Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Warta uwagi
  • Moja pierwsza wcierka, o której naczytałam się wielu pozytywnych opinii.

Po miesiącu stosowania zauważyłam, że:
    + wyrosły mi nowe baby hair
    + włosy mniej wypadały
    + włosy szybciej rosły
    + nie były obciążone u nasady
    Zapach też przypadł mi do gustu.

Jednakże sporym zauważalnym minusem było to, że:
    - aplikacja jest ciężka przez niepraktyczną butelkę
    - przesuszyła mi skalp
    - spowodowała łupież

Odżywka ma alkohol w składzie, ale nie spodziewałam się, że zadziała tak przesuszająco na moją skórę głowy. Dość szybko udało mi się zwalczyć łupież i nowe włoski oraz te stare dłuższe przysłoniły jej wady dlatego właśnie podejmuję jeszcze jedną próbę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eska22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak tak tak !;D
  • O produkcie dowiedzialam sie od kolezanki ktora bardzo go chwalila wiec zakupiłam wcierke w rossmanie.
    plusy:
    -ladny zapach
    -przystepna cena
    -dostępność
    -widoczne zahamowanie wypadania włosów
    -włosy mniej sie przetłuszczają
    -duzo nowych baby hair
    -fajna konsystencja
    -dosyc wydajny

Jedynym minusem wedlug mnie jest nie poreczne opakowanie gdy sie spieni ciezko wydobyc plyn

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić wisniooowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Wcierke Jantar kupiłam by zageścic moje wlosy i by stały się dłuższe. Stosowana na mokro jest najskuteczniejsza. Używam ją codziennie po zmoczeniu włosów. Nakładam całkiem sporo, a potem wmasowuje w skalp i włosy. Włosy po regularnym stosowaniu są duzo dłuższe!!
    Ale polecam zrobić przerwę tygodniową po 2-3 tygodniach stosowania.

+zapach
    + cena
    + dostępność
    + włosy faktycznie są dłuższe

- buteleczka jest nie wygodna
    - Wydajność

Ilość zużytych opakowań: 3-4 całe

Chcesz pochwalić Sunny_world za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Kupiłam tę wcierkę około rok temu i zrobiłam nią tylko dwie kuracje. Na początku myślałam, że nic mi nie daje, jednak efekty są teraz bardzo widoczne. Aplikowałam ją codziennie przez 3 tygodnie po myciu tylko na skórę głowy.

Po pierwsze mam mnóstwo, naprawdę mnóstwo młodych włosków na całej głowie, w dodatku w różnych długościach, dzięki czemu jestem pewna, że to zasługa właśnie jantaru.

Niestety nie mogę dokładnie wypowiedzieć się a temat wpływu tej wcierki na porost włosów, ponieważ nie mierzyłam ich, ale jestem pewna, że włosy rosły szybciej.

Cena jest bardzo dobra, jestem teraz w trakcie trzeciej kuracji i dopiero teraz kończy mi się pierwsza butelka.
    Opakowanie jest jedynym minusem, ponieważ nie potrafiłam dobrze nakładać bezpośrednio z niego płynu. Musiałam przelać go do starej butelki z atomizerem i wszystko było okej.
    Dostępność wg. mnie również nie jest za dobra, ale po przejściu się po kilku drogeriach można ją zdobyć.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić mala_19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Ciężko mi było dostrzec efekty tej wcierki, ale teraz je widzę ponieważ ją odstawiłam. Jantar kupiłam ok rok temu i używałam regularnie (odstawiłam ją może jedynie na 3 tygodnie ) mniej więcej do kwietnia. Tak jest bardzo wydajna. Nakładałam ją na skórę głowy i chwilę masowałam. Często nakładałam ją na świeżo umyte włosy, wcierka nie jest tłusta i nie przeciąża ich. Sięgnęłam po ten produkt, bo słyszałam opinie, ze wzmacnia włosy i przyspiesza ich porost - to chciałam osiągnąć. I jak mówię nie widziałam efektów, a teraz gdy jej nie używam moje włosy to tragedia. Są suche napuszone i wypadają garściami. Nie mam 100% pewności dlaczego, ale w okresie grudzień 2013-styczeń 2014 miałam naprawdę zdrowe, długie włosy ( mimo farb których używałam, ale już odstawiłam). Planuję zakup wcierki jak najszybciej. Z dodatkowych jej plusów to cena, jak wspomniałam wydajność i ja osobiście efekt widzę Minusy to buteleczka, aplikacja jest trochę niewygodna i zapach, który mogę jedynie porównać do tanich męskich perfum. Ale ogólnie odżywka jest warta zakupu także ja POLECAM

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Czytając opinie innych użytkowniczek czym prędzej udałam się do apteki, aby uzyć genialnego środka na wypadanie włosów.
    Używałam go ok 3 tyg. Pod koniec to już nawet o nim zapomniałam dlatego piszę, że OK 3 tygodni.
    Efektów niezauważyłam żadnych a wręcz przeciwnie coraz bardziej denerwowała mnie aplikacja wcierki.
    Włosy po niej były jakieś takie bylejakie. Na początku nie czułam, aby obciążały mi włosy, jednak z każdym dniem używania widziałam, że muszę je myć częściej. Były przetłuszczone.

Myślałam, że się uda

Chcesz pochwalić marza863 za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak efektów
  • Po przeczytaniu wielu dobrych recenzji stwierdziłam, że muszę i ja wypróbować. Niestety, nie zauważyłam żadnych rezultatów. Ani szybszego wzrostu włosów, ani baby hair. Nic zupełnie. Dodatkowo zniechęciła mnie butelka, przez którą aplikacja nie była za łatwa. Lepiej przelać do innego pojemnika.

Szkód żadnych nie było. Dlatego uważam, że spróbować można. Może akurat komuś pomoże.

Używam tego produktu od: około 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić kasiulka2611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • O przyspieszeniu wzrostu się nie wypowiem ponieważ nie mierzyłam dokładnie długości włosów, a także w między czasie było podcinanie końcówek. Jednak baby hair które się pojawiły na mojej głowie zrobiły na mnie ogromne wrażenie Nie pomyślałabym że wcierka za 10zł może zdziałać tak wiele. Miałam problem z rzadkimi i cieniutkimi włosami na zakolach, co było moim kompleksem i nosiłam grzywkę żeby to zamaskować. Teraz grzywka jest na etapie zapuszczania Dzięki Jantarowi na zakolach (i nie tylko, wiadomo) mam mnóstwo nowych włosków

Używam tego produktu od: 2 tygodnie wcierania 2 miesiące temu

Chcesz pochwalić balbinka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała!
  • Miałam problem z przesuszonymi, zniszczonymi włosami, które niestety wypadały mi podczas każdego mycia. Po roku stosowania zauważyłam ogromną poprawę, co jeszcze do tej pory wprawia mnie w podziw;
    Plusy:
    + regeneruje włosy; poprawia kondycję włosa; sprawia, że włosy stają się miękkie, ale również mocne;
    + pomaga zwiększyć objętość włosów;
    + faktycznie zaobserwowałam, że pojawiły się nowe włosy;
    + włosy szybciej mi odrosły; wcześniej miałam bardzo krótkie; a po roku mam włosy dłuższe o ok. 15-20 cm.
    + odżywka chroni włosy przed szkodliwym działaniem suszarki czy prostownicy;
    + bardzo niska cena; duża wydajność;
    Polecam do problematycznej skóry głowy;

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić karolinaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała dawka witamin
  • Jeśli któraś z was ma włosy cienkie, nijakie, słabe, to niech zapomni o tej odżywce. Dla waszych włosów potrzebna jest o wiele droższa, znacznie bardziej naładowana chemią kuracja zagęszczająca, jednak natury się nie oszuka. Genotyp.

Dla kobiet obdarowanych włosami gęstymi, grubymi, mocnymi - ta nacierka to istny eliksir!

Takie włosy mają swoje problemy - wypadanie, suche końcówki, przetłuszczanie u nasady. W Jantarze otrzymają cudną dawkę witamin - taką, jakiej właśnie im trzeba.

Wzmożony wzrost nowych włosów, zgęstnienie, wzmocnienie, nabłyszczenie oraz ogólna poprawa kondycji włosów - właśnie to gwarantuje owa odżywka!

Osobiście polecam stosowanie tej nacierki, dodatkowo raz na dwa tygodnie maska domowej roboty. Jak najwięcej naturalnych produktów, jak najmniej chemii sklepowej. Odżywka Jantar godna polecenia!

A dla was, dziewczyny o słabych i cienkich włosach, jedna bardzo istotna rada - nacierka za kilka/kilkanaście złotych wam nie pomoże :P RLY!

Używam tego produktu od: 01/2014
    Ilość zużytych opakowań: 2, 100ml

Chcesz pochwalić Sheenah za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij