Costa Brava - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-15, 17:45   #1
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743

Costa Brava


We wrześniu, konkretnie 1, jadę na tydzień na Costa Brava. Czy któraś z Was była tam o tej porze roku? Co ze sobą zabrać, na co uważać? Czy to prawda że Hiszpanie bardzo słabo mówią po angielsku? I jak jest z cenami ciuchów i butów? Pomóżcie...
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 14:22   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Costa Brava

Tak,Hiszpanie słabo mówią po angielsku-więc warto znać podstawowe przynajmniej zwroty .Pogoda w tym roku w Hiszpanii jest kapryśna.Jeszcze kilka dni temu walczono z pożarami spowodowanymi suszą(i podpalaniem niestety) ,a teraz od kilku dni jest chłodno i pochmurno.Więc lepiej jakiś cieplejszy sweterek zabrać ze sobą.Co do cen ,zależy o jaki sklepy Ci chodzi.Bo na przykład Zara ma identyczne niemal jak w Polsce.Ale buszując po sklepach można znaleźć coś fajnego i niedrogiego.Miej na uwadze,że wyprzedaże już się kończą i do sklepów wstawiają już kolekcje jesienne.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:03   #3
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Costa Brava

dziękuję za odzew
zastanawiam się tylko czy w internecie znajdę jakieś rozmówki
Na forum moda Stellios pisząc o Grecji przestrzegała przed komarami-czy to plaga wszystkich ciepłych krajów?
Co do zakupów to ja się po prostu nasłuchałam że w Hiszpanii są najtańsze buty w Unii Europejskiej...A jako znana butomaniaczka bede troche zawiedziona jesli tak nie jest
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:13   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Costa Brava

Z tego co pamiętam,to chyba na onecie są takie rozmówki .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 13:01   #5
glan69
Raczkowanie
 
Avatar glan69
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 39
GG do glan69
Dot.: Costa Brava

oj już ci zazdroszcze... byłam dwa razy na costa brava i było pięknie! to były moje najlepsze wakacje więc myśle że na pewnoci się spodoba.
Polecam Barcelone, Tosse, Blanes i Loret! Miłego wypoczynku!
__________________
ANHA
glan69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.