Poprzeczne prążki na paznokciach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-03, 01:04   #1
Nevercalled
Przyczajenie
 
Avatar Nevercalled
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16

Poprzeczne prążki na paznokciach


Może tutaj czegoś się dowiem bo byłem swojego czasu u 5 dermatologów i każdy dał ciała. Jeden stwierdził, że nie ma pojęcia, reszta też chyba nie miała.

Kiedyś miałem na jednym paznokciu teraz mam na 4. Paznokieć jest taki pomarszczony jakby. Odrasta też pomarszczony.

Dermatolodzy przepisują albo sterydy albo jakieś terapie ziołowe, przy okazji wmawiając mi, że źle robię manicure(czy jak to się piszę), pomimo tego, iż mówię im, że w życiu czegoś takiego nie miałem.

Ktoś ma jakieś pomysły?
Nevercalled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 10:23   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Poprzeczne prążki na paznokciach

Wycinasz skorki albo uzywasz radelka? Bo ja przesadzialam i musialam naruszyc macierz paznokcia i potem odrosly nierowne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 23:43   #3
Nevercalled
Przyczajenie
 
Avatar Nevercalled
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Poprzeczne prążki na paznokciach

Nie.
Ani nie wycinam skórek, ani nie używam radełka.
Dermatolodzy tez próbują mi wmówić Twoja wersję.

Paznokci nie maluję, pilnika nie używam.

Paznokcie to ja tylko obcinam i to normalnie, po kąpieli kiedy są miękkie, nigdy nie cuduję ani nic...

Masakra jakaś z tymi paznokietkami
Nevercalled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 00:43:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.