Powiększ Dax Cosmetics, Perfecta Cera Zmęczona, Serum intensywnie regenerujące usuwające oznaki zmęczenia

Zgłoszony przez jojo5

Produkt polecany dla osób po 30 roku życia do cery szarej, matowej i zmęczonej.
Skoncentrowana witamina C zapewnia intensywną odnowę skóry oraz likwiduje oznaki zmęczenia i stresu. Bio - Fosfor dostarcza potężną dawkę energii i dotlenia skórę.
Baobab LIFT gwarantuje natychmiastowy lifting i wygładzenie zmarszczek.
Olej karotkowy ożywia cerę i zapewnia jej zdrowy, słoneczny koloryt.
Skóra staje się gładsza i zyskuje wypoczęty, promienny wygląd oraz zdrowy koloryt. Serum pomaga i przyspiesza działanie kremów z serii Perfecta Cera Zmęczona.

Skład: Aqua, hydrogenated poly-1-decene, glycerin, magnezium aspartate, zinc gluconate, coper gluconate, soya lecithin, caprylic/capric trigliceryde, trilaureth-4-phosphate, panthenol, tocopheryl acetate, ubiquinone, hydrolyzed adansonia digitata extract, mica, Cl 77891, ascorbyl tetraisopalmitate, helianthus annuus seed oil, daucus carota sativa roqt extract, daucus carota sativa seed oil, beta carotene, ascorbyl palmitate, glycery stearate, stearyl alcohol, ceteareth-25, ceteareth-20, polygryceryl-3 diisostearate, acrylates/c10-c30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, sodium hydroxide, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, disodiumEDTA, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butyphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Parfum (7.05.2012.)

Cena: ok. 2zł / 10ml

• dobry produkt
  • Jakiś czas temu naczytałam się masę dobrych rzeczy o dodawaniu do kosmetyków witaminy c, że postanowiłam sprawdzić to na własnej skórze. Padło na ten produkt. Co prawda do trzydziestki mi jeszcze trochę brakuje, ale problem poszarzałej i zmęczonej cery już teraz mnie dotyka.
    Serum zapakowane jest w małą saszetkę, więc w razie gdyby nie przypasowało mi nie miałacym żalu, że wyrzucę całe opakowanie. A poza tym witamina c należy do niestabilnych.
    Ma postać lekkiego, blado-żółtego kremu, który dobrze się rozsmarowuje. Dość szybko się wchłania, ale niestety powoduje błyszczenie twarzy. Dlatego na dzień się nie nadaje. Za to nałożony na noc sprawia, że po nocy cera jest promienna. Nie zauważyłam, żeby to serum mnie zapychało.
    Zapach niezbyt mi odpowiada ( przypomina mi jakiś syrop z dzieciństwa), ale najwidoczniej jest charakterystyczny dla kosmetyków z witaminą c (krem wodny z witaminą c, który ostatnio zakupiłam pachnie bardzo podobnie).
    Serum jest megawydajne: saszetka wystarczyła mi prawie na miesiąc, przy użyciu 3 razy w tygodniu. Jako kosmetyk stosowany doraźnie świetnie się sprawdził.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Szikimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • ULUBIONe!
  • Produkt ma:

+ piękny zapach
    + ciekawą konsystencję
    + ładnie nawilża buźkę
    + cera jest rozpromieniona
    + cera wydaje się jaśniejsza
    + cena produktu

- ogromny minus, że jest dostępny tylko w małych saszetkach

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić OjosDeCielo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa natychmiast.
  • Wreszcie mam okazję opisać tani produkt, który na prawdę pozytywnie mnie zaskoczył.

Produkt ma usuwać oznaki zmęczenia i w moim przypadku zdecydowanie działał bez zarzutu. Twarz niedługo po użyciu wyglądała bardzo świeżo, była pięknie rozświetlona i był to nie tylko efekt wizualny, ale też odczuwałam bardzo intensywnie tą świeżość.

Jedyne, co mogę mu zarzucić to zapach kojarzący mi się lekko z cytrynowymi środkami czystości, ale wybaczyłam mu to bez żalu.

Trzeba jednak napisać, żeby nie było rozczarowania, iż efekt ten jest tylko doraźny. Następuje bezpośrednio po użyciu, nie należy się po nim spodziewać jakiejś spektakularnej - trwałej metamorfozy skóry.Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Triss_Fenek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra maseczka
  • Mimo, że serum jest polecane po 30 roku życia to jednak się na nią skusiłam. Producent obiecuje poprawę cery szarej i zmęczonej. Według mnie maska działa błyskawicznie, skóra na twarzy jest bardziej miękka, lekko rozświetlona i nawilżona. Nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach na początku kojarzył mi się z cytrynową kostką toaletową ale można się przyzwyczaić. Nie polecam jej raczej pod puder bo lekko się roluje. Jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Malakh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacji nie było
  • Zakupiłam produkt pod wpływem recenzji na YT.
    Podobno miał się okazać rewelacją, a jednak szału nie było. Trzeba przyznać że produkt ładnie nawilżył skórę twarzy, trochę ją odżywił, ale już o rozjaśnieniu kolorytu czy redukcji oznak zmęczenia skóry nie ma mowy. Produkt dość szybko się wchłaniał, nie pozostawiał tłustej warstwy. Makijaż na nim też się dobrze wyglądał.
    Zapach cytrynowy, orzeźwiający.
    Jak dla mnie to dobra maseczka. Zawartość saszetki bardzo wydajna, bo wystarczy niewielka ilość produktu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • początki były super, potem już tylko coraz gorzej
  • Serum to kupiłam, ponieważ szukałam czego do ożywienia szarej, zmęczonej cery. Raczej był to wybór na chybił trafił.

Początki były super, cera nabrała koloru, nie była już taka ziemista, zrobiła się promienna, nawilżona.

I nagle coś się stało. Serum zaczęło zapychać, delikatnie podrażniać, nie chciało się wchłaniać, pojawiały się niespodzianki.

Stosowałam je i jako maseczkę i jako normalne serum pod krem.

Wielkim plusem jest wydajność, ponieważ jedna saszetka wystarczyła mi na 2 tygodnie stosowania rano i wieczorem.

Plusy:
    -mega wydajność
    -początkowo szybko się wchłania i nie roluje
    -lekko nawilża
    -początkowo poprawia koloryt cery
    -początkowo zdejmuje zmęczenie z twarzy
    -cena
    -przyjemny cytrynowy zapach

Minusy:
    -po jakimś czasie przestaje działać
    -może lekko wysuszyć
    -powoduje wysyp zaskórników i innych niespodzianek przy częstym używaniu
    - po pewnym czasie używania roluje się i długo się wchłania
    -w związku z tak wielką wydajnością opakowanie powinno być z jakimś zamknięciem czy dzióbkiem
    -może podrażniać

Używam tego produktu od: przez 2 tygodnie ( na tyle starczyło opakowanie )
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra zwykla maska rozswietlajacoi tylko nawlzajaca
  • maseczke mam w saszetce
    zakupilam po bardzo dobrej opini jednej z jutubowiczek

u niej byly achy i ochy wiec i ja chcialam takie cos

recenzja jest trudna bo maska jest i dobra i czegos jej brakuje
    chociaz cena niska i polski produkt ktorych ja sama nie lubie z tego powodu ze sa slabe w wiekszosci wiec jak na taki start maska jest rewelacyjna

w porownaniu z innymi wypada nienajgorzej

maske kupilam celem odzywienia rozswitlenia jak by obudzenia mojaj szarej skory

no i maseczka w sasetce ktorej starcza na bardzo dlugo

nie trzeba jej duzo dawac wrecz przeciwnie!!! bo i tak wiekszosc nadmaiarow sie nie wchlonie i bedzie z nimi klopot

ja daje mala wartswe i sie nie roluje calkowicie wchlania

pozostawia jak by troszke skore tlusta ( ja mam bardzo tlusta cere) wiec moze dlatego

dodaje lekko zolto pomaronczowego koloru
    nieco minimalnie ale przyciemna skore ( nie jak samoopalacz)

posiada troche takich bardzo mocno zmielonych drobinek ktore tworz efekt perly i na twarzy ich zbytnio nie widac, nie sa to klasyczne brokatowe drobiny one maja za cel rozswietlic
    tylko ze np pod makijazem ich zupelnie nie widac sa naprawde male i malo widoczne ... byc moze jest ich za malo

jest biala lekka srednio gesta

pachnie chemiczna cytrynka mi sie podoba
    po nalozeniu zapach znika

od razu po zastosowaniu czuc nawilzenie cera blednie i i nic wiecej sie nie dzieje

na pewno nie dziala na zmarszczki nic

nie zauwazylam ozywienia moj trupiej cery
    stosowalam ja pod makijaz i nic sie nie dzialo
    dawalam tez baze

na nastepny dzien skora jak zawsze wysuszona blada martwa wiec efekt tylko tymczasowy

jestem grubo po 30 stce i byc moze moja skora potrzebuje czegos wiecej

podejrzewam ze dla cer mlodszych bedzie super

jest to jakas ciekawa alternatywa dla mocnych przeciwzmarszczkowych kremow aby moja skora mogla odpoczac bede stosowac te lekka maske
    od czasu do czasu

na poczatku tak sie nia zachlysnelam ze smarowalam codziennie

pryszczy nie dostalam a to duzy u mnie plus

nie uczulila ani nie zaczerwienila chco tak reaguje na wit c i takiego efektu czerwonej buzi sie spodziewalam

producent sugeruje uzywac ja z kremem z tej samej linii iz ona wzmacnia ich efekt
    byc moze i jesli ktos nie wymaga wiele a tyllko nawilzenia mozna sprubowac
    aczkolwiek krem nie jest juz taki tani

pomimo minusow tego ze maska jest w saszetce i wyciaganie jej nie nalezy do przyjemnosci lubie ten produkt
    dlatego tez oceniam go tak wysoko
    za 2 zl mozna wyprubowac bo da sie lubiec

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropne serum!!!
  • to serum nie robi nic!!!
    -roluje mi sie na twarzy
    -zostawia na twarzy niezdrowy fioletowy blask
    -naszpikowany chemia
    -okropny zapach
    -nic nie nawilza ani nie regeneruje
    -nie wygładza
    daje pol gwiazdki za cene, gdyz kosztow duzych nie poniosłam, ale kasa wyrzucona w błoto!!!!

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Gooosiaaa152 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fiolecik na twarzy to nie dla mnie
  • Nie lubie jej. Fioletowa swiecaca maz, wyglada sie niezdrowo. Zapach sztuczny cytrynowo budyniowy. Na noc jeszcze jakos ujdzie, na dzien pod makijaz moze jak ktos pozniej nie spojrzy w lustro to ok Nie ma zadnych efektow, oprocz kolorku sino fioletowego na twarzy nie robi niczego. Do kosza!!!!

Używam tego produktu od: 2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 2duze

Chcesz pochwalić rozarozewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Świetne serum za grosze!

Używam na dzień i na noc.Cera jest nawilżona,rozświetlona,jędrna,zdrowa,napięta.
    Mam trzydzieści parę lat a nikt mi nie daje więcej niż 25

Innych serów nawet nie chcę znać.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Chcesz pochwalić oczarowana za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Uwielbiam!
  • To serum kupiła sobie kiedyś moja mateczka, oczywiście zaczęłam jej je podkradać i bardzo mi się spodobało!
    Szczerze mówiąc nic tego nie zapowiadało, na skład nawet nie chcę patrzeć, bo nic z niego nie rozumiem co nigdy nie oznacza nic dobrego. Ale krem działa! Żałuje, że nie ma go w pełnej wersji, co prawda ze względu na bardzo chemiczny skład nie wybrałabym go na mój główny krem na dzień, ale bardzo chciałabym mieć pełnowymiarowe opakowanie tego cudeńka. Po co?
    Bo serum świetnie nawilża, wygładza i przede wszystkim rozświetla cerę. Jest to też jeden z nielicznych kosmetyków na rynku polskim, w którym jest witamina c, która w wielu krajach została już uznana za podstawowy składnik, który utrzymuje skórę w świetnym stanie na długie lata! Buzia po nim jest jaśniutka, odświeżona, świetnie sprawdza się latem, bo serum jest leciutkie i szybko się wchłania. Polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: wieeeleee

Chcesz pochwalić otome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale bez rewelacji
  • Po zastosowaniu tego serum obowiązkowo muszę nakładać krem. Jakoś nie specjalnie nawilża; czuję ściągnięcie skóry na czole.
    Poza tym cera jest faktycznie miekka, gładka i rozpromieniona. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.
    Serum ma duże opakowanie, które moim zdaniem powinno być wyposażone w ''dzióbek'' lub być w tubce.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • brudzący bubel
  • Serum Kupiłam ,żeby nawilżyć moją wysuszoną maseczkami antytrądzikowymi buzię i mega zawiedzenie.Używane solo coś tam nawilża aczkolwiek niespektakularnie,skóra na pewno nagle nie staje się ożywiona .Jak mam coś powiedzieć o działaniu nadającym skórze blask to serum paćka twarz na pomarańcz,która wbija się w pory i wygląda to nie fajnie.Dla mnie jest to zwykły ,nic nie robiący żółty krem którego już nie kupię więcej.
    Z plusów to niska cena ,wydajność .
    Przynajmniej nie powoduje wyprysków

Używam tego produktu od: raczej używałam kilku tygodni temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Chcesz pochwalić MaRySiAa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Ogólnie produkt jest dobry, ale nie daje jakiś spektakularnych efektów, z pewnością nie zastąpi odpowiednio długiego snu. Na pewno skóra jest nawilżona, odświeżona i rozświetlona. Nakładam to serum od czasu do czasu na noc na skórę twarzy i szyi. Gładko się rozprowadza i szybko sie wchłania. Zapach jest znośny, choć nie rewelacyjny. Cena jest śmiesznie niska. Nie wiem, czy kupię je ponownie, bo nie powaliło mnie swoim działaniem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thalia22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoite serum
  • Uwielbiam testowac różne maseczki a to serum wpadło mi w ręce przez przypadek-nigdy wcześniej go nie widziałam ani o nim nie słyszałam choć kosmetyki tej firmy lubię i mam kilka w kosmetyczce
    Cena -niecałe 2zł
    Wydajność-saszetka stosowana na noc cienką warstwa jak krem-starcza na 5 użyć(twarz+szyja)
    Zapach przyjemny ,orzeżwiający
    Konsystencja ok
    Po otwarciu saszetki reszte przelałam do ciemnego słoiczka po starej bazie Inglot i trzymam w lodówce( witamina C utlenia się i traci swoje właściwości w temp.pokojowej,narażona na swiatło itp.)
    Tak naprawde nie wiem ile tej witaminy jest w składzie ale w serum za 2zł to pewnie znikome ilości
    Pod makijaż nie stosowałam bo może sie rolować na skórze zwłaszcza jak nałożymy za grubo

Musze przyznać że działa .Zmęczona skóra zyskuje zdrowy wygląd,promienny(zasługa drobinek )
    Mam wrażenie że początkowo troszke mnie zapychał ale potem skóra wróciła do normy-a może to wina innego kosmetyku?

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: do tej pory jedna saszetka zużyta, trzy czekają w zapasie

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Serum wpadło mi w oko, gdy szukałam jakichś maseczek i nawet omyłkowo wzięłam je za maseczkę - o, patrzę, coś z witaminą C i to niby w koncentracie, niech będzie. Używam regularnie (seriami-kuracjami) serum z wit. C od Ziaji, niech będzie i Dax.

Wielką wadą tego produktu, i nie będę na pewno odkrywcza, jest pojemność opakowania. Pierwszą saszetkę zużyłam jak maseczkę - w całości na twarz, szyję i kawałek dekoltu... i było tego ogromnie wiele... masa... kremowo-budyniowa masa jak z ciasteczka-kremówki... albo ptysia (to przez ten kolorek oraz zapach, mocno chemiczny cytruskowo- śmietankowy). No, próbowałam wmasować, wklepać, wszystko na nic. Gruba warstwa pozostała na twarzy. Na szczęście pierwsze podejście było przed snem, chociaż i tak, jak tu spać z upaćkaną twarzą?

Oczywiście przy następnych podejściach dzieliłam serum na porcje, początkowo na dwie, potem nawet i na trzy z saszetki. Hmm, ale jak się to ma do stabilności witaminy C? Radzę sobie tak, że szczelnie zawijam, spinam saszetkę i odkładam do lodówki, ale czy o to chodzi?

Stosowałam jako kurację, co drugi wieczór. Nie użyłam na dzień, jednak stopień wchłaniania nie pasowałby mi pod makijaż dzienny. Nie podobałby mi się na dzień również ten metaliczny, różowozłoty blask bijący od mojej twarzy, faktycznie mocno, oj mocno widoczny. Rano złotoróżowej łuny nie widać, a jeśli coś zostanie na twarzy (...przed pierwszą kawą słabo cokolwiek do mnie dociera) to spokojnie, zmywam skórę płynem micelarnym albo nawet żelem i wodą i jest ok. Oceniam stan skóry, jak ona jest pod wpływem serum, a nie wygląd skóry pokrytej serum.

Jestem zadowolona z efektów, bo są - pory skóry zmniejszone, rano twarz nieco mniej sponiewierana i wymięta, jakby zaróżowiona (ale nie na całej powierzchni, tylko z wyraźniejszymi rumieńcami, no jak po saunie). Zużyłam w sumie pięć saszetek, przez miesiąc.

Nie pozapychała, nie wypryszczyła, nie zauważyłam też nadmiernego ściągnięcia czy wysuszenia skóry. Rozjaśniło resztki przebarwień, lekko napięło skórę (stosowałam naprzemiennie z kwasową maseczką też od Dax).

Na pewno wrócę do tego serum jako do kuracji raz na czas jakiś oraz jako, jak ja to mówię, the day after mask - czyli czegoś na twarz, nałożonego po imprezie albo po upojnej pracy przy kompie, późną, późną nocą, czegoś co ma nieco chociaż odświeżyć twarz do rana. Nie jestem jednak tak do końca pewna, czy mam ochotę komukolwiek pokazywać się z czerwono-złoto-miedzianą twarzą nad ranem stąd tyle gwiazdek, a nie więcej.

Używam tego produktu od: ponad miesiącIlość zużytych opakowań: pięć saszetek

Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Będę malkontentką, jak zwykle, ale zasadnie.

Plusy:
    -Nie zrobiło krzywdy

Minusy:
    -Saszetka stanowczo za pojemna na raz, chcąc używać na kilka razy świeżego produktu trzeba bawić się w przekładanie
    -Bardzo intensywny zapach, coś jak syntetyczny cytrynowy budyń, bardzo długo się utrzymuje i męczy
    -Dość długo się wchłania
    -Jeśli nałoży się za dużo (1/4 saszetki to już u mnie za dużo) to zastyga warstwą na skórze i się wałkuje
    -Kardynalny minus to ta obrzydliwa rdzawo różowa poświata na skórze, co ja kurcze wnętrze małży jestem? Jest widoczna do tego stopnia, że mój drogi małżonek zobaczywszy mnie z tą "rozpromienioną" cerą zapytał się co mi się stało! Żeby nie było spod podkładów, których używam prześwituje. Zwłaszcza, że pigment się koncentruje w załamaniach skóry, przy nosie, pod oczami. No coś koszmarnego.
    Zmycie powoduje, że wyglądam jak przed nałożeniem.
    -Nawilżenie dla mnie niewystarczające (cera mieszana)

Dodatkowo zapewniam, że jestem w grupie docelowej 30+ i jestem niewyspaną matką polką...

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Morannon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez 'wow', ale pozytywnie.
  • Po wielu entuzjastycznych opiniach i ja postanowiłam wypróbować to cudeńko za 2zł. Nie spodziewałam się spektakularnych efektów - i takich nie odnotowałam, aczkolwiek uważam, że produkt wart jest wypróbowania.

-Serum ma bardzo leciutką, acz gęstą konsystencję, jest koloru żółtego. Łatwo się aplikuje, chociaż opakowanie - saszetka - jest nieporęczne i niehigieniczne. Na jeden raz wystarczy użyć małej ilości.

-Ma dość intensywny zapach, całkiem przyjemny mimo że czuć w nim alkohol. Szybko się ulatnia.

-Serum bardzo szybko się wchłania - w jakieś 2 min do całkowitego matu. Tak jak zaleca producent - do suchej skóry może być za słabe - używam później jeszcze kremu nawilżającego.

-Efekty: serum dość dobrze nawilża i wygładza skórę - staje się miękka i napięta. Po wieczornej aplikacji jest trochę rozświetlona, ma wyrównany koloryt - ale bez szału, efekt jest bardzo krótkotrwały. Nie rozjaśnia cieni pod oczami. Nie należy stosować na skórę podrażnioną - bardzo piecze.

-Nie uczula

-Mimo małej saszetki jest wydajne - starcza na prawie miesiąc regularnego stosowania 2-3 razy w tyg.

-Łatwo dostępne - w każdej drogerii

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała saszetka

Chcesz pochwalić kawa_zmlekiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepiej wydane 2 zł
  • Ja dałam za to serum 2,30 i myślałam początkowo,że to maseczka bo leżało miedzy nimi.Po pierwsze okazało się,że mogę stosować je zamiast kremu na noc i na dzien,bo nie obciąża mojej mieszanej cery.Już po paru użyciach cera jest w zauważalnie lepszej kondycji i nawet nie wiem na czym to polega.Chyba jest lepiej nawilzona i napieta i jakos taka gładsza.A co najważniejsze bardziej matowa.Podkład rowniez dobrze się na nim rozprowadza.Serum jest wydajne,saszetka wystarcza mi na tydzień lub dłużej,więc miesieczny koszt to 10 zł.Pol gwiazdki odejmuję jedynie za t,że nie jest dostępne w tubce lu słoiczku,poza tym super

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić borgia za czytelną i pomocną recenzję?
  • szok!
  • WIELKIE ZASKOCZENIE, kosmetyk za 4 złote działa niczym serum za 100 złote!

PLUSY:

- mam tłustą skórę ale czasem trzeba jej dać kopa z witamin i dobrze nawilżyć, serum świetnie się u mnie sprawdziło, jest niemal beztłuszczowe, nie obciąża skóry,

- idealne nawilżenie i totalny komfort na cały dzień, nawilża lepiej niż niejedne kremy z górnej półki,

-łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, do których moja skóra jest skłonna przez używanie kwasów owocowych,

- mocno rozświetla skórę i jest to bardzo szybko widoczne,

- apetyczny zapach i kolor,

- nie zapycha i nie wzmaga rozwoju niedoskonałość,

- bardzo korzystna relacja jakości do ceny,

- nie ma potrzeby używania na to serum kremu,

MINUSY:

- nie dostrzegam

Używam tego produktu od: 4 tygodni co jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • O M G !
  • Szukałam jakiegos DZIAŁAJĄCEGO serum jako wspomagacz mojej juz długiej kuracji wygładzająco - wybielajacej. Po wieloletnim, uciążliwym tradziku zostało mi wiele blizn , blizenek i przebarwień , które powoli ale sukcesywnie usuwam. To serum świetnie sprawdza sie jako pielegnacja na kolejne dni po peelingu salicylowym lub atredermem.
    Oczywiście, jesli chodzi o usuwanie przebarwień, daleko mu własnoręcznie ukręconego serum z wit. c ale i tak jest świetne. Mam gotowca, który nie podrażnia.

Świetnie łagodzi podrażnienia po zdzieraniu
    Nie zapycha - a to dla mnie PRIORYTET
    Nakładam na noc, czasem na dzien, zawsze pod maske algowa z wit c Clareny - efekty zawsze bardzo dobre. Cera ujednolica i rozpromienia się , pory zmniejszone i pierwsza zmarcha - mala bo mała ale jest - znika!
    Po ostatnim peelingowaniu salicylem, wyskoczyło mi pare pryszczowych "zapowiedzi" - po nocy z serum pięknie wszytko poznikało lub goi sie w ekspresowym tempie.
    Pod makijaz sie nie nadaję - wg mnie szybko cera zaczyna sie świecić. Jednakże po tym kilkutygodniowym czasie zauważam, ze cera uspokaja się, normalizuje się. Oczywiscie nie jest to zasługa samego serum, ale widze róznice odkad wprowadziłam je do swojej pielęgnacji.
    Jedynym minusem dla mnie jest opakowanie. Witamina c jest niestabilna witaminka - ja od razu po otwarciu wyciskam zawartośc saszetki to zdezynfekowanego, ciemnego pudełeczka po kremie z apteki i trzymam w lodówce. Jedna saszetka starcza mi na około tydzień. Jeśli juz zmieniać opakowane to niech zostanie saszetka, ale ze szczelnie zakręcanym aplikatorem - gdzieś już widziałam taki patent.
    Porcja serum 10 ml jest odpowiednia, dzięki temu wiem, że mam zawsze świeży i efektywny produkt.

Nadal nie moge wyjśc z szoku jak saszetka serum o tak w miare przyzwoitym składzie moze kosztowac niecałe 2 zł. Mam porównanie z kilkoma serami, m.in. Lancome, BU, Gelanic i Carita i były dla mnie tak kiepskie, ze aż nie chce mi sie na ich temat wypowiadać.

Szczerze polecam. Nawet jesli Wam nie spasuje, mozecie zuzyc do dłoni albo dekoldu. 1,80 zł to nie majątek, a po tygodniu z tym serum będziecie wiedziec czy Wam odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić am85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Lubię prawie wszystkie saszetki Perfecty oprócz aloesowej bo aloes mnie uczula i przeciwzmarszczkowej aktywnej soi, bo jeszcze nie czas ale moja mama jej używa i chwali sobie od ponad roku. Ja choć cery zmęczonej używam najkrócej, najbardziej przypadła mi do gustu. Rozpromienia twarz, nawilża, ujednolica koloryt i leczy moje drobne wypryski. Ostatnie bardzo mnie zaskoczyło, nie spodziewałam się, to pewnie witamina C tak działa. Na plus dla serum jest również cena 2zł za 10ml. Dla wzmocnienia efektu nawilżania na noc dodaje do serum dużą kroplę kwasu hialuronowego i oleju, takiego jaki akurat mam, teraz z pestek truskawki. Polecam takie rozwiązanie.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Chcesz pochwalić klatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie jestem na tak!
  • Kupiłam całkowicie przez przypadek bo myślałam że to maseczka, a ostatnio obkupowałam się w maseczki anty stresowe i do skóry zmęczonej.... I powiem wam że to najlepsza pomyłka mojego życia. Ta mała saszetka starcza mi na naprawdę długo bo nakładam to jak krem. Nazwa serum całkowicie trafna, moja skóra jest faktycznie rozświetlona. Cena jest wręcz śmieszna. Co prawda nie mam rzeczonych 30 lat ale to chyba nie przeszkadza. Ostatnio się nie wysypiam i palę papierosy stąd zainteresowanie maseczkami i kremami do cery zmęczonej a to serum sprawdza się wspaniale.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Chcesz pochwalić drabineczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia wymagania, nazwa = produkt
  • Nie mam jeszcze co prawda wymaganych 30 lat , ale za to mam zmęczoną cerę i sporo stresu, z którym jakoś od wewnątrz i od zewnątrz trzeba sobie poradzić - niestety wszystko odbija się u mnie na stanie cery i na włosach.

Po 3-krotnym nałożeniu na twarz i szyję, zakupiłam już drugą saszetkę tego produktu.
    Myślałam początkowo o grubszym kalibrze - np jakimś serum z wit. C z BU, ale trafiłam przez przypadek na ten kosmetyk - pomyślałam, że za 2 złote można spróbować, najwyżej wywalę do śmietnika.

Ale nie musiałam nic wyrzucać. Serum zastosowałam i na noc i na dzień. Po przespanej nocy cera była rozświetlona, nawilżona i naprawdę wypoczęta, serum nakładane pod podkład również rozświetla i odżywia.
    Widać różnicę - kiedy nakładam serum, a kiedy nie.
    Działania przeciwzmarszczkowego siłą rzeczy (nie mam jeszcze zmarszczek) nie widzę, ale cera wygląda zdecydowanie zdrowiej.
    Jak się przyzwyczai, to pewnie zakupię serum z BU.

Zapach nie za bardzo mi się podoba - jakby Fanta, czy Mirinda, jakiś gazowany napój tego typu, ale nie narzekam, bo to nie perfumy.
    Dodatkowo na plus przemawia jeszcze do mnie cena. Za 50 ml (5 saszetek) łącznie zapłacimy zawrotną kwotę 10 zł - to niewiele za taką dawkę odpoczynku i dopieszczenia dla skóry

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić ulicznica za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre serum
  • Kupiłam to serum bez specjalnego przekonania i szczególnych oczekiwań, tymczasem efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nakładałam serum rano i widziałam natychmiastowy efekt w postaci rozświetlonej, wypoczętej cery o równomiernym kolorycie.
    Dodam, że serum zaczęłam stosować po kilku kolejnych nieprzespanych nocach i tonach wypalonych w tym czasie papierosów. Teoretycznie powinnam więc wyglądać jak zombie, jednak ten specyfik sprawił, że praktycznie na twarzy nie było widać oznak zmęczenia.
    Jestem pod dużym wrażeniem!
    Nie wiem, czy serum wygładziło jakieś zmarszczki. Choć w przeciwieństwie do większości recenzentek już takowe posiadam, nie liczyłam na to, że cudownie znikną po paru aplikacjach

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić niechcenicka za czytelną i pomocną recenzję?