Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)
Produkt dostępny w 60 sklepach. Cena już od 7,38 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Kocham i uwielbiam
  • Jedyny kosmetyk, który nie kłamie, że przyśpiesza i stymuluje porost włosów, tylko na prawdę to robi.

plusy:
    - włosy szybciej zyskują na długości
    - rosną nowe włoski
    - wydajna
    - niska cena
    - dostępna w drogeriach, dawniej można byłą ją dostać głównie w aptekach
    - wystarczy stosować raz dziennie
    - nie obciąża

cechy neutralne:
    - zapach jest średni, ale na włosach i skórze niewyczuwalny

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. sześciu

Chcesz pochwalić sonechko za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja ciąża

• Bardzo dobry
  • Jantar polecala mi kolezanka, ktora miala manie na punkcie dlugosci wlosow, a ja sama osobiscie tez chcialam by mi troche bardziej urosly. Spodobala mi sie niska cena i pochlebne recenzje w internecie. No wiec kupilam, uzywalam go codziennie az do wyczerpania. Czy wlosy urosly mi bardziej? Szczerze nie wiem wydaje mi sie ze troszke tak, ale moglam tego nie zauwazyc, ze wzgledu na to, ze strasznie krusza mi sie koncowki :/ ale za to jantar w inny sposob podzialal na moje wlosy mam je ogolnie cienkie i rzadkie i dzieki niemu zaczely mi sie unosic u nasady, co bylo dla mnie wybawieniem, bo nie ma nic gorszego od oklapnietych, plaskich wlosow :/ no wiec, spodobalo mi sie to, do tego przestaly mi sie elektryzowac, bardzo ladnie mi sie blyszczaly. Co do jantara ogolnie, ma bardzo fajny zapach wody kolonskiej, niektorym moze sie nie spodobac, ale mi akurat ten zapach przypadl do gustu konsystencja jest jak woda, natomiast nie podoba mi sie opakowanie. Niby okej ze buteleczka jest szklana, ale ten otwor to masakra. Prawie nic z niego nie leci, najlepiej jest sobie przelac jantar do jakiejs buteleczki z psikaczem

plusy:
    + tani, w naturze kosztuje jakos 9 zl
    + przyjemny zapach
    + unosi wlosy u nasady
    + nadaje polysk
    + zapobiega elektryzowaniu sie wlosow

minusy:
    - opakowanie

gwiazdke odjelam ogolnie przez wlasnie opakowanie i przez to, ze nie jestem pewna czy przyspieszyl u mnie porost wlosow. mam zamiar powrocic do niego znowu i baczniej sie przygladac efektom ogolnie polecam!

Używam tego produktu od: raz na jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić belle120 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna wcierka
  • Stosuję szampon Jantar co 2-3 dni od mniej więcej września/października. Moje włosy odżyły po nich oraz szybciej rosną.
    Polecam i wcierkę i szampon wszystkim tym, którzy mają poniszczone włosy po farbowaniu, bądź też i bez niego.

Używam tego produktu od: września/października
    Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Chcesz pochwalić satalice00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK TAK!
  • Jantar jak najbardziej sprawdził się na moich włosach. Krótko mówiąc jestem bardziej niż zadowolona z efektów jego działania!

+ przyspieszył przyrost (2 cm w 3 tygodnie)
    + pozbył się łupieżu
    + zahamował wypadanie
    + przystępna cena
    + wysyp bejbików

minusów w sumie brak, same dobre rzeczy z użycia kosmetyku wyniosłam

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić ohmyberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratował mnie !
  • Po długich poszukiwaniach odpowiedniego leku na moje mega wypadające włosy (które były dosłownie wszędzie.. Na podłodze, w łazience, w wannie, wplątywały się w ubrania, wszędzie wypadały, a przy myciu wypadało ich ponad 100, a przy czesaniu już nie liczę ) znalazłam właśnie Jantara. Zachęciły mnie opinie internautek.. Jest to nie do wiary, że wcierka za 10zł po tygodniu stosowania zatrzymała wypadanie moich włosów !! Wszystkiego próbowałam: drogich i tanich szamponów Radicalów, Seboradinów, Equilibra. To było na nic. Skrzyp i drozdze nic nie dawaly.

Jantar to jeden wielki PLUS
    +Ogranicza wypadanie : praktycznie do 10 włosów przy myciu. NIESAMOWITE !
    +Przybywa włosów. Widzę mnóstwo nowych małych włosków
    +Ładnie pachnie
    +Unosi włosy u nasady
    +Nie obciąża włosów

Małe MINUSIKI (za które obcinam pół gwiazdki):
    - Nie jest wydajny i jest go mało bo bodajże 100ml
    - Trzeba go ciagle stosowac zeby wlosy nie wypadaly. Ale to tak jak z kazdym kosmetykiem - odstawisz to problem powraca.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania

Chcesz pochwalić xJanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona w 90%
  • Nie będę się rozpisywac bo i po co, podsumujmy
    + baby hair i to mnóstwo na całej głowie,
    + szybszy porost włosów

- obciąża włosy, przez co wyglądają na nie umyte,
    - nie zatrzymało wypadania włosów

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić kasia1603 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kit pt. Cudowny bursztyn, którego nie ma a jak jest to nie w celu naprawy włosa
  • Czy to pogrubienie włosów przypadkiem nie pojawia się od nalotu żywicy na powierzchni włosa?? Moim zdaniem ten Jantar raczej tylko stał obok bursztynu bo bursztynu nie ma w obrocie chemii kosmetycznej i jest tylko używany do tworzzenia biżuterii. Jest tak drogi, że gdyby ten Jantar faktycznie był z żywicą bursztynu zaznajomiony to miałby cenę z kosmosu.
    Żółty kolor a la bursztyn - to wyciąg z nagietka.
    Jakaś niewiadoma żywica jest w śladowych ilościach wymieniona w składzie ale nie jest napisane skąd się pojawiła.
    Żywica zalepia pory i usztywnia włos tylko fizycznie.
    Żeby odżywka była odżywką a nie trutką to dodaje się do składu witaminy i modowe składniki na włosy i wtedy taka odżywka może pomagać. Jednak to nie cudowny bursztyn tylko te witaminowe suplementy.
    Ale ściema !!!
    Nie można się nabierać na nazwy bo to zagrywka handlowa żeby kasa była w obrocie.
    Te dziewczyny, którym włosy wypadły po Jantarze muszą teraz oczyścić włosy i skórę z całej tej chemii żeby nie wyłysieć do reszty.

Używam tego produktu od: Nie używam

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić peterka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest naprawdę dobrze.
  • Mam włosy cienkie, zniszczone farbowaniem, wypadające i baaaaardzo oporne na wszelkie "przyspieszacze" do porostu włosów. Jantar jednak miło mnie zaskoczył.

PLUSY
    Po 1. włosy stały się bardziej gęste
    Po 2. mnóstwo nowych baby hair - których nigdy nie miałam wiele
    Po 3. moim zdaniem - pięknie pachnie!

MINUSY
    Poza tym, że nie ograniczyła jakoś wyjątkowo wypadania moich włosów, nie widzę minusów. Pół gwiazdki ucinam właśnie za to.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić patalke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa!
  • Odżywkę poleciła mi koleżanka, która zachwalała ten produkt. Zaczęłam stosować odżywkę, na początku było mi trudno pamiętać, żeby nakładać ją codziennie, jednak po kilku dniach weszło to do mojej porannej rutyny
    Pierwsze rezultaty zauważyłam po 1,5 tygodnia stosowania. Włosy wypadały w mniejszych ilościach, po 3 tygodniach przestały parwie wogóle wypadać. Profilaktycznie po tygodniu przerwy wznowiłam kurację. Byłam zachwycona, bo z problemem wypadania włosów borykałam się dość długo.
    Oprócz tego, że włosy przestały wypadać, zauważyłam mnóstwo nowych, króciutkich włosków.

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić gosiak 1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezła
  • Kupiłam odżywką, ponieważ miałam problem z wypadaniem włosów. Nie oczekiwałam żadnych cudów, bo już tyle przewinęło się u mnie odżywek, szamponów, które okazały się porażką. Odżywkę stosuję od miesiąca, może troszkę dłużej, ale muszę przyznać, że pojawiły się efekty.

Już po 3 tygodniach pojawiły się u mnie baby hair, zauważyłam także szybszy wzrost włosów. Co najlepsze odżywka nie wysusza włosów, a do tego ma ładny i przyjemny zapach. Jest także wydajna.
    Jedynym minusem odżywki jet to, że nie pomaga w wypadaniu włosów.

Mimo to polecam odżywkę

Chcesz pochwalić _black_witch_ za czytelną i pomocną recenzję?