Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Super !!! Efekt do ceny rewelacyjny !!!
  • Produkt super jeśli chodzi o zapach, i efekt wzmocnienia i przyspieszenia wzrostu włosów.

PLUSY:
    - wydajny
    - ładnie pachnie
    - widać efekt stosowania (włosy szybciej rosną i są mocniejsze)
    - cena

MINUSY:
    - aplikacja (proponowałam jakiś rozpylacz lub chociaż pompkę)

Używam tego produktu od: 5 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 skończone

Chcesz pochwalić Sola_a za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Genialna wcierka, mój must have !
  • Odkąd ją odkryłam, nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez niej.
    Zaznaczam, że nie zależało mi na poroście włosów, gdyż moje i tak są długie, szybko rosną, więc nawet nie zwracałam na ten aspekt uwagi. Zależało mi na objętości, zagęszczeniu i zahamowaniu wypadania włosów.
    Wcierkę stosowałam wg. zaleceń producenta- przez 3tygodnie codziennie, ale na noc, rano myłam włosy, także o jakimkolwiek szybszym przetłuszczaniu się włosów czy oklapnięciu nie było mowy. Później chwila przerwy i znowu.

PLUSY:
    - dostępność
    - cena
    - regularnie stosowana daje niesamowite efekty, w zasadzie ja efekty na swoich włosach zauważyłam już po kilku użyciach
    - rzeczywiście zwiększa objętość włosów
    - hamuje ich wypadanie
    - regeneruje włosy- włosy są miękkie, gładkie, a zarazem grube, mocne i silne
    - końcówki nie rozdwajają się
    - nowe baby hair
    - nie podrażnia skóry głowy, wręcz ją uspokaja

MINUSY:
    - odżywkę trzeba stosować NON STOP, gdyż po jej odstawieniu, choćby na chwilę, włosy przestają być takiej jak w.w.
    - zapach, aczkolwiek mnie on nie przeszkadza, nie mam wrażliwych nozdrzy
    - wydajność- przy moich włosach jedno opakowanie nie starcza mi nawet na te 3 tygodnie.
    - lśniące włosy- nie do końca, mam wrażenie, że włosy nieco prezentują się na wysuszone, dlatego odżywka po myciu wskazana

Mimo wszystko- kocham ten produkt. Dzięki niemu mogę cieszyć się zdrowymi i mocnymi włosami, a co najważniejsze- moja objętość w końcu jest zadowalająca

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warte sprawdzenia
  • Wcierkę poleciła mi pani ze sklepu zielarskiego gdy masowo zaczęły wypadać mi włosy.
    Po ok miesiącu odkąd ją używałam zauważyłam poprawę w kondycji moich włosów jak i skóry głowy. Włosy mniej wypadały, wyrastały małe baby hair.
    Nie jest zbyt wydajna, jednak za tak niską cenę można sobie pozwolić na jej kupno częściej.
    Z innymi suplementami naprawdę pomaga. Używam jej gdy mój problem powraca.

Używam tego produktu od: 4 lata, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: Zużyte ok 7-8 opakowań

Chcesz pochwalić rudzia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drugie podejście o wiele lepsze
  • Za pierwszym razem nie wiedziałam o co to wielkie halo i jaranko na ten produkt. Traktowałam ją jako takie serum do włosów nie wcierkę, ale na szczęście odkyłam jej potencjał

Plusy:
    + Myślę, że w jakiś sposób wpłynęły na kondycje moich włosów (mam na myśli te na czubku głowy, bo tych dolnych nie da się niczym zregenerować)
    + Baby hair - zdaje się nie miałam ich tak dużo
    + Nie podrażnia, nie uczula itd.
    + Przy codziennym stosowaniu starcza na parę miesięcy

Minusy:
    - Tak jak 99% procent dziewczyn: opakowanie nie nadaje się do użytkowania
    - Niestety odrobinkę szybciej przetłuszcza mi włosy

Właśnie niedawno mi się skończył i mam obecnie inną wcierkę. Jednak myślę czy nie zakupić jej przed skończeniem obecnej, gdyż będzie mi potrzebna ochrona od słońca

Używam tego produktu od: paru miesięcy z przerwą

Chcesz pochwalić Kittieh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zauważyłam działania przez 4 miesiące
  • Używałam 4 miesiące na moje wypadające i osłabione dietą włosy. Nie działała w żaden widoczny sposób, choć prócz niej używałam także dobrych odżywek i wzmacniałam organizm od środka suplementami diety. Zero baby hair, których wysyp miałam choćby po 5 tygodniach używania olejku łopianowego. Wcierka zawierająca tyle aktywnych składników chyba powinna działać, ja nie widzę w niej żadnej rewelacji.

Chcesz pochwalić aerlieen za czytelną i pomocną recenzję?
  • dużo baby hair
  • Produkt genialny , po ponad miesiącu używania widzę już efekty . Włosy rosną jak szalone , widze to po moich odrostach . Jestem naprawde zadowolona dzialaniem tej jakze taniej odzywki . Widzę ze wyrastajace wlosy są grubsze i pewnie staja sie coraz mocniejsze . Producent zaleca uzywanie jej codziennie , ja natomiast z tego wzgledu iż wlosy myje co 2 dzień , tak tez wlasnie jej uzywam . I robie to 2-3 godziny przed myciem , boje sie stosowac jej po myciu bo czytalam ze powoduje łupież i przetluszczanie włosów . Jest średnio wydajny , ale jak za takie pieniadze to mysle ze jest warta polecenia . Ja napewno kupowac ją będę jeszcze przez długi czas - zafascynowala mnie . Jest to totalnie mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Kasia12kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • 2 * za lekkie wzmocnienie i pogrubienie.
  • Ta ocena należy do jednej z natrudniejszych.

Jantar stosuje już bardzo długo, próbuje się na wszystkie możliwe sposoby z nim polubić, jednak do tanga trzeba dwojga.
    Nie zauważyłam znacznego porostu włosów, żadnych baby-hair, czy odbicia włosów od nasady - wręcz przeciwnie, a więc:

+ zapach - pachnie jak woda kolonńska, męsko, ale jak najbardziej na plus
    + przy regularnym stosowaniu włosy troszkę się wzmocniły i pogrubiły

- największym minusem tego produktu jest to, że tak podrażnił moją skórę głowy (tam gdzie zaaplikowałam Jantar) , że była cała czerwona
    - BARDZO swędząca skóra, po każdym zastosowaniu
    - niewygodna aplikacja (ja przelałam do butelki z atomizerem - o wiele lepiej)

Z natury, od zawsze, moja skóra głowy sama w sobie jest sucha i trzeba mega nawliżenia, żeby była w normalnym stanie, jednak Jantar tylko podwoja mój problem. Na chwilę obecną nie jestem zdecydowana na kolejny zakup - a szkoda bo tylu osobom już pomógł w walce o długie i zdrowe włosy...

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK
  • SUPER!
    Ostatnio doszłam do wniosku, że chcę zapuszczać włosy. Przez dwa lata miałam krótkie i już mam ich dość. Kupiłam Jantar i wiem, że to jest to! W przeciągu miesiąca moje włosy urosły o około 1,5 cm. Proszę się tym nie sugerować, ponieważ moje włosy dość szybko rosną, ale podejrzewam, że Jantar wspomógł ten proces. Jedynym minusem jest nakładanie go. Szkoda, że nie ma np. pipety.

Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić stojanowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem miło zaskoczona
  • Kupiłam tę odżywkę, ponieważ wszystkie moje koleżanki ją stosowały i postanowiłam nie być gorsza i też ją wypróbować. Nie zawiodłam się

Na początku używałam zgodnie z zaleceniami producenta - codziennie przez 3 tyg, następnie 4-6 dni przerwy. Zauważyłam jednak, że włosy zaczęły mi się bardziej przetłuszczać. Teraz stosuję ją co 2 dni (włosy myję co 2 dni a odżywkę stosuję po umyciu).

Po kilku tygodniach stosowania pojawiły się pierwsze rezultaty: baby hair w okolicach uszu i pod grzywką, ograniczone wypadanie.
    Teraz wyraźnie czuję, że moje włosy są grubsze i mocniejsze Także bardzo szybko rosną! Czym jestem bardzo miło zaskoczona

Dodatkowym plusem tej wcierki jest jej wydajność! Przez ponad pół roku stosowania zużyłam niecałe dwie butelki! A aplikuję tak: robię sobie na głowie 5-6 przedziałków i za pomocą pipetki aplikuję bezpośrednio na skórę głowy (oczywiście najpierw usunęłam to plastikowe coś z góry)

Podsumowując:

Plusy:
    - wydajność
    - zapach
    - ograniczone wypadanie włosów
    - baby hair
    - włosy szybko rosną
    - konsystencja

Minusy:
    - brak

Polecam każdemu, spróbować nie zaszkodzi

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, obecnie w połowie 2 butelki

Chcesz pochwalić mgielka_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządna wcierka
  • Kupiłam ten produkt z ciekawości, stwierdziłam że sprawdzę jej działanie na sobie, a nie zaszkodzi miec więcej włosów. Otóż wcierka ta spisała się świetnie, już po dwóch tygodniach regularnego stosowania wyczuwałam na całej głowie "kłujaki" czyli nowe włosy, które jak tylko podrosły stworzyły mi na głowie lwią grzywę. Byłam w wielkim szoku, ze zwykła wcierka może tak zadziałać. W dodatku odżywiła skórę głowy i uniosła włosy u nasady. Kocham także jej zapach, pachnie bardzo męsko . Bardzo możliwe, że przyspieszyła porost, ale nie mogę tego stwierdzić w 100%. Minusem jest jak dla mnie opakowanie, cięzko wylać produkt. Moze także przyspieszać przetłuszczanie. Kupię ją jeszcze nie raz, więc polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić Zwitka za czytelną i pomocną recenzję?