Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Świetna
  • Uwielbiam tą wcierkę, włosy rosną po niej jak oszalałe, dodatkowo nie przetłuszcza włosów, ładnie pachnie, jest wydajna, pół gwiazdki odejmuję za to, że przy dłuższym stosowaniu pojawia mi się łupież i tak jest za każdym razem gdy do niej wrócę, jednak to jej nie dyskwalifikuje i kupię kolejne buteleczki bo spełnia swoje zadanie w 100%

Używam tego produktu od: trzy lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić marcia5021 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ją lubię bo.. działa!
  • W okresach największego wypadania włosów czyli wiosną i jesienią bardzo mi pomaga, bo dzięki niej włosów wypada znacznie mniej, a w ich miejsce szybciutko pojawiają się nowe maleństwa.

Zapach ma faktycznie męski, ale ja jestem fanką męskich zapachów więc.. luuuuubię tooo

Zgadzam się z tym że lekko unosi włosy, co też mi pasuje.

Jedyny minus to słynna szklana butelka ale i na nią znalazłam sposób (no dobra, nie ja tylko podpatrzyłam na KWC ) Wyjmuję korek, odmierzam strzykawką i wlewam do spodka po czym nakładam na suchy skalp.

P.S. Jeśli ktoś nie lubi wcierek to polecam tabletki Revalid, dosyć drogie, ale świetne.

Używam tego produktu od: robię 2 kurację w roku: pierwsza - wiosną, druga - jesienią
    Ilość zużytych opakowań: łącznie 6 (1 butelka = 1 miesiąc)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziarka.n za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzy szanse i za każdym razem rozczarowanie
  • A więc kupiłam za jednym zamachem pare butelek bo były w promocji.A skoro tyle dobrego czytałam więc myślałam że sie przydadzą i sie rozczarowałam.

Za pierwszym razem użytkowałam 3 tyg,tydzie przerwy i tak dwa cykle. Od początku zauwżyłam jeszczę większe wypadnie włosów niż przed stosowaniem,ale myślalam że to moment chwilowy przejściowy,jednak nie!!

Ilekroć trafiłaam na TYLLEEE POZYTYWNYCH OPINII podejmowałam próbe stosowania na nowo. Za każdym razem to samo:
    -jeszcze większe wypadnie włosów
    -bardzo podrażniony skalp,swędziała mnie cala skóra głowy
    -łupież gratis
    -przesuszone włosy pomimo że stosowałam tylko na skóre głowy

Mam włosy cienkie z tendencja do wypadania więć dla mnie to był koszmar.Wcierałam codzienie wieczorem,po użyciu włosy były mieciutkie,natomiast rano przetłuszczone apo myciu bardziej przesuszoe niż zwykle.

Zupełenie nie dla mnie,zdziwiona jestem skąd tyle pozytywnych ocen

Ilość zużytych opakowań: trzy całe buteleczki

Chcesz pochwalić niuniaczuuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo na wypadajace włosy !!
  • Produkt poleciła mi fryzjerka i jestem zdumiona, po tygodniu stosowania włosów wypadało mi zaledwie kilka a zaznaczam że miałam z tym duży problem stosowalam kuracje 3tygodnie ,przestałam na 2 i znów lecą dlatego do niego wracam i na pewno będę spowrotem polecam ))

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt!
  • Zapach jest dla mnie nieprzyjemny ale idzie się do niego przyzwyczaić ponieważ wcierka ta działa cuda!
    Mimo, że moje włosy są grube, gęste i nie wypadają to bardzo ale to bardzooo wolno rosną. Ostatnio je wycieniowałam i okropnie źle się układają więc robię wszystko żeby jak najszybciej odrosły żeby móc jak dawniej wyjść z wilgotnymi włosami z domu i nie martwić się jak się ułożą
    Przy stosowaniu pierwszej buteleczki wylewałam produkt na talerzyk i wcierałam opuszkami palców ale to marnowanie kosmetyku- większość gdzieś mi się porozlewała. Teraz przelalam go w buteleczkę z atomizerem i jest elegancko! Myję włosy i jak troszkę podeschną to pryskam sobie włosy od nasady, robię solidny masaż a włosy są pięknie uniesione przez cały dzień jak po piance! Po tygodniu malowania włosów mam odrosty! Jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: listopada z dużą przerwą

Chcesz pochwalić Abstrakacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt
  • Bardzo dobry produkt!!!
    Szklana stosunkowo mała buteleczka skrywa w sobie wspaniałą zawartość. Jak dla mnie Najlepsza odżywka do włosów. Pachnie tanimi perfumami męskimi, na szczęście zapach nie utrzymuje się na włosach. Cała reszta jest bez zarzutu. Naprawdę wyrastają nowe włoski. Włosy stają się mocniejsze i nie wypadają. Nie przetłuszcza włosów i ich nie obciąża. Dozowanie produktu jest troszkę nie wygodne.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Pani333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona wcierka
  • Jak dla mnie najlepsza wcierka z jaką spotkałam się do tej pory. Koleżanka polecała mi z tej samej firmy Seboravit, jednak nie urzekła mnie tak jak Jantar Kupując ją liczyłam na wzmocnienie jak i szybszy porost moich rozjaśnianych kłaczków, dlatego też daję 4 gwiazdki, gdyż szybszego wzrostu niestety nie zauważyłam, co nie znaczy że na innych nie zadziała, ja mam niesamowicie oporne włosy jeżeli chodzi o ich wzrost

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - wydajność
    - piękny zapach

Minusy
    - dozownik

Ilość zużytych opakowań: 2 całe i w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić cukierkowa_panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Miód Malinaaaa !
  • Plusy :
    - włosy rosną szybciej ,
    - rosną nowe włosy - mega dużo
    - zmiejszyła przetłuszczanie
    - włosy nie wypadają
    - ma w sobie filtry UV - zawsze ze mną na plaży i na wakacjach

Minusy :

- beznadziejna butelka- wyjmuję korek i wyciagam strzykawką
    - dostepność
    - cena ( trochę za wysoka, np. rzepa joanny jest po 8 zł , a równie dobra )

Ilość zużytych opakowań: 10-15

Chcesz pochwalić Must za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest zdecydowanie TO!
  • Cudeńko i ratunek dla moich włosów.

+ włosy, zdecydowanie, przestały mi wypadać
    + nowe włosy szybciej rosną - mam busz na głowie, którego nie mogę spacyfikować WRESZCIE!!!

- zapach... troszkę męski, ale można się przyzwyczaić
    - bardzo nieporęczna butelka - aplikacja - niezbędna jest pipeta, albo przelanie specyfiku do buteleczki z atomizerem
    - mam wrażenie, że przy dłuższym stosowaniu przetłuszcza mi włosy - ale efekt jest tak cudowny, ze wybaczam jej

Używam tego produktu od: październik 2014

Chcesz pochwalić ceylonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co jest dobrze
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek. Używam od prawie 3 tygodni więc zgodnie z zaleceniami po tym okresie na pewien czas odstawiam. To co zdążyłam zaobserować po tym czasie:

+szybszy porost włosów(potwierdzone info, widzę po odrostach)

+dotykając skórę głowy czuję delikatne kłucie \'nowych\' pojawiająych się włosków

+bardzo fajny zapach, a opakowanie wcale nie utrudnia korzystania z wcierki

-Minusem jest fakt że włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej niż normalnie(Chociaż nie u każdego tak może się dziać,ponieważ moje mają skłonności do przetłuszczania) i za to pół gwiazdki w dół.

Dodam że stosuję też inne \'specyfiki\' na włosy oraz tabletki więc trudno stwierdzić dokładnie jaka jest rola jantara a jaka innych preparatów Ogólnie śmiało polecam

Używam tego produktu od: ok.3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić _Flawless za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij