Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Pojemność 1 szt

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Jak prostownicą to tylko od Remington

Od kiedy prostuję włosy zawsze sięgam po prostownice Remington. Ta która mam teraz jest już moją trzecią. REMINGTON S8590 Keratin Therapy ma ceramiczno-keratynową powłokę płytki. Maksymalna temperatura jaką można ustawić to 230 stopni. Regulacja temperatury jest dotykowa bez przycisków czy przekrętła. Nie zauważyłam nawet po ponad roku użytkowania, żeby prostownica ciągnęła czy rwała włosy. Dodatkowo posiada bardzo ładne etui, które jest wygodne w podróży ale też ładnie wygląda w łazience. Dobrze leży w rece i jest wygodna dzięki długiemu i obrotowemu kablowi. Na prawdę z całego serduszka polecam wszystkim, którzy lubią ładnie wyprostowany włosy bez puszenie i poszarpanych końcówek. ❤

Profesjonalna prostownica do włosów

Prostownicę do włosów od Remington kupiłam kilka lat temu jako zamiennik prostownicy, która była wiekowa i więcej krzywdy robiła moim włosom niż ustawa przewiduje:) Mam włosy farbowane, długie, cienkie z tendencja do puszenia się na końcach. Nie prostuję całych włosów codziennie jednak lubię kilka razy w miesiącu mieć je wyprostowane. Od dwóch miesięcy ponownie mam grzywkę i do jej okiełzania prostownicy używam o wiele częściej.

Prostownica Remington Keratin Therapy S8590 na pierwszy rzut oka wygląda standardowo. Po dokładniejszym przyjrzeniu zaczyna dostrzegać się szczegóły, które wyróżniają ją na tle innych prostownic. Prostownica ma ładną czarno- srebrną szatę graficzną . Po kilku latach prostownica wygląda praktycznie jak nowa. Na wierzchniej stronie jest naklejka z 5 stopniową regulacją temperatury oraz blokadą i funkcją ochrony włosów. Regulacja tych funkcji następuje z boku górnej części. Poprzez wciśnięcie przycisku '' start/stop'', a następnie przyciskami ''+ oraz - '' reguluje się temperaturę. Dodatkowy przycisk uaktywnia powłokę chroniącą przed łamaniem i niszczeniem włosów. Pożądana temperatura wraz z dodatkowymi funkcjami jest podświetlona. Prostownica posiada funkcję zabezpieczającą przed omyłkową zmianą temperatury. Super sprawa. Wewnątrz prostownicy umieszczone są miedziane płytki, których szerokość i długość są idealnie dopasowane do nabrania pasma włosów.

Prostownica zabezpieczona jest blokadą, którą trzeba przesunąć aby prostownica się rozłożyła pod kątem około 30*. Jest to szerokość wystarczająca do nałożenia pasma. Po otwarciu prostownica automatycznie utrzymuje kąt a regulacja następuje ręcznie. Mechanizm działa sprawnie.
Kabel prostownicy jest bardzo długi i obrotowy o 360*. Bardzo przydatna funkcja szczególnie w miejscach gdzie gniazdko nie zawsze jest pod ręką i blisko lusterka. Przekonałam się na własnej skórze :) Poza tym prostownica w dłoni leży pewnie i jest odpowiedniej wielkości. Do prostownicy dołączony jest pokrowiec koloru szarego. Ktoś kto to wymyślił wiedział co robi. Możliwość zawinięcia i zapięcia prostownicy w szary pokrowiec jest niezwykle przydatne w podróży gdzie wiele rzeczy się upycha a na lotnisku celnicy nie patyczkując się wrzucają wszystko byle jak do pojemników i tych pozawijanych kabli od ładowarek, laptopów, suszarek itp,itd nie sposób spokojnie odplątać. Po kilku podróżach pokrowiec jest w nienaruszonym stanie.

Prostownica bardzo szybko się nagrzewa zarówno do 160* jak 230* i wydaje sygnał gotowości do prostowania. Wiem, że prostownica posiada funkcję samoistnego wyłączenia po 60 minutach- nie sprawdzałam, jednak jest to bezpieczne rozwiązanie szczególnie dla zabieganych osób.

Są dwie rzeczy, które trochę odejmują prostownicy. Po pierwsze o ile prostownica szybko się nagrzewa o tyle bardzo wolno stygnie. Prostowanie włosów tuż przed wyjściem jest kłopotliwe gdyż nie można jej schować a pozostawiona na stole, parapecie staje się potencjalnie niebezpieczna dla dzieci, osób starszych, psa, kota, które mogą ją dotknąć i się poparzyć. Druga sprawa jest powiązana z pierwszą a mianowicie szkoda, że do prostownicy nie jest wbudowany stały stojak, który nagrzewającą się głowicę mógłby unieść lekko ponad blat stołu czy parapetu. Czasami odnosiłam wrażenie, że prostownica pozostawiona na ceracie może ją stopić. Szczególnie po prostowaniu kiedy jest mocno nagrzana. Poza tym zastrzeżeń nie mam.

Prostownica jest bardzo profesjonalna. Pozwala w domowych warunkach osiągnąć takie same efekty prostych włosów jak u fryzjera. Prostownica bardzo dobrze prostuje włosy i jest to trwały zabieg. Moje włosy są niesforne i moją tendencję do puszenia się, poprzednia prostownica była wstanie wyprostować je na 2-3 godziny po czym ponownie zaczynały się wywijać. Z prostownicą od Remington proste włosy utrzymują się cały dzień a nawet na drugi nie potrzebują poprawki. Nie muszę przy tym stosować preparatów do prostowania włosów, lakieru. Włosy są lekkie i naturalne. Podczas prostowania prostownica sunie gładko, nie zahacza o włosy, nie ma efektu elektryzowania się, prostownica nabiera włosy już od nasady głowy , równie dobrze radzi sobie z niesfornymi końcówkami i utrzymuje jednolite wygładzenie na całej długości. Tak jak napisałam na wstępie nie prostuję całych włosów codziennie jednak bardzo często prostuje nią grzywkę i śmiało mogę stwierdzić, że funkcja ochrony przed łamaniem i zniszczeniem sprawdza się świetnie. Włosy są gładkie i proste ale nie wysuszone na wiór.

Miałam już kilka prostownic, ta jest najlepsza. Czy kupie ją ponownie? Nie wiem, bo wydaje się być nie do zdarcia :) Polecam

Używam od lat i sobie chwalę

Używam tej prostownicy od lat i sobie ją chwalę.
Ma wszystko to, co każda porządną prostownica powinna mieć- regulacja temperatury, szybko nagrzewające się płytki.

Włosy po tej prostownicy mam idealnie gładkie, a jednocześnie nie są sklejone.
Nie oszukujmy się- każda prostownica niszczy strukturę włosa, ale ważne jest to, ze ta prostownica nie szarpie ich i nie przypala tak, że czuć smród palonych włosów. Więc mogę śmiało powiedzieć, że płytki ma lepszej jakości i pomimo 3 letniego używania, wyglądają jak nowe i prostują tak samo jak przy pierwszych uzyciach.

Może ktoś nad tym się nie zastanawiał, ale przy wyborze prostownicy ważny jest także kabel, a dokładniej- możliwość obracania go. Przy łączniku samego urządzenia z kabelkiem powinien być obracalny element, dzięki któremu można manewrować prostownicą. Niby taki banał, ale nie każda prostownica to ma, ale wierzcie mi- to ważne :) Moja poprzedniczka tego nie miala i za każdym razem się denerwowałam.

Nie mogę bez niej żyć !

Zacznę od tego , że jest to mój najlepszy sprzęt do prostowania włosów od kilku lat.
Moje długie włosy z natury są kręcone i czasem mam ochotę na wersję gładką lśniącą bez tej codziennej burzy loków. Każdy kto posiada takie włosy wie o co mi chodzi.

Prostownicę kupiłam przypadkiem gdy spaliła mi się poprzednia, kupiłam w ciemno bez czytania opinii.

Sprzęt posiada praktyczne etui co jest ułatwieniem np podczas podróży, zabezpiecza ją także przed rysowaniem powierzchni.

Wyposażono ją w płytki z powłoką Advanced Keratin Ceramic, które po rozgrzaniu uwalniają do włosów keratynę.
Rozgrzewa się błyskawicznie w kilka sekund. Posiada 5 stopniową regulację temperatury od 160 -230 stopni. Ja prostuję włosy w 180*C. Dzięki ruchomym płytkom nacisk na włosy jest równomierny.

Prostownica nie niszczy włosów, nie elektryzuje, po zabiegu są lśniące i idealnie wygładzone. Można nią robić nawet grubsze loki.
Poślizg jest swobodny, płynny, mam ja już kilka lat i zachwyca mnie niezmiennie.
Eleganckie wykonanie, solidne i trwałe, napisy się nie ścierają, po kilku latach nadal czytelne. Bardzo intuicyjna w obsłudze. Poręczna , zgrabna, lekka, coz chcieć więcej?

Warta każdej złotówki, jeśli szukacie dobrej prostownicy ze średniej półki cenowej nie zastanawiajcie się dłużej. Spełniła wszelkie moje oczekiwania.
Polecam prawdziwa perełka ❤

Moja najlepsza!

Tą prostownicę kupiłam sobie na 18 urodziny i użytkuję ją już 4 lata! Dla mnie jest niezastąpiona. Bardzo szybko się nagrzewa, jest poręczna, nie za duża, spokojnie mieści się do torebki czy walizki. Idealnie wygładza włosy szybko je prostując. Na samym początku kiedy płytki były jeszcze w idealnym stanie to miałam wrażenie, że włosy wręcz są w lepszej kondycji. Zawsze bałam się prostownic, że mocno niszczą włosy, a dzięki niej nie boję się z nich korzystać o ile robimy to z głową i rozsądkiem:) Dla mnie ta prostownica jest najlepsza z najlepszych.

Udany prezent

Bardzo marzyłam o nowej prostownicy. Mikołaj mnie wysłuchał i pod choinkę podarował mi właśnie te prostownice????
Prostownice jest bardzo zgrabna więc wygodna w używaniu. Posiada długi kabel , blokadę oraz ustawianie temperatury według własnej potrzeby. Ja osobiście prostuje włosy tylko na 180 ° ,ponieważ nie chce niszczyć włosów.
Jeśli chodzi o działanie prostownicy to jestem zadowolona. Po jednym zastosowaniu włosy są już proste więc nie potrzeba poprawiać. Do tego można układać włosy jak tylko się chce.
Dla moich niesfornych włosów jest w sam raz.

Najlepsza prostownica

W swoim życiu używałam wiele prostownic jednak zadna nie spełniała moich oczekiwań jedna niszczyla włosy po innej szybko się kręciły. Jednak naszczescie natrafiłem na tą oto prostownice, jest ona Rewelacyjna. Szybko się nagrzewa, włosy są proste przez cały dzień i co najważniejsze nie niszczą się tak jak przy zwykłej. Szczerze polecam.

Niezastąpiona.

Moja koleżanka bardzo zachwalała tą prostownicę i mi także spodobał się efekt na włosach uzyskany nią dlatego stwierdziłam, że muszę ją mieć. Produkt ten dość szybko się nagrzewa, ma kilku stopniową regulację temperatury (od 160-230 st.). Wystarczy jedno pociągnięcie i pasmo włosów jest idealnie proste. Po wyprostowaniu włosów są gładkie i lśniące niczym po keratynowym zabiegu. Efekt utrzymuje się aż do kolejnego mycia. Włosy pod wpływem wilgoci na dworze nie zmieniają swojej struktury, nie puszą się co często mi się zdarzało w przypadku tańszych urządzeń. Prostownica ma bardzo ładny, elegancki wygląd, wygodnie się trzyma ją w reku. Ma obrotowy kabelek dzięki czemu przyjemnej jej się używa, można nawet zrobić nią loki. Posiada także termoochronny pokrowiec. Odkąd używam tego urządzenia nie zauważyłam żeby moje włosy były bardziej zniszczone myślę, że to zasługa zawartej w niej mikroodżywki z keratyną która chroni włosy przed uszkodzeniem i złamaniem.

Trafiony prezent

Moja stara prostownica wyzionęła ducha (kabel już nie stykał a i powłoka dawała dużo do życzenia) więc na urodziny zażyczyłam sobie nową. Poczytałam kilka opinii i padło na tą. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko się nagrzewa, nie ciągnie i nie szarpie włosów, bardzo łatwo można nią włosy nie tylko wyprostować ale i pokręcić, nie parzy w dłonie. Wszystkie moje wymagania zostały spełnione. Podoba mi się również jej opakowanie - takie materiałowe z przegródką na prostownice. A do tego sama prostownica ładnie wygląda.

Świetna

Uwielbiam ją, odkąd używam tej prostownicy moje włosy są w świetnej kondycji, jest wygodna, łatwa w użyciu, etui przydaje się w podróży, można znaleźć ją w atrakcyjnej cenie

najlepsza jaka miałam

to jedyna prostownica która rafzi sobie szybko i dobrze z moimi trudnymi do ogarnięcia włosami. Nie mam pojęcia czy to ta keratynowa forma tak działa ale moje falowane, grube włosy naprawdę po ok 10 min są idealnie wyprpstowane i miękkie w dotyku. Plusem jest to, że można sobie stabilizowac temperaturę, ja prostuje zazwyczaj przy 220 st. Prostownice mam od kilku lat i cały czas działa, bardzo dobry produkt, wart swojej ceny

Zakochałam się w niej

Szukałam fajnej i w rozsądnej cenie prostownicy, no i znalazłam. Wygodna prostownica, z regulacją temperatury, zamknięciem, pokrowcem i obrotowym kablem , czego chcieć więcej. Szybko się nagrzewa, a jej kształt pozwala na zrobienie pięknych loków . Nie ciągnie przede wszystkim włosów, czego nie mogę powiedzieć o mojej wcześniejszej prostownicy z Babyliss. Jak za taką cenę to na prawdę warto :)