Problemy sercowe w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-26, 12:53   #1
566c925a0d5b002df4ab9173957e83e9796700e3_6655107baed9c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 1

Problemy sercowe w pracy


Cześć wszystkim 😄 Tak jak w tytule. Beznadziejnie zakochałam się w koledze z pracy. Jestem już trochę po 30 i zawsze byłam pewna, że zostanę starą panną. Coś się stało po moich 32 urodzinach i wpadłam (trwa to już rok). Mężczyzna, który mi się podoba pracuje w tej samej firmie (muszę dodać, że pracuje z samymi

facetami). Jest odrobinę młodszy. Wiem, że jest sam tak jak i ja. Od tego roku zrobiliśmy progres w naszych stosunkach koleżeńskich. Od zwykłego część po rozmowy. Wydaje mi się jednak, że jesteśmy odrobinę zażenowani swoją obecnością. Wydaje mi się, że wpływ na to ma Tinder (ja byłam na tej aplikacji on jeszcze jest). Za bardzo się wstydzę, żeby zrobić pierwszy krok i go gdzieś zaprosić. I tak sobie trwam. Do innych facetów mam śmiałość, przy nim nie potrafię. Widzę, że ta znajomość nie idzie w kierunku głupiej kawy i wmawiam sobie, że powinnam odpuścić.

Tutaj chyba szukam tylko potwierdzenia.
566c925a0d5b002df4ab9173957e83e9796700e3_6655107baed9c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-27, 09:44   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 591
Dot.: Problemy sercowe w pracy

Jak uważasz że to idzie w dobrą stronę, rozmawiacie, jest obopólne zainteresowanie i dużo wspólnych tematów to czemu miałabyś nie zaproponować wyjścia? Korona Ci z głowy nie spadnie, jak masz obawy wyślij mu wiadomość przez jakiś komunikator zamiast osobiście i zaproponuj jakieś luźniejsze wyjście, np. na kawę czy jakieś wydarzenie które może zainteresować Was oboje. Nie musisz od razu proponować romantycznego wieczoru w drogiej restauracji ani innych cudów na kiju.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-27 10:44:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.