Sukienka Pull and Bear - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 19:08   #1
maartaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10

Sukienka Pull and Bear


Dziewczyny widziałyście może taka sukienkę w pull and bear? Orientuje sie ktoś może jaka jest ich rozmiarówka faktyczna? zastanawiam sie nad kupnem w sklepie online, ale nie jestem pewna wymiarów, moze ktos ja przymierzal?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5396361707_2_1_2.jpg (68,9 KB, 33 załadowań)
maartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 22:38   #2
mlodaaa_90
Przyczajenie
 
Avatar mlodaaa_90
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 18
Dot.: Sukienka Pull and Bear

jak zamówisz online to zawsze możesz zwrócić, jakby było coś nie tak
poza tym, wiele modeli nie jest wywieszanych zawsze na sklepie, warto pytać czy akurat nie maja jej na magazynie
mlodaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 23:47   #3
maartaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Sukienka Pull and Bear

Cytat:
Napisane przez mlodaaa_90 Pokaż wiadomość
jak zamówisz online to zawsze możesz zwrócić, jakby było coś nie tak
poza tym, wiele modeli nie jest wywieszanych zawsze na sklepie, warto pytać czy akurat nie maja jej na magazynie
Problem w tym ze do najbliższego sklepu mam 60 km, dlatego pytam na forum. Wierze ze ktoś jednak coś wie na temat tej sukienki, dlatego jeszcze się trochę wstrzymam z zakupem w ciemno
maartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.