Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Powiększ Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące porost włosów, aktywny wyciąg z bursztynu, d`panthenol oraz witaminy A, E, F, H. Systematycznie stosowana poprawia metabilozm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka zapobiega rozdwajaniu włosów i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glucose, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Salvia Officinalis Extract, Pinus Sylvestris Extract, Arnica Montana Extract, Arctium Majus Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Hedera Helix Extract, Tropaeolum Majus Extract, Nasturtium Officinale Extract, Amber Extract, Disodium Cystinyl Disuccinate, Panax Ginseng, Arginine, Acetyl Tyrosine, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Peg-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hci, Citrulline, Glucosamine HCI, Biotin, Panthenol, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Triethanolamine, Carbomer, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibomo Glutaronitrile, Dipropylene Glycol, Limonene, Linalool

• Świetna!
  • Bardzo dobra odżywka!
    Wyyysyp baby hair! I to po kilku dniach stosowania.
    Nie trzymałam się kurczowo zaleceń producenta, po prostu był moment, kiedy włosy leciały mi garściami, a ja nie wiedziałam, co zrobić - przypomniałam sobie, że mam gdzieś dwie zapomniane buteleczki tej odżywki i zaczęłam stosowanie. Już po kilku dniach wcierania we włosy, najczęściej po myciu, zauważyłam mnóstwo baby hair, co było olbrzymim zaskoczeniem.
    Czy przyspieszył porost włosów? Zapewne, ale w nieznacznym stopniu
    Stosowałam jantar jak zwykłą odżywkę - bez większych przerw.
    Jedyne na co nie wpłynęła to elektryzowanie włosów oraz ich nawilżenie, miałam je bardzo przesuszone. Ale tego producent nie obiecuje, więc nie mogę się przyczepić
    Jeśli chodzi o zapach - specyficzny, kwestia gustu - mnie się nie podoba, ale odżywka działa, więc jest to kwestia nieistotna!
    Godna polecenia, wracam do niej zawsze kiedy mam problem z wypadaniem włosów, który hamuje

Chcesz pochwalić airwave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Wcierka Jantar pomogla mi uzyskac efekt na prawde zdrowych wlosow. Stosowalam miesiac tak jak zaleca producent teraz mam przerwe. Zdziwilam sie bo za taka cene nie spodziewalam sie zdumiewajacych efektow i tutaj wlasnie duze zaskoczenie. Jak dla mnie same plusy.

PLUSY:
    - wzmocnione wlosy
    - duzo baby hair
    - wlosy wygladaja zdrowo
    - nie wypadaja

MINUSY:
    - wlosy znow wypadaja gdy zrobilam przerwe jak zaleca producent

Ogolnie bardzo polecam, wlasnie mam zamiar znowu do niej wrocic ))

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Karotka_eM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnóstwo baby hair
  • Naprawdę skuteczny środek na porost włosów. Stosowałam regularnie i wyrosło mi całe mnóstwo baby hair, właściwie aż za dużo bo teraz bardzo mi odstają na wszystkie strony i nie potrafię ich okiełznać co do przyspieszenia porostu nie potrafię się wypowiedzieć, ale jeśli już to raczej nieznacznie, nie zauważyłam jakiegoś nagłego skoku w długości włosłów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Tsunade15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie sprawil się
  • Kupilam go z mysla ze pomoze mi troche przyspieszyc porost wlosow. Niestety nie sprawil sie kompletnie ani zadnych efektow ani porostu, wrecz przeciwnie zauwazylam wzmozone wypadanie Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Martynkaglg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, działa !
  • Odżywkę zaczęłam używać codziennie od początku maja po tym jak niekompetentna fryzjerka zniszczyła cięcie moich włosów i musiałam ściąć 10 cm, żeby fryzura nabrała formy. Chciałam jak najszybciej odbudować straty. Wtedy znalazłam tę odżywkę. Ma wg mnie ładny zapach, stosuje na noc, przelałam do pojemnika po wcierce z rzepy bo butelka nie nadaje się do aplikacji, jest bardzo uciążliwa za to więc odjęłam pół gwiazdki. Zmierzyłam pasemko testowe i po miesiącu codziennego stosowania a zużyłam tylko dwa opakowania włosy urosły 2,5 cm. Normalnie rosły mi niecały 1 cm przez miesiąc. Po trzech miesiącach urosły 5,5 cm. Więc mam nadwyżki około 3 cm. Do tego pojawiło się mnóstwo babyhair. Nie wyglada to ciekawie, ale dzieki temu moje włosy zgęstniały. Włosy przestały się przetłuszczać, dłużej zachowują świeżość. Mam wrażenie jakby były uniesione taki efekt push up. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 6 zużytych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Emily 85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powala swym działaniem
  • Kupiłam,gdyz moje włosy są cienkie,słabe,wypadające i krótkie. Same wady. Ładnie pachnie,ale aplikacja jest koszmarna. Używam regularnie,włosy wypadają nadal,nie rosną nowe. Zwyczajnie mam takie a nie inne włosy podarowane mi w genach. Na pewno cudownie nie "utyją",ani nic z tych rzeczy. Jedna gwiazdka za zapach,druga za przystępną cenę.

Ilość zużytych opakowań: 4 op. 100 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić zozolka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia, nigdy więcej.
  • Używałam go ponad rok temu ( 3 butelki) i byłam nawet zadowolona: cudów nie było, ale włosy mniej wypadały i lepiej sie układały. Mimo kiepskiego opakowania dostałby ode mnie wtedy ze 4 gwiazdki. Widocznie załapałam się na stary skład.
    Niestety w tym roku po kilku użyciach nabawiłam się uczulenia: skóra głowy swędzi nie do wytrzymania, konieczne leczenie sterydami (a nie jestem skłonna do alergii i nigdy nie miałam problemów ze skórą głowy) Nowy skład mi nie posłużył.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patricitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Kup sobie Jantara!"
  • - takiej rady udzieliła mi przyjaciółka, której notorycznie zazdroszczę pięknych, długich, jedwabistych loków. Poradziła mi kupić właśnie tą wcierkę, gdyż sama stosuje ją regularnie i jest z niej zadowolona.
    Pomyślałam sobie: "A co tam!". I kupiłam sobie Jantara. Czego oczekiwałam? Przyspieszenia wzrostu włosów i ich wzmocnienia. Moje są dość suche i ciężkie. I długie, do połowy pleców, ale ja chcę jeszcze dłuższe. Sama nie wiem czemu.
    Choć na opakowaniu wyczytałam, że kuracja powinna zamknąć się w trzech tygodniach, ja używałam od 30 czerwca do wczoraj, czyli ponad miesiąc. W ciągu tego czasu opuściłam może 4-5 dni w kuracji, więc summa summarum wychodzi sprawiedliwie.

* Stosowałam wcierkę codziennie wieczorem na suche włosy. Nakładanie to niestety nie bułka z masłem, odnoszę wrażenie, że aplikacja kropelka po kropelce z dozownika jest pomysłem chybionym. Chyba, że ktoś naprawdę bawi się w dziubdzianie pasmo po paśmie. Ja nie, to nie na moje nerwy. Starałam się nanieść jak najwięcej wcierki na rękę, a jak najmniej na podłogę i następnie wcierałam okrężnymi ruchami w skórę głowy.
    * Obawiałam się, że Jantar przetłuści mi włosy i będę je musiała codziennie myć. Do tej pory nie miałam problemu z szybko nieświeżymi włosami, myję je co 3-4 dni. Podczas stosowania wcierki tak zostało, miałam nawet wrażenie, że podsusza ona lekko włosy u nasady i czyni je trochę sztywnymi. Skórze głowy nic się nie stało, podczas aplikowania miałam wrażenie, że Jantar trochę rozgrzewa.
    * Konsystencja - woda, co jak wspominałam nie jest akurat plusem podczas wcierania, bo przepływa przez dłonie, ale to nie jest wada, która ten kosmetyk skreśla.
    * Zapach z gatunku "kochaj, lub nienawidź". Jest to męski zapach, typowa woda kolońska. Przy pierwszym powąchaniu od razu przed oczami stanął mi tata. :P Dla mnie to nie wada, mój nos całkowicie toleruje takie ostre zapachy. Zresztą po nałożeniu go nie czuć, włosy nim nie śmierdzą.
    * I wreszcie konkrety, czyli efekty. Faktem jest, że nie wyciągam włosów po przeczesaniu fryzury dłonią, ale to w połowie zasługa zmiany farby. Niemniej jednak uważam, że są one mocniejsze i wyglądają zdrowiej. Widzę różnicę również na końcówkach, które nie są już tak dramatycznie rozczapierzone i suche.
    Pojawiło się sporo baby hair. Są problematyczne, ale świadczą. Świadczą o tym, że coś się zadziało.
    Jeśli chodzi o wzrost to nie jest on na tyle spektakularny, żeby stwierdzić to gołym okiem, ale jakiś tam jest. Nie mierzyłam długości włosów przed i po (a szkoda!).
    Podsumowując - nie jest tak, że ze starej głowy zrobiła mi się nowa, ale niewątpliwie stosowanie wcierki się opłaciło.
    * Słowo o opakowaniu. Wizualnie jest ładne, bo proste i skromne. Buteleczka szklana i poręczna, ale jak wspominałam aplikator niezbyt wygodny. Jak trzęsłam flaszką lekko to nic nie leciało, a jak mocno to płyn burzył się, jak głupi. Przy końcu opakowaniu to już w ogóle mnie ponosiło, bo praktycznie zostawała sama piana przy dozowniku. Wtedy odkryłam, że korek można wyjąć! Eureka, wygrała pani talon na balon! Wydłubałam go szydełkiem przy ostatnim użyciu i wylałam resztę piany na głowę. Może na początek marny to patent, ale na końcówkę butelki jak najbardziej.
    * Znalazłam Jantar w Rossmannie, chociaż zaklinano mnie, że nie ma takiej szansy. Owszem, nie w każdym, ale w niektórych tak. (PCC Poznań).
    * Cena do przeżycia, ja zapłaciłam 13,99.

Cieszę się, że dałam się namówić na stosowanie Jantaru. Opłacała się regularność, choć nie ma bardziej niesystematycznej osoby ode mnie na tej Ziemi. Myślę, że wrócę do niej za jakiś czas i może tym razem będę stosować więcej wcierki podczas jednej aplikacji. Być może efekty będą jeszcze lepsze. Na razie chwila przerwy, według zaleceń.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Po miesiącu stosowanie włosy faktycznie zaczęły szybciej rosnąć, dodatkowo pojawiły się nowe (babyhair). Mnie zapach nie przeszkadza, jest taki męski- lubię takie zapachy.
    \n+
    \nzapach
    \ncena
    \ndostępność
    \ndziałanie
    \n-
    \nbardzo niewygodne dozowanie co uniemożliwia wydobycie całego produktu (przynajmniej mnie)
    \n

Chcesz pochwalić iva90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest okej
  • wcierka rzeczywiście spełnia swoje zadanie po po kilku tygodniach stosowania po odrotach widzę, że włosy zaczęły szyciej (w końcu!) rosnąć w dodatku są mocniejsze oraz pojawiły sie baby hair.

plusy:
    *przyspiesza wzrok włosów (nie jest to jakiś spektakularny efekt 10 cm w miesiąc, ale rzeczywiście rosną szybiej)
    *baby hair
    *cena

minusy:
    *zapach (trochę jak woda kolońska, mi akurat się nie podoba)
    *dostępność
    *przetłuszcza włosy, przynajmniej moje

Chcesz pochwalić shoutitloud za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij