Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• To jest zdecydowanie TO!
  • Cudeńko i ratunek dla moich włosów.

+ włosy, zdecydowanie, przestały mi wypadać
    + nowe włosy szybciej rosną - mam busz na głowie, którego nie mogę spacyfikować WRESZCIE!!!

- zapach... troszkę męski, ale można się przyzwyczaić
    - bardzo nieporęczna butelka - aplikacja - niezbędna jest pipeta, albo przelanie specyfiku do buteleczki z atomizerem
    - mam wrażenie, że przy dłuższym stosowaniu przetłuszcza mi włosy - ale efekt jest tak cudowny, ze wybaczam jej

Używam tego produktu od: październik 2014

Chcesz pochwalić ceylonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co jest dobrze
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek. Używam od prawie 3 tygodni więc zgodnie z zaleceniami po tym okresie na pewien czas odstawiam. To co zdążyłam zaobserować po tym czasie:

+szybszy porost włosów(potwierdzone info, widzę po odrostach)

+dotykając skórę głowy czuję delikatne kłucie \'nowych\' pojawiająych się włosków

+bardzo fajny zapach, a opakowanie wcale nie utrudnia korzystania z wcierki

-Minusem jest fakt że włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej niż normalnie(Chociaż nie u każdego tak może się dziać,ponieważ moje mają skłonności do przetłuszczania) i za to pół gwiazdki w dół.

Dodam że stosuję też inne \'specyfiki\' na włosy oraz tabletki więc trudno stwierdzić dokładnie jaka jest rola jantara a jaka innych preparatów Ogólnie śmiało polecam

Używam tego produktu od: ok.3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić _Flawless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rezultaty sa, ale jakim kosztem...
  • chyba od zawsze mialam problem z wlosami: cienkie, rzadkie, wypadajace...Wcierka owszem dziala tzn.odrastaja nowe wloski czuc pod palcamin takiego "jezyka" i to jest fajne nie wiem jak odniesc sie do wypadania i wzmocnienia gdyz nie dawno obcialam wloasy dosyc krotko (zawsze nosilam zwiazane) i rzeczywiscie mniej wypadaja z tym ze nie wiem czy jest to dzialanie wcierki czy obciecia (=wzmocnienia) wlosow.
    Butelka beznadziejna do nakladania, ja przelalam do buleteczki z rozpylaczem.
    Wszystko niby ok bo wlosy odrastaja, ale dla mnie ma ona powazny minus: wysusza mi wlosy...po wcierce mam siano na glowie, wlosy robia sie matowe, brzydkie, sztywne.
    I dlatego tez uzywam jej juz nie codziennie systematycznie jak kiedys tylko odpuszczam sobie czasami np. jakas impreza czy dzien w ktorym chce by ladnie wygladaly. Okaze sie czy nadal bedzie dzialala.

Używam tego produktu od: pazdziernika

Chcesz pochwalić _natalka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na mnie nie zrobiła większego wrażenia.
  • Poleciła mi ją koleżanka, że hamuje wypadanie włosów i ładnie pachnie, poczytałam jeszcze o niej same pozytywy na wizażu. Wybrałam się do sklepu zielarskiego i tam jeszcze zastanawiałam się między tą, a Radicalem. Pani mi powiedziała, że chociaż ta z Radicala jest mocniejsza, to ta się lepiej sprzedaje i jest bardziej polecana. Kupiłam. Za 11,20.
    Jedynymi plusami tego specyfiku jest cena i zapach. Butelka jest beznadziejna, a działanie nijakie. Nie wzmocniła, nie zahamowała wypadania.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNA!
  • Wcierkę kupiłam gdy moje włosy zaczeły mocno wypadać.Stosuje ją 3 miesiące i jestem zadowolona z efektów.

Plusy:
    +cena dałam 11 zł w aptece
    +baby hair
    +włosy mniej wypadaja
    +szybciej rosną
    +fajna konsystencja nie obciąża włosów
    +wydajna

Minusy:
    -zapach na szczęście na włosach go nie czuć
    -opakowanie

Chcesz pochwalić kendrix za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 x TAK !!!
  • Rewelacja!!
    Moje włosy stały się inne, ale to znaczy lepsze i to nie tylko moja opinia, ale również mojej fryzjerki. Gęściejsze, zdrowsze, pięniejsze, widać w nich inne życie.

Plusy:
    - cena,
    - dostępność (ale pmiętam że jak pierwszy raz szukałam miałam proble, teraz jest wszędzie dostępne),
    - rosną nowe włosy,
    - dotychczasowe są miękkie w dotyku,
    - ładny zapach,
    - wydajny,
    - kondycja włosów się polepszyła.

Minusy:
    - ciężko wyobyć produkt z butelki.

Minus albo nie dla mnie lekki jest, niestety produkt rozprowadzałam przy czole gdzie mam włosy i lekko czoło zmniejszyłam, czyli efekt działąnia jest ROSNĄ NOWE WŁOSY - czyli działa !!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić hana_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • Po drastycznym wakacyjnym ścięciu jak najszybciej chciałam zapuścić włosy. Z reguły rosną one bardzo wolno, wcierki używam już od bardzo dawna. Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona co do skuteczności tego produktu, jednak moje obawy były mylne. Włosy dużo szybciej rosną, po użyciu są miękkie, lśniące i uniesione od nasady. Wcierka ma specyficzny zapach męskich perfum, mi akurat przypadł do gustu. Piję również siemię lniane, które stymuluje wzrost włosów jednak myślę, że w znacznie większej części przyrost to zasługa Jantaru. Minusem jest butelka z której ciężko zaaplikować produkt, lepiej przelać sobie w coś innego niż się męczyć...

Używam tego produktu od: Dawna
    Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Chcesz pochwalić toska95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Witam uzywałam tej wcierki na wypadnie włosów ale nie pomogło nic ! zuzyłam 2 buteleczki jedynie co- to szalenie rosły mi po niej włosy ,ciągle ok 2 cm odrosty można powiedzieć ze w niecały miesiąc,ale żadnych baby hair nie było zato pomogła czarna rzepa z Joanny i mam ich teraz sporo żeby tylko utrzymały się..
    Podsumowując Jantar tylko na szybszy odrost włosów ale ile kobietek tyle różnych recenzji u każdego może inaczej podziałac

Używam tego produktu od: 2 miesiace około

Chcesz pochwalić elka3052 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę? ŚWIETNA
  • POWÓD STOSOWANIA:
    Moim marzeniem zawsze było mieć mocno pocieniowane włosy. Tak.. Chora obsesja "Jeszcze bardziej cieniuje.. Jeszcze! Jeszcze!" W końcu stały się tak cienkie, a przy tym się zniszczyły.. (Nie wspominając o tym, że oczywiście znudziły mi się pocieniowane włosy i jak to kobieta zmienną jest - postanowiłam obciąć na prosto.) Nie jest to jednak takie łatwe, kiedy włosy są pocieniowane, mają różną długość.

EFEKTY PO STOSOWANIU:
    Dzięki tej odżywce moje włosy sporo odrosły, mogę wręcz śmiało powiedzieć, że stały się grubsze. Oczywiście jeszcze nie spełniłam swojego nowego marzenia, żeby ściąć włosy na prosto, bo muszą odrosnąć te "cieniowańce", ale czuję, że jestem na dobrej drodze.
    Ta odzywka mi sporo pomogła. Wyrosły nowe baby hair, stały się grubsze i oczywiście są dłuższe.

JAK STOSOWAŁAM:
    Ja używałam jej przez miesiąc i także starczyła na dokładnie miesiąc stosowania. Wcierałam ją w skórę głowy, a także na końcówki (w moim przypadku - prawie po całej długości, bo jak już kilkakrotnie wspominałam, miałam bardzo pocieniowane). Zawsze ją stosowałam po umyciu włosów. Starałam się na suche włosy, ale nie ukrywam, że zdarzało mi się na mokre.

ZAPACH:
    Pachnie jak jakieś męskie perfumy. Mi ten zapach osobiście przypadł do gustu.
    Nie róbmy tragedii z powodu zapachu, bo nie był on jakoś specjalnie wyczuwalny na głowie. Czuć go było tylko podczas wcierania, później zapach się szybko ulatniał.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ:
    Ja zapłaciłam 12 zł w aptece.

Ps. Po dwu miesięcznej przerwie, prawdopodobnie znowu wrócę do niej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NewYoung za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta uwagi
  • Moja pierwsza wcierka, o której naczytałam się wielu pozytywnych opinii.

Po miesiącu stosowania zauważyłam, że:
    + wyrosły mi nowe baby hair
    + włosy mniej wypadały
    + włosy szybciej rosły
    + nie były obciążone u nasady
    Zapach też przypadł mi do gustu.

Jednakże sporym zauważalnym minusem było to, że:
    - aplikacja jest ciężka przez niepraktyczną butelkę
    - przesuszyła mi skalp
    - spowodowała łupież

Odżywka ma alkohol w składzie, ale nie spodziewałam się, że zadziała tak przesuszająco na moją skórę głowy. Dość szybko udało mi się zwalczyć łupież i nowe włoski oraz te stare dłuższe przysłoniły jej wady dlatego właśnie podejmuję jeszcze jedną próbę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eska22 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij