Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Miłe zaskoczenie
  • O przyspieszeniu wzrostu się nie wypowiem ponieważ nie mierzyłam dokładnie długości włosów, a także w między czasie było podcinanie końcówek. Jednak baby hair które się pojawiły na mojej głowie zrobiły na mnie ogromne wrażenie Nie pomyślałabym że wcierka za 10zł może zdziałać tak wiele. Miałam problem z rzadkimi i cieniutkimi włosami na zakolach, co było moim kompleksem i nosiłam grzywkę żeby to zamaskować. Teraz grzywka jest na etapie zapuszczania Dzięki Jantarowi na zakolach (i nie tylko, wiadomo) mam mnóstwo nowych włosków

Używam tego produktu od: 2 tygodnie wcierania 2 miesiące temu

Chcesz pochwalić balbinka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała!
  • Miałam problem z przesuszonymi, zniszczonymi włosami, które niestety wypadały mi podczas każdego mycia. Po roku stosowania zauważyłam ogromną poprawę, co jeszcze do tej pory wprawia mnie w podziw;
    Plusy:
    + regeneruje włosy; poprawia kondycję włosa; sprawia, że włosy stają się miękkie, ale również mocne;
    + pomaga zwiększyć objętość włosów;
    + faktycznie zaobserwowałam, że pojawiły się nowe włosy;
    + włosy szybciej mi odrosły; wcześniej miałam bardzo krótkie; a po roku mam włosy dłuższe o ok. 15-20 cm.
    + odżywka chroni włosy przed szkodliwym działaniem suszarki czy prostownicy;
    + bardzo niska cena; duża wydajność;
    Polecam do problematycznej skóry głowy;

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić karolinaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała dawka witamin
  • Jeśli któraś z was ma włosy cienkie, nijakie, słabe, to niech zapomni o tej odżywce. Dla waszych włosów potrzebna jest o wiele droższa, znacznie bardziej naładowana chemią kuracja zagęszczająca, jednak natury się nie oszuka. Genotyp.

Dla kobiet obdarowanych włosami gęstymi, grubymi, mocnymi - ta nacierka to istny eliksir!

Takie włosy mają swoje problemy - wypadanie, suche końcówki, przetłuszczanie u nasady. W Jantarze otrzymają cudną dawkę witamin - taką, jakiej właśnie im trzeba.

Wzmożony wzrost nowych włosów, zgęstnienie, wzmocnienie, nabłyszczenie oraz ogólna poprawa kondycji włosów - właśnie to gwarantuje owa odżywka!

Osobiście polecam stosowanie tej nacierki, dodatkowo raz na dwa tygodnie maska domowej roboty. Jak najwięcej naturalnych produktów, jak najmniej chemii sklepowej. Odżywka Jantar godna polecenia!

A dla was, dziewczyny o słabych i cienkich włosach, jedna bardzo istotna rada - nacierka za kilka/kilkanaście złotych wam nie pomoże :P RLY!

Używam tego produktu od: 01/2014
    Ilość zużytych opakowań: 2, 100ml

Chcesz pochwalić Sheenah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Bardzo dobra odżywka!
    Wyyysyp baby hair! I to po kilku dniach stosowania.
    Nie trzymałam się kurczowo zaleceń producenta, po prostu był moment, kiedy włosy leciały mi garściami, a ja nie wiedziałam, co zrobić - przypomniałam sobie, że mam gdzieś dwie zapomniane buteleczki tej odżywki i zaczęłam stosowanie. Już po kilku dniach wcierania we włosy, najczęściej po myciu, zauważyłam mnóstwo baby hair, co było olbrzymim zaskoczeniem.
    Czy przyspieszył porost włosów? Zapewne, ale w nieznacznym stopniu
    Stosowałam jantar jak zwykłą odżywkę - bez większych przerw.
    Jedyne na co nie wpłynęła to elektryzowanie włosów oraz ich nawilżenie, miałam je bardzo przesuszone. Ale tego producent nie obiecuje, więc nie mogę się przyczepić
    Jeśli chodzi o zapach - specyficzny, kwestia gustu - mnie się nie podoba, ale odżywka działa, więc jest to kwestia nieistotna!
    Godna polecenia, wracam do niej zawsze kiedy mam problem z wypadaniem włosów, który hamuje

Chcesz pochwalić airwave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Wcierka Jantar pomogla mi uzyskac efekt na prawde zdrowych wlosow. Stosowalam miesiac tak jak zaleca producent teraz mam przerwe. Zdziwilam sie bo za taka cene nie spodziewalam sie zdumiewajacych efektow i tutaj wlasnie duze zaskoczenie. Jak dla mnie same plusy.

PLUSY:
    - wzmocnione wlosy
    - duzo baby hair
    - wlosy wygladaja zdrowo
    - nie wypadaja

MINUSY:
    - wlosy znow wypadaja gdy zrobilam przerwe jak zaleca producent

Ogolnie bardzo polecam, wlasnie mam zamiar znowu do niej wrocic ))

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Karotka_eM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnóstwo baby hair
  • Naprawdę skuteczny środek na porost włosów. Stosowałam regularnie i wyrosło mi całe mnóstwo baby hair, właściwie aż za dużo bo teraz bardzo mi odstają na wszystkie strony i nie potrafię ich okiełznać co do przyspieszenia porostu nie potrafię się wypowiedzieć, ale jeśli już to raczej nieznacznie, nie zauważyłam jakiegoś nagłego skoku w długości włosłów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Tsunade15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie sprawil się
  • Kupilam go z mysla ze pomoze mi troche przyspieszyc porost wlosow. Niestety nie sprawil sie kompletnie ani zadnych efektow ani porostu, wrecz przeciwnie zauwazylam wzmozone wypadanie Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Martynkaglg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, działa !
  • Odżywkę zaczęłam używać codziennie od początku maja po tym jak niekompetentna fryzjerka zniszczyła cięcie moich włosów i musiałam ściąć 10 cm, żeby fryzura nabrała formy. Chciałam jak najszybciej odbudować straty. Wtedy znalazłam tę odżywkę. Ma wg mnie ładny zapach, stosuje na noc, przelałam do pojemnika po wcierce z rzepy bo butelka nie nadaje się do aplikacji, jest bardzo uciążliwa za to więc odjęłam pół gwiazdki. Zmierzyłam pasemko testowe i po miesiącu codziennego stosowania a zużyłam tylko dwa opakowania włosy urosły 2,5 cm. Normalnie rosły mi niecały 1 cm przez miesiąc. Po trzech miesiącach urosły 5,5 cm. Więc mam nadwyżki około 3 cm. Do tego pojawiło się mnóstwo babyhair. Nie wyglada to ciekawie, ale dzieki temu moje włosy zgęstniały. Włosy przestały się przetłuszczać, dłużej zachowują świeżość. Mam wrażenie jakby były uniesione taki efekt push up. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 6 zużytych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Emily 85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powala swym działaniem
  • Kupiłam,gdyz moje włosy są cienkie,słabe,wypadające i krótkie. Same wady. Ładnie pachnie,ale aplikacja jest koszmarna. Używam regularnie,włosy wypadają nadal,nie rosną nowe. Zwyczajnie mam takie a nie inne włosy podarowane mi w genach. Na pewno cudownie nie "utyją",ani nic z tych rzeczy. Jedna gwiazdka za zapach,druga za przystępną cenę.

Ilość zużytych opakowań: 4 op. 100 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zozolka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, nigdy więcej.
  • Używałam go ponad rok temu ( 3 butelki) i byłam nawet zadowolona: cudów nie było, ale włosy mniej wypadały i lepiej sie układały. Mimo kiepskiego opakowania dostałby ode mnie wtedy ze 4 gwiazdki. Widocznie załapałam się na stary skład.
    Niestety w tym roku po kilku użyciach nabawiłam się uczulenia: skóra głowy swędzi nie do wytrzymania, konieczne leczenie sterydami (a nie jestem skłonna do alergii i nigdy nie miałam problemów ze skórą głowy) Nowy skład mi nie posłużył.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patricitka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij