Laboratorium Pilomax, Henna Wax, Blonda, Regenerująca maska do włosów jasnych

Laboratorium Pilomax, Henna Wax, Blonda, Regenerująca maska do włosów jasnych

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Henna Wax Blond to silnie regenerująca maska do włosów suchych – jasnych lub rozjaśnianych, z problemem nadmiernego wypadania. Odbudowuje i regeneruje włosy, przywraca im elastyczność oraz nadaje połysk. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu się włosów. Wzmacnia strukturę włosów oraz zmniejsza ich nadmierne wypadanie.
Po umyciu głowy (najlepiej szamponem głęboko oczyszczającym z serii Wax Henna) należy wmasować maskę (ok. 1 łyżka na średniej długości włosy) we włosy i skórę głowy. Następnie założyć na głowę foliowy czepek i owinąć go ręcznikiem, ponieważ ciepło aktywizuje działanie maski. Po 15 - 30 min. należy włosy spłukać wodą, a potem suszyć i układać jak zwykle. Maskę można stosować co 4 - 5 dni do czasu aż stan włosów będzie zadowalający lub stale raz w tygodniu.
W zależności od stanu włosów, na kurację składać się powinno 6-12 zabiegów wykonywanych co 4 - 5 dni. Stan Twoich włosów powinien ulegać stopniowej poprawie już po kilku aplikacjach.
Kurację można powtarzać kilka razy w roku, bądź używać WAX-u na stałe raz w tygodniu.
Bez SLS, SLES, parabenów.

Dobra

Maskę wax kupiłam z polecenia. Mam suche i zniszczone włosy od rozjaśniania i farbowania. Ciągle się kruszyły przy końcach i trudno było mi je nawilżyć. Maskę stosowałam 2 razy w tygodniu i trzymałam na włosach przez 30 minut. Niestety po takim czasie zastyga ona na włosach, robią się sztywne, ale już po kilku stosowaniach zauważyłam że poprawił się ich wygląd. Są nawilżone, miękkie, nie puszą się, łatwo je rozczesać. Należy jednak uważać by nie nałożyć jej zbyt dużo, bo obciąża włosy i nawet gdy je dobrze spłuczemy wyglądają jakby były lekko przetłuszczone, zbijają się w strąki. U mnie było to bardzo zauważalne szczególnie blisko twarzy, gdzie włosy są rzadsze. Jeśli chodzi o porost włosów nie zauważyłam jakiegoś super zadowalającego efektu. Maska ma przyjemny zapach i białą gęstą konsystencję.

Bardzo dobry produkt.

Tą maskę, raz w tygodniu używam chyba od ponad 8 lat. Czasem kupuję dla ciemniejszych włosów a innym razem dla jasnych, częściej tą drugą. Moje włosy to jasny brąz z blond pasmami, różne odcienie, więc ta dla jaśniejszych włosów odżywka mam wrażenie, że je podkreśla. Ogólnie odżywka jest bardzo dobra, wzmacnia, końcówki, nie rozdwajają się, nadaje włosom zdrowy połysk a i też nie obciąża włosów. I co najważniejsze włosy szybciej rosną i są silniejsze. W aptece polecają ją osobom po chemii, niby bardzo pomaga włosom dojść do siebie. Wierzę w to. Mi pomagała gdy brałam sterydy i pomaga przeżyć włosom branie leków, które powodują , że można ich prawie nie mieć.
Niestety odżywka ma wadę, jest mało wydajna, szybko znika z opakowania. Przy czym może ja tak mam bo jednak moje włosy są długości : tak obwód stanika lub trochę za. Czyli są one długie. Ale na koniec znów plus – odżywka ładnie pachnie :)

Godna polecenia.

Bardzo dobra maska, polecana również kobietom po chemioterapii.
Ma gęstą, perłową konsystencję, lekko mazistą. Przyjemnie pachnie, delikatnie, słodko. Jest bardzo wydajna. Wystarczy używać jej dwa razy w tygodniu, by zobaczyć szybkie efekty. Ma dobry skład. Pomimo tego, że nakładamy ją na całą długość włosów nie obciąża ich. Przyczynia się do zagęszczenia czupryny. Wzmacnia włosy. Bardzo mocno je nawilża i wygładza. Już po pierwszym zastosowaniu widzimy różnicę. Włosy są miękkie, gładkie, błyszczące. Chłodne w dotyku.
Bardzo dobra maska.
Polecam.

TAK!!!

Maskę powinnyśmy stosować maksymalnie dwa razy w tygodniu. Maska jaką posiadam ma za zadanie regenerować zniszczone włosy m.in. wzmacnia je, zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu, nawilża je i wygładza. Po opróżnieniu całego pudełeczka, czyli zakończeniu kuracji nasze włosy powinny stać się mocne, lśniące i sprężyste. Maska nie zawiera parabenów, silikonów, MIT i SLS więc tak samo jak i szampon mogą ją stosować również osoby z wrażliwą skórą głowy.

TAK!

Po przeczytaniu kilku negatywnych opinii o tej masce byłam sceptycznie do niej nastawiona. Jednak kupiłam ją w osiedlowej aptece (drogo 25zł za małe opakowanie, bodajże 250 ml), gdyż akurat wszystko mi się pokończyło, a i nadażyła się okazja do wypróbowania ;)
I tu bardzo pozytywne zaskoczenie! Widać moje włosy - z natury puszącesię, lekko rozjaśnione na końcach - kochają taką ilość emolientów. Po jej użyciu są cudownie miękkie i gładkie, niesamowicie miłe w dotyku i dociążone :) Używam jej po myciu na wilgotne włosy, nakładam pod czepek i wełnianą czapkę, następnie trzymam 30 min.

Chyba rzeczywiście różne włosy różnie reagują na te same produkty, dlatego polecam wypróbowanie tej maski.

Dobra :)

Kupiłam tą maskę ponieważ, nie znalazłam swojej maseczki do włosów Biowax 500 ml (cena bardziej korzystniejsza)w aptece powiedziano mi, że maska Blonde Wax była jadną z pierwszych masek które weszły na rynek i właśnie to mnie skusiło.

Maseczki tej używam wraz z żółtkiem, nafta i sokiem z cytryny 1-2 razy w tyg.

Włosy po jej zastosowaniu są miękkie, delikatne, nabrały blasku, nie puszą się oraz delikatnie się zregenerowały.

Jedyny minus jaki zauważyłam to nie wolno jej dużo nakładać na skóre i włosy ponieważ strasznie obciąza, nawet po umyciu dokładnie włosów, są strasznie przyklapniętę, dlatego jeżeli ją kupicie to uważajcie ile jej nakładacie :)

W porównaniu do innych maseczek Wax cena wysoka.
Mimo to polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 480ml

bardzo dobre

PLUSY:
-maska bardzo ładnie pachnie
-jest gęsta, wydajna
-wlosy ladnie po niej pachna
- wlosy sa gladkie
- wlosy sie nie pusza

MINUS:
- mam wrazliwa skore glowy i wywolala u mnie swedzenie i delikatny lupiez

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 /240g

Świetna!

Maska która nie tylko świetnie nawilża włosy to i na dodatek wygładza,regeneruje.
Przyjemnie pachnie i się rozprowadza po włosach.
Wielkim plusem jest to że maska nie jest naładowana silikonami.
Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

FAIJOW

Dostałem HENNA WAX od Swojej drugiej Połowy. Postał i doczekał się końca innej odżywki, zastosowałem. Genialny wynalazek, włosy się świetnie rozczesują , są miękkie w dotyku , błyszczące. Kupiłem na prezent dla kumpla ;oD

Ilość zużytych opakowań: 1szt

GODNY POLECENIA

Używam od 18 lat, na zmianę z innymi odżywkami. Mm włosy rozjaśniane, siankowate, kręcone . Rozczesywanie jest bardzo nie przyjemne, ale dzięki odzywce WAX która jest też polecana po chemioterapia. Włosy rozczesują się bez najmniejszego problemu, ładnie się układają, podkreślają skręt loków, są lśniące , miękkie. Godne polecenia.

Używam tego produktu od: TAK
Ilość zużytych opakowań: DUŻO I JESZCZE WIĘCEJ

generalnie polecam

Mam włosy rozjaśniane (ombre), z mocną tendencją do przetłuszczania się. Moje włosy są grube, gęste, aczkolwiek po kilku godz od umycia bez objętości. Stosuję maskę od ok. 4 miesięcy, średnio co drugie - trzecie mycie (ok. 1 - 2 na tydzień). Zainteresowałam się nią z opowieści koleżanek na temat zbawiennego wpływu na porost włosów i pojawiających się "baby hair".

+ bardzo korzystna cena (za opak. 480 ml zapłaciłam na allegro z przesyłką niecałe 50 zł, wraz z ładnym różowym turbanem Pilomax i różowym grzebyczkiem),
+ bardzo przyjemny zapach,
+ mam wrażenie, że moje włosy nie są takie "oklapnięte" w ciągu dnia,
+ zauważyłam pożądane "baby hair" na linii czoła, nie jest ich dużo, ale widać porost włosów,
+ włosy są miękkie, delikatne w dotyku,
+ po umyciu ładniej się układają dzięki czemu nie muszę już używać tak często prostownicy (naturalnie gdy zostawię włosy do wyschnięcia, lekko i nieestetycznie się falują),
+ wydajna - stosuję jej dużo więcej niż zalecana porcja, ponieważ mam bardzo gęste włosy i naprawdę ciężko byłoby nałożyć 1 łyżkę. Nakładam ok. 3-4 łyżki, używam od ok. 4 miesięcy i nadal jest jeszcze 1/2 opak.

- nie widzę spektakularnych efektów, ot tak, w miarę spełniająca swoje zadanie maska do włosów.

Ogólnie polecam tą maskę w odróżnieniu od popularnych sklepowych specyfików, które zwykle przesuszają i niszczą włosy. Ja nie szaleję na jej punkcie (mogłabym spokojnie bez niej żyć :-) ) aczkolwiek na pewno kupię kolejne opakowanie, ponieważ stosowanie waxu Pilomax stało się przyjemną rutyną :)

Używam tego produktu od: ok. 4 m-ce

Polecam dla jasnych i przesuszonych włosów

Maska trochę obciąża włosy, ale świetnie je nawilża i ma bardzo dobry skład, na pewno na stałe zagości w moim menu włosowym :)

+zapach

+konsystencja

+nawilżenie

- przy moich włosach, kręconych i grubych, zdecydowanie duży minus na wydajność

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2 całe opakowania