe to jest bardzo pojemne. Spokojnie starczyło, by na 8 użyć. Starałam się zużyć jak najszybciej, bo wiadomo że kosmetyki z witaminą C zbyt trwałe nie są, ale i tak starczyło mi na jakieś 4 razy( grubo położone).

Przy ostatnim położeni moje palce świeciły, to znaczy mieniły się jakimiś odcieniami różu.

Serum potraktowałam jak test. Gdyby zdało egzamin to kupiłabym całą serie. Niestety, na pewno już po ten badziew nie sięgnę. Nie robi nic, jest wręcz nie przyjemny. Zastanawiałabym się nawet, czy nagłe pogorszenie się mojego stanu skóry to nie wina tego serum.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić zielonakoniczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, jak powinno, bardzo przyjemny produkt i świerzym zapachu.
  • Jestem młodsza niż grupa do której kierowany jest ten produkt. Potrzebowałam odświerzenia, liczyłam na rozświetlenie i delikatne ujędrnienie skóry.

Produkt spełnił moje oczekiwanie bardzo dobreze. Skóra po jego użyciu nabiera blsku i zdrowszego koloru.
    To co nie dokońca jest far w tym produkcie, to nazwa- Serum. Spodziewałam się produktu klarownego, który nakłada się pod krem, a dostałam- tak na prawdę maską lub mocniejszy krem. Może nie mam racji i sera moga występować w mnecznej, kremowej postaci. Dla mnie to jednak nie odpowiednia nazwa.

Produkt:
    +nie uczula
    + ma przyjemny zapach
    + działa: odświera, wyrównuje skórę, odżywia
    +odpowiednia konsystencja ( chociaż do klasycznego serum mu daleko)
    + uważam, że zadziała odpowiedznio zarówno dla starszych jak i młodszych kobiet- nie obciąża skóry i nie zapycha.

- Opakowanie nie zawiera informacji o stężeniu witaminy C
    - konsystencja nie jest taka jakiej sopodziewać sie można po serum

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić asiagierak za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Jakiś czas temu naczytałam się masę dobrych rzeczy o dodawaniu do kosmetyków witaminy c, że postanowiłam sprawdzić to na własnej skórze. Padło na ten produkt. Co prawda do trzydziestki mi jeszcze trochę brakuje, ale problem poszarzałej i zmęczonej cery już teraz mnie dotyka.
    Serum zapakowane jest w małą saszetkę, więc w razie gdyby nie przypasowało mi nie miałacym żalu, że wyrzucę całe opakowanie. A poza tym witamina c należy do niestabilnych.
    Ma postać lekkiego, blado-żółtego kremu, który dobrze się rozsmarowuje. Dość szybko się wchłania, ale niestety powoduje błyszczenie twarzy. Dlatego na dzień się nie nadaje. Za to nałożony na noc sprawia, że po nocy cera jest promienna. Nie zauważyłam, żeby to serum mnie zapychało.
    Zapach niezbyt mi odpowiada ( przypomina mi jakiś syrop z dzieciństwa), ale najwidoczniej jest charakterystyczny dla kosmetyków z witaminą c (krem wodny z witaminą c, który ostatnio zakupiłam pachnie bardzo podobnie).
    Serum jest megawydajne: saszetka wystarczyła mi prawie na miesiąc, przy użyciu 3 razy w tygodniu. Jako kosmetyk stosowany doraźnie świetnie się sprawdził.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Szikimiki za czytelną i pomocną recenzję?