Materiał partnera

Chcemy oczarować Cię autentycznością, świeżością i soczystością wrażeń po otworzeniu butelki z żelem pod prysznic od Le Petit Marseillais.

Zgłoś się do testu 1 ze 150 żeli z linii Extra Doux
o zapachu prowansalskiej figi.


WIĘCEJ O PRODUKCIE

Twoja skóra po prysznicu będzie nawilżona, odświeżona i otulona świeżym, owocowym zapachem prowansalskiego lata.

  • nawilża i odświeża
  • pH neutralne dla skóry
  • testowany dermatologicznie
  • biodegradowalna baza myjąca
  • wzbogacony o składniki nawilżające
    pochodzenia roślinnego

Figa, kiedyś mało znana i rzadko wykorzystywana w recepturach perfum i kosmetyków, od niedawna cieszy się statusem ulubienicy Europejczyków wśród owoców. Nic dziwnego – jej wyjątkowa osobowość fascynuje i intryguje, wymykając się jednoznacznym opisom. Mimo że owocowa w swoim charakterze, figa kryje w sobie coś więcej, niż tylko radosną soczystość i ożywczą rześkość. Co zaskakuje w zapachu figi? Kontrasty! Na samym początku mleczna, kremowa słodycz, śmietankowa miękkość otulają zmysły komfortem i ciszą. Jednak za chwilę spoza puszystych zasp bieli wyłania się wibrująca, zielona świeżość! Przywodzi na myśl chrupiące łodygi kwiatów, budzącą się do życia przyrodę. Ta dwoistość natury owocu figi jest kwintesencją Prowansji – jednocześnie ogrzewa skórę promieniami słońca i chłodzi rześkim wiatrem. Co ciekawe, nie tylko owoc figi daje przyjemność naszym nosom! Pachnący figą żel Le Petit Marseillais to więcej niż owocowa impresja – zachwyca nas także wytrawnymi akcentami figowych liści, wnoszących do zapachu odrobinę eleganckiej goryczy, oraz niuansami figowego drewna, rozgrzanego prowansalskim słońcem. Intelekt i uroda, radosne ciepło i tajemniczość – i jak tu nie zakochać się w fidze?

Żele z linii Extra Doux to esencja tego, co natura dała najlepsze. Do ich produkcji zostały użyte składniki pochodzenia naturalnego. To właśnie dzięki nim prysznic z Le Petit Marseillais pachnie zupełnie tak, jakbyś jadła świeże owoce lub spacerowała po polach lawendy.

Zgłoś się

Tylko zalogowani Użytkownicy mogą wziąć udział w akcji.
Zaloguj się klikając w przycisk:

Zaloguj się
Wizaz.pl