Oeparol, Everyday, Pomadka ochronna do ust

Oeparol, Everyday, Pomadka ochronna do ust

Pojemność 4,8 g

Pomadka Oeparol Essence skutecznie pielęgnuje i chroni usta, dzięki zawartości kompleksu OleaSheaButter, unikalnemu połączeniu masła shea i oleju z nasion wiesiołka:
- nawilża oraz optymalnie natłuszcza usta, zapobiegając ich przesuszaniu
i pierzchnięciu,
- odżywia usta, przeciwdziała podrażnieniom i przyspiesza regenerację popękanego naskórka,
- chroni przed działaniem czynników zewnętrznych (niekorzystne warunki pogodowe, zanieczyszczenie, klimatyzacja).

w sztyfcie
regenerujące, nawilżające, ochronne
balsam do ust

Z apteki

Produkt kupiłam w aptece i pokładałam w nim duże nadzieje, może ze względu na miejsce kupna i dość duże zaufanie - zbyt duże. Oczywiście, nawilżył, dobrze się sprawdzał zimą, ale zbierał się w kącikach co ze względu na estetykę jest u mnie na duży minus.

supeer!

Super konsystencja, która na ustach rozprowadza się jak masełko. Nie spływa i nie zbiera się w kącikach ust. Usta są nawilżone i ochronione przed warunkami zewnętrznymi. Świetnie sobie poradziła, kiedy próbowałam nawilżyć usta na noc. Warto zauważyć, że usta wyglądają na zdrowe i pełne blasku. Nie podrażnia i nie wysusza cieniutkiej warstwy skóry na ustach. Często na nią nakładam kolorową szminkę i daje to ładny efekt. Posiada delikatny zapach, który przypomina słodycze. Nie ma smaku. Posiada kolor bezbarwny, jednak nadaje delikatny połysk ustom.

Możliwe, że będę do niej wracać.

Lubię tą pomadkę

Świetna pomadka ochronna do ust. Lubię ją stosować, mam ją zawsze przy sobie, w torebce, Chętnie po nią sięgam, jest delikatna, ładnie pachnie i znakomicie nawilża usta.

Moim ustom często towarzyszy suchość i spierzchnięcie, z tą pomadką już dawno o tym zapomniałam. Bardzo polecam! Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy na pielęgnacje ust, wystarczy kilkanaście złotych i zadowolenie gwarantowane. ;)

Tylko ona ratowała mi usta w ciazy

Z tą pomadką niestraszna mi ciąża i te ciążowe wysuszenie ust. Radzi sobie też przy suchych skórkach w zimę, pomaga zapobiegać opryszczką. Mega przyjemna na ustach, zostawia warstwę okluzyjna ale nie jest tłusta. Bardzo ładny zapach.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobta pomadka

Pomadka idealna na zimowe i wietrzne dni. Suche i spierzchnięte usta stały się w końcu piękne, delikatne i odżywione. Lubię tą pomadkę, bardzo dobrze sprawdza się do codziennej pielęgnacji. Jest łatwa w stosowaniu, delikatna i bardzo ładnie pachnie.

Po kilku dniach usta znowu zaczęły robić się suche i wróciłam do punktu wyjścia

Kupiłam tę pomadkę wraz z wykręcaną wersją Tisane na początku zimy, gdy moje usta miały totalny kryzys suchości. Piekły, bolały, były całe w skórkach... no masakra! Po przeczytaniu obiecujących opinii w internecie w końcu wybrałam się do drogerii i ta cudowna pomadka była moja! Tzn. cudowna zdaniem Wizażu, bo u mnie sprawdziła się po prostu okej.

Kosmetyk zamknięty jest w białym, wykręcanym opakowaniu, które wykonane jest ze średnio trwałego plastiku. Po miesiącu użytkowania nakrętka zwyczajnie pękła u dołu i przestała się domykać. Mega tego nie lubię. Ale zalety w tym opakowaniu też się kryją, bo pomadka delikatnie, słodko pachnie i jest ścięta na płasko. Całe szczęście, nie w szpic!

Działanie oceniam okej, bo od samego początku była naprawdę mięciutka, przyjemna i współpracująca. Usta w trakcie regularnego korzystania z niej (na przemian z Tisane) były faktycznie nawilżone, a o suchych skórkach po prostu zapomniałam. Pomadka nie wymagała też dokładania co 15 minut, bo nawilżenie pozostawało na ustach na dłużej. Można by pomyśleć, że to naprawdę fajny kosmetyk! Problemy jednak pojawiły się w momencie, gdy Tisane już zużyłam i zdecydowałam się nie kupować na razie kolejnej pomadki, a po prostu zużyć Oeparol. Po kilku dniach usta znowu zaczęły robić się suche i wróciłam do punktu wyjścia. Kurczę, szkoda! Nie spodziewałam się, że ta pomadka będzie aż tak... niesamodzielna? :D

Zadbane i gładkie usta

Pomadka Oeparol doskonale sprawdziła się na moje spierzchnięte usta. Daje ukojenie i na długo pozostawia poczucie nawilżenia. Ma bardzo łagodny i przyjemny zapach a do tego odpowiednią konsystencję. Jest dużo lepszy niż wazelina, dlatego trzymam ją w torebce przy sobie.

Skuteczna pielęgnacja

Pomadka, pomimo lekkiej formuły, bardzo dobrze radzi sobie z natłuszczaniem ust, zapobiegając ich zbytniemu przesuszaniu i pierzchnięciu. Wygładza je i sprawia, że stają się miękkie oraz elastyczne.
Doskonale sprawdza się również zastosowana i potraktowana, jako baza przed nałożeniem pomadki, z którą współgra idealnie.
Ponadto jest niezwykle wydajna. Stosuję ją kilka razy dziennie, a ubytek wydaje się być naprawdę niewielki

Świetna szczególnie zimą

Pomadka ochronna do ust Oeparol od pierwszego użycia zaczęła towarzyszyć mi na co dzień. Zabieram ją zarówno do pracy jak i na weekendowe wypady. Świetnie sprawdza się w mroźne i wietrzne dni, nawilżając usta w kilka chwil i dając ukojenie. Świetnie dba o ochronę delikatnej skóry ust, a przy dłuższym stosowaniu, sprawia, że usta stają się miękkie, nawilżone i kuszące ;)
Pomadka nie ma wyraźnego zapachu, nie nadaje koloru (jest bezbarwna) - dla mnie do spory plus.

Rewelacja!

Produkt zamknięty w plastikowym, ładnym opakowaniu. Konsystencja jest tłylusta, ale Produkt niezwykle wydajny. Aplikacja niezwykle przyjemna Świetnie nawilża usta, są zadbane i miękkie. Bardzo fajna pomadka.

Najlepsza !

Zacznę od tego, że brałam bardzo bardzo długo izotek, który wysuszał mi skórę, oczy, włosy i USTA. Długo nie mogłam znaleść nic co by tym ustom pomogło przy takim nadmiernym wysuszeniu, dopóki nie kupiłam tej pomadki. Naprawdę bardzo pomaga i spełnia swoją rolę. Doskonale nawilża, na długo starcza i nie trzeba „co 5 sekund” ponownie ich smarować. Jest to naprawdę mocna polecajka ode mnie dla każdego, kto zmaga się z suchymi ustami

Ekstremalne nawilzenie ust

Mam 27 lat, Moja skora jest typem mieszanym, usta zazwyczaj w wiekszosci bywaly popekane co bylo nie zbyt ladnym widokiem jak dla kobiety.. ale po stosowaniu pomadki sporo sie zmienilo, nawilzenie, jędrność.. wszystko zyskalo na plusie i stad moge polecic kazdemu ten produkt z podobnym problemem, a zadowolenie z pewnością siegnie zenitu!