Powiększ Make Up Academy, Undress Your Skin Shimmer Highlighter (Puder rozświetlający do twarzy)

Zgłoszony przez scrabble1

Rozświetlacz w przepięknym beżowym odcieniu, dający efekt tafli. Produkt bardzo drobno zmielony, nie zawiera żadnych widocznych drobin brokatu, dzięki czemu fantastycznie nadaje się również dla cer problemowych - nie będzie podkreślał niedoskonałości ani rozszerzonych porów. Idealny do rozświetlania szczytów kości policzkowych, łuków brwiowych, wewnętrznych kącików oczu, grzbietu nosa czy łuku kupidyna. Zyskujące ostatnio ogromną popularność na rynku brytyjskim kosmetyki MUA są świetnie napigmentowane, bezproblemowo się nakładają i łatwo można z nimi pracować blendując i stopniując natężenie koloru. Nie osypują się przy nakładaniu ani w ciągu dnia. Nie znikają z twarzy, dobrze utrzymują się przez cały dzień.

Cena: 30zł / 7,5g

• Wydaje mi się, ze będzie to miłość do grobowej deski
  • Uzywałam już wielu rozświetlaczy - zarówno pudrowych jak i płynnych. Ten skradł moje serce prawdopodobnie na wieki
    Jest tani jak barszcz, ma piękny chłodny odcień, który idealnie pasuje do mojej chłodnej cery. Daje cudowny efekt rozświetlenia, prawdziwą taflę, bez tandetnych drobinek. Jest mega wydajny - wystarczy lekkie musnięcie pędzlem, żeby stworzyć na buzi naturalnie wygladający blask. Świetnie sprawdza sie tez przy rozświetlaniu wewnętrznego kącika oka i łuku kupidyna. Mam nadzieję, że nie zniknie nigdy z oferty MUA
    Szczerze powiedziawszy czaiłam się wcześniej na wychwalany wszędzie Mary-Louminizer z The Balm. Na szczęście miałam okazje wypróbować go u znajomej, co uchroniło mnie przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto Mary-Lou okazał sie być zbyt złoty , zbyt ciepły dla mnie i moim zdaniem daje zbyt mocny, dyskotekowy efekt. Może sprawdziłaby się na wielkim balu, ale nie na co dzień. A w dodatku jest koszmarnie drogi :P

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Bakunin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Mam bardzo jasną cerę. Moim ulubionym rozswietlaczem jest prosty, tani jak barszcz, biedronkowy, limitowany (niestety) ,stworzony przez Bell kosmetyk w srebrno-białej, mroznej tonacji (meeega napigmentowany) . Niestety, recenzowany nie sprawdził sie u mnie w ogóle. Jego niebiesko-rózowe tony wygladaja na mojej skórze wręcz groteskowo. Kolejnym minusem produktu jest pigmentacja. Muszę niezle namieszac pędzlem,aby efekt był widoczny na mojej buzce. Trwałosc równiez pozostawia wiele do zyczenia. Ale znalazłam na niego sposób Uzywam czasem aplikując na róż,aby go trochę rozswietlic i jest ok. Wiem, ze puder ma wielu zwolenników, u mnie niestety sie nie sprawdził.

Używam tego produktu od: ok roku...
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt różowy i zimny
  • Zakupiłam na fali bardzo pozytywnych recenzji skuszona ceną i dizajnem. Niestety nie był to przemyślany zakup, kompletnie nie trafiona kolorystyka w moim przypadku.

W internecie wygląd prezentował się korzystniej - pudełko jest skromne, plastikowe, ale faktura pudru super.

Puder jest mocno zmielony i bardzo zbity, niewiele się nabiera na pędzel przez co trudno przesadzić z dozą.

Nakłada się dobrze, nie zostawia smug, jest bardzo trwały.
    Cena przyjemna dla portfela.

Jedyny poważny minus to kolor: jest niestety w tonacji chłodnej, mocno przebija róż i jakieś błękitnawe drobinki - mam cerę naczynkową i unikam takich kolorów, by nie podkreślić rumieńców.

Kwestia tego, co kto potrzebuje - ja będę zbierać kasę na szampański The Balm, a ten idzie w świat

Używam tego produktu od: kilkanaście razy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić błękitna1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry dla początkujących
  • Jest to mój pierwszy rozświetlacz, który zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii i zobaczeniu go na liście "bestseller" na mintishop. Jest bardzo fajny dla początkujących, idealnie komponuje się z różami bourjois . Jest bardzo wydajny, jednak odejmuję pół gwiazdki za okropne pudełko.

Polecam go, jednak następnym razem zakupię coś z wyższej półki ;-)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić donotaskjack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subtelny efekt
  • Bardzo lubię ten rozświetlasz. Sam w sobie jest przepiękny, aż chce się go używać. Mi osobiście podpasował, ale uważam, że zdania mogą być różne.
    Pierwsza sprawa to kolor. Jest on jasno różowy, dość zimny. Do rozświetlenia policzków nadaje się idealnie, jeśli jednak ktoś chciałby nałożyć go jeszcze na środek twarzy, niekoniecznie będzie to wyglądać dobrze.
    Kolejna rzeczą jest wykończenie jakie uzyskujemy. Efekt tafli rzeczywiście jest, jednak bardzo delikatnej i subtelnej. Nie wiem do końca z czego to wynika, rozświetlacz wydaje się dobrze napigmentowany, jest niestety dość zbity i twardy, przez co nabiera się go niewiele na pędzel. Mi ten efekt, o dziwo, bardzo się podoba, nie sposób dojrzeć, że mamy coś nałożone na policzku, ale odbija światło i sprawia, że skóra w tym miejscu "promienieje".
    Rozświetlacz jest tani i uroczy, jednak warto sie wcześ niej zastanowić, czego się oczekuje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lola_2403 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Jest to mój pierwszy rozświetlacz. Kupiłam go, ponieważ uznałam, że będzie on dobry na początek mojej przygody z rozświetlaczami. Nie zawiodłam się!
    - nie posiada widocznych drobinek,
    - pięknie rozświetla kości policzkowe,
    - bardzo dobrze napigmentowany - można stopniować jego 'moc',
    - jest go bardzo dużo - jest wydajny,
    - opakowanie, choć plastikowe, jest bardzo wytrzymałe.
    Nawet jeśli kupię kiedyś inny rozświetlacz, to będę powracała do Undress Your Skin.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić anecia1001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję wydanych pieniędzy
  • Nigdy wcześniej nie używałam rozświetlacza, ale pomyślałam, że najwyższy czas zacząć ćwiczyć konturowanie twarzy. Ponieważ kupiłam bronzer The Balm Bahama Mama, nowy podkład, puder, pędzel, to żal mi było pieniędzy na Mary-Lou z The Balm. Postawiłam na dużo tańszy rozświetlacz MUA. Mam bladą, chłodną karnację, więc pomyślałam, że lekki róż mi nie zaszkodzi.

Rozświetlacz nie ma widocznych drobinek, ale według mnie nadaje się tylko na policzki, ponieważ jest bardzo wyraźnie różowy

Po dwóch tygodniach kupiłam Mary-Lou i po pierwszym wypróbowaniu doznałam szoku, że można otrzymać taki efekt i rozświetlacz MUA poszedł do szuflady.

Jeżeli Was stać polecam od razu kupić rozświetlacz z The Balm.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić silencee87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój pierwszy rozświetlacz
  • Kupiłam go za około 20zł.
    Słyszałam o nim dużo dobrego. Porównywany był do The Balm, a z racji tego ze nigdy nie używałam rozświetlacza to nie chciałam od razu wydawać 70zł bo nie wiedziałam czy sprawdzi się na mojej mieszanej skórze, czy będę go w ogóle używać. Nie żałuje ze kupiłam produkt z MUA.

+super cena
    +piękne rozświetla
    +jest trwały
    +mega wydajny
    +uniwersalny odcień
    +nie osypuje się
    +rozświetlenie jest bardzo naturalne, bez efektu kuli dyskotekowej

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 - i pewnie starczy na 3 lata

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • niesamowity produkt za korzystną cene
  • Kupiłam go na stronie minishop.pl za niecałe 16 zł, więc widzę że jest dwa razy tańszy od ceny podanej wyżej, co trochę mnie martwi, czy jest on oryginalny.
    Nawet jeśli nie, to jestem absolutnie zachwycona.

Kupując go nie wiedziałam, że jest tak polecany w internecie, właściwie to zachęcił mnie wizualnie.

+ korzystna prezentacja, ale czy to ważne ?
    + super trwałość
    + piękne delikatne rozświetlenie
    + przyjemny zapach
    + bardzo wydajny, nie widzę śladów użytkowania a mam go od 4 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: 1 7,5 g

Chcesz pochwalić franciszka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Jest to produkt, w który trzeba się musowo zaopatrzyć jeśli tylko ma się do tego okazję Otrzymałam go dzięki uprzejmości przyjaciółki mieszkającej w Anglii, za co bardzo dziękuję

Miałam kilka rozświetlaczy i nie jest to produkt niezbędny w moim codziennym makijażu, ale odkąd mam w posiadaniu ten, codziennie muskam pędzlem ten produkt na kości policzkowe
    Nie będę się za bardzo rozprawiała na jego temat, po prostu w skrócie omówię jego zalety.
    + aplikacja to czysta przyjemność nie osypuje się, fajnie współpracuje z moim pędzlem (zazwyczaj używam do tego Hakuro H14)
    + świetny odcień, ładnie zmielone drobinki, bez tandetnego brokatu
    + bardzo wydajny
    + ładnie rozświetla
    + całkiem długo zostaje na twarzy
    + cena w UK, bo tu widzę że sporo sobie wołają tak czy inaczej jest warty swojej ceny. Całe szczęście że z dostępnością nie jest źle, bo Allegro bardzo pomaga
    + i - opakowanie, lekko tandetne, ale czego by tu się spodziewać po takiej cenie, ważne że sam kosmetyk spełnia swoją rolę

Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego i niedrogiego rozświetlacza, jeśli chce zacząć swoją przygodę z kosmetykami tego typu to jak najbardziej polecam, bo dzięki niemu na pewno się do tego nie zrazi, przeciwnie

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Frutti za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij