Vichy, Idealia, Rozświetlający krem wygładzający do cery normalnej i mieszanej

Vichy, Idealia, Rozświetlający krem wygładzający do cery normalnej i mieszanej

Działanie:
- wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Pozytywne

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania bardzo fajna konsystencja,szybko się rozprowadza i szybko wysycha. Nie jest klejący. Rezultaty stosowania są widoczne bardzo szybko. Ma piękny zapach i jest wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

Lepki i nie wchlania sie

Przyznaje, ze rzadko zdarza mi sie recenzowac, a co gorsza stosowac tak zle kosmetyki jak Idealia krem na dzien. Dopasowany do mojej cery (mieszana), mial byc produktem ambitnym. Natomiast w rzeczywistosci okazal byc sie zelo-kremem, ktory wchlania sie tylko troche, zostawia na skorze sliska warstwe. Nie nawilza, wygladza jedynie poprzez zostawienie lepkiej warstwy, ktora nie wchlania sie. W przypadku skory mieszanej jak moja - sprawia, ze swiece sie po godzinie od nalozenia- strefa T go zdecydowanie nie lubi. Nie lagodzi, nie odzywia, nie zawiera tez filtrow wiec nawet zastosowanie jako krem ochronny niestety odpada. Zanim kupicie - przetestujcie, bo nie jest to "typowy" krem dla cery mieszanej i latwo mozna nim rozczarowac sie i wrecz pogorszyc blyszczenie skory. Opakowanie w postaci sloiczka juz ostatecznie dyskwalifikuje ten produkt w moich oczach.

bardzo mnie uczulil

kupilam w promocji w aptece mini krem + krem pod oczy.
Użyłam kilka razy jednak dostałam dużego uczulenia, które potem leczyłam dobre 3 tygodnie. Nie czułam nic specjalnego, żadnego super nawilżenia czy gładkiej skóry. Miałam za to czerwone plamy

Nie polecam jeśli kogoś uczulił też krem hydrain3 dermedic, chyba że jestem jedyna.

Średniak

Nie szkodzi, nie pomaga. W sumie chyba nic nie robi.
Plusy:
-nie zapycha
-szybko się wchłania
-ładny zapach
Minusy:
-nie widzę żadnego efektu stosowania
-za drogi.
Generalnie nie kupię ponownie.

Średni

Mam cerę mieszaną. Krem pięknie nawilża i natłuszcza. Trzeba uważać jednak żeby nie nałożyć go za dużo bo lubi pozatykac pory na nosie. Niestety, jest FATALNY pod makijaż. Nałożony na niego este Lauder double Wear... Przecieral się, porobily się dziury, splywal... Trochę mniejsze spustoszenie zrobił z Revlonem do cery tłustej i mieszanej,jednak najlepiej nie było... Stosuje kiedy nie robię makijażu i wtedy jest na prawdę w porządku.
Cudownie i długo pachnie na skórze.
Nawilża i wygładza.
Wydajny.
Nie współgra z podkladami,które spływają i tracą trwałość.
Czasem pozatyka pory w strefie t (zazwyczaj przez nałożenie zbyt dużej ilości, więc wybaczam).
Cena za wysoka.
Zawiera drobinki - to krem pielęgnacyjny, więc jest to zbędne i nieco irytujące

Wykorzystała: kilka próbek

Meh

Kremik chyba troche przereklamowany. Ja na szczęście testowałam próbki, wiec nie musialam na niego wydac.
Chciałam napisać plusy tego kosmetyku i tak mysle, ze dla mnie krem nie ma plusów.
+/- zapach
+/- nawilżenie
+/- wygładzenia

-konsystencja zbyt gesta i cięzka
-krem zawiera jakieś drobinki ktore widac pod swiatło
-czasami sie roluje
-wydziela mi sie szybciej sebum
-NIE dla cery tłustej/mieszanej

Krem przypomina mi bardzo nowy krem z Soraya, ma bardzo podobne właściwości i tez zawiera drobinki, tamten natomiast jest lżejszy i bardziej komfortowy.

Przyjemny, ale nic więcej.

Używam go od ponad roku, zawsze staram się dać kremom więcej czasu na adaptację ze skórą ;) Lubię zapach, podoba mi się opakowanie, w miarę nawilża, ale szału nie ma. Paskudnie się roluje i w sumie chyba czas go odstawić i szukać dalej. Dałam mu szansę, bo zużyłam kilka opakowań, ale czas się rozstać.

Wspaniały produkt

Moja historia z produktami Idealia rozpoczęła się od kilku próbek tego kremu a później już sama kupowałam ten krem (kilka zużyłam). Nie mogę go używać ciągle bowiem posiadam skórę naczynkową ale dosyć często sięgam po Idealia do skóry mieszanej na dzień. Jest to krem który posiada lekką konsystencję co za tym idzie jest bardzo wydajny i świetnie nakłada się na twarz. Szybko wchłania się w skórę ale poczucie nawilżenia utrzymuje się przez kilka godzin. Sam zapach także długo utrzymuje się na skórze a jest on cudny. Krem ten zapewnia gładszą cerę, wręcz jedwabistą w dotyku, sprawia, że skóra wydaje się na zdrowszą lepiej odżywioną. Reasumując jeszcze nie raz wrócę do tego kremu bowiem nie odnajduję w nim wad.

Idealnie przereklamowany

Zalety:
- ma ładne opakowanie i reklamę w TV która naprawdę wiele obiecuje i przemawia do klienta

Wady:
- konsystencja jest lekka w pierwszym odczuciu, ale gdy ją nakładamy to mocno się roluje na skórze
- zapach dla mnie jest zbyt perfumowany, duszący, wywołujący u mnie alergię
- podrkeśla każdą niedoskonałość, każdą zmianę kolorytu cery
- podrażnia i sprawia że pryszcze robią się mocno czerwone
- naszprycowany alkoholem - wywszua (wysysa nawodnienie ze skóry)
- przereklamowany
- wysoka cena
- kompletnie nie spełnia obietnic producenta - bardzo się zwiodłam
- ma jakieś dziwne opalizujące drobinki, które wyglądają jak powłoka na rybie lin - bardzo mi ją przypomina skóra bardzo nienaturalnie się błyszczy

NIe POLECAM. Wykończyłam opakowanie z ledwą biedą - stosowałam je na skórę szyi, aby je zużyć i nie zmarnować.

Jestem na nie

Wersja na dzień jest lepsza niż wersja na noc, ale w dalszym ciągu jest to beznadziejny krem. Nie robi właściwie nic. Jest troszkę bardziej "treściwszy" niż wersja Noc, ale to w dalszym ciągu jest niewystarczające dla potrzeb mojej skóry.
Co mogę powiedzieć dobrego o tym kremie : nie przeszkadza w nakładaniu makijażu, nie zapycha porów i nie podrażnił mojej skóry. No niby fajno, tylko, że kremy za 10 zł, również tak mają.
Szkoda czasu i pieniędzy.

Elegancki zapychacz.

Jestem posiadaczką cery normalnej i mieszanej, jednak ten krem mi wybitnie nie służy. Ma szereg zalet ale też i dyskwalifikującą go wadę.

Plusy:
+ lekki, szybko wchłaniający się
+ przyjemny w użytkowaniu
+ daje poczucie luksusu
+ ładne opakowanie
+ przyjemna konsystencja
+ wydajny

Minusy:
- zapycha.

Nie wrócę do niego.

IDEALNY :)

Dla mnie rewelacja! Przepięknie rozświetla i delikatnie matuje (choć nieznacznie) strefę T. Także świetnie nawilża i odżywia na cały dzień. Idealny pod delikatny podkład. Bardzo wydajny (jak dla mnie)- 1 opakowanie starcza na ok 2 miesiące. Jedyny minus to niestety CENA.... :((( Obecnie jestem zmuszona używać innego kremu ale przy najbliższej okazji od razu do niego wrócę. To mój krem. Mój NR1.