L'Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Kremowa odżywka z olejkami kwiatowymi

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Formuła odżywki łączy moc 6 olejków w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.
Rytuał magiczna moc olejków w 3 krokach:
- krok 1: zacznij od kąpieli i oczyszczenia włosów szamponem Magiczna Moc Olejków.
- krok 2: pamiętaj, aby po myciu nałożyć kremową odżywkę Magiczna Moc Olejków. Zawiera ona odpowiednio skomponowaną formułę, która wygładza włókna włosów i ułatwia ich rozczesywanie.
- krok 3: pielęgnacja zaawansowana i wykończenie. W zależności od potrzeb włosów wybierz jeden z eliksirów Elseve: odbudowujący - do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcami; odżywczy - do włosów normalnych po suche; upiększający - do włosów farbowanych.

regenerujące, wzmacniające, nawilżające
w tubie
lekkie
Skóra głowy
sucha i wrażliwa, normalna
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych

Jaki cudowny zapach

Zapach, to numer jeden.
Włosy stają się zdrowe, błyszczące i świetnie się rozczesują..
Jedna z najlepszych odżywek jakie miałam i używałam.
Na pewno zasługuje na uwagę. Szczerze ją polecam.
Czasami mam wrażenie że moje włosy mają otwarte łuski. Są sztywne i porowate. Odżywka sprawia iż stają się miękkie i gładkie, jakby łuski się pozamykały. Włosy
są miłe w dotyku.
Musicie wypróbować.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Włosy są elastyczne, miękkie, i łatwe w rozczesywaniu.

Włosy są elastyczne, miękkie, i łatwe w rozczesywaniu. Odżywka pięknie pachnie, łatwo się nakłada i tak samo łatwo spłukuje, jest wydajna, łatwo nabłyszcza moje włosy. Odżywka ma przyjemna gęsta konsystencję, nie spływa z włosów, jest dostępna w wielu drogeriach jak i w wielu sklepach nie kosmetycznych, ogólnych.

Całkiem fajna i daje efekty

Efekty jakie zauważyłam po użyciu to zmiękczone elastyczne włosy oraz łatwe rozczesywanie. Dodatkowo odżywka jest bardzo prosta w użyciu. Piękne pachnie i zostawia zapach na włosach. Łatwo się nakłada i tak samo łatwo spłukuje. Wydajna. Wygodne opakowanie.

Rozczarowanie

Kupiłam bo byłam zadowolona z maski magiczna moc olejków. Jednak ta odżywka jest dużo gorsza. Włosy po użyciu są spuszone, nie wygładzone. Nie polecam.

Nie dla moich włosów

Moje włosy chyba potrzebują czegoś innego iż ta odżywka. Nie nawilża, nie wygładza dostatecznie, ponieważ moje włosy po niej są trochę spuszone, troszkę nabłyszcza.
Odżywka ma przyjemna gęsta konsystencje, dlatego dobrze trzyma się na włosach, nic nie spływa. Stosowałam ja przy metodzie OMO lub zwykle MO, no i otrzymywany efekt był taki jak opisałam.
Spróbowałam i wystarczy, nie kupię więcej.

Odżywka do włosów Magiczna moc olejków do włosów suchych marki L'oreal.

Odżywka bardzo ładnie pachnie, a jej konsystencja sprawia, że łatwo rozprowadza się ją na włosach. Z niektórymi odżywkami miałam taki problem, że spływały z mokrych włosów razem z wodą, tutaj nie ma takiego problemu, nie trzeba nic na głowę nakładać. Po aplikacji włosy łatwo się rozczesują, są miękkie i wyglądają na zdrowsze. Jedyny problem po zastosowaniu odżywki mam z ułożeniem fryzury, włosy są trochę suche i sypkie więc muszę coś jeszcze na nie dawać. Odżywkę polecam osobom, które mają włosy suche ale w dobrym stanie oraz osobą, które nie mają problemu z przetłuszczaniem włosów, bo niestety włosy będzie trzeba szybciej umyć niż zwyczajnie.

Świetna emolientowa odzywka z olejkami kwiatowymi !

Odżywkę ta po raz pierwszy wypróbowałam w czasie
wakacji w Hiszpanii ,gdy tam doznały moje włosy dużego przesuszenia podczas ciaglej ekspozycji na slonce. I w taki sposób jestem już jej wierna ponad rok,swietnie sobie wtedy poradzila z moim przesuszem.
Oczywiście używam różnych odżywek do pielęgnacji moich dlugich wlosow ,ale ta zawsze mam pod ręką,gdyż ratuje moje włoski po nieudanych eksperymentach ,co zdarza mi się raz na jakis czas.
Doskonale także sprawdza się do zamknięcia pielegnacji w metodzie 'OMO' jako ostatnie ' O '
( Idealna emolientowka , bez obawy o obciążenie ).
Wlosy po jej zastosowaniu stają się wygladzone oraz mega blyszczace.
A jej zapach to rozkosz dla mojego zmysłu powonienia podczas mycia włosów.

Średnia odżywka

Odżywka w opakowaniu wygodnym do utrzymania w ręku. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz wygodna konsternacja która bardzo dobrze się rozprowadza. Włosy nie plącze się po odżywce, łatwo rozczesuje i nie są przeciążone. Nie zauważałam efektu wow jeśli chodzi o nawilżanie. Produkt wydajny. Zdecydowanie zmiękcza włosy.

REWELACJA!

Uwielbiam wszystkie odżywki na bazie olejków, ta sprawia, że włosy stają się wygładzone, jest lekka a jej zapach jest obłędny! Włosy są miłe w dotyku. Na pewno kupię ją ponownie.

Średnia

Ta odżywka trochę mnie zawiodła, ponieważ zawiera w składzie oleje, a moje włosy je bardzo lubią, jednak po stosowaniu jej kilka dni włosy się jakby trochę przesuszyły i były sztywne - sztywniejsze na pewno niż przed używaniem jej. Nie wyglądały źle, ale to zdecydowanie nie były dobre dni moich włosów - są w stanie wyglądać o wiele lepiej. Zapach bardzo ładny i intensywny, utrzymywał się na włosach naprawdę długo, tak naprawdę zapach jest największym plusem tej odżywki. Ma ładny złocisty, pomarańczowy kolor, któremu nie przyjrzałam się zbyt dokładnie ponieważ nie zauważyłam drobinek brokatu, które mają nabłyszczać włosy. Zauważyłam je dopiero na szczotce, więc byłam trochę rozczarowana że ten blask uzyskuje się dzięki tym drobinkom, trochę bezsensu według mnie. Nie wrócę do niej, zdecydowanie największym jej plusem jest zapach.

Słaba

Wciąż szukam mojego ideału jeśli chodzi o odżywkę, więc próbuje dużo nowości. Jak się jednak okazało tej do ideału jest naprawde daleko. Najlepszy w tym produkcie jest zdecydowanie zapach. Cała seria pachnie elegancko i orientalnie. Długo czuć go także na włosach. Odżywka ma złocisto brązowy kolor z brokatowymi drobinkami myślę, że to ich zasługa jest nabłyszczenie włosów. Po pierwszym użyciu włosy wyglądały nawet nieźle, błyszczące, dociążone jednak dziwnie sztywne, sklejone, bez lekkości i sypkosci. Myślałam, że to jednorazowy bad hair day jednak sytuacja pogarszała się z każdym użyciem. Na szczęście produkt jest mało wydajny i szybko się kończy. Odżywka przesuszala mi włosy, nie lubiłam ich dotykać bo były twarde i sztywne. Dziwią mnie pozytywne opinie, ale widocznie każdy ma inne włosy :)

sama przyjemność

Bardzo fajna odżywka dostępna chyba we wszystkich marketach i drogeriach. Skusiłam się na nią, bo bardzo lubię olejkowe serum na końcówki z tej serii. Oba produkty bardzo dobrze się sprawdzają. Mimo, że bazuje na olejkach służy moim cieniutkim, gęstym niskoporom, które uwielbiają się plątać. Włosy po użyciu są gładkie jak po profesjonalnym zabiegu wygładzającym. Do tego pachnie po prostu przepięknie. Jest wydajna i kosztuje ok. 10 zł. Czego chcieć więcej?

nawilża, wygładza

Daję 5! Jak za tak niską cenę, ta odżywka jest naprawdę bardzo dobra.
Robi "coś" z włosami.
Dobrze się rozczesują, są dociążone ale nie obciążone . Pojawia się zdrowy połysk. Odżywka jak piszę producent jest kremowa , dzięki czemu wystarczy mniejsza ilość niż w standardowej odżywce by pokryć nią włosy. Używanie jej to przyjemność.