Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-02, 22:21   #66
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
zapomniałam wam napisać, że mijałam dziś na zakupach 2 papierniki, w obu pytałam o coś cienko piszącego na biało i w obu patrzyli na mnie jak na kosmitkę
Ja miałam to samo jak zaczęłam pytać o pergamano I do tej pory jak wchodzę to od razu baby w strachu, że coś wymyślę

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Aniu brochy cudne
Monika ja kupiłam sobie biały cienkopis Hybrid Gel. Wiem, że Pentel miał też białe cienkopisy.
A moja zaczęta serweta się marszczy
Dziękuję A gdzie i za ile ten cienkopis nabyłaś? Bo to własnie dla mnie dziewczyny tak szukają Doczytałam, że przez net, ale możesz podać namiar? Bo ja parę znalazłam, ale z tak kosmicznymi kosztami przesyłki, że tylko ich w głowę popukać.
A serweta po krochmaleniu i mocnym zblokowaniu powinna się wyrównać, moja ostatnia wielka to też po udzierganiu wyglądała jak falbanka, a po moim potraktowaniu jej ługą i szpilkami osiągnęła idealny kształt.

Mam już po połowie broszek czarnej i bordowej. I zdecydowanie najładniej wychodzą te bordowe, materiał najlepiej ze mną współpracuje. Więc chętne na bordowe broszki, jak już się zgłoszą, powinny być zadowolone
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora