Praca w studio malarskim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 21:08   #1
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030

Praca w studio malarskim


Dziewczyny niedawno w internecie pojawiła się oferta dla studentów lub absolwentów, a mianowicie malowanie figurek z gier. Czy któraś z was pracowała kiedyś na takiej posadzie? Czy musiałyście pokazywac portfolio? A jak tak to z jakimi pracami?
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 23:43   #2
adra_19
Raczkowanie
 
Avatar adra_19
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Praca w studio malarskim

Najsensowniej będzie dać protfolio z pomalowanymi własnoręcznie figurkami A co konkretnie pisali w ogłoszeniu?
adra_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 01:35   #3
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Praca w studio malarskim

Nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytania niestety, ale daj znać, czy zgłosiłaś się do tej pracy, czy pracodawca się odezwał i ewentualne dalsze szczegóły - ciekawa jestem, jak to się rozwinie.
Jakie wymagania stawiali w ogłoszeniu? Nie precyzowali jakich dokumentów aplikacyjnych oczekują i/lub jakie są mile widziane?
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:57   #4
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Praca w studio malarskim

wiem, ze już dawno mnie tu nie było, ale chciałam odpowiedziec na pytanie.
Wiec tak portfolio:wszystkie moje prace rysunkowe, malarskie i inne związane ze sztuką.
Rozmowa byla bardziej na luzie, co prawda, moje cv gdzies lezalo w ich papierach, ale nie potrafili znaleźć i spisywali moje dane na bialej kartce:P. Wypytywali o cele życiowe, tzn. czy studiuję, gdzie, co chcialabym robić w przyszłosci itp. No ale mimo ze nie powiedzieli mi tego wprost, to wiedziałam, ze skreślili mnie od razu za miejsce zamieszkania. Wg nich za daleko, 40km, no ale skoro ktoś miał bliżej
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.