Dziwny przypadek z psem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 11:23   #1
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka

Dziwny przypadek z psem


Mam piseka - owczarna szetlandzkiego, ma prawie 7 miesiecy. Do nas przyjechal jak mial 4 ( wiem ,troche duzo, ale tylko ten byl w miare blisko miasta w ktorym mieszkam). Juz po tygodniu nauczyl sie nie zalatwiac w domu i nigdy tego nie zrobil wiecej w domu az do rzedwczoraj rana, a to tylko dlatego ze przez caly dzien nic nie zrobil na podworku (mamy ogrodek). Pytacie sie czemu? Nie, nei dlatego ze go nie wypuszczalam, bo wychodzil co 20 minut!! Moj pies...... boi sie sniegu -_-'
Wczesniej nauczony byl zalatwiac swoje potrzeby na trawie (przez ogrodek biegna puzle betonowe do takiego patio gdzie grillujemy) i tylko na ta trawke zawsze robil siku i kupke (dodatkowo jak zrobil kupke, to zaraz sie wiercil w tym miejscu, zeby to sprzatnac).
No a teraz co? Chodnik nie jest zakryty sniegiem ,bo snieg na nim szybko topnieje, a trawa jest cala biala i moj pies niewie co robic. I to nei jest tak, ze on wchdozi na ten snieg, lazi sobie i wacha, szukajac trawy. On w ogole na ten sniego nie wchodzi! Ubralam sie raz, wyszlam, poszlam pod sam plot i wolalam psa, to szedl po tym chodniku tak wesolo, potem stanal jedna lapa na snieg i jak oparzony wbiegl do domu. Poszlam po niego i postawilam na sniegu, to sie skulil i tak siedzial, a potem uciekl znowu do domu.
I tak jest caly czas, on nic nie robi. Dzis mu tata odsunal troche snieg i widac kawalek trawy to pies sie bez problemu zalatwil, ale co bedzie w grudniu, jak snieg bedzie sypac i sypac, to nikt nie bedzie mial ochoty co 2 h odsniezac trawy!
Spotkalyscie sie z takim przypadkiem? Weicie moze jak temu zaradzic?

Z mojego doswiadczenia z psami wynika tylko jedno - pies kocha zabawe w sniegu, tylko moj jest jakis inny ;/
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 11:44   #2
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 002
Dot.: Dziwny przypadek z psem

widzi śnieg po raz pierwszy w życiu przyzwyczai się
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 12:12   #3
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Dziwny przypadek z psem

Nie ma innego wyjscia. A moze poki co odsniez mu kawalek trawnika przy chodniku

Mru bal sie burzy jak byl maly - chowal sie pod lozkiem, albo plakal
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 19:09   #4
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Dziwny przypadek z psem

Moj pies za to nie chce się nigdy załatwić jak pada deszcz Musze trzymać nad nim parasol
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:32   #5
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Dziwny przypadek z psem

moj bardzo lubi deszcz
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 22:27   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Dziwny przypadek z psem

też jestem zdania, że się przyzwyczai
mój też w tym roku widział śnieg po ra pierwszy i to było takie zaskoczenie, ale na szczęście pozytywne, że coś leży białego i można w tym buszować i wściubiać nos
latał w kółko z radości
ale przeszło mu szybko, jak śnieg trochę poleżał
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.