Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-24, 16:57   #81
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o efekt i łatwość w użyciu, to zdecydowanie polecam. Nie żałuję zakupu. Faktycznie nagrzewa się w 30 sekund, mknie po włosach jak po maśle. Pewnie to zależy od włosów, ale u mnie wystarczy jedno pociągnięcie i są proste, bo nie mam bardzo kręconych (u mnie większy problem to puszenie). Jedyny jej minus, to brak regulacji temperatury. Chciałabym sprawdzić czy w niższej temperaturze też mi się tak elegancko wyprostują włoski, ale nie ma takiej możliwości. No ale nie używam jej codziennie, stosuję termoochronę i nie jeżdżę nią po włosach sto razy, bo nie ma takiej potrzeby, także póki co nie zauważyłam żeby ta temperatura wpłynęła negatywnie na moje włosy.
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Ja mam zamiar korzystać z prostownicy dwa-trzy razy w tygodniu, więc regulacja temperatury to podstawa. Byłam w ciężkim szoku, gdy przejrzałam wszystkie modele prostownic GHD i żadna z nich nie miała regulacji temperatury - przy tej cenie to jakiś żart.


Upatrzyłam sobie dwa modele Remingtona i na pewno któryś z nich wybiorę, nie wiem tylko który... Może jakaś dobra duszka byłaby w stanie mi doradzić?



REMINGTON S8590 Keratin Therapy Pro czy REMINGTON S9500 Pearl ?

Podejrzewam, że obie są dobre, ale różnica w cenie niewielka, więc oczywiście chciałabym wybrać lepszą
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując