Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Na mnie nie zrobiła większego wrażenia.
  • Poleciła mi ją koleżanka, że hamuje wypadanie włosów i ładnie pachnie, poczytałam jeszcze o niej same pozytywy na wizażu. Wybrałam się do sklepu zielarskiego i tam jeszcze zastanawiałam się między tą, a Radicalem. Pani mi powiedziała, że chociaż ta z Radicala jest mocniejsza, to ta się lepiej sprzedaje i jest bardziej polecana. Kupiłam. Za 11,20.
    Jedynymi plusami tego specyfiku jest cena i zapach. Butelka jest beznadziejna, a działanie nijakie. Nie wzmocniła, nie zahamowała wypadania.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNA!
  • Wcierkę kupiłam gdy moje włosy zaczeły mocno wypadać.Stosuje ją 3 miesiące i jestem zadowolona z efektów.

Plusy:
    +cena dałam 11 zł w aptece
    +baby hair
    +włosy mniej wypadaja
    +szybciej rosną
    +fajna konsystencja nie obciąża włosów
    +wydajna

Minusy:
    -zapach na szczęście na włosach go nie czuć
    -opakowanie

Chcesz pochwalić kendrix za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 x TAK !!!
  • Rewelacja!!
    Moje włosy stały się inne, ale to znaczy lepsze i to nie tylko moja opinia, ale również mojej fryzjerki. Gęściejsze, zdrowsze, pięniejsze, widać w nich inne życie.

Plusy:
    - cena,
    - dostępność (ale pmiętam że jak pierwszy raz szukałam miałam proble, teraz jest wszędzie dostępne),
    - rosną nowe włosy,
    - dotychczasowe są miękkie w dotyku,
    - ładny zapach,
    - wydajny,
    - kondycja włosów się polepszyła.

Minusy:
    - ciężko wyobyć produkt z butelki.

Minus albo nie dla mnie lekki jest, niestety produkt rozprowadzałam przy czole gdzie mam włosy i lekko czoło zmniejszyłam, czyli efekt działąnia jest ROSNĄ NOWE WŁOSY - czyli działa !!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić hana_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • Po drastycznym wakacyjnym ścięciu jak najszybciej chciałam zapuścić włosy. Z reguły rosną one bardzo wolno, wcierki używam już od bardzo dawna. Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona co do skuteczności tego produktu, jednak moje obawy były mylne. Włosy dużo szybciej rosną, po użyciu są miękkie, lśniące i uniesione od nasady. Wcierka ma specyficzny zapach męskich perfum, mi akurat przypadł do gustu. Piję również siemię lniane, które stymuluje wzrost włosów jednak myślę, że w znacznie większej części przyrost to zasługa Jantaru. Minusem jest butelka z której ciężko zaaplikować produkt, lepiej przelać sobie w coś innego niż się męczyć...

Używam tego produktu od: Dawna
    Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Chcesz pochwalić toska95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Witam uzywałam tej wcierki na wypadnie włosów ale nie pomogło nic ! zuzyłam 2 buteleczki jedynie co- to szalenie rosły mi po niej włosy ,ciągle ok 2 cm odrosty można powiedzieć ze w niecały miesiąc,ale żadnych baby hair nie było zato pomogła czarna rzepa z Joanny i mam ich teraz sporo żeby tylko utrzymały się..
    Podsumowując Jantar tylko na szybszy odrost włosów ale ile kobietek tyle różnych recenzji u każdego może inaczej podziałac

Używam tego produktu od: 2 miesiace około

Chcesz pochwalić elka3052 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę? ŚWIETNA
  • POWÓD STOSOWANIA:
    Moim marzeniem zawsze było mieć mocno pocieniowane włosy. Tak.. Chora obsesja "Jeszcze bardziej cieniuje.. Jeszcze! Jeszcze!" W końcu stały się tak cienkie, a przy tym się zniszczyły.. (Nie wspominając o tym, że oczywiście znudziły mi się pocieniowane włosy i jak to kobieta zmienną jest - postanowiłam obciąć na prosto.) Nie jest to jednak takie łatwe, kiedy włosy są pocieniowane, mają różną długość.

EFEKTY PO STOSOWANIU:
    Dzięki tej odżywce moje włosy sporo odrosły, mogę wręcz śmiało powiedzieć, że stały się grubsze. Oczywiście jeszcze nie spełniłam swojego nowego marzenia, żeby ściąć włosy na prosto, bo muszą odrosnąć te "cieniowańce", ale czuję, że jestem na dobrej drodze.
    Ta odzywka mi sporo pomogła. Wyrosły nowe baby hair, stały się grubsze i oczywiście są dłuższe.

JAK STOSOWAŁAM:
    Ja używałam jej przez miesiąc i także starczyła na dokładnie miesiąc stosowania. Wcierałam ją w skórę głowy, a także na końcówki (w moim przypadku - prawie po całej długości, bo jak już kilkakrotnie wspominałam, miałam bardzo pocieniowane). Zawsze ją stosowałam po umyciu włosów. Starałam się na suche włosy, ale nie ukrywam, że zdarzało mi się na mokre.

ZAPACH:
    Pachnie jak jakieś męskie perfumy. Mi ten zapach osobiście przypadł do gustu.
    Nie róbmy tragedii z powodu zapachu, bo nie był on jakoś specjalnie wyczuwalny na głowie. Czuć go było tylko podczas wcierania, później zapach się szybko ulatniał.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ:
    Ja zapłaciłam 12 zł w aptece.

Ps. Po dwu miesięcznej przerwie, prawdopodobnie znowu wrócę do niej

Chcesz pochwalić NewYoung za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta uwagi
  • Moja pierwsza wcierka, o której naczytałam się wielu pozytywnych opinii.

Po miesiącu stosowania zauważyłam, że:
    + wyrosły mi nowe baby hair
    + włosy mniej wypadały
    + włosy szybciej rosły
    + nie były obciążone u nasady
    Zapach też przypadł mi do gustu.

Jednakże sporym zauważalnym minusem było to, że:
    - aplikacja jest ciężka przez niepraktyczną butelkę
    - przesuszyła mi skalp
    - spowodowała łupież

Odżywka ma alkohol w składzie, ale nie spodziewałam się, że zadziała tak przesuszająco na moją skórę głowy. Dość szybko udało mi się zwalczyć łupież i nowe włoski oraz te stare dłuższe przysłoniły jej wady dlatego właśnie podejmuję jeszcze jedną próbę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eska22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak tak tak !;D
  • O produkcie dowiedzialam sie od kolezanki ktora bardzo go chwalila wiec zakupiłam wcierke w rossmanie.
    plusy:
    -ladny zapach
    -przystepna cena
    -dostępność
    -widoczne zahamowanie wypadania włosów
    -włosy mniej sie przetłuszczają
    -duzo nowych baby hair
    -fajna konsystencja
    -dosyc wydajny

Jedynym minusem wedlug mnie jest nie poreczne opakowanie gdy sie spieni ciezko wydobyc plyn

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić wisniooowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Wcierke Jantar kupiłam by zageścic moje wlosy i by stały się dłuższe. Stosowana na mokro jest najskuteczniejsza. Używam ją codziennie po zmoczeniu włosów. Nakładam całkiem sporo, a potem wmasowuje w skalp i włosy. Włosy po regularnym stosowaniu są duzo dłuższe!!
    Ale polecam zrobić przerwę tygodniową po 2-3 tygodniach stosowania.

+zapach
    + cena
    + dostępność
    + włosy faktycznie są dłuższe

- buteleczka jest nie wygodna
    - Wydajność

Ilość zużytych opakowań: 3-4 całe

Chcesz pochwalić Sunny_world za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Kupiłam tę wcierkę około rok temu i zrobiłam nią tylko dwie kuracje. Na początku myślałam, że nic mi nie daje, jednak efekty są teraz bardzo widoczne. Aplikowałam ją codziennie przez 3 tygodnie po myciu tylko na skórę głowy.

Po pierwsze mam mnóstwo, naprawdę mnóstwo młodych włosków na całej głowie, w dodatku w różnych długościach, dzięki czemu jestem pewna, że to zasługa właśnie jantaru.

Niestety nie mogę dokładnie wypowiedzieć się a temat wpływu tej wcierki na porost włosów, ponieważ nie mierzyłam ich, ale jestem pewna, że włosy rosły szybciej.

Cena jest bardzo dobra, jestem teraz w trakcie trzeciej kuracji i dopiero teraz kończy mi się pierwsza butelka.
    Opakowanie jest jedynym minusem, ponieważ nie potrafiłam dobrze nakładać bezpośrednio z niego płynu. Musiałam przelać go do starej butelki z atomizerem i wszystko było okej.
    Dostępność wg. mnie również nie jest za dobra, ale po przejściu się po kilku drogeriach można ją zdobyć.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić mala_19 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij