Manna Heban/ inne naturalne kosmetyki bez chemii- OPINIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-02, 18:13   #1
ppapryczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2

Manna Heban/ inne naturalne kosmetyki bez chemii- OPINIE


Hej-hej dziewczyny! Założyłam ten wątek ponieważ nigdzie w necie nie mogę znaleźć szczerych opinii o kosmetykach Manny. Podzielcie się doświadczeniem. I te dobre wrażenia i te złe.

Kosmetyki naturalne mnożą się ostatnio na rynku jak grzyby po deszczu, niektóre zapewne nie są warte uwagi lub swojej ceny.. inne nawet tanie są rewelacyjne. Tak więc zapraszam do dyskusji

Ja wypróbowałam Mydło do włosów Manny. To bzdura co piszą. Jedno mydło wystarcza na miesiąc przy 2 osobach użytkujących. Wcale nie pachnie rewelacyjnie, jak lawenda z cytryną i jakimś iglakiem (przypomina mi zapach kostki toaletowej). Skusiłam się ponieważ mam problemy z włosami. Włosy da się rozczesać, ale są matowe. Dlatego polecają tę płukankę z octem. Co do przetłuszczania- różnicy nie ma. Cena nie adekwatna do jakości.

Kolejny kosmetyk: Mydło oliwkowe Manny. Również miesiąc użytkowania (3 osoby). Skóra normalna, nie przesusza. Mydło rzeczywiście nie pieni się tak jak inne- ze względu na ilość oliwki z oliwek.

Mydło węglowe Manny: rzeczywiście ściąga i wyjaśnia skórę. Jednak tutaj jest za 30 zł, a na forum widziałam podobne opinie o mydle węglowym ale innej firmy. Sprawdziłam cenę- 2 razy niższa. Teraz będę mądrzejsza i kupię sobie to tańsze (a równie skuteczne).

Wypróbowałam również dezodorant w kremie Geranium i Ylang ylang Manny (naturalny). Powiem tak. Zawsze miałam problem z nadpotliwością. Próbowałam już wszystkiego. Najlepiej działały blokery, ale same pewnie wiecie jak podrażniają. Potem dałam za wygraną- ważne było żebym tylko nie śmierdziała, znalazłam antyperspirant ale z aluminium. Chciałam coś naturalnego, bo ubzdurałam sobie, że nadpotliwość to pewnie reakcja alergiczna. Przy tym dezodorancie musiałam się myć 3 razy dziennie a i tak śmierdziałam! Nie nadaje się totalnie dla osób z nadpotliwością. Zostawiłam go sobie tylko na noc- wydałam na niego 40 zł i nie chcę żeby te pieniądze poszły w błoto.

Jeszcze olejek kokosowy. Pierwsze tłoczenie. Tu 100 ml za 37 zł, a jak dobrze poszukacie na necie w naturalnych sklepach to znajdziecie prawie litr za 27 zł

Podsumowując: Naturalne, ale nieekonomiczne- zbyt małe wagowo w zbyt wygórowanych cenach. Znajdziecie zamienniki w internecie za małe pieniądze a będziecie tak samo zadowolone.
Z pozdrowieniami
ppapryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 14:30   #2
alishka0
Przyczajenie
 
Avatar alishka0
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Manna Heban/ inne naturalne kosmetyki bez chemii- OPINIE

Też jestem ciekawa opinii innych, bo przymierzałam się do zakupów. Szczególnie interesuje mnie mydło do twarzy z węglem. Czy rzeczywiście działa przeciwtrądzikowo i czy nie wysusza skóry?
alishka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-10 15:30:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.