Parę słów wyjaśnień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Agoosia

Notka

Oceń ten wpis

Parę słów wyjaśnień

Agoosia napisał(a) 2007-09-12 18:52

Przepraszam Was bardzo, ale gdybym podała Wam klucz do zrozumienia tej zagadki, jaką jest wpis pierworodny, zabrałabym jednocześnie wodze wyobraźni, które teraz możecie sobie puszczać.

Jednocześnie moje tworzone na poczekaniu przenośnie nie są aż tak skomplikowane (wybaczcie, praktyka czyni mistrza ), aby nie dało się wyłuskać z nich TEGO znaczenia.

Poza tym uwielbiam to uczucie, że może ktoś, czytając moje słowa, trafi w dziesiątkę swoją interpretacją. Zresztą nawet jeśli się zastanawia, wybaczając mi moją amatorszczyznę , to już rewelacyjne uczucie.

No dobra, to teraz szczerze - piszę niezwykle zawile, bo wstydzę się na forum publicznym pisać wprost o moich lękach, uczuciach, obawach. O szczęściu również. Jednak potrzeba pisania, którą czuję od 6 roku życia, połączona z możliwością daną mi teraz akurat przez Złosia zaowocowała tym jakże prostym i logicznym wywodem, który z wielką przyjemnością utworzyłam.
Wyświetlenia 118261 Komentarze 4 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 4

Komentarze

1. Old Comment
    Lubię rozwiązywać zagadki i czytać między wierszami ;).
    Będę czekać na kolejne wpisy :) .
    Fresa napisał(a) 2007-09-12 21:32 Fresa jest offline
  2. Old Comment
    Powstrzymam moich śledczych (jeszcze), ale kosztuje mnie to niemało wysiłku
    zlosliwiec napisał(a) 2007-09-12 21:43 zlosliwiec jest offline
  3. Old Comment
    Hm,a no to już domyślam się o co chodzi w te i poprzedniej notce.Zatem zycze Ci również powodzenia i trzymam kciuki wiesz za co. :* Będe tu do Ciebie wpadać i czytać notki. :D
    atka83 napisał(a) 2007-09-12 22:01 atka83 jest offline
  4. Old Comment
    Ślub?
    chanel_m napisał(a) 2007-09-13 18:33 chanel_m jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.