Nivea, Regenerujący krem do ciała SOS z mocznikiem

Nivea, Regenerujący krem do ciała SOS z mocznikiem

Długotrwała ulga od szorstkości i swędzenia skóry jest niezbędna, aby poczuć się komfortowo we własnej skórze. Ten skuteczny krem jest pierwszym produktem Nivea, który zapewnia 48 godzinną ulgę od symptomów suchej skóry. Stworzony we współpracy z dermatologami.
Innowacyjna formuła z dexpantenolem i urea działa na dwa sposoby:
- wzmacnia barierę ochronną skóry, zapobiegając utracie nawilżenia,
- wspiera naturalne mechanizmy nawilżania skóry.
W rezultacie, przynosi uczucie długotrwałej ulgi nawet bardzo suchej skórze.

Czuć się wygodnie w swojej skórze

Na krem skusiłam się gdy zawisła przy nim fiszka "na do widzenia".
Ja mam jakąś chorobę widocznie, bo jak tylko widzę to zielone okienko zaczynam fiksować i wiem że ten produkt muszę mieć i koniec. Robię pewne wyjątki ale reguła jest taka że kupuję kupuję kupuję i część z tych zakupów odbywa się - mam wrażenie - zupełnie poza moją świadomością.
Powoli leczę się jednak z tego :)

Kremik kosztował ok 6 zł, więc kupiłam 3 słoiczki. Dla mnie pojemność 200 ml to niemalże jak tester - tydzień, półtora i balsamu nie ma.

Mój produkt ma troszkę inne opakowanie jednak skład jest jota w jotę identyczny. Ma moim jest napisane "Ukojenie i Pielęgnacja 48h"

Moja skóra do łatwych w pielęgnacji nie należy. Szybko się przesusza, traci miękkość, migiem pojawia się uczucie swędzenia, zadziorki, czasem pęknięcia.
Właściwa pielęgnacja pozwala zapomnieć o przykrych dolegliwościach ale ponieważ uwielbiam testować wszystko po kolei, niestety moja skóra czasem bardzo cierpi.
Zamiast trzymać się tego co dla niej dobre to eksperymentuję z różnościami.
Ma to jednak dobre strony bo czasami znajdę perełkę jak np ten krem :)

Produkt ma naprawdę wygodne i poręczne opakowanie.
Jest lekkie, nie ma niepotrzebnego (i sztucznego) powiększania go.
Kremu jest po same brzegi.
Użycie go do ostaniej kropelki nie stanowi żadnego porblemu - możemy zrobić to bez trudu.
Plus za sreberko - wiem że nikt tam nie grzebał (lub że to robił :/ )
Pracując w sklepie wiem że ludzie nie mają skrupułów, żadnego wstydu i robią co im się podoba. Krew mnie zalewa gorąca jak widzę że otwierają opakowania, zrywają zabezpieczenia, wąchają, sprawdzają konsystecję po czym... odkładają i biorą całkiem nowe. Grrrr!!!!

Krem ma super zapach - taki Niveowy lub z gatunku Dove. Taki... kremowy, świeży, otulający, ciepły.
Utrzymuje się na skórze na prawdę długo. Przy czym nie mdli, nie męczy.

Konsystencja gęsta, treściwa, odżywcza.
Uwielbiałam zatapiać w niej palce. Mimo że jest to gęścioch łatwo mi było go rozprowadzić. Pod wpływem ciepła lekko się roztapiał co ułatwiało jego rozsmarowanie.
A wchłaniał się szybko - ale przypomnę że mówi to osoba która ma skórę naprawdę suchą.
Zostawiał powłoczkę którą pokochałam. Takie jakby dodatkowe zabezpieczenie. Choć nie każdemu to uczucie się spodoba, bo ta powłoczka lekko się lepi. Mnie to nie przeszkadza ale są osoby które będa kręcic noskiem :)

Skóra zyskała niesamowitą gładkość. Powiem nawet że otrzymałam wiele komplementów pod jej adresem - co przyznam zdażyło mi się po raz pierwszy. Niektóre osoby po dotknięciu mnie zachwycały się gładkością i delikatnością skóry.

Ciało było zrelaksowane cały dzień po zastosowaniu kremu. Nawet następnego ranka nie czułam suchości, swędzenia.

Po depilacji krem koił, podrażenia w czasie użytkowania dla mnie nie istniały, żadne zaczerwienienie, czy nawet okres grzewczy na który moja skóra reaguje średnio już 2 dnia nie był dla mnie odczuwalny żadną miarą.

Ciało nie tylko zostało odżywione, nawilżone, ale - mam wrażenie - sporo zyskało na jędrności. Zauważyłam do głównie na skórze biustu. Wydawało mi się jakby skóra w tamtym miejscu była bardziej gęsta (?) Nie potrafię tego opisać ale "gęstość" to chyba najbliższe temu co czuję.

Jeśli mam być szczera jest to jeden z najlepszych nawilżaczy jakie stosowałam w życiu. A trochę siedzę w tym temacie i to nie od wczoraj :)
Poprawę w wyglądzie skóry możemy obserwować w zasadzie natychmiast. Wygląda zdrowo, pachnie niezniemsko.

Opakowanie starczyło mi na prawie 2 tygodnie dość obfitego codziennego smarowania.

Nie wiem czy jest jeszcze dostępny -mam nadzieję że tak.
Polecam wszystkim suchoskórym, szczególnie na okres grzewczy i ciężkie mrozy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3 razy po 200 ml

pozytywne zaskoczenie

Ostatnio używam tylko balsamu MIXA. Spełnia moje oczekiwania, jest bardziej kremowy niż ten krem i szybko się wchłania.

Niveę dostałam w spadku po mojej siostrze. Praktycznie całe opakowanie, jej się nie przysłużył. Nie spodziewałam się zbyt wiele, myślałam, że to kupa silikonu, więc poleżał trochę zanim po niego sięgnęłam. Pozytywnie mnie zaskoczył:

+ glicerynowy, nawilżający, a nie silikonowa atrapa
+ wielofunkcyjny! używam go do dłoni - super, stóp-daje radę, na suche łydki, pomaga zniwelować swędzenie,
+ zapach, dla mnie in plus, przyjemny, dość intensywny, ale nie jest nachalny

skóra może się lepić, ale przy większej ilości.
fajnie regeneruje dłonie, więc tu szczególnie polecam :-) !!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, 200 ml

fantastyczny!

Dzięki kochanej pani zimie, moja skóra potrzebowała silnego nawilżenia. Ten kosmetyk doskonale sobie z tym poradził! Już po pierwszym użyciu zauważyłam wyraźną poprawę, nawilżenie i wygładzenie skóry. Postanowiłam użyć go również do twarzy, jako że moja cera była wtedy koszmarnie przesuszona.. w tej roli również sprawdził się wspaniale. Miałam po nim tak miękką i gładką cerę, że nie potrzebowałam żadnego podkładu, ani pudru - twarz była jednocześnie nawilżona, i nie świeciła się.
Polecam w stu procentach.

Używam tego produktu od: luty 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Nie za bardzo.......

To fakt, że dobrze i długotrwale nawilża, że skóra nie swędzi i jest miękka, że nie podrażnia i nie uczula. Ale zapach jest dla mnie zbyt silny. Jest wiele osób, które lubią jak kosmetyk pachnie, więc może im to opdpowiadać, ale mnie sile zapachy duszą. Do tego długi czas po posmarowaniu, skóra się lepi.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie

jestem zadowolona

kupiłam krem, bo poszukiałam czegoś co nieco mocniej nawilży moją skórę - mam straszliwie twardą wodę, co przełożyło się na stan mojej skóry - stała się sucha i swędzi...

Krem narazie się sprawdza:
+ nawilża
+ ładnie pachnie
+ cena
+ łagodzi szorstkość
+ nie szczypie (mam na myśli moje nogi, po depilacji)
+ zmiękcza
+ cena (może być ;) )
+ opakowanie, można z łatwością wydobyć kosmetyk gdy ma się on ku końcowi :)

a na minus:
- trochę się "lepi" dłuższy czas po aplikacji (może to ta jego regeneracja) :)

Jestem zadowolona z jego działania i efektów.
Być może kupię go ponownie, o ile nie znajdę czegoś mniej lepiącego.
Generalnie polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

w ostatnim czasie najlepszy:)

Bardzo przyjemny kremik:) Mam bardzo suchą skórę (szczególnie zimą) dodatkowo jeszcze skłonną do alergii a ten krem ani jej nie podrażnia dodatkowo daje mi nawilżenie, którego oczekiwałam.
plusy:
- doskonale nawilża;
- nie podrażnia;
- ładnie pachnie;
- jest wielofuncyjny może służyć zarówno jako balsam, krem do rąk i balsam do ust;
- bardzo poręczne opakowanie.
minusy:
- odjełam pół gwiazdki za to, że kiedy moja skóra jest naprawde przesuszona troche szczypie ale to tylko przez chwilkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże