Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Nie zauważyłam działania przez 4 miesiące
  • Używałam 4 miesiące na moje wypadające i osłabione dietą włosy. Nie działała w żaden widoczny sposób, choć prócz niej używałam także dobrych odżywek i wzmacniałam organizm od środka suplementami diety. Zero baby hair, których wysyp miałam choćby po 5 tygodniach używania olejku łopianowego. Wcierka zawierająca tyle aktywnych składników chyba powinna działać, ja nie widzę w niej żadnej rewelacji.

Chcesz pochwalić aerlieen za czytelną i pomocną recenzję?
  • dużo baby hair
  • Produkt genialny , po ponad miesiącu używania widzę już efekty . Włosy rosną jak szalone , widze to po moich odrostach . Jestem naprawde zadowolona dzialaniem tej jakze taniej odzywki . Widzę ze wyrastajace wlosy są grubsze i pewnie staja sie coraz mocniejsze . Producent zaleca uzywanie jej codziennie , ja natomiast z tego wzgledu iż wlosy myje co 2 dzień , tak tez wlasnie jej uzywam . I robie to 2-3 godziny przed myciem , boje sie stosowac jej po myciu bo czytalam ze powoduje łupież i przetluszczanie włosów . Jest średnio wydajny , ale jak za takie pieniadze to mysle ze jest warta polecenia . Ja napewno kupowac ją będę jeszcze przez długi czas - zafascynowala mnie . Jest to totalnie mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • 2 * za lekkie wzmocnienie i pogrubienie.
  • Ta ocena należy do jednej z natrudniejszych.

Jantar stosuje już bardzo długo, próbuje się na wszystkie możliwe sposoby z nim polubić, jednak do tanga trzeba dwojga.
    Nie zauważyłam znacznego porostu włosów, żadnych baby-hair, czy odbicia włosów od nasady - wręcz przeciwnie, a więc:

+ zapach - pachnie jak woda kolonńska, męsko, ale jak najbardziej na plus
    + przy regularnym stosowaniu włosy troszkę się wzmocniły i pogrubiły

- największym minusem tego produktu jest to, że tak podrażnił moją skórę głowy (tam gdzie zaaplikowałam Jantar) , że była cała czerwona
    - BARDZO swędząca skóra, po każdym zastosowaniu
    - niewygodna aplikacja (ja przelałam do butelki z atomizerem - o wiele lepiej)

Z natury, od zawsze, moja skóra głowy sama w sobie jest sucha i trzeba mega nawliżenia, żeby była w normalnym stanie, jednak Jantar tylko podwoja mój problem. Na chwilę obecną nie jestem zdecydowana na kolejny zakup - a szkoda bo tylu osobom już pomógł w walce o długie i zdrowe włosy...

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK
  • SUPER!
    Ostatnio doszłam do wniosku, że chcę zapuszczać włosy. Przez dwa lata miałam krótkie i już mam ich dość. Kupiłam Jantar i wiem, że to jest to! W przeciągu miesiąca moje włosy urosły o około 1,5 cm. Proszę się tym nie sugerować, ponieważ moje włosy dość szybko rosną, ale podejrzewam, że Jantar wspomógł ten proces. Jedynym minusem jest nakładanie go. Szkoda, że nie ma np. pipety.

Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić stojanowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem miło zaskoczona
  • Kupiłam tę odżywkę, ponieważ wszystkie moje koleżanki ją stosowały i postanowiłam nie być gorsza i też ją wypróbować. Nie zawiodłam się

Na początku używałam zgodnie z zaleceniami producenta - codziennie przez 3 tyg, następnie 4-6 dni przerwy. Zauważyłam jednak, że włosy zaczęły mi się bardziej przetłuszczać. Teraz stosuję ją co 2 dni (włosy myję co 2 dni a odżywkę stosuję po umyciu).

Po kilku tygodniach stosowania pojawiły się pierwsze rezultaty: baby hair w okolicach uszu i pod grzywką, ograniczone wypadanie.
    Teraz wyraźnie czuję, że moje włosy są grubsze i mocniejsze Także bardzo szybko rosną! Czym jestem bardzo miło zaskoczona

Dodatkowym plusem tej wcierki jest jej wydajność! Przez ponad pół roku stosowania zużyłam niecałe dwie butelki! A aplikuję tak: robię sobie na głowie 5-6 przedziałków i za pomocą pipetki aplikuję bezpośrednio na skórę głowy (oczywiście najpierw usunęłam to plastikowe coś z góry)

Podsumowując:

Plusy:
    - wydajność
    - zapach
    - ograniczone wypadanie włosów
    - baby hair
    - włosy szybko rosną
    - konsystencja

Minusy:
    - brak

Polecam każdemu, spróbować nie zaszkodzi

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, obecnie w połowie 2 butelki

Chcesz pochwalić mgielka_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządna wcierka
  • Kupiłam ten produkt z ciekawości, stwierdziłam że sprawdzę jej działanie na sobie, a nie zaszkodzi miec więcej włosów. Otóż wcierka ta spisała się świetnie, już po dwóch tygodniach regularnego stosowania wyczuwałam na całej głowie "kłujaki" czyli nowe włosy, które jak tylko podrosły stworzyły mi na głowie lwią grzywę. Byłam w wielkim szoku, ze zwykła wcierka może tak zadziałać. W dodatku odżywiła skórę głowy i uniosła włosy u nasady. Kocham także jej zapach, pachnie bardzo męsko . Bardzo możliwe, że przyspieszyła porost, ale nie mogę tego stwierdzić w 100%. Minusem jest jak dla mnie opakowanie, cięzko wylać produkt. Moze także przyspieszać przetłuszczanie. Kupię ją jeszcze nie raz, więc polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić Zwitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna, polecam ;-)
  • POROST WLOSOW

Wcierka ta pomogla mi tylko w szybszym wzroscie wlosow, na wypadanie niestety mi nic nie pomogla ;'( . Podczas pierwszej kuracji Jantarem wlosy mi urosly 2,5cm-3cm, podczas drugiej kuracji okolo 1.5cm, natomiast podczas trzeciej kuracji wlosy rosly mi juz swoim normalnym tempem 1cm na miesiac. Stwierdzilam ze moje cebulki wlosowe za bardzo sie przyzwyczaily do tego kosmetyku :-( . Przerwalam te 3kuracje na ponad miesiac, teraz znow uzywam tej wcierki mam nadzieje ze znow wlosy urosna mi 3cm na miesiac tak jak przedtem :-D .

WYPADANIE WLOSOW
    Niestety wcierka ta nie zmniejszyla mi wypadania , ale tez nie przyczynila sie do wypadania. Podsumujac jak wypadaly tak nadal wypaduja.

UWIELBIAM JANTAR ZA;
    -Zapach-uwielbiam
    -Mnostwo baby hair
    -Szybszy porost wlosow
    -Wlosy sa jakby po niej grubsze
    -Dostepnosc

MINUSY;
    -no coz, na pewno butelka , ale przelewam do buteleczki z rozpylaczem
    -Przetluszcza troche wlosy (no ale ja myje je co 2dzien i zbytnio mi to nie przeszkadza)

Używam tego produktu od: 8grudzien 14r
    Ilość zużytych opakowań: 6 cale100ml, obecnie w polowie 7buteleczki

Chcesz pochwalić Marzencia214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej
  • 4 tygodnie temu zaczęłam czytać więcej na temat włosów, głównie przez to że strasznie mi wypadają. W końcu trafiłam na wcierkę jantar, więc czemu by nie, głównie zachęciły mnie oceny za wizaz.
    Stosowałam wcierkę przez 3 tygodnie, wcierałam rano i wieczorem. Tydzień przerwy, jak zalecają na opakowaniu i powróciłam 3 dni temu.
    Jeżeli chodzi o wypadanie włosów - mało co zachamowało. Jednak włosy są widocznie grubsze, zdrowsze, ale bez super wow efektów. Poprostu jest spoko, opłaca się. Oczywiście nastąpił wysyp baby hair.
    Zapach osobiście mi się podoba, a nawet jeśli komuś nie- nie utrzymuje się na włosach.
    Minusem jest aplikacja, najlepiej sobie przelać do jakiegoś psikacza
    Używam tego produktu od: 4 tygodnie

Chcesz pochwalić Cacatuidae za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamienię ją na inną !
  • Najlepsza wcierka z jaką się spotkałam

Plusy:
    -przyrost włosów i to duży !
    -cena
    -dostępność (w każdej aptece)
    -wydajność
    -zapach też niczego sobie

Minusy:
    -butelka trzeba przelać do innej lub wyznaczać sobie dawki i przelewać do szklanki i z niej aplikować

Z góry bardzo polecam

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe i teraz 5 zaczęte

Chcesz pochwalić paandziia za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Miałam mocno zniszczone, liche włosy rozpaczliwie szukałam czegoś co sprawi, że moje włosy przestaną wypadać i znacznie się poprawią. Poszukałam w internecie i znalazłam! Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tej wcierki kupiłam bez wahania

Po miesiącu włosy mi urosły o 3,5 cm + mnóstwo "baby hair". Włosy są także uniesione od nasady jednak dla mnie nie jest to ani plus, ani minus. Nie wysusza skóry głowy, ani nie przetłuszcza włosów. Jedyne co zauważyłam to to, że w jakiś sposób je "obciąża" przez co moje naturalne loczki zamieniły się w miękkie fale

Chcesz pochwalić xqwzy za czytelną i pomocną recenzję?