Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-24, 10:15   #293
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Preferencje nie tylko kolorystyczne do celow roznych

Stan rodzinny(dzieci i TŻ):
mąż Marek, córeczka Natalia (28.05.2004 r.), córeczka Oliwia (14.02.2013 r.)
Ulubiony kolor(max.3):
nie mam jednego ulubionego, ale szarości, biel, fiolet - takie raczej spokojne
Nielubiany kolor(max.3):
wściekłe odcienie każdego
Ulubione zwierzę:
koty - mam obecnie 3 sztuki. Mam również 2 psy.
Ulubiony film:
wszelkie medyczne, sensacje i kryminały, ale nie gardzę komediami romantycznymi. Jednego filmu nie da się wymienić, ale bardzo lubię serial Gotowe na wszystko oraz Dr House.
Ulubiona książka:
czytam je pasjami i to każdą, którą dorwę. Ale najprzyjemniej czyta mi się thrillery medyczne Cook'a. Uwielbiam też książki Chmielewskiej.
Biżuteria-tak-nie -jaka:
raczej tylko kolczyki i to dość delikatne, długie ale z niedużą ilością błyskotek. Ewentualnie delikatny naszyjnik lub wisiorek - bardziej koralikowy niż szydełkowy. Podoba mi się sutasz.
Hobby:
literatura wszelaka, szydełkowanie (to moja umiłowana technika)i szycie, technika pergaminowa i scrapp, poza tym imanie się wszystkiego, co akurat mi się spodoba (papierowiklina, bibuła, planuję decu itp.)
Zawód-Praca-Szkoła:
Zarządzanie i marketing na KUL, kilka lat pracy na stanowisku sprzedawcy i projektanta mebli, a obecnie słodkie bezrobocie
Urodziny: 19.02.1981, ale kto bym tam lata liczył
Imieniny: 26.07

W wymiankach ucieszy mnie wszystko, ale żeby pomóc podpowiem:
szydełko lub druty: komin lub fantazyjny szal, galanteria dla 10-latki i prawie 2-latki (np kapciuszki rozm 34 i 24), i wszelkie przydasie szydełkowe. KApciuszki dla mnie rozm 39
scrap: wszystko, co się da
decu: pojemniki na kawę, herbatę (oprócz herbaciarki, bo już mam ), przyprawy, w kolorze zieleni i pomarańczu i najchętniej ze słonecznikami. Przyjmę również same serwetki, bo chcę zacząć zabawę w tej technice
papiero-wiklina: ozdobna szkatułka, kuferek, koszyki do szafek, albo po prostu gotowe skręcone rurki, z których sama coś sobie uwiję
quilling: kartki bądź gotowe komponenty
origami: podziękuję
biżu: długie delikatne kolczyki w jasnych odcieniach, delikatny kpl sutaszu, najchętniej kolory czarny, biały, szary. Jeśli frywolitkowa to w odcieniach niebieskiego, czarnego lub bieli i nieduża. Kolczyki koralikowe - najlepiej połączenie czarnego z fioletem. Naszyjnik lub wisiorek.
Haft krzyżykowy: Metryczka chrztu, choć to już dawno było, ale pamiątki nie mam
szycie: - torebka, szal metodą układania nitek na folii (nie znam nazwy)

Poza tym wszelakie przydasie do robótek na szydełku i inne duperelki Przygarnę również akcesoria do biżu, do scrap, pergamano, próbki włóczek, serwetki do decu.

Nie jest to lista życzeń, tylko małe podpowiedzi, a tak naprawdę ucieszy mnie WSZYSTKO!!! Z każdego prezentu cieszę się jak dziecko, a do szczęścia niewiele mi potrzeba

Edytowane przez AnnaOstapiuk
Czas edycji: 2014-10-20 o 08:26
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując